PDA

View Full Version : Bagster MEDEA + ορατοτητα....



geomanous
04/07/2008, 20:51
Δεν ξερω αν εχει συζητηθει το θεμα, αλλα δεν βρηκα κατι.

Πρωτη φορα ειναι που θα φορτωσω το baster πανω στο ντεποζιτο και αφου το τουμπανιασα, το βαρω πανω στη μηχανη και διαπιστωνω οτι το bagster θελει 5 ποντους για να ακουμπησει στο σαγονι μου. Και οχι μονο αυτο, δν βλεπω καθολου τα οργανα.

Ρε παιδια, δεν ξερω... ειναι φυσιολογικο αυτο η κανω καποιο λαθος στο φορτωμα, στο πως καθομαι η και εγω δεν ξερω τι...????

προκειται για αυτην την τσαντα:
http://www.bagster.com/en/showroom.php?id=64

και εννοειται οτι ειναι πρησμενη απο το γεμισμα...

ξημερωματα φευγω για την συμπρωτευουσα και σκεφτομαι να το πλακωσω με δυο χταποδια στη θεση του συνοδηγου και να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

charlie says
04/07/2008, 21:37
εχω το προηγουμενο μοντελο της εταιριας δεν ξερω αν εχουν την ιδια χωρητηκοτητα αν και το δικο μου ,μου φινεται για πιο μεγαλο .προβλημα δεν θα αντιμετωπισεις με την ορατοτητα αλλα το νου σου στο κουμπι της κορνας και της μιζας καθως στριβεις το τιμονι στο τερμα του:)

geomanous
04/07/2008, 21:49
ειναι φυσιολογικο που δεν βλεπω τα οργανα?

charlie says
05/07/2008, 07:32
λεπτομερειες ,το νου σου στον δρομο να εχεις:)

kalant
05/07/2008, 08:35
μα καλα ρε φιλε τι υψος εχεις?

5 ποντους απο το σαγονι? :eyepop:

και δεν βλεπεις και τα οργανα? :eyepop:

ή πρεπει να ειναι υπερβολικα μεγαλη η τσαντα ή να εισαι εσυ υπερβολικα κοντος, ενα απο τα δυο συμβαινει, η δικια μου ειναι 30 λιτρα και δεν εχω κανενα προβλημα, μια χαρα άπλα εχω, και τα οργανα βλεπω μια χαρα και λιγο μεχρι πιο κατω απο το στηθος μου φτανει, αντε λιγο την κοιλια μου πιεζει αλλα ειναι φυσιολογικο αυτο ετσι οπως ειναι (η κοιλια μου :rotflmao: )...

εγω δεν θα μπορουσα να οδηγησω, στην θεση σου θα επαιρνα μια πιο μικρη και αν δε με εφτανε ο χωρος θα εβαζα και μια τσαντουλα στην πλατη, αλλα οχι ετσι ομως...

αυτο πρεπει να ειναι και επικυνδυνο...

geomanous
05/07/2008, 09:01
κανενα προβλημα τελικα... λιγο πακετο να δεις τα οργανα αλλα ενταξει... εκτος αν με εχουν βγαλει 400 φωτογραφιες για υπερβολικη ταχυτητα. Αθηνα - Θεσ/νικη 4:30 ωρες :$

Ειμαι 1,80 και η τσαντα ειναι ελαχιστα κατω απο το κεφαλι και ευτυχως... αδυνατισα.

thx για τις απαντησεις

vestromas
07/07/2008, 19:08
Μια χαρα εισαι. Κ εγω την ιδια εχω. Ειναι πρωτο αυτο το μπαξτερ. Με εχει βολεψει πολυ. Κ εγω δεν βλεπω τα οργανα οταν το τουμπανιαζω, αλλα δεν το κανω θεμα.
Ηρεμησε, κοιτα τον δρομο οπως λεει ο φιλος και καλα χιλιομετρα.:beer: :beer: :beer: :wave2: