PDA

View Full Version : Πτώση εκπαιδευτή



gozntari
05/07/2008, 14:55
Σήμερα είδα κάτι δεν θα μου περνούσε ,εύκολα από το μυαλό .είμαι στην πανεπιστήμιου με το παπί μπάστα μου μια εκπαιδευτική μοτοσικλέτα (από κάποια σχολή οδηγών) ως συνήθως πολύ κίνηση . ο τύπος που οδηγούσε ήταν 50 χρονών(εύσωμος )προφανώς ο εκπαιδευτής με ένα κράνος για τον που.. έκανε κάτι ελιγμούς καλούς πριν βρούμε κίνηση ,μόλις πετιιχενουμε τα πρώτα αυτοκίνητα τσακ κάνει δεξιά ,στη αρχή λέω να πάω πίσω του (ο τύπος ξέρει σκάφτομαι ) αλλά αμέσως λέω μέσα μου ποτέ από δεξιά . ανάβω φλας αριστερό και πάω σαν κύριος .μετά από καμία 50 μετρά κόβει το αυτοκίνητο που προσπερνώ και ο τύπος με την μηχανή μπαίνει μπάστα του από τα δεξιά, κόβω και εγώ για τον είδα πολύ φουριόζο και εκανε προς τα αριστερά δεν πρόλαβε όμως μπάστα μπλόκαραν τα αυτοκίνητα και αυτός δεν μπορούσε να βγει .πλακώνετε στα φρένα και πατρόν κάτω ,σαν καρπούζι ,σταματώ πάω να δω αν χτύπησε «είμαι καλά» μου λέει δεν έπαθε τίποτα λογικό, 30 να είχε (θα μπορούσε βεβαία να πάθει δεν λέω )
Αλά η φάση είναι ότι έλεγε για λάδια κάτω ,αλλά τα λάστιχα του ούρλιαξαν όταν τα πότισε τα φρένα. και κάτω δε είδε κάνεις τίποτα. καλά το οδόστρωμα ήταν χάλια αλλά την έκανε την μαλάκια του και αυτός.

Fireball400
09/07/2008, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
στη αρχή λέω να πάω πίσω του (ο τύπος ξέρει σκάφτομαι )...πλακώνετε στα φρένα και πατρόν κάτω ,σαν καρπούζι

Συγνώμη κιόλας,αλλά μου βγάζει ένα :lol: :lol: :rotflmao:
Έπρεπε να του ζητούσες κάρτα για να κάνουμε μαθήματα.Τι riding school και αηδίες...:lol: