PDA

View Full Version : καλος μηχανικος για Cbr, Κεντρο ή Νοτια?



Aleziel
07/07/2008, 10:06
καλησπερα,

ξερετε να μου συστησετε εναν καλο μηχανικο στα νοτια προαστεια, η εστω στο κεντρο της αθηνας? εχω ενα cbr F4 του 2000, το οποιο μου βγαζει συνεχει α προβληματα, καρμπυρατερ,μπουκωματα,υπερθερμανση,κακη συμπιεση,τροφοδοσια.
και ο μηχανικος μου ειναι της αποψης του... "δεν εχει τιποτα,μην το οδηγας μεσα στην αθηνα"

ξερετε κανεναν που θα του φερθει οπως πρεπει? και θα μου πει στα ισα, ναι, εχει αυτο αυτο και αυτο, καποιον που να μην θελει απλα να το ξεφορτοθει απο μπροστα του?

McTalas
07/07/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
καλησπερα,

ξερετε να μου συστησετε εναν καλο μηχανικο στα νοτια προαστεια, η εστω στο κεντρο της αθηνας? εχω ενα cbr F4 του 2000, το οποιο μου βγαζει συνεχει α προβληματα, καρμπυρατερ,μπουκωματα,υπερθερμανση,κακη συμπιεση,τροφοδοσια.
και ο μηχανικος μου ειναι της αποψης του... "δεν εχει τιποτα,μην το οδηγας μεσα στην αθηνα"

ξερετε κανεναν που θα του φερθει οπως πρεπει? και θα μου πει στα ισα, ναι, εχει αυτο αυτο και αυτο, καποιον που να μην θελει απλα να το ξεφορτοθει απο μπροστα του?

Γκινωσατης Α.
Αλ. Παναγουλη, 9
πλατεια Υμηττου.

τωρα για πιο κατω δεν ξερω να σου πω!

killbill
07/07/2008, 12:46
Συμφωνω με τον McTalas, παρε τηλέφωνο κλείσε ενα ραντεβού να το πας να το δούνε,

210-7624426 έχει και site http://www.promoto.gr

Εγώ πηγαίνω εκεί απο το 99 και είμαι ευχαριστημένος.

Aleziel
07/07/2008, 13:16
euxaristw paidia, ama ton systinete kai oi 2 kai einai kai eidikos gia honda, kalos tha einai, apla einai ligo berdema na ton vro...evala tin dieuthinsi sto in.gr kai moy vrike 5 perioxes me dromous a.panagoulis.

mixalakis
07/07/2008, 13:23
Εγώ σου προτείνω τον Γιάννη Νίνο σε έναν παράδρομο της Αλίμου.
2109958616

McTalas
07/07/2008, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
euxaristw paidia, ama ton systinete kai oi 2 kai einai kai eidikos gia honda, kalos tha einai, apla einai ligo berdema na ton vro...evala tin dieuthinsi sto in.gr kai moy vrike 5 perioxes me dromous a.panagoulis.

ειναι πολυ ευκολο ειναι στην πλατεια Υμμηττου πανω απο την πυρκαλ αν θες παμε μαζι να σου δειξω εγω μενω λιγο πιο περα...

Aleziel
07/07/2008, 13:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
ειναι πολυ ευκολο ειναι στην πλατεια Υμμηττου πανω απο την πυρκαλ αν θες παμε μαζι να σου δειξω εγω μενω λιγο πιο περα...

einai konta stin leoforo eleutheriou venizelou? auto einai ston imito, alla ilioupoli,

h konta stin stratarxou, papagou alexanddrou?auto einai pio voreia

McTalas
07/07/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
einai konta stin leoforo eleutheriou venizelou? auto einai ston imito, alla ilioupoli,

h konta stin stratarxou, papagou alexanddrou?auto einai pio voreia

οχι μισο θα σου δειξω!

McTalas
07/07/2008, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
οχι μισο θα σου δειξω!
Δεν μπορω να στο δειξω στο χαρτη.
μπες στο google και βρες ενα site που σου δειχνει τους δρομους και βαλε πλατεια υμηττου και θα το βρεις.

Tigas
07/07/2008, 20:46
Honda Σουλτάτης
Λ.Ηρακλείου 59 Α.Πατήσια 210-2015150.

Ζητάς το Σπύρο ή πάς από εκεί και το αφήνεις να σου πεί τί έχει και να στο φτιάξει μια και καλή, φτιάχνει μόνο Honda εδώ και κάμποσα χρόνια, έχω στείλει και άλλους γυρολόγους συνεργείων Honda και γίνανε πελάτες του.

Εγώ τα RR που είχα μόνο εκεί το πήγαινα και γρήγορα θα σε εξυπηρετήσει και δέν θα σου πεί και ΄΄πίπες΄΄.


Πές του ότι σε έστειλε ο Σταύρος με το GS και εάν δέν σε εξυπηρετήσει άμεσα απείλησε τον ότι θα του πάω την BMW για γενικό σέρβις :look:

katana
07/07/2008, 22:14
Αν θες να βρεις τη διεύθυνση πήγαινε στο www.ploigos.gr

Alarm
08/07/2008, 08:03
Σιπσης Κωστας
Sipsis Racing

Κυψελη στο τελος της οδου Δοϊρανης . Στα δικαστιρια

Ειναι της Honda !
Ολη η παρεα εκει παμε

banditgr
08/07/2008, 12:45
para3eno pantos,ta f4 (kai f3,f4i) einai skilia,sinithos den kanoun kix. (enta3ei,ektos tou tentotira!)

Tora pou to skeftomai,ta f4 tou 2000 an thimame sosta,eixan mia anaklisi apo tin Honda gia mia simantiki episkeyi.Kati me ta mpouzonia tis kefalis.Tsekarise me ton sarakaki (tha fenete me ton arithmo plaisiou) an exei ginei i episkeyi.

Aleziel
08/07/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
para3eno pantos,ta f4 (kai f3,f4i) einai skilia,sinithos den kanoun kix. (enta3ei,ektos tou tentotira!)

Tora pou to skeftomai,ta f4 tou 2000 an thimame sosta,eixan mia anaklisi apo tin Honda gia mia simantiki episkeyi.Kati me ta mpouzonia tis kefalis.Tsekarise me ton sarakaki (tha fenete me ton arithmo plaisiou) an exei ginei i episkeyi.

borei na einai 1000 pragmata.. borei na einai to filtro venzinis, i troba venzinis, ta bouzi, kaki poiotita venzinis, provlima stin bataria, ston enalaktira, stin sybiesi... giauto psaxno ton mixaniko gia na analavei autos.

Aleziel
12/07/2008, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
Γκινωσατης Α.
Αλ. Παναγουλη, 9
πλατεια Υμηττου.

τωρα για πιο κατω δεν ξερω να σου πω!

kalos fenete, alla dystixos den eimai dimosios ypalilos gia na paw sto service 8:00-16:00 deutera-paraskeui.

Aleziel
12/07/2008, 12:29
tipota ekei stin kalirois den exei? pou einai ola ta magazia me tis mixanes ? voliko tha itan. oxi?

mono tous 2 pou grapsate xrisimopoiete ? :S

CyBeRseXX
12/07/2008, 16:05
Nikos Mytilineos eksousiodotimenos Honda, stin Eleutheriou Venizelou.

210-9594592

ekei paw apo to 99:beer:

sleeplesss
12/07/2008, 18:30
Εχω φίλε μου,κάποιοον αλλά είναι Νίκαια ,αν σε ενδιαφέρει γράψε μου και τα λέμε.Είναι σπαθι το ατομο.Εγω εκει παω εδω και δεκα χρονια.

kouzel
08/04/2009, 09:43
εγω πηγαινω το f μου στον Αλεξη Λιβανα. ξερω οτι πηγαινουν αλλα 3 με 4 f ακομα εκει.
ειναι κοντα στην μιχαλακοπουλου.
οδος ποντου, πρωτο στενο δεξια μετα την παπαδιαμαντοπουλου (ΒΗΜΑ ομιλος Λαμπρακη),
οπως μπαινεις περνας δυο στενα και το βρισκεις στο δεξι σου χερι.
πολυ καλες τιμες για τη δουλεια που κανει.
τον εχω μαστορα 7 χρονια.
τηλ. 2107795562