PDA

View Full Version : Σαμάρια ...



arxaios
07/07/2008, 22:26
......... παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ !!!
Ψάχνω σαμάρια και ότι έχω βάλει ή κάπου ακουμπά ή δεν μπαίνει ή, ή, ή ...............
Έχει κάποιος βάλει σαμάρια σε Hayabusa Gen 1 και να κάθονταν καλά ;;; Αν ναι τι μάρκα και τι μοντέλλο ;;; Τιμή ;;;
ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝ !!!

Προς Mods ........ δεν είναι προστατευτικός εξοπλισμός και δεν ήξερα που αλλού να το βάλω !!!

latris mixanis
08/07/2008, 12:08
Κοίταξε στη kappa

makis206
08/07/2008, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Προς Mods ........ δεν είναι προστατευτικός εξοπλισμός και δεν ήξερα που αλλού να το βάλω !!!

Aς κάνει τον κόπο κάποιος να το μεταφέρει στα "ανταλλακτικά - βελτώσεις - aftermarket" μπας και το δει κανείς γνώστης γιατί εδώ μέσα χάνεται..

Καλά ξεμπερδέματα Κωστή, μάρκες γνωρίζω πολλές αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο θα ταιριάξει κουτί στην κωλάρα σου (της κυρίας ντε) :lol:

latris mixanis
08/07/2008, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Aς κάνει τον κόπο κάποιος να το μεταφέρει στα "ανταλλακτικά - βελτώσεις - aftermarket" μπας και το δει κανείς γνώστης γιατί εδώ μέσα χάνεται..

Καλά ξεμπερδέματα Κωστή, μάρκες γνωρίζω πολλές αλλά δεν ξέρω ποιο μοντέλο θα ταιριάξει κουτί στην κωλάρα σου (της κυρίας ντε) :lol:

H kappa λέει ότι κάνουν όλα τα σαμάρια της για τη busa.... απλά να πάει να δει πιο είναι καλύτερο. Τιμές από 75?

makis206
08/07/2008, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
H kappa λέει ότι κάνουν όλα τα σαμάρια της για τη busa.... απλά να πάει να δει πιο είναι καλύτερο. Τιμές από 75?

Μακάρι να βρει της Kappa που είναι φτηνά και καλά, απ'όσα μοντέλα της έχω δει όμως πολύ φοβάμαι ότι δεν θα κάθεται κάποιο και τόσο καλά στον στρογγυλεμένο πωπό της λεγάμενης, ελπίζω να κάνω λάθος εννοείται και να βρεθεί πανεύκολα η λύση.

:beer:

makis206
08/07/2008, 12:53
Με λίγο ψάξιμο έπεσα πάνω σ'αυτό (http://www.rka-luggage.com/pages/14gallry/08suz/Hayabusa/Hayabusa.html), ρίξτου μια ματιά σύντεκνε.

Αξίζει να τονίσουμε κι αυτό που αναφέρεται:

SADDLEBAG NOTE: ANY saddlebags will fit fine , although we recommend the "52 liter eXpandables" :winka:


:beer: