PDA

View Full Version : Λε.μοτ.α.



zouzourakias/ar
27/01/2005, 22:53
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ.Ειμαι ο προεδρος της ΛΕ.ΜΟΤ.Α.ο zouzourakias/arta.Πιστευω οτι πηρε μεγαλυτερη διασταση απ`οτι επρεπε το θεμα με το site της λεσχης μας σχετικα με τα κυβικα που επιτρεπονται σ`αυτη.Πιστευω επισης οτι τα δυο αυτα μελη μεσα απ`αυτον εδω το χωρο τα οποια μας κατακρινανε[ας το πουμε ετσι] ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,αλλα δεν ητανε και η καλυτερη πλακα αυτη που κανανε.Γιαυτο λοιπον δικαιολογω και τον ταμια της λεσχης μας τον PARJI που τσατιστηκε.Γιαυτο λοιπον γνωμη μου ειναι οτι καλυτερα να ρωταμε πρωτα για ενα λαθος η`προβλημα και μετα να κρινουμε αυτους που το κανανε.Αυτα ηθελα να πω ,και καθοτι ειμαι και ιδιοκτητηςτου καφε ΠΕΤΡΙΝΟ στην Αρτα, οποιος απο τα μελη του ΜΟΤΟ.GR περασει απο την πολη μας ,τον καλουμε να κερασουμε καφεδακι να δειτε και απο κοντα την πραγματικα μεγαλη προσπαθεια που κανουμε για τη μοτοσυκλετα και τον τοπο μας γενικοτερα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

periklisk
27/01/2005, 23:43
ΕΠ καλησπέρα! Εγώ έχω έρθει πάνω αν θυμάσαι.... Όταν ξαναπεράσω από τα μέρη μου θα ρθω!

parji
28/01/2005, 07:12
Λάμπρο...
...σίγουρα τα παιδιά που έκαναν τη πλάκα δεν είχαν κακή διάθεση. Εδώ μέσα, άργησα και γω να το καταλάβω, υπάρχει μια περίεργη αίσθηση του χιούμορ που μόνο αν παρακολουθείς πολύ συχνά τις συζητήσεις ίσως τη καταλάβεις.
Από την άλλη όμως υπάρχει και ένας πολύ καλύτερος και πιο απλός τρόπος για να πεις στον άλλον ότι κάπου έχει κάνει λάθος και ότι αυτό που λέει δεν είναι σωστό.
Ειδικά τα άτομα τα οποία έκαναν τη πλάκα, ουδέποτε είχαμε μιλήσει εδώ μέσα και ουδέποτε η ΛΕΜΟΤΑ και τα μέλη της είχαν δώσει κάποιο δικαίωμα ώστε να μιλήσουν κατά αυτό το τρόπο, το οποίο όπως και να το κάνουμε με πείραξε. Και όταν είδα ότι ήταν άτομα τα οποία είναι πολέμιοι των Λεσχών. Αυτοί και αν δεν έχουν δικαίωμα να μιλάνε και να κρίνουν τη προσπάθεια κάποιων. Αν κάτι τους φαίνεται περίεργο, κάλλιστα μπορούσαν να ρωτήσουν και να μη βιάζονται να βγάλουν συμπεράσματα, γιατί φαίνεται πως έχουν πρόβλημα απένταντι σε τέτοιου είδους Λέσχες.
Από τη μεριά μου μίλησα και γω άσχημα σε κάποιους που δεν είχα ξαναμιλήσει και αυτό ήταν λάθος, αλλά το έκανα σε στιγμή εκνευρισμού.
Το θέμα, ειδικά μετά τη παρέμβαση του Στάθη, ο οποίος αποσυμφόρησε τη κατάσταση, έχει λάβει τέλος.

crs-k
28/01/2005, 07:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Λάμπρο...
...σίγουρα τα παιδιά που έκαναν τη πλάκα δεν είχαν κακή διάθεση. Εδώ μέσα, άργησα και γω να το καταλάβω, υπάρχει μια περίεργη αίσθηση του χιούμορ που μόνο αν παρακολουθείς πολύ συχνά τις συζητήσεις ίσως τη καταλάβεις.
.....................
Το θέμα, ειδικά μετά τη παρέμβαση του Στάθη, ο οποίος αποσυμφόρησε τη κατάσταση, έχει λάβει τέλος.


Ετσι ακριβως οπως τα λες ειναι parji ...

Ακομα να θυμησω, οτι ο πρωτος που εγραψε, εγραψε οτι ηταν μια πολυ καλη προσπαθεια (το site) και επειδη εκατσε και διαβασε και το καταστατικο σας, επεσημανε το λαθος, σαν απορια.

Απο κι και μετα γραψαν και καποιοι αλλοι, κανοντας πλακα, ειναι αληθεια, και εσεις "παρεξηγηθηκατε"!

Σιγουρα υπαρχουν και "πολεμιοι" των λεσχων εδω μεσα.
Αυτο ομως δεν κανει λιγοτερο σοβαρη την προσπαθεια σας.

Καλη συνεχεια! :wave2:

x-rider
28/01/2005, 08:03
ΚΑΛΗΜΕΡΑ , ΛΑΜΠΡΟ




Ο Αρης ειμαι απο παλια ,τελευταια συναντηση στο πλοιο εσυ απο

Πορτογαλια εμεις απο Τσεχια. Να εισαι καλα :beer:


Υ.Γ. Χρωσταω επισκεψη!


:sun: :sun:

powerphot
28/01/2005, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από zouzourakias/ar
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ.Ειμαι ο προεδρος της ΛΕ.ΜΟΤ.Α.ο zouzourakias/arta.Πιστευω οτι πηρε μεγαλυτερη διασταση απ`οτι επρεπε το θεμα με το site της λεσχης μας σχετικα με τα κυβικα που επιτρεπονται σ`αυτη.Πιστευω επισης οτι τα δυο αυτα μελη μεσα απ`αυτον εδω το χωρο τα οποια μας κατακρινανε[ας το πουμε ετσι] ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ,αλλα δεν ητανε και η καλυτερη πλακα αυτη που κανανε.Γιαυτο λοιπον δικαιολογω και τον ταμια της λεσχης μας τον PARJI που τσατιστηκε.Γιαυτο λοιπον γνωμη μου ειναι οτι καλυτερα να ρωταμε πρωτα για ενα λαθος η`προβλημα και μετα να κρινουμε αυτους που το κανανε.Αυτα ηθελα να πω ,και καθοτι ειμαι και ιδιοκτητηςτου καφε ΠΕΤΡΙΝΟ στην Αρτα, οποιος απο τα μελη του ΜΟΤΟ.GR περασει απο την πολη μας ,τον καλουμε να κερασουμε καφεδακι να δειτε και απο κοντα την πραγματικα μεγαλη προσπαθεια που κανουμε για τη μοτοσυκλετα και τον τοπο μας γενικοτερα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΡΘΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

Μη δίνεις σημασία, όλοι τους αλήτες είναι εδω μέσα
τι περιμένεις;:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

Χαιρετίσματα στην Άρτα:wave2:

afrotwin
28/01/2005, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από zouzourakias/ar
περασει απο την πολη μας ,τον καλουμε να κερασουμε καφεδακι

RE PEDIA MONO KAFEDAKI RE?
VALTE KE KANA PSITO TIPOTA NA PIOUME
TOSO DROMO 8A KANOUME LEME

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hornet
28/01/2005, 08:55
Ελα ρε λαμπρο καλωηρθες και απο εδω!
Χαχα εννοειται πως θα περασουμε (πότε;) και χαχα δεν σου φτανουνε οι καφεδες γιατι εχω δω κατι τυπους που ετσι και ερθουνε Σ/Κ δεν σας φτανουμε τα βαρελια της πολης

Εχουμε και κατι φαγανα με αφρικα που αμα κατσουνε για φαι δεν θα σταματανε!

Γενικα ειμαστε λουλουδια εδω μεσα (τσουκνιδες,γαιδουραγκαθα,μολοχες κλπ)

SaraMaritis
28/01/2005, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zouzourakias/ar
...περασει απο την πολη μας ,τον καλουμε να κερασουμε καφεδακι...
Θα τα πουμε σιγουρα !!!
:beer: :beer: :beer: