PDA

View Full Version : Η μοτοσυκλέτα μας "φωνάζει" ποιός είμαστε!



TManiac
11/12/2003, 12:06
Σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει πως κάθε αναβάτης μοτοσυκλέτας διακρίνετε για τον διαφορετικό του χαρακτήρα ανάλογα με το δίτροχο που καβαλάει!...

Η μοτοσυκλέτα είναι κουλτούρα και το συναντάμε καθημερινά στους φίλους και γνωστούς μας! Καθένας μας έχει μία νοοτροπία η οποία καθορίζετε εντελώς απο την μοτοσυκλέτα που έχουμε επιλέξει (διαφορετικά δεν θα την επιλέγαμε κιόλας!)...

Το τί έχουμε διαλέξει "φωνάζει" τί θέλουμε να κάνουμε με αυτή... Επίδειξη, μακρυνά ταξίδια, motocross, enduro, motard κ.α.!

Δεν αναρωτηθήκατε ποτέ: "γιατί δεν κάνω παρέα με τσοπεράδες?" ή "με streetάδες" ή "με endurάδες" και λοιπά!....

Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!

"Δέξου τον φίλο σου με τα ελλατωματά του και το μπουρούχι του!" Νέα βελτιωμένη έκδοση... :D


Προβλημματίστηκα και σήμερα! ’ντε καλή σας μέρα!:D :D :D

DUKASII
11/12/2003, 12:12
DILADI EMENA TORA POY EXEI GINEI ...OLIGON TI DRAGSTER [XORIS EXATMISEIS] KAI THIMIZEI MOTO APO TAINIA TOY JAMES BOND;;;TI DILONEI;;XM....ME PROBLHMATISES..GIATI ISOS AYTO NA EIXA STO KEFALI MOY[TORA DEN EXO TIPOTA] OTAN TO EKANA TO MOTO MOY ETSI!! TI NA PEIS......YPOSYNEIDHTO EINAI AYTO!!ISOS EIMAI KAI EGO LIGO..MPOYRDELO ..KAI THELHSA NA KANO ETSI KAI TO ...DUKE!!

DIT
11/12/2003, 12:17
Σίγουρα θα έχετε παρατηρήσει πως κάθε αναβάτης μοτοσυκλέτας διακρίνετε για τον διαφορετικό του χαρακτήρα ανάλογα με το δίτροχο που καβαλάει!...

Εγώκαβαλάω YAMAHA...τί θα πεί αυτό???




Η μοτοσυκλέτα είναι κουλτούρα και το συναντάμε καθημερινά στους φίλους και γνωστούς μας! Καθένας μας έχει μία νοοτροπία η οποία καθορίζετε εντελώς απο την μοτοσυκλέτα που έχουμε επιλέξει (διαφορετικά δεν θα την επιλέγαμε κιόλας!)...

Πολύ ρομαντική σκέψη αλλά σε πολλές των περιπτώσεων οι οικονομικοί παράγοντες καθορίζουν τι θα πάρουμε. Μπορεί να είσαι λάτρεις των μεγάλων on-off για παράδειγμα αλλά να αγοράζεις GLX!!


Δεν αναρωτηθήκατε ποτέ: "γιατί δεν κάνω παρέα με τσοπεράδες?" ή "με streetάδες" ή "με endurάδες" και λοιπά!....

Εσύ που κάνεις παρέα με μας τους αλήτες που συγκαταλέγεσε??Στους απίθανους τρομοκράτες θα έλεγα!!




Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!

Και γιατί να τον πείσω να μην το πάρει?? Πότε θα μου ξαναδωθεί η ευκαιρία να βολτάρω ΧΧ??? Ακούυτε Mike & Bill???


"Δέξου τον φίλο σου με τα ελλατωματά του και το μπουρούχι του!" Νέα βελτιωμένη έκδοση...

Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)


Προβλημματίστηκα και σήμερα! ’ντε καλή σας μέρα!

Είσαι προβληματικό??

wizard
11/12/2003, 12:22
λέει ο Τασούλης..
Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)



..άμέσως μόλις κερδίσει ο Ολυμπιακός το Champion's League.. :)


(..κι εγώ σ'αγαπάω, βρε κουτό..) :p

TManiac
11/12/2003, 12:27
Μάλλον απάντησες μόνος σου στις απορίες που σου δημιουργήθηκαν...... ααχαχαααχαχαα Να μην επιβαρύνω την κατάστασή σου! :p

Όσο για εσένα παλιοαλήτη!...

Εγώκαβαλάω YAMAHA...τί θα πεί αυτό???

Όλοι κάνουμε λάθη που κάποτε τα αναγνωρίζουμε!

Πολύ ρομαντική σκέψη αλλά σε πολλές των περιπτώσεων οι οικονομικοί παράγοντες καθορίζουν τι θα πάρουμε. Μπορεί να είσαι λάτρεις των μεγάλων on-off για παράδειγμα αλλά να αγοράζεις GLX!!

Όταν κάτι το θες πολύ, κάνεις το σκ@τό σου παξημάδι και το αποκτάς!!!!!!

Εσύ που κάνεις παρέα με μας τους αλήτες που συγκαταλέγεσε??Στους απίθανους τρομοκράτες θα έλεγα!!

Κακό είναι αυτό?!!!!!!

Και γιατί να τον πείσω να μην το πάρει?? Πότε θα μου ξαναδωθεί η ευκαιρία να βολτάρω ΧΧ??? Ακούυτε Mike & Bill???

Εσύ δεν είσαι φίλος!!!!!! Είσαι συμφεροντολόγος!


Γι αυτό κάνω τόσο υπομονή με τον Διονύση...είναι φίλος(πότε θα πάρεις LC8 να μου το δώσεις βόλτα Wiz??)

Και επαναλαμβάνω: Εσύ δεν είσαι φίλος!!!!!! Είσαι συμφεροντολόγος!

Είσαι προβληματικό!!!?

ΕΙΣΑΙ!
:p :p :p :p

almalibera
11/12/2003, 12:27
..εν μέρει όμως.

Γιατί δεν είναι απόλυτο αυτό που λες.

Εγώ π.χ. γουσταρω μια Agusta για την πιστα και μια Husaberg για χώμα αλλα έλα όμως που δεν έχω τα φραγκα να τις αποκτησω !!!:)

TManiac
11/12/2003, 12:28
πες του τα να μην χαίρετε!


Μπουχαχαχααχαχχαααχα!:D :D :D :D

Julius
11/12/2003, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
DILADI EMENA TORA POY EXEI GINEI ...OLIGON TI DRAGSTER [XORIS EXATMISEIS] KAI THIMIZEI MOTO APO TAINIA TOY JAMES BOND;;;TI DILONEI;;XM....ME PROBLHMATISES..GIATI ISOS AYTO NA EIXA STO KEFALI MOY[TORA DEN EXO TIPOTA] OTAN TO EKANA TO MOTO MOY ETSI!! TI NA PEIS......YPOSYNEIDHTO EINAI AYTO!!ISOS EIMAI KAI EGO LIGO..MPOYRDELO ..KAI THELHSA NA KANO ETSI KAI TO ...DUKE!!


Dilonei oti opoios den exei myalo (kai einai poly kolofardos) plyronei se euro (pali kala leme)

ftoy ftoy ftoy skordo

Na rotiso kai kati, ean kapoios exei 5 motosykletes (Επίδειξη, μακρυνά ταξίδια, motocross, enduro, motard) ti dixnei??? (ektos oti exei lefta)

bikersonly
11/12/2003, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!



Και εκτός από κακός θα είναι και αργός-κουλός κτλ κτλ αυτός που θα το λεγε!!!
Υπόψιν λόγω έλλειψης γκαζιού είναι τα ψυχολογικά που περνάτε!!
Για αυτό και οι On-Offαδες ο ένας μετά τον άλλο το ρίχνει στο σκέψιμο!Ουστ ρε λουγκρόνια!

’κου δεν κάνουν τα Street για Ελλάδα!

Π.Χ. Το ΧΧ κάνειΚΑΙ endurada αν γουστάρει!! Και ιδού και οι αποδείξεις! ;)


307

DIT
11/12/2003, 12:33
Όοοοοοοοοοοοοχι!!!

Και μάλιστα για να στο επιβεβαιώσω θα σου πω οτι είναι τελείως τυχαίο οτι ανάμεσα στις 7.000.000 ελληνίδες/αλβανέζες/ρωσίδες στην Ελλάδα διάλεξα την κόρη μεγάλου αντιπροσώπου μοτοσυκλετών και ποοοοοοοοοτέ δεν μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη οτι μπορώ να έχω οτι μοτό γουστάρω για κάθε χρήση...

Πολύ περίεργο...τα τελευταία 60 δυτερόλεπτα καταφέρνω και γράφω το post με την μύτη!! Για να φωνάξω τον πατέρα μου...Τσεπέεεεεεεεεεεεεετο!!!!!!!!:p :p :p

TManiac
11/12/2003, 12:34
και εγώ ήθελα ΤΜ απο τα 15 μου... Μέχρι και πέρυσι όμως είχα όλα τα άσχετα!!!!


Μπορεί να μην το έχεις άμεσα! Κάποια στιγμή όμως φτάνεις σε αυτό που επιθυμείς πάρα πολύ!!!! Και αυτό εν τέλει φτάνει να σε χαρακτηρίσει!

Αυτό λέω...:rolleyes:

bikersonly, πάλι κελαηδάς? Ρε στο έχω πεί όσο και να επιμένεις!... Δεν πέρνεις το πλήθος μαζί σου! :P

Τσούλιε, έχεις 5 μοτο? Όχι αν έχεις να το ξέρω!!!:D

DIT
11/12/2003, 12:37
είσαι ΠΥΡΟΒΟΛΗΜΈΝΟ!!!

Δεν πιστεύω να σε πειράξει που θα είναι φωτό της ημέρας στο souza!!!

Ακούς TManiac???φωτό της ημέρας στο souza!!!

TManiac
11/12/2003, 12:38
ρε bikersonly είσαι πολύ καλός χρήστης του photoshop τελικά!!!!

Ρε πότε να περάσω για μερικά σεμηνάρια!!!!???

χχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Pinocchioooooooooooooooooooo.....:D :D :D :D :D

bikersonly
11/12/2003, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Γι'αυτό λοιπόν είναι μάλλον εντελώς ουτοπικό να προσπαθείτε να πίσετε έναν φίλο σας πως το πανάκριβο street που πήρε δεν κάνει για την Ελλάδα... Απλά κακός θα γίνετε!


Δηλαδής τι θέλει να μας πει η ποιήτρια?????

’ντε ρε κομπλεξάρες του κερατά (Ουπς!) που έχετε πέσει όλοι οι On-Offάδες σε σκέψεις και συλλογισμό επειδή τα μπρίκια σας δεν πάνε βήμα!!!

Πάρτε όλοι ένα Street να βρείτε την υγειά σας!

Και με τα Street κάνεις και ότι γουστάρεις!Ακόμα και Enduro με ΧΧ!!!!Τι δεν έχετε δει???? ε πάρτε να ξεστραβωθείτε! ;)
Την βάζω να την ξαναδείτε!!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ PHOTOSHOP!!!!! ΜΠΕΣΑ!!!ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΩ! :mad:


308

bikersonly
11/12/2003, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Εγώ π.χ. γουσταρω μια Agusta για την πιστα και μια Husaberg για χώμα

Α έτσι ε??? Το ΧΧ δεν το γουστάρεις!!

Οκ!Δεν στο ξαναδίνω για βόλτα τότε! :D

almalibera
11/12/2003, 12:47
..."Μπορεί να μην το έχεις άμεσα! Κάποια στιγμή όμως φτάνεις σε αυτό που επιθυμείς πάρα πολύ!!!! Και αυτό εν τέλει φτάνει να σε χαρακτηρίσει"

..Αυτό ακριβως είπα και εγω. Μην βιαστεις να χαρακτηρίσεις τον άλλον απο το τί καβαλάει αν δεν ξερεις το λογο πρώτα.

Και επειδή εγώ ποτε δεν πρόκειται να αποκτήσω τις δυο αυτές κυρίες θα παω σε κάποια άλλη ενα σκαλί πιο κάτω..

DIT
11/12/2003, 12:51
Οκ!Δεν στο ξαναδίνω για βόλτα τότε!

Καλά ρε το δίνεις στον κοσμάκι και δεν το δίνεις στο φτωχό πλήν τίμιο Dtακο???:( :( :(

Julius
11/12/2003, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Τσούλιε, έχεις 5 μοτο? Όχι αν έχεις να το ξέρω!!!:D


oxi, tha eithela omos

almalibera
11/12/2003, 12:54
...δεν είπα οτι δεν το γουσταρω. Εδω μιλάμε για μηχανές που μας αρεσουν και τις έχουμε στην κορυφή.
Ε, εγώ έχω αυτές τις δυο...Τί να κανω..Ετσι μ'αρέσουν!!!

Και σιγα το πραγμα..
Μας έδωσες το ΧΧ σου σε μια ευθεία και το θεώρησες βόλτα!!
Ελα να αλλαξουμε σε κανονική διαδρομή!! Εκει να σε δω...
Το δίνεις....?

DIT
11/12/2003, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
oxi, tha eithela omos

και εγώ αν είχες 5 διαφορετικά θα σε έπιανα γκόμενα σίγουρα!!:p :p ;)

γιατί με λέτε συμφεροντολόγο???

bikersonly
11/12/2003, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
Καλά ρε το δίνεις στον κοσμάκι και δεν το δίνεις στο φτωχό πλήν τίμιο Dtακο???:( :( :(

Α ρε Τασούλη!!!Χα!

Αδυναμίες είναι αυτές ρε συ!

Χώρια που αν το δώσω σε σένα πρέπει να με έχουν ναρκωμένο να το πω??μαστουρωμένο να το πω??κάτι τέτοιο τέλος πάντων!!

Χαχαχα!! :D

almalibera
11/12/2003, 12:56
..."κοσμάκι " τί ακριβώς εννοείς με αυτό...?:rolleyes:

..θέλεις να πεις κάτι?

DIT
11/12/2003, 13:00
αναφερόμουν σε όοοοοοοολο τον κόσμο που το έχει δώσει βόλτα εκτός σε μένα....κλαψ:( :(

αλλά έτσι κι αλλιώς το ύφος των replies σε αυτό το post οτιδήποτε άλλο θα μπορουςε να θεωρηθεί εκτός από ειρωνικό και αλλαζονικό..(κοινώς χαβαλέ κάνουμε!!)

Για την βόλτα Μιχάλη δεν κάνω χαβαλέ όμως...ΘΕΛΩ!!!:D :D Στην ανάγκη σε κερνάω και μια καρτέλα YPNOSTEDON...μου περισσεύουν!!

bikersonly
11/12/2003, 13:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Το δίνεις....?

Μετά από αυτό σου το μήνυμα σου, διάβασε την απάντηση που έδωσα στον DIT!
Να πας βόλτα με τις "κορυφές" σου και αυτές που σου αρέσουν!!!! Εμ τι να σου δώσουμε και δεύτερο πράμα!Τουλάχιστον να την πάρει και κάποιος που το θέλει!Βλέπε DIT!

Τασούληηηη την επόμενη φορά θα την έχεις!Αλλά για μια μικρή μικρήηη βολτίτσα ρε!Κανόνισε!Και όχι πάνω από 3500 στροφές και 1η! :rolleyes:

DIT
11/12/2003, 13:04
αν σηκώνεται με πρώτη στις 3.500!!!!:p

Ναι ρε για μια ευθεία μόνο να προλάβουμε να βγάλουμε φωτό...

almalibera
11/12/2003, 13:06
.." αλλά έτσι κι αλλιώς το ύφος των replies σε αυτό το post οτιδήποτε άλλο θα μπορουςε να θεωρηθεί εκτός από ειρωνικό και αλλαζονικό..(κοινώς χαβαλέ κάνουμε!!) "

Μα και εγω χαβαλε κανω.
Τίποτα δεν παρεξήγησα...

Αλλα Τασουλη, κοιταξε να δεις...Ο Μιχάλης ξερει πού το δίνει..
Ξέρει τί χέρια το παίρνουν...Δηλαδή δεν το δίνει σε οποιον κι όποιον!!!
Δεν ξερω τί κανει με τους άλλους αλλά εγώ, πως να το κάνουμε τώρα, I worth it 'cause I dare....

bikersonly
11/12/2003, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
αν σηκώνεται με πρώτη στις 3.500!!!!:p :p :p

ΧΑΧΑ!! ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΟΣ ΡΕ ΣΥ!! ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ??

ΟΤΙ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ!! ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΗΚΩΘΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ! ΤΣΟΥΠ! ΚΟΦΤΗΣ! SORRY!!ΧΑΧΑ!

ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΥΤΟ!!! ΟΧΙ ΟΧΙ!!

ΜΜΜΜΜΜ......Ή ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ή ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΟ ΔΩΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ! Ε ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΔΙΛΗΜΑ!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΑΡΑΓΕ??? :D

DIT
11/12/2003, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera


Αλλα Τασουλη, κοιταξε να δεις...Ο Μιχάλης ξερει πού το δίνει..
Ξέρει τί χέρια το παίρνουν...Δηλαδή δεν το δίνει σε οποιον κι όποιον!!!
Δεν ξερω τί κανει με τους άλλους αλλά εγώ, πως να το κάνουμε τώρα, I worth it 'cause I dare.... ΄

Ωστε έτσι ε?? ’λλο ένα τρανταχτό παράδειγμα ενός ταπεινού άντρα που πλανεύτηκε από μια πονηρή,άπληστη και συμφεροντολόγα γυναίκα!!! Θα κάνω μια προσευχή στον Μανιτού για σένα δύσμοιρε Μιχάλη να λυθούν τα μάγια!!(Μέχρι τότε δεν κανονίζουμε την βολτούλα που λέγαμε??? -μα γιατί με λένε σπαζοκλαμπάνια??)

bikersonly
11/12/2003, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
Ναι ρε για μια ευθεία μόνο να προλάβουμε να βγάλουμε φωτό...

ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΤΑΣΟ!

ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΥΖΕΣ ENDO ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!!

ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ??ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙΡΟ!!

ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΥΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΙΝΗΣΗ??? ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΕΤΣΙ??? ;)

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ!ΣΤΟ SOUZA.GR ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ!
ΠΡΟΣ 120Euro ΕΚΑΣΤΟΣ Η ΦΩΤΟ! ΤΙΜΗ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΗ, ΔΕΧΟΜΕΘΑ ΚΑΙ VISES ΜΕΧΡΙ 2 ΑΤΟΚΕΣ!ΧΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ!

almalibera
11/12/2003, 13:12
.." Να πας βόλτα με τις "κορυφές" σου και αυτές που σου αρέσουν!!!! Εμ τι να σου δώσουμε και δεύτερο πράμα!Τουλάχιστον να την πάρει και κάποιος που το θέλει!Βλέπε DIT! "


Α, έτσι???!!!!!

Τωρα μας κάνετε και τον δύσκολο??? Μαααστα μάααστα...

Οκ, δώστην στον Dit λοιπόν...

DIT
11/12/2003, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly


ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΑΡΑΓΕ??? :D

ΔΟΞΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΞΑ!!!

bikersonly
11/12/2003, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Α, έτσι???!!!!!
Τωρα μας κάνετε και τον δύσκολο??? Μαααστα μάααστα...
Οκ, δώστην στον Dit λοιπόν...

.......(Σσσσσσττ....κρύβε λόγια.......σσστττ....θα σου εξηγήσω μετά....δεν μπορώ τώρα....)

Γκου χου Γκου χου!(Παίρνω το πολύ αντρικό μου τώρα!)

ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ!ΘΑ ΤΗΝ ΔΩΣΩ ΣΤΟΝ DIT! :eek:

Ψιτ Τασούλη ρίξε προσευχούλες πολλές ρεεε! :D

almalibera
11/12/2003, 13:19
..."Ωστε έτσι ε?? ’λλο ένα τρανταχτό παράδειγμα ενός ταπεινού άντρα που πλανεύτηκε από μια πονηρή,άπληστη και συμφεροντολόγα γυναίκα!!! Θα κάνω μια προσευχή στον Μανιτού για σένα δύσμοιρε Μιχάλη να λυθούν τα μάγια!!(Μέχρι τότε δεν κανονίζουμε την βολτούλα που λέγαμε??? -μα γιατί με λένε σπαζοκλαμπάνια??)"

Λυπαμαι αλλα οι προσπάθειές σου να τον παρεις με το μερος σου είναι ακαρπες!!!

Εννοια σου και ο Μιχαλης δεν ψαρώνει με αυτα..

Είπαμε ΞΕΡΕΙ που την δίνει...

bikersonly
11/12/2003, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
ΔΟΞΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΞΑ!!!

Δεν μου είπες όμως! Θες να έρθεις???Θα έρθεις???

Φέρε και videocamera να γουστάρουμε περισσότερο ρεεε!!

ΟΚ?

almalibera
11/12/2003, 13:26
"
ΔΟΞΑ....ΠΟΛΥ ΔΟΞΑ!!! "



Αχχχ........το χρημα πολλοί εμίσησαν, την δοξα ουδεις........!!


ΜΗΝ ΘΑΜΠΩΝΕΣΑΙ ΒΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DIT
11/12/2003, 13:29
Δεν μου είπες όμως! Θες να έρθεις???Θα έρθεις???

Τώρα είδα το ποστάκι σου αγορίνα!!

Τί είπες τώρα??Μέσα με 1000!!!!

almalibera do you know αντρική αλληλεγγύη???:p :p

almalibera
11/12/2003, 13:32
..." almalibera do you know αντρική αλληλεγγύη???"

εσυ do you know γυναικεία γκρίνια...???

bikersonly
11/12/2003, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
ΜΗΝ ΘΑΜΠΩΝΕΣΑΙ ΒΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γκλουπ!Ζαλίζομαι, δεν βλέπω καλά, τρέμουν τα χέρια μου........
.......Με υπνωτίζουν......με υπνωτίζ.......με υπνωτ.......με υπν....Χρρρρ.......Χρρρρρρ.....χχχχρρρ.......

(Μιλάω σαν ρομπότ).......

" Ο.Χ.Ι Δ.Ε.Ν Θ.Α Σ.Τ.Η.Ν Δ.Ω.Σ.Ω Τ.Ε.Λ.Ι.Κ.Α D.I.T.Θ.Α Τ.Η.Ν Δ.Ω.Σ.Ω Μ.Ο.Ν.Ο. Σ.Τ.Η.Ν A.L.M.A.L.I.B.E.R.A.!S.O.R.R.Y.!N.E.X.T. Y.E.A.R.!

’.Ρ.Τ.Ε.Μ.Ι.Σ Θ.Α Τ.Η.Ν Δ.Ι.Ν.Ω Μ.Ο.Ν.Ο Σ.Ε Σ.Ε.Ν.Α. "

ΓΚΛΟΥΠ! Ωχ τι έπαθα......είμαι ψιλοζαλισμένος......και τα βλέπω λίγο θαμπά.......κάτσε να απαντήσω στο Moto.....

:D

bikersonly
11/12/2003, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DIT
Τώρα είδα το ποστάκι σου αγορίνα!!
Τί είπες τώρα??Μέσα με 1000!!!!


Sorry Που άργησα να απαντήσω αλλά με έπιασαν κάτι ζαλάδες.Δεν ξέρω γιατί........Τώρα είμαι καλύτερ όμως!

Οκ!Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο για τις λεπτομέρειες!!!

almalibera
11/12/2003, 13:39
...το υπνώτισες το παιδί!!!
Και μετα λες για μενα, οτι έπεσε σε γυναικα πονηρή και δόλια.....

ΕΣΥ ΠΑΣ ΜΕ ΝΟΘΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΣΕΙΣ!!!!!!!! ΟΥΟΥΟΥ ΒΡΕ!!!

Εμένα και συνειδητός και υπσεινήδητος μου την δίνει!

ΧΑ!

almalibera
11/12/2003, 13:43
..." Sorry Που άργησα να απαντήσω αλλά με έπιασαν κάτι ζαλάδες.Δεν ξέρω γιατί........Τώρα είμαι καλύτερ όμως!

Οκ!Θα μιλήσουμε στο τηλέφωνο για τις λεπτομέρειες"


ΟΥΦ!!!!! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ με εσας τους δυο.....


Μιχάλη, τί να σου πω παιδί μου...αν παρασύρεσαι τόσο εύκολα...

DIT
11/12/2003, 14:02
σημειώσατε 1 - 0 !!!:D :D

TManiac
11/12/2003, 14:17
’ντρες - γυναίκες, τα κλασσικά!...

Και επιμένω εγώ σε κάτι για όσους δεν κατάλαβαν!!!!!!

Και αυτό που ονειρεύεσαι να μην αποκτήσεις, θα πάρεις κάτι το οποίο θα του μοιάζει πολύ!!!!!

Όσοι δεν μπορούν να πάρουν Harley, παίρνουν VIRAGO.... και άλλα παρόμοια... αυτό εννοώ almalibera...

Τέσπα...:rolleyes:

bikersonly
11/12/2003, 14:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από TManiac
Όσοι δεν μπορούν να πάρουν Harley, παίρνουν VIRAGO.... και άλλα παρόμοια... αυτό εννοώ almalibera...
Τέσπα...:rolleyes:
Δηλαδή εγώ γούσταρα έναν σταύλο γεμάτο αραβικά άλογα αγωνιστικά και πήρα το ΧΧ........ή όχι όχι μάλλον γούσταρα πύραυλο και πήρα το ΧΧ........ή όχι όχι γούσταρα ......................................................................... με μπέρδεψες!Αμάν ρε Κωνσταντίνα!!

Λοιπόν........

ΕΓΩ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟ ΧΧ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΧ!

Τι μας τσαμπουνάς τώρα μαναταμίτσα??? Περί Virago Harley και άλλα μπλιαχ!??

Αυτό δεν εννούσες ρε συ Κωσταντίνα??? Καλά δεν κατάλαβα??

Αααα!! Είπα και εγώ! :p

almalibera
11/12/2003, 16:05
"Και αυτό που ονειρεύεσαι να μην αποκτήσεις, θα πάρεις κάτι το οποίο θα του μοιάζει πολύ!!!!! "

ε, μα το θέμα ειναι να παρεις αυτο που θέλεις και οχι κατι υποκαταστατο...

’ρα και παλι έχω δίκιο...

bikersonly
11/12/2003, 17:01
TMANIAC ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ PHOTOSHOP ΠΑΡΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ENDURADA!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΤΕ ΡΕ ΚΟΜΠΛΕΣ!ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΤΕ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΛΕΤΕ ΛΕΤΕ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΜΑΚΙΑ, ΡΥΑΚΙΑ, ΔΕΝΤΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΧΩΜΑΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!

ΓΚΕ ΓΚΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ????

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΧ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ENDURADA ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ!

ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ STREET ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΧ! ΤΣΟΦΛΙΑ!

ΙΔΟΥ :


314

TITANIUM
11/12/2003, 22:36
e seis ti pernete kai den mou dinete?
kala eiste sobaroi ka8este kai xaraktirizete ton allon apo to ti mhxanh exei?
on rwthsate prwta giati thn exei?
h ayth ine perith erwthsh/? metanoiste oso ine kairos!!!

TA POLLA NIKEL INE FTWXEIA!!!!!!!!!

KALO DROMO SE OLOUS

SeNNinhA
11/12/2003, 23:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
TMANIAC ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ PHOTOSHOP ΠΑΡΤΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ENDURADA!!!

ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΗ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΤΕ ΡΕ ΚΟΜΠΛΕΣ!ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΤΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΖΗΛΕΥΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΤΕ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ! ΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΛΕΤΕ ΛΕΤΕ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΜΑΚΙΑ, ΡΥΑΚΙΑ, ΔΕΝΤΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΧΩΜΑΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΑΛΛΑ ΦΩΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!

ΓΚΕ ΓΚΕ ΠΑΡΑΜΥΘΑΔΕΣ????

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΧ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ENDURADA ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΗΜΕΙΟ!!!!ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΩΜΑΤΙΝΟΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΠΕΙ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ!

ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΕΤΕ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ STREET ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΧ! ΤΣΟΦΛΙΑ!

ΙΔΟΥ :

Αν είναι αυτό endurάδα τότε έγώ είμαι πατριάρχης!!!

’σε μας ρε Bikersκάτι που πάτησες κι εσυ μια φορά ενα στρωμένο χωματάκι και το κοκορεύεσαι. Εκεί που πήγες πάω κι εγώ με το peugeot το 900άρι που έχω και μάλιστα άπειρα πιο γρήγορα από εσένα. Όλο ποδαράκι κάτω βλέπω στις φωτό και δύο τουλάχιστον άτομα απο πίσω για βοήθεια. Ούτε με το ποδήλατο και με βοηθητικές ρόδες να ήσουνα!!!! Δεν μας είπες σε πόσες ΜΕΡΕΣ έκανες τα 100 μέτρα χωματόδρομου που βλέπουμε? Και μετά τι απώλειες είχε το ΧΧ? Πόσες βίδες έχασες στο δρόμο?

’ντε που θα μιλήσετε και οι σκυφτούληδες. Εμείς όλο και σας κοντράρουμε στην άσφαλτο (εκτός από ευθεία που άλλωστε και τα μωρά πάνε καλά εκεί) αλλά εσείς είστε ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ πίσω μας μόλις η άσφαλτος τελειώσει.

ΑΝΤΕ !!!!

bikersonly
12/12/2003, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Αν είναι αυτό endurάδα τότε έγώ είμαι πατριάρχης!!!

Πόσες βίδες έχασες στο δρόμο?

’ντε που θα μιλήσετε και οι σκυφτούληδες. Εμείς όλο και σας κοντράρουμε στην άσφαλτο (εκτός από ευθεία που άλλωστε και τα μωρά πάνε καλά εκεί) αλλά εσείς είστε ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ πίσω μας μόλις η άσφαλτος τελειώσει.

ΑΝΤΕ !!!!

ΧΑΧΑΧΑ!!!!!ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ?????ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΟΣΕΣ ΒΙΔΕΣ ΕΧΑΣΑ???ΑΧΑΧΑ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΚΤΜ ΠΑΝΤΩΣ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΧΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΧΩΜΑΤΙΝΑ!!!ΥΠΟΨΙΝ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ!ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΩ ΘΕΛΩ!!!ΧΑ!

ΙΔΟΥ ΤΟ ΑΠΡΟΣΠΕΛΑΣΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΧΑΧΑ!!!:


315

Julius
12/12/2003, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
ΧΑΧΑΧΑ!!!!!ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ?????ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!ΠΟΣΕΣ ΒΙΔΕΣ ΕΧΑΣΑ???ΑΧΑΧΑ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΚΤΜ ΠΑΝΤΩΣ!!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΡΩΜΕΝΟ ΧΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΧΩΜΑΤΙΝΑ!!!ΥΠΟΨΙΝ!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΤΙΠΟΤΑ!ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ!ΑΠΛΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΩ ΘΕΛΩ!!!ΧΑ!

ΙΔΟΥ ΤΟ ΑΠΡΟΣΠΕΛΑΣΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΧΑΧΑ!!!:

Re Mixalaki endura, opoio post kai na mpeis vlepeis ton Wizz na sproxnei to tenere.

Pame kyriakh gia proponish? vgale toys kathreftes omos giati tha toys gdareis

bikersonly
12/12/2003, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Re Mixalaki endura, opoio post kai na mpeis vlepeis ton Wizz na sproxnei to tenere.

Pame kyriakh gia proponish? vgale toys kathreftes omos giati tha toys gdareis

XAXAXAXA!! :mad:

ΣΑΜΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ???

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ????

ΜΜΜμμμμ... ΜΕΣΑ! Α!ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΡΕ ΣΥ!!
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ???


316

bikersonly
12/12/2003, 09:00
ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΓΙΩΡΓΟ!! ΧΑ!


317

Julius
12/12/2003, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
XAXAXAXA!! :mad:

ΣΑΜΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΗ???

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ????

ΜΜΜμμμμ... ΜΕΣΑ! Α!ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΡΕ ΣΥ!!
ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ???


poly kalh foto file!!!!!! yzf600 mesa sthn laspi!!!!!

bikersonly
12/12/2003, 09:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
poly kalh foto file!!!!!! yzf600 mesa sthn laspi!!!!!

Εμμμ.....να σε διορθώσω λίγο.....

YZF είναι μεν..........αλλά R1!!!

Ο συγκεκριμένος έκανε τον γύρο του κόσμου έτσι όπως τον βλέπετε!’λλη τρέλλα από εκεί!

Και επειδή σου άρεσε πάρε και άλλη μία από τον συγκεκριμένο :


318