PDA

View Full Version : innova,καμπανα?καδενα?



vespaleon
11/07/2008, 01:36
:mad: καλησπερα και παλι... παλι ατυχος!:( .με λιγα λογια (παλο περι {αναξιοπιστου?}innova ο λογος
! χτες οπωσ κατεβηκα μια κατηφορα με δευτερα καταλαθος εβαλα πρωτη στο κιβωτιο και... το πηρα στο χερι! ακουστηκε σαν να βγηκε η αλυσιδα ,αλλα δεν. τωρα δε μπαινει καμια ,ειναι στη νεκρα. ακουγεται κατι σε γραναζια απο μεσα. στο καντραν αλλαζουν οι ταχυτητες. που και που μπαινει καποια μεσα. καμπανα ειναι?καδενα ειναι? το εχει παθει καποιος σας?ποσο θα παει η ζημια? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τον κοπο σας

nik7119
11/07/2008, 09:12
φιλε μου αφου στοπα και πιο πριν,,μπαλωσετο ισα ισα και δωστο να ξεμπλεξεις,,σου μιλαω γιατι επαθα τα ιδια,,εγω το ελησα ολο μονος μου ,,τοκανα φετες,,μετα απο χτυπημα μπιελας,,το ξαναδεσα, την μια δεν εκανε αποσυμπλεξη η μανιβελα,την φτιαχνω,,μετα του βαζω μπιστονι 56μμ ταητονα,,καινουργιο εκεντροφορο,,ολα οκ,,και μου εκανε ενα χτυπημα σαν να χτυπουσε σηνεχεια πυρακια,,ενω το υψος του μπιστονιου ηταν ακριβως οπως το μαμα μπιστονι,,αλα τζιφος,,ολο προβληματα κριμας τα λεφτα που εδωσα,,παω κι εγω αμεσως και παιρνω εναν ιμιτασιον κυλινδρο μαμα,,με ενα μαμα πιστονι τα δενω επανω ολα οκ,,και τωρα μου κανει εναν θορηβο το φυγοκεντρικο σαν να ειναι τρενακι,, με εχει τηρανισει πολυ,,αστα,,το δινω τωρα και περνω το χ135 κρυπτον,,

ex_hustler
11/07/2008, 09:41
-

dirtbird
11/07/2008, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από nik7119
..... ταητονα.....

pada ithela na pao eki......:rolleyes: :confused:

OldMan
31/07/2008, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
pada ithela na pao eki......:rolleyes: :confused:
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :smokin:

Θα βολευτείς με την Ζώνη ..??? :winka: