PDA

View Full Version : Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες



powerphot
29/01/2005, 21:42
Ένα μεγάλο μπράβο στους π@π@ρες του STAR, που είμαι σίγουρος ότι είναι οι ίδιοι, τότε με το ρεπορτάζ που έδειχναν τις χωμάτινες πίστες μοτοκρός κι έλεγαν ότι εκπαιδεύονται τσαντάκηδες-μηχανόβιοι.:yuck:
Οι ίδιοι π@π@ρες πρέπει να ήταν λοιπόν που στο βραδινό δελτίο(σήμερα Σάββατο απόγευμα) έχωσαν ρεπορτάζ με μπαμπά μηχανόβιο σε πάρκινγκ να εκπαιδεύει τους δυο γιους του 5 και 7 ετών αντίστοιχα, με εντούρο μηχανές, να επιδίδονται κι οι τρεις σε ακροβατικά επάνω στις μηχανές κι ο δημοσιογράφος να τους συνεντευξιάζει με καμάρι.:uplate:
Και εντάξει ο μπαμπάς των πιτσιρικάδων και μπράβο του, :beer:
που είμαι σίγουρος ότι αυτά τα δύο παιδιά θα έχουν μεγαλώνοντας την καλύτερη οδηγική παιδεία κι από μένα κι από όλους μας που βγήκαμε στους δρόμους ξαφνικά στα 18 μας χρόνια κάνοντας τους «άντρες».:nono:
Φυσικά για την οδηγική παιδεία στο ρεπορτάζ δεν έγινε κουβέντα, παρά μόνο τσίρκο ατραξιόν.
Εσύ ρε ξύπνιε δημοσιογράφε τι προσπάθησες να μας δείξεις με τα ακροβατικά των πιτσιρικάδων;
Να κάνουν το ίδιο και τα δικά σου παιδιά; τα δικά μου; τα δικά τους; :yuck: :yuck:
Και μετά τι; να πάρεις το τζιπ με την κάμερα, να πάρεις τα βουνά για να γεμίσεις το χρόνο άλλου δελτίου με την εκπαίδευση των τσαντάκηδων στις χωμάτινες πίστες;:nono:
Εσύ κυρ’ δημοσιογράφε, να δω τι θα απαντήσεις στο 7χρονο υιό σου όταν έρθει και σου ζητήσει να του πάρεις μια αληθινή μηχανή σαν κι αυτή που «ανακάλυψες» σαν δαιμόνιος ρεπόρτερ και του την έδειξες στην TV Σάββατο απόγευμα.

Άρε ξύλο που θέτε……..:evil: :mad: :evil: :mad:

stukas
30/01/2005, 13:35
σου κ εγω φιλε!Το εχουν παρακανει αυτοι οι λ@λ@κες λεμε!Θα κανουν ολα τα παιδια μαμοθρεφτα,τα αγορια κουνιστους κ τα κοριτσια βιζι...δες!Τι ειναι αυτα τα χαλια που δειχνουν ρε,ολο ρεπορταζ του κ..λου,fame story απο τη μια,survivor απο την αλλη,μαμησε τα!Κατι ρεπορταζ,εμετικα λεμε!Θελουν φαπες τα ατομα(οι ξευτιλες μαλλον...):mad:

ireneepi
30/01/2005, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από powerphot

Εσύ κυρ’ δημοσιογράφε, να δω τι θα απαντήσεις στο 7χρονο υιό σου όταν έρθει και σου ζητήσει να του πάρεις μια αληθινή μηχανή σαν κι αυτή που «ανακάλυψες» σαν δαιμόνιος ρεπόρτερ και του την έδειξες στην TV Σάββατο απόγευμα.

Άρε ξύλο που θέτε……..:evil: :mad: :evil: :mad:

free rider
30/01/2005, 19:10
ολοι πρέπει να βγάλουν το ψωμί τους...
για να ζήσουν.

απλά μερικοί δεν ξέρουν τον τρόπο και μας παιδεύουν...


:yuck: :yuck:

adam_tsouk
30/01/2005, 19:36
Ρε σεις, δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Τα έχουμε πει και συνέχεια θα τα λέμε:

ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ!!!!!!!


Δεν τρέχει μία.
Οι μόνοι που τα πιστεύουν αυτά που λένε είναι οι γιαγιάδες που έχουν χεστεί από τον φόβο των τσαντάκιδων!


Ο τύπος δεν ήξερε τι ρεπορτάζ να κάνει, πήρε τον ξάδερφό του και τα ανήψια του και π'ήγανε να κάνουν ρεπορτάζ γιατί είχαν 10 λεπτά κενό στο δελτίο!!


Ας μην τρελαθουμε τελείως!

Η σοβαρότητα των ρεπορτάζ φαίνεται από το ότι όλα τους δίχνουν τους κώλους από άγνωστες γκόμενες για να έχουν θέμα!

powerphot
30/01/2005, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε σεις, δεν μπορώ να σας καταλάβω!

Τα έχουμε πει και συνέχεια θα τα λέμε:

ΤΟ ΨΩΜΙ ΤΟΥΣ ΒΓΑΖΟΥΝ!!!!!!!


Δεν τρέχει μία.
Οι μόνοι που τα πιστεύουν αυτά που λένε είναι οι γιαγιάδες που έχουν χεστεί από τον φόβο των τσαντάκιδων!


Ο τύπος δεν ήξερε τι ρεπορτάζ να κάνει, πήρε τον ξάδερφό του και τα ανήψια του και π'ήγανε να κάνουν ρεπορτάζ γιατί είχαν 10 λεπτά κενό στο δελτίο!!


Σύμφωνοι δεν αντιλέγω. Το ψωμί τους βγάζουν.

Αλλά καλύτερα θα ήταν να ακούγαμε και την γνώμη κανενός μπαμπά με 7χρονο παιδί όταν είδε αυτό και τι του απάντησε όταν ο μικρός του ζητησε....."θέλω κι εγώ τέτοιο μηχανάκι".
Ο δικός μου δυστυχώς η ευτυχώς είναι μακράν αυτής της ηλικίας.

gcrook
30/01/2005, 21:28
Το γεγονος οτι τα δελτια εχουν γεμισει με σαχλαμαρες, και οτι η τηλεοραση προβαλλει απο το πρωι μεχρι το βραδυ, ριαλιτι και σαχλαμαρες, δεν ειναι κατι που μας το επεβαλαν, αλλα κατι που σιωπηρα το αποδεχτηκαμε.

Δεν ειναι δυνατον να βλεπω γονεις μορφωμενους καποιας ηλικιας, να βλεπουν με τα παιδια τους φειμ στορι, και μετα να γκρινιαζουν για τα κενα τους στην εκπαιδευση καθως και στην γενικοτερη νοργωση και νοοτροπια τους.

Δεν σας ανησυχει τ γεγονος οτι απο το πουθενα εμφανιστηκαν στα περιπτερα δεκαδες κουτσομπολιστικα περιοδικα;

tai
30/01/2005, 21:30
Υπάρχουν και σοβαροί τρόποι για να βγάλεις το ψωμί σου. δεν χρειάζεται να διασύρεις μια μεγάλη μερίδα πολιτών :mad: :mad: :mad:

periklisk
30/01/2005, 23:19
Από τη μια συμφωνώ πως το συγκεκριμένο ρεπορτάζ και γενικά η τηλεόραση είναι σκουπίδια.....

...αλλά μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας.... τα βλέπουμε και μας τα βάζουν.....

....αν τα γιουχάραμε και τα νούμερα πιάνανε πάτο δεν θα τα βάζανε.... μην τα ρίχνουμε όλα στους άλλους έχουμε και εμείς μερίδιο σε αυτό.....

GST
31/01/2005, 06:28
εμενα παλι αυτο που μου την δινει ασχετα απο τα δελτια ειδησεων ειναι ο τροπος που προβαλετε η μηχανη στις διαφορεσ ελληνικες σειρες της τηλεορασης....μα ολοι ξεκρανωτοι....:mad: :rolleyes: :bigcry:

afrotwin
31/01/2005, 09:07
RE TI POLITISMENI POU EXOUME GINI....:eyepop:

SE LIGO 8A STAMATAME STOUS MPATSOUS KE 8A TOUS LEME APO MONI MAS

KALA RE M@L@K@ DEN VLEPIS OTI DEN FORAO KRANOS? GIATI DEN ME STAMATASSSSSSSS????


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maverick26
31/01/2005, 09:55
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ .ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΗ ΣΧΕΔΙΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΗΣ ΜΑΖΑΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΝΕ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΝΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.

free rider
31/01/2005, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από maverick26
ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΑ .ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΒΑΣΗ ΣΧΕΔΙΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΗΣ ΜΑΖΑΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΑΝΕ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΝΙΑΖΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.

Δεν είμαι και τόσο σίγουρος ότι φτάνει τόσο μακριά ...μπορεί ποιος ξέρει...

αλλά είμαι πιο σίγουρος ότι τέτοια μυνήματα δείχνουν ότι κάποιοι έχουν

ξωμείνει από εισπράξεις και ετοιμάζονται να βγουν παγανιά για να
ικανοποιηθεί η κοινή γνώμη....




:wave2: :wave2:

tai
31/01/2005, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
RE TI POLITISMENI POU EXOUME GINI....:eyepop:

SE LIGO 8A STAMATAME STOUS MPATSOUS KE 8A TOUS LEME APO MONI MAS

KALA RE M@L@K@ DEN VLEPIS OTI DEN FORAO KRANOS? GIATI DEN ME STAMATASSSSSSSS????


:


Ο καραφλός ΤΣΕ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao