PDA

View Full Version : ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...reinmeister



nikos force
14/07/2008, 08:29
σαββατο απογευμα... μεσα σε δυο ωρες(πολυ ευχαριστες) ο ανθρωπος καταφερε και μου ρυθμισεi (καρμπ-αναρτησεις) το bergo οπως δεν το εχει κανει κανενας εξιδεικευμενος μηχανικος εως σημερα(αποδοση-αναρτησεις σε αλλο επιπεδο) ... αυτη ειναι η γενικη εικονα ... η πιο λεπτομερης κατασταση εχει να κανει με εναν (οπως φανηκε στα ματια μου) ανθρωπο που πισω απο το χαβαλε και τα ΧΑΧΑΧΟΘΧΟΥ κρυβει εναν πολυ σχολαστικο χαρακτηρα σε αυτο που κανει και με εμφαση σε καθε πτυχη αυτου που εξεταζει ... ΠΗΓΑ-ΠΕΙΣΤΗΚΑ-ΕΦΥΓΑ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΤΟΣ ...οι κινησεις του και η αποψεις με εκαναν αμεσως να τον εμπιστευτω στα χερια τον πολυτιμο-υπερευσθητο μηχανακι μου ...εν κατακλειδη θα ηθελα να τον ευχαριστησω και δημοσιως γιατι το σαββατιαννο ευχαριστω δεν μου ηταν αρκετο ...και πραγματικα να προτρεψω τον οποιονδηποτε να κανει ενα νεο φιλο και να αποκτησει ενα καταπληκτικο μηχανικο(δςστε του ενα fcr KAI καθιστε παρακολουθηστε και μετα καβαληστε και πορωθειτε ) ... ΑΝΤΩΝΗ THANKS KAI SEE YOU SOON (αφησα τα γυαλια μοθ εκει και εχω γκαβωθει 2 μερεσ
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: )

Tropeas
14/07/2008, 11:14
reinmeister.... τώρα... ξέρεις τι έρχεται... ....eeE???? ΤΣΟΥΝΑΜΙ!!!:bigcry: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Stabak
14/07/2008, 11:57
Αντουάν κλεισε μου ενα ραντεβου ... για :

1. βελονισμό ( main pilot κομπλε)
2. TPSίτιδα
3. Ξεμάτιασμα.

Φχαριστω...

Αλήθεια:wave2:

nikos force
14/07/2008, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
reinmeister.... τώρα... ξέρεις τι έρχεται... ....eeE???? ΤΣΟΥΝΑΜΙ!!!:bigcry: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: θες ''γιατρο'' και εσυ εεεε ???? εγω με τον κυριο αναμενεται συνεχεια ...

tati
14/07/2008, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
σαββατο απογευμα... μεσα σε δυο ωρες(πολυ ευχαριστες) ο ανθρωπος καταφερε και μου ρυθμισεi (καρμπ-αναρτησεις) το bergo οπως δεν το εχει κανει κανενας εξιδεικευμενος

Νίκο μπράβο για το θρεντ, επέτρεψέ μου να συμφωνήσω μαζί σου...

και μένα μου ανέλαβε το 530, αρχικά βάλαμε ολόκληρη καινούργια εξάτμιση, άλλη φορά ρύθμισε το κάρμπ FCR, αναρτήσεις

πράγματι, όπως τα λες είναι, με τις κινήσεις του, τις απόψεις και τις γνώσεις του σε κάνουν να τον εμπιστευτείς αμέσως ...
και εκ των πραγμάτων δηλαδή γιατί οι κινήσεις αυτές εχουν ευδιάκριτο αποτέλεσμα ;)

και ξεκίνησα λέγοντας μπράβο για το θρεντ, γιατί νομίζω πως πολλοί απο εμάς που υπεραγαπάμε τα μοτόρια μας εκτός του οτι θέλουμε το καλύτερο για αυτά είναι σημαντικό να μπορείς να εμπιστευτείς το μηχανικο που το αναλαμβάνει γιατί και εκεί και αν υπάρχει τεράστιο θέμα....(συνήθως)

αρα και απο δώ.....

thanks reinmeister
:beer: :beer:

reinmeister
14/07/2008, 12:30
αυτο ητανε...τωρα θα μαθει ολος ο κοσμος οτι ακουμπαω ευρωπαϊκα και εχει να πεσει το δουλεμα της αρκουδας...:rotflmao: :rotflmao:

να μαθω αλλη φορα να τα λεω παρταλια...:rotflmao: :rotflmao:

νικολακη πολλες ευχαριστιες φιλε...:beer: ετοιμασου για τα τουμπανιασματα που λεγαμε...:D

σταμπακα το δικο σου δεν το πιανω...ειναι λιγα κυβικα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/07/2008, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Νίκο μπράβο για το θρεντ, επέτρεψέ μου να συμφωνήσω μαζί σου...

και μένα μου ανέλαβε το 530, αρχικά βάλαμε ολόκληρη καινούργια εξάτμιση, άλλη φορά ρύθμισε το κάρμπ FCR, αναρτήσεις

πράγματι, όπως τα λες είναι, με τις κινήσεις του, τις απόψεις και τις γνώσεις του σε κάνουν να τον εμπιστευτείς αμέσως ...
και εκ των πραγμάτων δηλαδή γιατί οι κινήσεις αυτές εχουν ευδιάκριτο αποτέλεσμα ;)

και ξεκίνησα λέγοντας μπράβο για το θρεντ, γιατί νομίζω πως πολλοί απο εμάς που υπεραγαπάμε τα μοτόρια μας εκτός του οτι θέλουμε το καλύτερο για αυτά είναι σημαντικό να μπορείς να εμπιστευτείς το μηχανικο που το αναλαμβάνει γιατί και εκεί και αν υπάρχει τεράστιο θέμα....(συνήθως)

αρα και απο δώ.....

thanks reinmeister
:beer: :beer:

thanks κουκλα...να σαι καλα...:beer: :beer:

Stabak
14/07/2008, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
σταμπακα το δικο σου δεν το πιανω...ειναι λιγα κυβικα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μωρε θα το πιάσεις και θα πεις και ένα τραγουδι xamamaτσιώτικο

Ακου κει Μπεργο και ΚΤμ.... :dizzy: βρηκαμε την χρυση χηνα ε?

tati
14/07/2008, 12:41
Οχι μόνο ευρωπαικά αλλά και μονοκύλινδροι.........

how much worse can it get??

:rotflmao: :rotflmao:

nikos force
14/07/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
Νίκο μπράβο για το θρεντ, επέτρεψέ μου να συμφωνήσω μαζί σου...

και μένα μου ανέλαβε το 530, αρχικά βάλαμε ολόκληρη καινούργια εξάτμιση, άλλη φορά ρύθμισε το κάρμπ FCR, αναρτήσεις

πράγματι, όπως τα λες είναι, με τις κινήσεις του, τις απόψεις και τις γνώσεις του σε κάνουν να τον εμπιστευτείς αμέσως ...
και εκ των πραγμάτων δηλαδή γιατί οι κινήσεις αυτές εχουν ευδιάκριτο αποτέλεσμα ;)

και ξεκίνησα λέγοντας μπράβο για το θρεντ, γιατί νομίζω πως πολλοί απο εμάς που υπεραγαπάμε τα μοτόρια μας εκτός του οτι θέλουμε το καλύτερο για αυτά είναι σημαντικό να μπορείς να εμπιστευτείς το μηχανικο που το αναλαμβάνει γιατί και εκεί και αν υπάρχει τεράστιο θέμα....(συνήθως)

αρα και απο δώ.....

thanks reinmeister
:beer: :beer: ξερεις τι ... η αληθεια να λεγετε ...

απλα πραγματα ... παντα ειμαι σκεπτικος παντα πριν γνωρισω ενα τετοιο ανθρωπο ... που θα βαλει χερι στο μηχανακι μου...

συνηθως ειμαι και μετα τη γνωριμια το ιδιο σκεπτικος ...που συμαινει ...αμφιβολα αποτελεσματα ...

εεεε με αυτον τον κυριουλη ... μου λεει '' κανε μια βολτα και ελα να μου πεις εντυπωσεις...


εεεε...δεν ηθελα να γυρισω απο την ταβλα...

και οταν γυρισα βιαζομουν να φυγω για να ξεταβλωσω ...


και τωρα βιαζομαι να ξαναπαω για να ταβλωσω ακομα πιο πολυ ...



πολλες ταβλες και θα παρεξηγηθουμε:rotflmao: :rotflmao: :D :rotflmao: :rotflmao: :D :rotflmao:

tati
14/07/2008, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ξερεις τι ... η αληθεια να λεγετε ...

απλα πραγματα ... παντα ειμαι σκεπτικος παντα πριν γνωρισω ενα τετοιο ανθρωπο ... που θα βαλει χερι στο μηχανακι μου...

συνηθως ειμαι και μετα τη γνωριμια το ιδιο σκεπτικος ...που συμαινει ...αμφιβολα αποτελεσματα ...

εεεε με αυτον τον κυριουλη ... μου λεει '' κανε μια βολτα και ελα να μου πεις εντυπωσεις...


εεεε...δεν ηθελα να γυρισω απο την ταβλα...

και οταν γυρισα βιαζομουν να φυγω για να ξεταβλωσω ...


και τωρα βιαζομαι να ξαναπαω για να ταβλωσω ακομα πιο πολυ ...



πολλες ταβλες και θα παρεξηγηθουμε:rotflmao: :rotflmao: :D :rotflmao: :rotflmao: :D :rotflmao:

χαχαχαχαχαχα

ετσι είναι ακριβώς ;)

:beer: :beer: :beer:

Stabak
14/07/2008, 12:56
να στε ικανοποιημένοι...

εμενα μΕ εδωσε ενα γλειφιτζουρι για αρχη και απο τότε δεν ειμαι ξανα ο ίδιος :rolleyes:

reinmeister
14/07/2008, 12:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Μωρε θα το πιάσεις και θα πεις και ένα τραγουδι xamamaτσιώτικο

Ακου κει Μπεργο και ΚΤμ.... :dizzy: βρηκαμε την χρυση χηνα ε?

ελα δεν θελω αηδιες...και λιγα λογια σε παρακαλω για τα ευρωπαϊκα...η ποιοτητα κατασκευης τους,η απαραμιλλη αξιοπιστια τους και το απειρο γκαζι τους προσφερουν μονο χαρα...

κακεντρεχη γιαπωνεζακια...

:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

βλεπω μια τεραστια φωτια να πεφτει απο τον ουρανο...μαλλον πανω μου θα καταληξει... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ερε γελια σημερα...

sniper
14/07/2008, 13:04
Sniper : Έλα ρε Αντώνη, καλά;
Rein : Καλά μωρέ... μου έφεραν κάτι ευρωπαικά μηχανάκια να δω τι μπορώ να κάνω μαζί τους
Sniper : Τι λες; και πότε βλέπεις να ξεμπερδεύεις;
Rein : Τελείωσα!
Sniper : Σοβαρα; Τόσο γρήγορα; Τι έκανες;
Rein : Τι να κάνεις με αυτά; Τους έσφιξα τις βίδες να μην σκορπίσουν.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:











































































Ο παραπάνω διάλογος είναι φανταστικός :lol: :bigcry: :lol:

tati
14/07/2008, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Rein : Τι να κάνεις με αυτά; Τους έσφιξα τις βίδες να μην σκορπίσουν.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:



μήπως βλέπεις και εσύ τη φωτιά απ τον ουρανό??:evil:

:rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/07/2008, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Sniper : Έλα ρε Αντώνη, καλά;
Rein : Καλά μωρέ... μου έφεραν κάτι ευρωπαικά μηχανάκια να δω τι μπορώ να κάνω μαζί τους
Sniper : Τι λες; και πότε βλέπεις να ξεμπερδεύεις;
Rein : Τελείωσα!
Sniper : Σοβαρα; Τόσο γρήγορα; Τι έκανες;
Rein : Τι να κάνεις με αυτά; Τους έσφιξα τις βίδες να μην σκορπίσουν.....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:











































































Ο παραπάνω διάλογος είναι φανταστικός :lol: :bigcry: :lol:

το disclaimer ηταν ολα τα λεφτα μλκ.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
14/07/2008, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
το disclaimer ηταν ολα τα λεφτα μλκ.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Να σε δω πόσο θα γελάς οταν θα σου φέρω το ΚΤΜ μου.....

































































Η παραπάνω δήλωση είναι επίσης φανταστική! :lol: :bigcry: :lol: :bigcry:

johnpan
14/07/2008, 13:57
reinmeister με Πάτρα έχεις καμία σχέση? Περνάς καθόλου από τα μέρη μας? :beer: :beer: :beer: (κερασμένες εννοείται, και όχι, δε θα τη βγάλω μόνο με μπύρες):rotflmao: :lol: :rotflmao:

Stabak
14/07/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
reinmeister με Πάτρα έχεις καμία σχέση? Περνάς καθόλου από τα μέρη μας? :beer: :beer: :beer: (κερασμένες εννοείται, και όχι, δε θα τη βγάλω μόνο με μπύρες):rotflmao: :lol: :rotflmao:

Φιλε μου, ο καλλιτεχνης θα τακτοποιήσει τις υποχρεώσεις του εδω και μετα θα ασχοληθούμε και τις εμφανισεις/αρπακτες στην επαρχεία. Αν και εχουμε πικρη εμπειρια απο Πατρα, εχουμε δεν εχουμε? Ή δεν εχουμε?

--- Φανταστικος μανατζερ----

Αντωνη, εχω προβλημα:confused: πως να το πω, μου φαινεται πως ειμαι λίγο.......


φτωχος.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και μE κανει κοψιματα στo staθero gkazi... μπορει και tps και CDI :beer: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Σωζε με........... :alien:

Πικραμενη τουλιπα

dirtbird
14/07/2008, 14:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Π τωχος

:winka:

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=59946&perpage=15&pagenumber=2

gixxerpap
14/07/2008, 14:56
ρε παιδιά είναι όντως τόσο καλός όσο λένε αυτός ο αντώνης?

....γιατί έχω μια τοστιέρα, που δε δουλεύει σωστά τελευταία και μου καίει τα ψωμάκια ....

κύριε Αντώνη, μήπως μπορείτε να περάσετε πο το σπίτι να της κάνετε μια χαρτογράφηση?
ενω στο 2 και στο 3 τα ψηνει μια χαρα, στο 1 μου τα καίει....κάτι παίζει με τους χάρτες μάλλον...:sad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/07/2008, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
reinmeister με Πάτρα έχεις καμία σχέση? Περνάς καθόλου από τα μέρη μας? :beer: :beer: :beer: (κερασμένες εννοείται, και όχι, δε θα τη βγάλω μόνο με μπύρες):rotflmao: :lol: :rotflmao:

λοιπον φιλε...:evil: να πεις στην ξυπνια την πατρινια γυναικα μου που σε εβαλε να με τσεκαρεις,οτι σου ειπα τα εξης..."πατρα κατεβαινω μονο για να δω το μωρο μου και δυστυχως δεν με φτανει ο χρονος να το χαρω...ποσο δε μαλλον να ασχοληθω και εκει με τα μηχανακια..."


υ.γ.αν πληρωσεις εκτος των αλλων και ηθικη βλαβη, εκτος απο το νοσοκομειο που θα με στειλει αν ακουμπησω το μηχανακι σου,τοτε σιγουρα θα βρουμε ακρη...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/07/2008, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
Φιλε μου, ο καλλιτεχνης θα τακτοποιήσει τις υποχρεώσεις του εδω και μετα θα ασχοληθούμε και τις εμφανισεις/αρπακτες στην επαρχεία. Αν και εχουμε πικρη εμπειρια απο Πατρα, εχουμε δεν εχουμε? Ή δεν εχουμε?

--- Φανταστικος μανατζερ----

Αντωνη, εχω προβλημα:confused: πως να το πω, μου φαινεται πως ειμαι λίγο.......


φτωχος.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και μE κανει κοψιματα στo staθero gkazi... μπορει και tps και CDI :beer: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Σωζε με........... :alien:

Πικραμενη τουλιπα

εσυ τρελλο πινελο ,να ξεφυσωσεις το tps και να με πεις τι κανει το γιαπωνεζικο παρταλι σου...:rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
14/07/2008, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ρε παιδιά είναι όντως τόσο καλός όσο λένε αυτός ο αντώνης?

....γιατί έχω μια τοστιέρα, που δε δουλεύει σωστά τελευταία και μου καίει τα ψωμάκια ....

κύριε Αντώνη, μήπως μπορείτε να περάσετε πο το σπίτι να της κάνετε μια χαρτογράφηση?
ενω στο 2 και στο 3 τα ψηνει μια χαρα, στο 1 μου τα καίει....κάτι παίζει με τους χάρτες μάλλον...:sad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θελει λιγο κοψιμο αβανς στα χαμηλα για να απλωσει την θερμοκρασια ομοιομορφα σε ολο το ψωμακι...στην επομενη μακαροναδα που θα με ταϊσετε με την κυρα θα την κοιταξω...

:wave2:

Stabak
14/07/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εσυ τρελλο πινελο ,να ξεφυσωσεις το tps και να με πεις τι κανει το γιαπωνεζικο παρταλι σου...:rotflmao: :rotflmao:

ναι ναι οκ, και να μεινω ξεφύσωτος? :D

η αληθεια ειναι οτι εχω φτιαξει σιλανσιε δικης μου επιρροής και δεν ξερω μπας και φταιει, θα ξαναβαλω μονο τον συλλέκτη φλογών και θα σΕ πω...

reinmeister
14/07/2008, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
ναι ναι οκ, και να μεινω ξεφύσωτος? :D



yes...

DimChios
14/07/2008, 15:38
καλός λετε ειναι? σαν τα ραντεβού για τις απαντησεις που περιμενω να μου δωσει?

:evil: :evil: :evil:







ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΜΛΚ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΛΥΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:

gcrook
14/07/2008, 15:40
Ναι συ ρειν με ιταλογιαπωνεζικα βεστρομ κανεις παιχνιδι η να παρω κανα σετ lego να παιζω;:lol:

dirtbird
14/07/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ναι συ ρειν με ιταλογιαπωνεζικα βεστρομ κανεις παιχνιδι η να παρω κανα σετ lego να παιζω;:lol:


:a014: :a014:

gcrook
14/07/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
:a014: :a014:

Α του εχεις ηδη μιλησει βλεπω...
Καλα παω να χτενισω την μπαρμπη-βενζινοπωλΑ που με πηρε δωρο ο νονος μου το Πασχα:lol:

dirtbird
14/07/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Α του εχεις ηδη μιλησει βλεπω...

:nono: :a014: :a39:

catmaster
14/07/2008, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
.... την μπαρμπη-βενζινοπωλΑ ....

Πάνεε οι καφέδες ....:o :D :D

(ντάξει σχολάμε ... )

sapila racing
14/07/2008, 16:18
Αυτα κάνετε και θα ανεβάσει την ταρίφα :cry:









:lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

gixxerpap
14/07/2008, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Αυτα κάνετε και θα ανεβάσει την ταρίφα :cry:









:lol: :lol: :lol: :beer: :beer:

αμα θέλει να του κατεβάσουμε τα βρακιά...

Tropeas
14/07/2008, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
θελει λιγο κοψιμο αβανς στα χαμηλα για να απλωσει την θερμοκρασια ομοιομορφα σε ολο το ψωμακι...στην επομενη μακαροναδα που θα με ταϊσετε με την κυρα θα την κοιταξω...

:wave2:
α τον αλήτη, ούτε τοστάκι δεν έχω φάει! κάτσε να του κόψω το dsl... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :blush: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
14/07/2008, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
α τον αλήτη, ούτε τοστάκι δεν έχω φάει! κάτσε να του κόψω το dsl... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :blush: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μεγα μαστορα του γλυκου νερου μη κοψεις κατα λαθος τη δικια σου !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
15/07/2008, 01:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
καλός λετε ειναι? σαν τα ραντεβού για τις απαντησεις που περιμενω να μου δωσει?

:evil: :evil: :evil:







ΑΚΟΜΑ ΡΕ ΜΛΚ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΛΥΣΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:

μες το παραπονο εισαι ρπμ ολη την ωρα...:bawl:

τζαπαν ειναι το πρι πρι σου δεν εχει αναγκη...:rotflmao: :rotflmao:

σαπιλα για τετραδα φι σι αρ θα παιξει σπεσιαλ τιμη...:ninja: :a9:

φιλικα παντα...

:rotflmao:

υ.γ. πρεπει πρωτα να φτιαξω του παπ την παπια γιατι τον ειδα να ψιλοιδρωνει αποψε βλεποντας το δικο μου να ανοιγει...:D (οσο το ειδε βεβαια απο μακρυα...):rotflmao:

johnpan
15/07/2008, 08:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
λοιπον φιλε...:evil: να πεις στην ξυπνια την πατρινια γυναικα μου που σε εβαλε να με τσεκαρεις,οτι σου ειπα τα εξης..."πατρα κατεβαινω μονο για να δω το μωρο μου και δυστυχως δεν με φτανει ο χρονος να το χαρω...ποσο δε μαλλον να ασχοληθω και εκει με τα μηχανακια..."


υ.γ.αν πληρωσεις εκτος των αλλων και ηθικη βλαβη, εκτος απο το νοσοκομειο που θα με στειλει αν ακουμπησω το μηχανακι σου,τοτε σιγουρα θα βρουμε ακρη...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Της το είπα! Λέει "Ασε τις βλακείες, πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε, να κοιτάξεις το μηχανάκι του παιδιού" :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
15/07/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Της το είπα! Λέει "Ασε τις βλακείες, πολιτισμένοι άνθρωποι είμαστε, να κοιτάξεις το μηχανάκι του παιδιού" :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

οκ...αλλα αν αφου το πιασω αποφασισει να γινει χριστουγεννιατικο δεντρο,δεν σε ξερω ,δεν με ξερεις...husaberg ειναι μην ξεχνιομαστε...:rotflmao: :rotflmao:

johnpan
15/07/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
οκ...αλλα αν αφου το πιασω αποφασισει να γινει χριστουγεννιατικο δεντρο,δεν σε ξερω ,δεν με ξερεις...husaberg ειναι μην ξεχνιομαστε...:rotflmao: :rotflmao:

τώρα με πίκρανες :bigcry: :eek:

TROOPER
15/07/2008, 13:59
αυτος ρε δεν ειναι ενας χαλιας απο πειραια???

reinmeister
15/07/2008, 14:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αυτος ρε δεν ειναι ενας χαλιας απο πειραια???

να μιλας πιο ομορφα φιλαρακι...Ο χαλιας απο πειραια...:rotflmao:

TROOPER
15/07/2008, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
να μιλας πιο ομορφα φιλαρακι...Ο χαλιας απο πειραια...:rotflmao:

γιατι ρε τι θα κανεις???

θες μονομαχια στο ελ πασατζιο???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
15/07/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


υ.γ. πρεπει πρωτα να φτιαξω του παπ την παπια γιατι τον ειδα να ψιλοιδρωνει αποψε βλεποντας το δικο μου να ανοιγει...:D (οσο το ειδε βεβαια απο μακρυα...):rotflmao:

βλέπεις ακόμα εκείνους τους εφιάλτες, ε?
:sad:

κουράγιο φιλαράκι, όλα περαστικά είναι ....

για να καταλάβετε περί τίνος πρόκειται, και για τσιγάρα που πήγε στο περίπτερο, πήρε δικάβαλο μην τύχει και τον ακολουθήσω:rotflmao: ...να εχει την δικαιολογία ....

μια κρέπα καλαμπόκι στον κύριο παρακαλώ ....:wacko:

DimChios
15/07/2008, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
μες το παραπονο εισαι ρπμ ολη την ωρα...:bawl:

τζαπαν ειναι το πρι πρι σου δεν εχει αναγκη...:rotflmao: :rotflmao:



Δε θα το ασχοληθεις δλδ? Να ψαχτω αλλου!?

:alien:

nikos force
15/07/2008, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
τώρα με πίκρανες :bigcry: :eek: ου να τοΥ ζητησεισ να σου φτιαξει καφε ...εκει να δεις πικρα που θα φας ... δεν εχει επαφη καμια με το coffe making o τυπος... παντως συγκεκριμενα αυτο που καβαλας ... αν εχει ερθει η ωρα του ...ΗΡΘΕ ...

reinmeister
15/07/2008, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Δε θα το ασχοληθεις δλδ? Να ψαχτω αλλου!?

:alien:

αμα λεω εγω χειροτερος και απο παραπονιαρα γκομενα...:bigcry: :bigcry:

στην επομενη παραγγελια απο αμερικα θα ειναι μεσα και ο τεντωτηρας σου...

νταξ?

υ.γ. θα μου φερεις ομως το μηχανακι χωρις φαιρινγκ και πλυμμενο...:D

reinmeister
15/07/2008, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
ου να τοΥ ζητησεισ να σου φτιαξει καφε ...εκει να δεις πικρα που θα φας ... δεν εχει επαφη καμια με το coffe making o τυπος... παντως συγκεκριμενα αυτο που καβαλας ... αν εχει ερθει η ωρα του ...ΗΡΘΕ ...

σωπα ρε ...γιατι δεν εχω? σου ελλειψε εστω και ΕΝΑ υλικο για να τον φτιαξεις?:rotflmao:

johnpan
15/07/2008, 23:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
παντως συγκεκριμενα αυτο που καβαλας ... αν εχει ερθει η ωρα του ...ΗΡΘΕ ...

φτου φτου φτου 666 :lol:

nikos force
16/07/2008, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
σωπα ρε ...γιατι δεν εχω? σου ελλειψε εστω και ΕΝΑ υλικο για να τον φτιαξεις?:rotflmao: μου ελειψε ...

μια χαριτωμενη ξανθια ...


να τον φτιαξει ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

reinmeister
16/07/2008, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
μου ελειψε ...

μια χαριτωμενη ξανθια ...


να τον φτιαξει ...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μου τελειωσαν 1 μερα πριν...αλλα εχω ηδη δρομολογησει νεα φουρνια...:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
16/07/2008, 10:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
αμα λεω εγω χειροτερος και απο παραπονιαρα γκομενα...:bigcry: :bigcry:

στην επομενη παραγγελια απο αμερικα θα ειναι μεσα και ο τεντωτηρας σου...

νταξ?

υ.γ. θα μου φερεις ομως το μηχανακι χωρις φαιρινγκ και πλυμμενο...:D


Και σου ειπα... να τον φερουν κατι δικοι μου ερχονται τελος του μηνα? :alien:

Τεσπα, ελπιζω να μη μου καρφωσει καμμια βαλβιδα, θα σε σκισω!

Παρ ολα αυτα, οκ, it's a deal αν και δε μου εχεις πει ακομα καποια τιμη να ξερω που παταω!

:blush:

reinmeister
16/07/2008, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Και σου ειπα... να τον φερουν κατι δικοι μου ερχονται τελος του μηνα? :alien:

Τεσπα, ελπιζω να μη μου καρφωσει καμμια βαλβιδα, θα σε σκισω!

Παρ ολα αυτα, οκ, it's a deal αν και δε μου εχεις πει ακομα καποια τιμη να ξερω που παταω!

:blush:

οτι γουσταρεις φιλαρακι...:D

knock yourself out...

απ εδω να πανε να τον παρουν...

http://cbrzone.com/sprockets.html

dirtbird
16/07/2008, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Και σου ειπα... να τον φερουν κατι δικοι μου ερχονται τελος του μηνα? :alien:


Μήτσε.... βάλε στην παραγγελία και τα παρακάτω για μένα.... :D

HT900
EC388
ACS1100H

DimChios
16/07/2008, 10:35
Προς τους 2 τους απο πάνω!

ΑΝ ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΕΙΤΕ, ο καθενας για τους λογους του, σας ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ επειδη εγω ειμαι ασχετος απο παραγγελειες μεσω νετ και οι δικοι μου απο μοτοσυκλετες, να μου πειτε σε π.μ τι ΑΚΡΙΒΩΣ να τους πω!
Το πως θα τα παραγγειλουν εχω την εντυπωση οτι το ξερουν, καποιο αλλο tip ομως μη μου φερουν αλλα ντι άλλων!

ΘΕΝΞ!

(Αντωνη, το τηλ σου σε π.μ!) :smilea:

catmaster
16/07/2008, 10:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Προς τους 2 τους απο πάνω!

ΑΝ ΣΟΒΑΡΟΛΟΓΕΙΤΕ, ο καθενας για τους λογους του, σας ΘΕΡΜΟΠΑΡΑΚΑΛΩ επειδη εγω ειμαι ασχετος απο παραγγελειες μεσω νετ και οι δικοι μου απο μοτοσυκλετες, να μου πειτε σε π.μ τι ΑΚΡΙΒΩΣ να τους πω!
Το πως θα τα παραγγειλουν εχω την εντυπωση οτι το ξερουν, καποιο αλλο tip ομως μη μου φερουν αλλα ντι άλλων!

ΘΕΝΞ!

(Αντωνη, το τηλ σου σε π.μ!) :smilea:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


πελάγωσε ο Μήτσος λέμε :lol: :lol: :lol:


(adjustable cam sprockets Κύριε Βρωμόπουλε ;;; :evil: :evil: )

:wave2:

DimChios
16/07/2008, 10:41
επισης το παρακατω δεν το πιασα!?

:confused:



Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
knock yourself out...



:confused:

reinmeister
17/07/2008, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
επισης το παρακατω δεν το πιασα!?

:confused:





:confused:

παιξε και χαιρου σε ελευθερη μεταφραση...:D τ'αλλα τα παμε απο τα κουνητα...:beer:

τα γραναζια τι τα θες σουτηρ? να τους χρονισεις για ροπες χαμηλα,να τραβηξεις τροχοσπιτο για τις διακοπες?:rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
17/07/2008, 06:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τα γραναζια τι τα θες σουτηρ? να τους χρονισεις για ροπες χαμηλα,να τραβηξεις τροχοσπιτο για τις διακοπες?:rotflmao: :rotflmao:
Powerband optimization my friend, powerband optimization.....:lol: :lol:



knock yourself out...
ή αλλιώς..... φτύσ'τα μπούτια σου....:bigcry: :bigcry: :bigcry:

reinmeister
17/07/2008, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
[B]Powerband optimization my friend, powerband optimization.....:lol: :lol:



B]

i feel you my friend...:beer: να το κανεις πιο προοδευτικο να μην τρως ολο τον σταυλο μαζεμενο στα μουτρα...:rotflmao: :rotflmao:

κοψε τις αηδιες ετοιμαζεται vfr 1000 :D

dirtbird
17/07/2008, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
i feel you my friend...:beer: να το κανεις πιο προοδευτικο να μην τρως ολο τον σταυλο μαζεμενο στα μουτρα...:rotflmao: :rotflmao:

Ένα ΠΣΚ χρειάζεσαι και θα αλλάξεις μυαλά....
αντί για σταύλο θα ζητάς το μικρό σου πόνυ... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κοψε τις αηδιες ετοιμαζεται vfr 1000 :D
V?:nono: :nono: not me senior (βαρύ, μακρύ και θα θέλει και σέρβις.... :D )