PDA

View Full Version : Ψηφίστε!!



petridist
11/12/2003, 16:24
Αυτός ο forumikos ρατσισμός του να εμφανίζονται οι μοδε- αντμινιστρατορες με bold μαυρο ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!!

Ψηφίστε το χρώμα που θέλετε να εμφανίζονται αυτοί οι (πολύ συμπαθέστατοι κατα τα αλλα) κύριοι!!!


ΕΓΩ ΛΕΩ ................. ΡΟΖ!!!


Η ολιγαρχία δεν θα περάσει!
Φωνή λαού!
Δημοψήφισμα τώρα!!

και αν δεν ψηφίσετε να σας καει το βιντεο
αν δεν ψηφίσετε λέγω ειστε μαριονέτες-πιόνια στα χέρια λίγων επιτήδειων που κατευθύνονται απο σκοτεινά συμφέροντα!!!

(Τι είπα πάλι ε? πολύ δουλεια! εχουμε σαλταρει!)

έτσι μου'ρθε κι όποιος εχει αντίρρηση να του καεί και το στέρεο ρεε!

ΓΚΕ-ΓΚΕ? (ουπς copyright ......-only?) sorry!

DIT
11/12/2003, 16:26
κάνουμε ΒΑΝ τον petridist!!!

Τί λέτε???

DUKASII
11/12/2003, 16:28
NA KANOUME TIPOTA NA FAME...GIATI MESHMERIASE PALI!

DIT
11/12/2003, 16:33
χωριάτικο λουκανικο και μπόλικη φετούλα???

petridist
11/12/2003, 17:01
ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΕΡΝΟΥΜΕ!!!

μια φορά κι εγώ προβληματίστηκα και έγραψα ενα σοβαρό post και μου το πηδήξατεεεεεε!!!

Πάντως μπορείτε ακόμα να ψηφίζετε αν θέλετε (καλά ντε ΑΝ είπαμε!!)


να σας καεί το βίντεο!

ΜΗ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜ!


yours sincerely:p

Julius
11/12/2003, 20:08
[i]

Η ολιγαρχία δεν θα περάσει!
Φωνή λαού!
Δημοψήφισμα τώρα!!

[/B]

XA XA XA XA XA (sataniko)

Nai nai, dimopsifisma kai oti apofasisete sta $#%$$^$% mas

akous ekei dimokratia!?!??!? ti einai auto re????

superfour
12/12/2003, 09:57
Ο παππούς μου, ο αϋμνηστος Γεώργιος Παπαδόπουλος με γαλούχησε με όλα τα ιδανικά και τα standarts της Δημοκρατίας. Επίσης το φιλελεύθερο εκείνο σύνθημα που αντοιχούσε και αντοιχεί ακόμα στο μυαλό μου "ΑΠΟΦΑΖΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΟΥΜΕ" πιστεύω ότι είναι αυτό που δίνει το στίγμα και αυτού εδώ το forum....

O θείος μου ο Αρτέμης πάντα με εκπαίδευε πώς να αναγνωρίζω τους πραγματικούς φίλους... Έτσι κι εγώ ακολουθώ πίστά όλα όσα με εκπαιδεύσανε εκείνα τα χρυσά χρόνια! Γιατί... ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΖΟΥΜΕ.... έτσι Jul??

ΓΡΑΦΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ, ΜΙΛΗΣΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ... ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΑΛΕΙΩΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ

Ο φίλος σας (πάνω απ'όλα) SF

Julius
12/12/2003, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από superfour
] "ΑΠΟΦΑΖΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΖΟΥΜΕ" πιστεύω ότι είναι αυτό που δίνει το στίγμα και αυτού εδώ το forum....
] [/B]

Oi germanoi einai filoi mas, sto polytexnio den xtypise kanenas, h makronysos eitane kataskinosh gia toys aporoys poy den eixan xrimata na pane giakopes, oi Ellhnes eimaste oi pagmatikoi arioi (apo ton planith arh enoo).

hornet
12/12/2003, 10:19
ρε κατι προβληματα που εχει ο κοσμος.......ροζ

Χαχαχαχαχαχαχα ετσι θα ξεχωριζουμε καλυτερα συμφωνω......


αλλα τα της δημοκρατιας ξεχαστε τα.Εδω εχετε να κανετε με τον Αξονα!!!

wizard
12/12/2003, 10:34
ροζ.. μμμ... επίσης προτείνω ο S4 να αλλάξει το αβαταρ του με ένα πιο αντιπροσωπευτικό πχ μια κυλότα, δυο ζαρτιέρες κλπ - τέτοια... :)

superfour
12/12/2003, 10:59
Νιόνιο, εγώ θα τ'αλλάξω το avatar, ok...

Εσύ να βάλεις αυτή τη φωτο που έχεις δίπλα στην προτομή του Jack (του Daniels βρε) όταν γεννήθηκες.... στο αποστακτήριο!!!!

swtos
12/12/2003, 11:27
Ο φασισμός ΔΕΝ θα περάσει, κουφάλες Μοδεράτορες ΔΕ θα πεθάνουμε ποτέ. Τον ’ξονα να τον βάλετε εκεί που ξέρετε και τέλος αν υποπτευτώ πως κάνατε μπαν - μπουμ κάποιον μαύρο φίδι που σας έφαγε, εκεί να δείτε φασισμός..... Ο Τσε θα κοσμεί την πρώτη σελίδα του moto.gr


Eχω κι άλλες απειλές, αλλά τις πετάω με μέτρο ......


Καλημέρα Παλιοφόρουμ

hornet
12/12/2003, 11:56
τσ τσ τσ ...........γεμισαμε εδω φιλελευθερα πνευματα.........


ωχ ωχ ερχεται οπυ ναναι και ο ζιζι και θα γινει της κορεας!

superfour
12/12/2003, 11:59
Επειδή απάντησα χωρίς να ψηφίσω θα το κάνω τώρα!

ΜΑΥΡΟ - ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΕ ΕΜΒΛΗΜΑ.....ΤΟ ΠΟΥΛΙ!!!!!!

petridist
12/12/2003, 12:05
αυξάνεται και πλυθήνεται ο λαός έναντι των 3-4 συνταγματαρχών!!!

ΟΥΣΤ αναχρονιστικοί αντιδημοκρατικοί ΑΡΤΕΜΗΔΕΣ (πολύ καλό αυτό χαχαχα)

Θα υπερισχύσει η γνώμη του λαού και θα γίνετε ΡΟΖ!!! (ζητειται hacker...δουλειά ρουτίνας!!!)


εεεε χμμμμ.... ban ειπατε?

Γκουχου γγκγκγκουυχοθ....

Και όπως έλεγα αγαπητοί admins kai moders κάνετε πολύ σωστά τη δουλειά σας και ΟΛΟΙ εμείς είμαστε περήφανοι που ανήκουμε σε ένα τόσο δημοκρατικό και ζεστό forum!!

ps. (ψιθυριστός τόνος φωνής)... ππσσσσστ σύντροφοι αντιστασιακοί θα τους κανουμε σαμποταζζ, θα τους πάρουμε τα βρακιά, θα τρέχουν και δε θα φτάνουν!!!

Καλημέρα μας καλά να μας πάει και σήμερα!!! καλές βόλτες σε όλους απο αύριο!!

DUKASII
12/12/2003, 12:15
O AGONAS ...POU LES NA KANOUME..DEN EXEI NOHMA..GIATI..PROTON..NA TREXOUN KAI NA MHN FTANOUN ..DE GINETE..GIATI..AYTOI..DE TREXOUN GENIKOS!
DEYTERON..AYTO ME TA BRAKIA ME PROBLHMATISE GIA TA BITSIA SOU..MIAS KAI GIA NA THES NA PAREIS TO BRAKI TOU S4 ...H PROBLHMA EXEIS MEGALO.....H PREPEI NA EXEIS KANA ISTIOFORO..KAI NA PSAXNEIS GIA PANI!ASE POOOU THA MAZEYEI MYGES!
TI NA PO....

Julius
12/12/2003, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
O AGONAS ...POU LES NA KANOUME..DEN EXEI NOHMA..GIATI..PROTON..NA TREXOUN KAI NA MHN FTANOUN ..DE GINETE..GIATI..AYTOI..DE TREXOUN GENIKOS!
DEYTERON..AYTO ME TA BRAKIA ME PROBLHMATISE GIA TA BITSIA SOU..MIAS KAI GIA NA THES NA PAREIS TO BRAKI TOU S4 ...H PROBLHMA EXEIS MEGALO.....H PREPEI NA EXEIS KANA ISTIOFORO..KAI NA PSAXNEIS GIA PANI!ASE POOOU THA MAZEYEI MYGES!
TI NA PO....


mpimpiko, mporei na exei kafe mpotes kai na psaxnei gia asorti moufan

petridist
12/12/2003, 13:06
καφέ μπουφαν ε?? κιριλέ.. με τις μύγες ή χωρίς?

S4 ως moder πρέπει να ανταποδώσεις... γιατί ξέρεις οτι εγώ κατα βάθος μαζί σας είμαι ΒΡΕ!!

DUKA κανενός βρακί δε θα ήθελα να κρατήσω... διότι κανα 2ωρο πάνω σε μηχανή κλπ κλπ.. όλοι ξέρουμε πως γίνεται μετά ε?? εκτός άν κάποιοι απο δω φοράνε μεταξωτά με άρωμα λεβάντας!!!

Επίσης Δούκα, Χρόνια σου πολλά, σπύρος απ'οτι είδα, και συνονόματος με τον αδερφό μου...!! Ότι επιθυμείς και αν αυτα που λένε περι κράνους ισχύουν (δηλ δεν το φόραγες).... δέκα τάματα να κάνεις που τα λέμε τώρα χαλαρά!!!

Ρε εμείς τα λέμε, έμεις να την πατάμε?? Ωραίος ο αέρας στα μαλλιά... αλλά χωρίς κεφάλι.. τι να λένε τα μαλλια ε?

’ντε σιδερένιος.. και μην ξεχνάμε τον αγώνα έναντι στο ΦΑΣΙΣΜΟ των ''3-4''!!!

GyPsy
12/12/2003, 13:17
...ΔΑΓΚΩΤΟ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΥΣΙΑ....


ΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ANTICHRIST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


OOOOOOOYYYYYYYYYYYYY 666!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


OYYYYYYYYYYYYYYYYY MODERATORS R KILLERS!!!!!!!!!!!!


IF Y LIVE BY THE SWORD THEN YOU'LL DIE BY THE SWORD:confused:


ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

hornet
12/12/2003, 15:44
Ρε αι να μου χαθειτε σας εχουμε στα ωπα ωπα και δεν σας διορθωνουμε τα κειμενα σας αφηνουμε και βριζετε οπου και οσο θελετε και μιλατε και απο πανω.Αντε να σας μετακινησουμε κανα ποστ αμα ειναι τελειως ξεκαρφωτο και μιλατε και απο πανω .....και μας βριζετε κιολας.




Θα κανω χρηση εξουσιας για κανονιστειτε!!!!!!!!


Αντε παω να παρω τα χαπια γιατι συγχιστηκα τωρα!!!!!

Trip master ισ ανγκρι

petridist
12/12/2003, 16:52
πολυ σωστός και γι΄αυτό σας κάνουμε πλάκα επειδή σας γουστάρουμε, αλλα θα παρακαλούσα να σχολιάσεις την κίνηση του jul να κλείσει συζήτηση (για οποιοδήποτε λογο!!)

Todi
12/12/2003, 21:31
LOIPON


apo ayrio Sabbato 13 Dekembriou 2003
i antistasiaki dynami "Diadyktiako AntiModeratoriko Kinima Elados-Polonias" analambanei ta inia tis istioselidas www.moto.gr
I parousa eksousia tha exoristei stin Sibiria gia na spaei petres kai na ftiaxnei dromous..
Oi motosikletes tou tha ginoun ypiresiakes pros ofelos tou neo kathestotos
To kathestos pou tha epikratei tha einai pleon AKROS DIMOKRATIKO

O KATHE XRISTIS THA EXEI TO DIKAIOMA NA KANEI OTI
THELEI


TIN DEYTERA SE OLOUS TOUS XRISTES THA STALOUN LISTES ME TO TI THELEI O KATHE O XRISTIS


Prothipourgos tou site tha einai o Todi
kai to upourgiko symboulio kai i Bouli tou Moto tha kathoristei analoga me to poios dinei ta pio polla


meta timis ..

Todi

DEMINIO
13/12/2003, 00:22
ΟΥΣΤ!!! ΒΡΩΜΟΜΟΔΣ!!!

Μωρή ρόμπα σούπερντούπερΠάπα , πέρνα καμιά βόλτα από Πατησίίωωωνννν μεριάααα.....:D :D :D

Ψηφίζω.... ΡΟΖ

Όλοι στο μέτωπο ενάντια στο φασισμό των μοντερατιστών( :confused: )..........




Όσο για το άλλο, γνώμη μου, καλά έκανε και κλειδώθηκε. Δεν είναι ανάγκη να έχουμε την ίδια αντίδραση... Αν έχουν πρόβλημα κάποιοι, μην γινόμαστε ίδιοι...;)

superfour
13/12/2003, 01:24
Α Π Ο Φ Α Σ Ι Ζ Ο Μ Ε Ν

Κ Α Ι

Δ Ι Α Τ Α Σ Ο Μ ΕΝ

1. Την απαγόρευσην της κυκλοφορίας σε ετούτο τον διαδικτιακόν χώρον στα κάτωθι μέλη:
DukeII(ή Ποδόγυρος ή Βρωμίλος ή Μαφάλντα)
Swtos (ή Παντόφλας ή Mitsukos ή "Το_πρωί_καθηγήτρια_το_βράδυ_πλένω_πιάτα_γιατί_με_δέρνε _η_γυναίκα_μου")
Deminio (ή Πεταλούδας ή Δεν_έχω_μπροστινά ή "Πάω_δεν_πάω_160_με_το_μπρίκι_μου")
Petridist (ή Ψαρούλης ή Μπαγλαμάς ή Έχω_και_κότερο_πάμε_μια_βόλτα?")
GyPsy (ή Πετούγιας ή Μαίρη ή Κλαίρη ή Φτέρη)
Todi (ή Αζόρ ή Μικρή Πολωνέζα ή Μοιάζω_με_τον_Πάσσαρη_αλλα_Στο_πιο_άσχημο)

2. Οποιοσδήποτε από τα ανωτέρω παρακρατικά μέλη συλληφθεί να εισέρχεται παράνομα στον τιούτο χώρο, θα κρατείται σε αναπαλαιομένο-διατηρειταίο διαμέρισμα της οδού Μπουμπουλίνας επί 7ημέρου, θα εξορείται (εξοράω-εξορώ ... συνηρημένο...πςςςςςςςςς) σε .... μακρυνά νησιά και θα υπόκειται στας διταγάς του Αντσ/χη Πεφτούλιους του Ψηλόφτερου όπου και θα εξαναγκάζεται εις διαδρομήν δικάβαλη μετά του διτρόχου αυτού. Κατόπιν θα αλλάζει εσώρουχα... το μπρος πίσω όχι σπατάλες..... Ιδιαίτερης μεταχείρισης θα τύχουν αυτοί που δεν φοράνε κράνος και πάνε και τσακίζονται στα σταθμευμένα αμάξια και χαλάει η μούρη τους και δεν σταυρώνουν γυναίκα και μένουν με το π!@$!λι στο χέρι.......

Επόμενο ανακοινωθέν.... Δευτέρα....15 Δεκεμβρίου και ώρα 9 πρωινή!

ΖΗΤΩ Η ΦΟΥΝΤΑ! ΖΙΓΚ! ΧΑΪΛ!

petridist
13/12/2003, 03:35
ε είσαι τρελός ρε άτομο.... 1.30 το βράδυ και σου ήρθαν όλα αυτά???



αααααααααααααχαχαχαχαχαχα

(γιατι εγώπου γράφω στις 3.30??)

μόλις γύρισα απ'εξω...η οι γκόμενες έχουν αποθρασυνθεί τελείως ή εμείς γεράσαμε και παραξενέψαμε....

(τί κουνάς τον κ&λο σου μωρο μου μες στα μούτρα μου???? σιγάμη δεν τον πιάσω!!!!!!! )

και μετά λένε γιατι βιάζουν οι αλβανοί....αααχ που να'ξερες ρε νομοθέτη!!

(όπως καταλάβατε βέβαια.. το μωρό πέταξε κι εγο με το πο#%λι στο χέρι γράφω....)

:mad:

όσο για τα άλλα....

ΟΥΣΤ!!!!

αντίστασηηηηηηη!!!

ireneepi
13/12/2003, 08:36
Εγω ψηφιζω κοκκινο.....για να δουν μερικοι γαυροι τι παθανε κ τι εχουνε να παθουνε...!


χαχααχαχαχαχ

DEMINIO
13/12/2003, 15:12
Σας μιλά ο σταθμός των απλών μελών αυτού του forum, ο σταθμός των αγνών, καταπιεσμένων, ελεύθερων αγωνιζόμενων μελών...

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΟΠΛΟΙ!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΟΠΛΟΙ!!

Φίλοι μας, αδέρφια μας μοντερέϊτορς, δεν θα μας πειράξετε, δεν θα τολμήσετε να σηκώσετε banοτοίχος ενάντια στα αδέρφια αλήτες πουλιά σας......

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΟΠΛΟΙ!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Μόνο κάτι μολότωφ μας έχουν απομείνει, αρκετές για να σας κάψουμε ζωντανούς, ΠΑΛΙΟΚΑΘΙΚΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ !!!!!

We got to fight, for our rights, to party....

ΟΥΣΤ!!!

ΕΛΕΕΙΝΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ!!!!

illuminatios
15/12/2003, 16:20
Σ'εναν κοσμο χωρις εξουσια δεν θα υπηρχε χωρος για στουπι και βενζινη.
Φοσφοριζων πρασινο σαν της παλιαδερφης του S4
Κι οσο για τα ban.... υπαρχουν πολοι server του πρωην ανατολικου μπλοκ που ευχαριστως θα αδειαζαν τα περιεχομενα τους σε μερικους σκληρους δισκους....

wizard
15/12/2003, 16:31
..εεεμμ.. σούπερ-κατερίνα, εμένα με ξέχασες.. :( no ban for me? έέέλααα σούπερ-μοντεχρίστο, κάνε με μπαν (να σε κάνω ίσαμε σαράντα νταν ασήκωτο, σόμπα-φορ.. :D .. )

Παίξατε ρε την Κυριακή; εγώ έπηξα μέσα.. :( άστα, βράστα, πιάστα, κλ@στα..