PDA

View Full Version : Smc 660????!!!!



xt-free-ride
31/01/2005, 19:58
Χαιρετώ όλους τους συμφορίτες και μπαίνω κατευθείαν στο θέμα..
Σκεφτομαι να το πάρω ειδικά τώρα που η τιμή του είναι δελεαστικότατη(7900). Μιλάμε πάντα για καινούργιο του ΄04.
Μπορεί να μου πει κάποιος τι ΛΕΕΙ το συγκεκριμένο μηχανάκι, γιατί δεν έχω πετύχει και πολλά(2 μόνο)...
thanks και καλά χλμ..


8135

Spazz
31/01/2005, 21:48
εγω δεν γνωριζω και πολλα γι αυτο το μοντελο.........ενα γνωριζω μονο............πως το μηχανακι παει κομματια!μπομπααααααα!!!!!!!!

σοβαρα τωρα ειναι πολυ δυνατο και αξιζει τα λεφτα του.

μπες και στο φορουμ του dukeclub.gr για να ρωτησεις κι εκει ..


ποοο και με akrapovic πανω ειναι τρελο!



αν και προτιμω 525

DUKASII
01/02/2005, 09:44
Φίλε το 660 είναι

READY TO RACE μηχανή και αν το χρησιμοποιήσεις έτσι θα το χαρείς παρά πολύ![ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΝ..ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ..)
Για ταξίδι ΔΕ κάνει…ΜΙΚΡΟ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ..ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ..ανετο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..
Δικαβαλο δε παίρνει..[δεν έχει καν πατάκια για τον πίσω-έχει και το αλουμινένιο υποπλαίσιο ..που δεν αντέχει πολλά!]
Η συντήρηση του είναι συχνή..ΚΑΙ Η ΕΓΚΥΗΣΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ..ΩΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!
ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΑΝ ΚΑΙ ΦΙΜΩΜΕΝΟ ΑΡΚΕΤΑ..ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ!
ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ –ΦΡΕΝΑ ..ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ [wp-brembo] και είναι και από τα πιο ελαφριά 650 sm .

ΑΥΤΑ ..ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ
ΜΗ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΧΤ…ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!
Η ΤΙΜΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 7900(ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ??) ΠΑΡΤΟΟΟΟ!!!!!

ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΤΟΡΙ ΘΑ ΚΟΙΤΑΓΑ ΤΟ 525 SMR!!
:eyepop: :rolleyes:


8141

GST
01/02/2005, 09:59
αν δεν κανω λαθος δεν εχει και μιζα ...το λεω γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο να μεινεις στην κινηση και να τραβας μανιβελιες......
ρε σπυρο το βγαζει ακομα το 620 :confused: νομιζω οτι ειναι με μιζα πιο αγριο απο 640 και φιλικοτερο απο 660 και με fcr επανω

DUKASII
01/02/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
αν δεν κανω λαθος δεν εχει και μιζα ...το λεω γιατι δεν ειναι και οτι καλυτερο να μεινεις στην κινηση και να τραβας μανιβελιες......
ρε σπυρο το βγαζει ακομα το 620 :confused: νομιζω οτι ειναι με μιζα πιο αγριο απο 640 και φιλικοτερο απο 660 και με fcr επανω

ΜΙΖΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΝΤΩΣ!
ΤΟ 620??ΛΕΣ ΤΟ 625 SMC..ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ! ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 660~

DimST
01/02/2005, 11:26
Το 625 αν δεν κάνω λάθως βγαίνει μόνο εντούρο με την ονομασία SXC, SMC λέγεται μόνο το 660.

Στο θέμα μας... το 660 είναι αρκετά ειδικό μηχανάκι, θεωρώ πως η λύση του 625SXC είναι πιο ενδεδειγμένη μια και είναι αρκετά πιο φιλικό.
Αν θές σκληροπυρηνικό ψάξε για 525EXC το οποίο είναι μακράν καλύτερο απο όλα τα LC4.

DUKASII
01/02/2005, 11:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Το 625 αν δεν κάνω λάθως βγαίνει μόνο εντούρο με την ονομασία SXC, SMC λέγεται μόνο το 660.

Στο θέμα μας... το 660 είναι αρκετά ειδικό μηχανάκι, θεωρώ πως η λύση του 625SXC είναι πιο ενδεδειγμένη μια και είναι αρκετά πιο φιλικό.
Αν θές σκληροπυρηνικό ψάξε για 525EXC το οποίο είναι μακράν καλύτερο απο όλα τα LC4.

Δημήτρη..εχει και 625 smc!!
ειναι ιδιο με το sxc αλλα με αλλο ψαλιδι..αλλο μπροστινο (48 αντι για το 43 του sxc) fcr φυσικα..
και motard!

η φωτο απο κατω ειναι απο το 625 smc 2005 μοντελο ομως( 2 τελικα...κτλ.)


8145

DimST
01/02/2005, 11:47
...χμ μοντέλο 05. Σορρυ, δεν το γνώριζα ;) Πρέπει να το έβγαλαν τώρα, δεν θυμάμαι να υπήρχε 625 σε μοτάρντ.
Τέσπα, το νέο LC4 είναι σίγουρα πανέμορφο!

DUKASII
01/02/2005, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
...χμ μοντέλο 05. Σορρυ, δεν το γνώριζα ;)

απο το 03 εχει βγει αλλα δεν βρηκα φωτο απο το προηγουμενο μοντελο!

DimST
01/02/2005, 12:00
yeap, έχεις δίκιο!

xt-free-ride
01/02/2005, 19:04
thnx ρε παιδιά για τις απαντήσεις αλλά αυτό που θέλω να μάθω περισσότερο είναι οι επιδόσεις του. Πως πάει στο δρόμο το μηχανάκι??

Spazz
01/02/2005, 20:35
8 γραμματα ..ξεκιναει απο Π











ΠΥ ΡΑ ΥΛΟΣ!

και το husaberg το 650 παει κομματια.........αλλα γινεται και κομματια το ιδιο γρηγορα!αχαχαχαχ

Alex6RR
04/02/2005, 23:34
Το μηχανακι δεν εχει ουτε καν κλειδι!
ειναι καθαρά αγωνιστηκής φιλοσοφίας!το μηχανακι παει κομμάτιααααααα αλλα ειναι για πιστα!στο δρόμο κουράζει!:wave2:

xt-free-ride
05/02/2005, 15:07
Δεν έχει κλειδί?? Είσαι σίγουρος γι'αυτό, γιατί εγώ έχω την εντύπωση ότι έχει??

Alex6RR
10/02/2005, 13:19
την εχω αυτην την εντυπωση πηγα και το ειδα απο κοντά!δεν ειδα που\θενα κλειδαρια και τα οργανα ενδιξεων αναβει με εναν απλο κραδασμό!!!;) :smilea:

DUKASII
10/02/2005, 13:33
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΙ!!!

Alex6RR
10/02/2005, 13:40
Σορρυ παιδες!
απλα γιατι ανοιξε το καντραν χορισ κλειδι αλλα απλο κραδασμο!δεν ειδα κλειδαρια!:dizzy: :sick: :ZZZ:

DUKASII
10/02/2005, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alex6RR
Σορρυ παιδες!
απλα γιατι ανοιξε το καντραν χορισ κλειδι αλλα απλο κραδασμο!δεν ειδα κλειδαρια!:dizzy: :sick: :ZZZ:
ΚΟΙΤΑ ΦΙΛΕ..ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΑΙΖΕΙ!

ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΝΤΡΑΝ ΑΠΟ ΚΡΑΔΑΣΜΟ..ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ..ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΑ??

DUKASII
10/02/2005, 13:50
ΔΕ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ??
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΚΑΝΤΡΑΝ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ...

ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΔΕΣ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΥΤΑ..:hypnotize

Alex6RR
10/02/2005, 13:52
Ηταν ακινητο και το κουνισε περα δοθε το μηχανακι ΧΩΡΙ΅ΚΛΕΙΔΙ και αναψε το καντραν για να δουμε πωσες ωρες εχει δουλεψει!
Δεν προσπαθήσαμε να το βαλουμε μπρος!
και ναι το ειδα στο GLOBAL!:wave2:

OldMan
10/02/2005, 14:48
Το καντράν ανάβει είτε αν πάρει μπροστά η μηχανή, είτε αν κουνηθεί ο μπροστινός τροχός κατά μια πλήρη περιστροφή (οπότε και "πιάνει" ο σένσορας της δαγκάνας το μαγνητάκι του δίσκου).

Παίδες σοβαρευτείτε ....

ΜΗΝ προτείνετε 525 EXC (ειδικά το '03) σε άνθρωπο που κατέβηκε από XT !!!!

ΔΕΝ έχει σχέση ούτε με LC4 (625 ή 640) - εκτός αν βάλεις stop στο 1/3 της γκαζιέρας....



:wave2: :wave2: :wave2:

xt-free-ride
10/02/2005, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Παίδες σοβαρευτείτε ....

ΜΗΝ προτείνετε 525 EXC (ειδικά το '03) σε άνθρωπο που κατέβηκε από XT !!!!

ΔΕΝ έχει σχέση ούτε με LC4 (625 ή 640) - εκτός αν βάλεις stop στο 1/3 της γκαζιέρας....



:wave2: :wave2: :wave2:

Φίλε OldMan :
1) Για ποιο λόγο πιστεύεις ότι ένας κάτοχος ΧΤ δε μπορεί να καβαλήσει μία μηχανή σαν το 525 EXC? Δηλαδή όσοι έχουν το EXC τι μηχανάκι οδηγούσαν προηγουμένως??

2)Μπορεί να μην έχει σχέση με lc4 (640) και μόνο... Το 625 ενημερωτικά δίνει σε τροχό 50 άλογα... και εγώ ενδιαφέρομαι για το smc 660 και όχι για τα άλλα LC4 το οποίο βγάζει γύρω στα 55 hp.

xt-free-ride
10/02/2005, 17:14
660


8533

DimST
10/02/2005, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Παίδες σοβαρευτείτε ....

ΜΗΝ προτείνετε 525 EXC (ειδικά το '03) σε άνθρωπο που κατέβηκε από XT !!!!

ΔΕΝ έχει σχέση ούτε με LC4 (625 ή 640) - εκτός αν βάλεις stop στο 1/3 της γκαζιέρας....



:wave2: :wave2: :wave2: [/B]

....το 525 στον δρόμο είναι αστείο στην οδήγηση του όπως και και το οποιοδήποτε μονοκύλινδρο παραγωγής, εκτός αν το γρηγορότερο μηχανάκι που έχει οδηγήσει κάποιος είναι την τάξης του varadero 125, ναι οκ εκεί τότε θα φανεί αρκετα δυνατο...
Έχει γκάζι αλλά για τα δεδομένα των μονοκύλινδρων και μόνο αυτών ;)

Στο χώμα και δή σε μία πίστα ας πούμε τότε τα πράγματα άλλάζουν αρκετά, εκεί τα άλογα είναι πολλά, αν μάλιστα δεν υπάρχει και η εμπειριά τότε κουράζει πολύ, δεν τρομάζει αλλά απλά χρειάζεσαι περισσότερο κόπο για την οδήγηση του μια και σπινάρει πολύ μαζευει πολλά χιλιόμετρα στα ευθειάκια άρα θέλει πολύ περισσότερα φρένα κλπ κλπ :D

Spazz
10/02/2005, 19:34
συμφωναω με τον dimST.

σιγα το δυσκολο μηχανακι για να οδηγησης!

κι εγω 125 exc ειχα και εχω οδηγησει πολλες φορες 520 χωρις να με προβληματισει καθολου!

απλα το θεμα ειναι πως ποιο ευκολα μπορει να κατσει μαλακια με ενα 520 παρα με ενα 400 ας πουμε.θελει προσοχη οπως και να χει.


εγω παντως παιδες θα επαιρνα 450.και δυναμη εχει και ειναι πιο ευκολα αξιοποιησιμη στις στροφες.

520 για κοντρς και τετοι.σιγουρα ειναι ευκολοτερο να στριψεις ενα 450 παρα ενα 520 και πανω.

το 520 παντως δεν εχει και πολλους κραδασμους.

GST
10/02/2005, 20:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
[2)Μπορεί να μην έχει σχέση με lc4 (640) και μόνο... Το 625 ενημερωτικά δίνει σε τροχό 50 άλογα... και εγώ ενδιαφέρομαι για το smc 660 και όχι για τα άλλα LC4 το οποίο βγάζει γύρω στα 55 hp. [/B]

το 625 σε σχεση με το 640 εχει καρμπυρατερ fcr επανω και το γκαζι του δεν εχει kαμια σχεση με το 640......ειναι για να στο πω απλα πιο αποτομο και τραχυ και γενικα η αποδοση ερχετε πολυ πιο ανωμαλα απο το 640........γνωμη μου οτι κουραζει αυτο μεσα στη πολη...οχι οτι δεν ειναι κΑΥΛΑ....απλα δεν μπορεισ να πηγαινεις και συνεχεια ταπα .....για πιστα ειναι super

DimST
10/02/2005, 21:06
[i]

εγω παντως παιδες θα επαιρνα 450.και δυναμη εχει και ειναι πιο ευκολα αξιοποιησιμη στις στροφες.

520 για κοντρς και τετοι.σιγουρα ειναι ευκολοτερο να στριψεις ενα 450 παρα ενα 520 και πανω.

το 520 παντως δεν εχει και πολλους κραδασμους. [/B]

Εκ των υστέρων τολμώ να πώ πως το 520/525 είναι κομματάκι υπερβολικό για χρήση αποκλειστικά στο χώμα. Η επιλογή του 400/450 είναι νομίζω πιο ρεαλιστική... όχι οτι με πειράζει, απλά για να αντέχω περισσότερο απλά άρχισα γυμναστήριο/διατροφές/τρέξιμο κλπ κλπ :D :D
Στον δρόμο (με SM ζάντες ή όχι) όσα άλογα και να έχει κανείς ποτέ δεν είναι αρκετά. :evil:

Όσο για τους κραδασμούς, η σειρά των τετράχρωνων EXC/ΜXC/SX απλά ΔΕΝ έχει κραδασμούς σε σχέση με τα LC4.

Το 625 είναι εκπληκτικό μηχανάκι για κάθε μέρα. Απίστευτο fun με αυτό το μοτέρ και σούζες για πάντα...

:beer: :wave2:

OldMan
11/02/2005, 13:13
:lol: :lol: :lol:

Επειδή συνειδητοποίησα ότι εδώ μέσα κυκλοφορούν ΟΔΗΓΑΡΕΣ οι οποίοι ανά πάσα στιγμή ΣΤΙΒΟΥΝ και το τελευταίο δέκατο του ίππου που βγάζει το κάθε μηχανάκι..... πάω ΠΑΣΣΟ (χωρίς τα ρέστα μου)!!!

Υ.Γ.

Βάλτε κάποιον που κατέβηκε από XT να καθήσει σ'αυτό το μαύρο πράγμα που είναι βαμμένος ο σκελετός στα EXC (η ΚΤΜ το λέει "σέλλα") για πάνω από 10 λεπτά (στον δρόμο - γιατί στο χώμα ΔΕΝ κάθεσαι, εκτός αν πας δικάβαλλη βόλτα με την καλή σου να πιάσετε τον Μάη)......



:wave2: :beer: :wave2:

Spazz
11/02/2005, 13:50
φυσικα και ειναι υπερβολικο το 520 για το χωμα.για motocross δεν το συζηταω ε!

αλλα και για enduro ειναι αρκετα υπερβολικο.ενταξει περι ορεξεως βεβαια


σιγα ρε oldman δεν ειπαμε οτι θα το παρεις και θα το πηγαινεις και ταπα με την μια!

η σελα μετα το 2002 δεμ ειναι και τοσο σκληρη κατα την γνωμη μου.πιο σκληρη απο ενος ΧΤ αλλα αντεχεται για πολυ πανω απο 10 λεπτα.τουλαχιστον ο δικος μου κωλος δεν ειχε προβλημα.


oldman υπερβαλεις λιγο.

αν εχει λιγο μυαλο ας το παρει.........αν ετσι κι ετσι ς παρει ενα 450.


και ναι ειμαστε τρελα τιμονια!χααχαχαχ

DimST
11/02/2005, 14:11
Oldman, μίλησες για 1/3 κλειδωμένη γκαζιέρα.
Ξαναλέω ούτε τα άλογα είναι πολλά ούτε η δύναμη υπερβολική για τον δρόμο.
ΑΝ κατέβεις απο οποιοδήποτε στρήτ με πάνω απο 70 άλογα στην ρόδα δεν θα σου φανεί καθόλου το 520 ή το 525 για να μη μιλήσω για ένα απλό ΧΤ με διπλό FCR και εκκεντροφόρο που βγάζει αν όχι τα ίδια, περισσότερα άλογα.

Σίγουρα θα εντυπωσιαστείς απο την ροπή, απο την ευστοφία και το πολύ θετικο κιβώτιο, απο τα άλογα όμως αποκλείεται αν υπάρχει μια σχετική εμπειρία.

Για το θέμα χώματος γράφω και πιο πάνω. Το θέμα σέλας είναι καθαρά υποκειμενικό (αν και η σέλα των ΕXC είναι κατα πολύ ανώτερη απο πλευράς άνεσης σε σχέση με τις περισσότερες japan enduro μοτοσυκλέτες)

Δεν σχολιάζω το θέμα οδηγάρες και τα ρέστα...

Αλήθεια έχεις οδηγήσει 520/525?

xt-free-ride
11/02/2005, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :lol: :lol:

Επειδή συνειδητοποίησα ότι εδώ μέσα κυκλοφορούν ΟΔΗΓΑΡΕΣ οι οποίοι ανά πάσα στιγμή ΣΤΙΒΟΥΝ και το τελευταίο δέκατο του ίππου που βγάζει το κάθε μηχανάκι..... πάω ΠΑΣΣΟ (χωρίς τα ρέστα μου)!!!

Υ.Γ.

Βάλτε κάποιον που κατέβηκε από XT να καθήσει σ'αυτό το μαύρο πράγμα που είναι βαμμένος ο σκελετός στα EXC (η ΚΤΜ το λέει "σέλλα") για πάνω από 10 λεπτά (στον δρόμο - γιατί στο χώμα ΔΕΝ κάθεσαι, εκτός αν πας δικάβαλλη βόλτα με την καλή σου να πιάσετε τον Μάη)......



:wave2: :beer: :wave2:


Kατ'αρχήν κανείς δεν ισχυρίστηκε ότι μπορεί να εκμεταλλευτεί το 100% των δυνατοτήτων μίας σκληροπυρινικής μοτοσυκλέτας :nono: και αν ακόμα μπορούσε θα έτρεχε με μία ομάδα του παγκοσμίου. Όσοι πάντως παί ρνουν μία τέτοιου είδους μοτοσυκλέτα ο βασικός παράγοντας είναι η Κ@ΥΛ@ που τους προσφέρει και η αδρεναλίνη που εκτοξεύεται στα ύψη, γι'αυτο και δε δίνεις τόση έμφαση στη σανίδα-σέλα όση θέλεις να δίνεις εσύ.

Το θέμα είναι να γουστάρεις τη ΜΟΤΟ σου ΚΑΙ όλα τ'άλλα παιρνούν σε δεύτερη μοίρα!!!!!!!!!!!!!!!



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

DUKASII
11/02/2005, 15:20
ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..

και τα λεγαμε..
μου ειπε λοιπον οτι ολο λεει να το πουλησει αλλα οποτε το καβαλαει..ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ!
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΑΒΕΙ[ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΟΜΩΣ!!]..ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΧΤ !!

ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..

Ε...ΓΥΡΙΣΕ..ΧΩΡΙΣ ΤΑ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ..ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΝ..ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ[ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΤΕ ΑΚΟΜΑ] ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΦΡΑΓΙΣΜΑΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ!

ΑΠΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 660..ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ..!
ΜΕ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ !!:wave2:


8624

XTMPAM
11/02/2005, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..

και τα λεγαμε..
μου ειπε λοιπον οτι ολο λεει να το πουλησει αλλα οποτε το καβαλαει..ΑΠΛΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΓΝΩΜΗ!
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΚΑΒΕΙ[ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ΟΜΩΣ!!]..ΚΑΙ ΔΕ ΤΟ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΚΡΙΝΩ ΜΕ ΕΝΑ ΧΤ !!

ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΟΜΩΣ..ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..

Ε...ΓΥΡΙΣΕ..ΧΩΡΙΣ ΤΑ 2 ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΥΡΑΣ..ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΝ..ΜΕ ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΕΞΑΤΜΙΣΗ[ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΤΕ ΑΚΟΜΑ] ΚΑΙ ΜΕ 2 ΣΦΡΑΓΙΣΜΑΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ!

ΑΠΟ ΜΟΤΕΡ ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΟ 660..ΚΑΝΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ..!
ΜΕ ΤΑ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΜΩΣ !!:wave2:




ΡΕ ΣΠΥΡΟ ΔΕ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ ΦΩΤΟ ΔΙΚΙΕΣ ΜΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ???ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΡΕ??ΤΣΤΣΤΣΤΣ

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ 660 ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΠΙΣΤΑ!!ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΑΖΙ!!!ΓΙΑ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ LC4?KAI ΓΚΑΖΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!

OldMan
11/02/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST

Αλήθεια έχεις οδηγήσει 520/525?


Ένα 520 EXC '01 για 2 χρόνια και ένα 525 EXC '03 για 3-4 μήνες...

Το δεύτερο το έδωσα για να πάρω το 450 (το οποίο και έχω για ενάμισι χρόνο και δεν αποκλείεται να το δώσω για να πάρω το 250 4Τ - μόλις βγεί στην παράγωγή με το "ανθρώπινο" μοτέρ) ....

Υ.Γ.

Άτιμο πράγμα η ημερομηνία γέννησης.....

:wave2: :beer: :wave2:

xt-free-ride
11/02/2005, 15:45
Φιλε XTMPAM, ξέρεις ότι άμα σου κολήσει ένα μηχανάκι , τελείωσε.... ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... Το μηχανάκι το έχω ερωτευτεί:sun: !! Και ειδικά που η τιμή του τώρα είναι πολύ προσιτή(7.900)....

Ξέρω ότι χρειάζεται παραχωρήσεις, αλλά ΜΠΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΗ ΤΙ 'ΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ:eyepop: .!

OldMan
12/02/2005, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
Φιλε XTMPAM, ξέρεις ότι άμα σου κολήσει ένα μηχανάκι , τελείωσε.... ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... Το μηχανάκι το έχω ερωτευτεί:sun: !! Και ειδικά που η τιμή του τώρα είναι πολύ προσιτή(7.900)....
Ξέρω ότι χρειάζεται παραχωρήσεις, αλλά ΜΠΡΟΣ ΣΤΑ ΚΑΛΛΗ ΤΙ 'ΝΑΙ Ο ΠΟΝΟΣ:eyepop: .!

Αφού είσαι κολλημένος από την αρχή, ΓΙΑΤΙ μας παιδεύεις ????

:wave2: :wave2: :wave2:

ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ !!!!:beer: :beer:

AmIinside?
15/02/2005, 10:36
Ποπο ρε παιδια πηγα και το ειδα κι εγω αυτο το μανουλι...
Δε λε α στι κο τα το . . . .

Αλλα μονο μανιβελα.... για καποιους που ελεγαν για to XR650 πως δεν εχει μανιβελα και βρισκεται ετη φωτος πισω και τετοια....
660 αγριεμενα κυβικα βαζοντας τα μπρος με το αριστερο ποδι.....

και μαμω, super, αλλα....

DUKASII
15/02/2005, 10:48
και δε πιστευω τωρα να μας ΄πεις εσυ οτι συγκρινονται ετσι?
το

xr να το βάλεις διπλα απο ενα 640lc και οχι στο 660!!!




ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΚΑΘΟΛΟΥ..
ΓΙΑ ΠΕΣ ΓΙΑ ΠΕΣ..ΕΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΗ ΦΩΤΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ..


ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΙΖΑ??




:rotflmao: :rotflmao:

idi
15/02/2005, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ειμουνα με ενα φιλο που εχει παρει το 660 ..εχει κανει 11000 χιλ. το εχει κανει τουμπανο με ολοσωμη ακρα..εκκεντροφορο..κτλ..


μαμω το παρθενο δασος του Αμαζονιου
ρε μπιμπικο τι μας κανει ρε φουστη? γιατι ποσταρεις τετοιες φωτο και τρελενομαστε?
εγω αμα το σηκωσω για μια-δυο αλλαγες νομιζω οτι ολοκληρωθηκα...
μαμω τους καΝγκουρες που με κανουν να τρεχουν τα σαλια μου!!!

AmIinside?
15/02/2005, 11:06
Καλα,
θα μουν τρελος αν υποστηριζα κατι τετοιο..... ειμαι τρελος βεβαια αλλα κατι τετοιο δε θα το λεγα... Το XR ειναι πολυ πισω, σιγουρα, απλα το ανεφερα επειδη καποιοι ειπαν πως "το κακομοιρο το XR ειναι 650cc και δεν εχει μιζα"....

Παντως επειτα απο αρκετο ψαξιμο, το οποιο συνεχιζεται ακομα, καταληγω σε ΚΤΜ.... το SMC που εχει σε προσφορα τωρα η ΚΤΜ απλα με ανησυχει μηπως ειναι πιο πολυ racing και εχω προβλημα πολυ γρηγορα. Δινεται βεβαια εγγυηση 6μηνων, αλλα εχω καποιο δισταγμο... Επειδη ρωτησα απο περιεργεια τι διαφορες εχει το SMC απο το DUKE μου ειπαν πως το DUKE ειναι και για ταξιδι, ενω το SMC οχι.. τωρα αυτο μπορει να το ειπαν επειδη δεν ειναι ανετο αραγε...;

DUKASII
15/02/2005, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από AmIinside?
Καλα,
θα μουν τρελος αν υποστηριζα κατι τετοιο..... ειμαι τρελος βεβαια αλλα κατι τετοιο δε θα το λεγα... Το XR ειναι πολυ πισω, σιγουρα, απλα το ανεφερα επειδη καποιοι ειπαν πως "το κακομοιρο το XR ειναι 650cc και δεν εχει μιζα"....

Παντως επειτα απο αρκετο ψαξιμο, το οποιο συνεχιζεται ακομα, καταληγω σε ΚΤΜ.... το SMC που εχει σε προσφορα τωρα η ΚΤΜ απλα με ανησυχει μηπως ειναι πιο πολυ racing και εχω προβλημα πολυ γρηγορα. Δινεται βεβαια εγγυηση 6μηνων, αλλα εχω καποιο δισταγμο... Επειδη ρωτησα απο περιεργεια τι διαφορες εχει το SMC απο το DUKE μου ειπαν πως το DUKE ειναι και για ταξιδι, ενω το SMC οχι.. τωρα αυτο μπορει να το ειπαν επειδη δεν ειναι ανετο αραγε...;

πρωτον..
ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΕΚΕΙ ΟΙ ΤΥΠΟΙ..[ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ Ο ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ-ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟ...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ Ε?]
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΜΗ ΠΑΡΕΙΣ SMC [ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΝΑ LC TO KANEIS SMC AN ΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΗΣΗ ΓΙΑ 2 ΕΤΗ]

ΓΙΑ ΤΟ SMC ΤΑ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ..ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΓΗΚΕ Ο ΦΙΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ..ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΨΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ..!!

AmIinside?
15/02/2005, 11:41
Ναι τα ειχα διαβασει τα προηγουμενα post, αλλα τελικα ειναι και τι χρηση κανει ο καθενας, πως το πηγαινει και η συντηρηση κανει.
Ιδεες, γνωμες και εμπειριες περνουμε... και βλεπουμε.
(Ξενερωσα παντως γιαυτο που πες για το SMC.... και μου προτεινες LC... οτι ειχα χαρει.. :-( )

xt-free-ride
20/02/2005, 19:46
Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ:D :D :D :D

Spazz
20/02/2005, 20:11
ΩΡΑΙΟΣ ΡΕ!!!!!!!

αντε καλες βολτες ρε συ!

να το προσεχεις για να σε προσεχει κι αυτο!

μην αμελεις την συντηρηση του ποτε.

πολυ καλο το μηχανημα παντως φιλαρακο!

DUKASII
21/02/2005, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ:D :D :D :D

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ..[ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ..ΔΕ ΛΕΩ..] ΚΑΛΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΑ...Η ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΡΟΔΑ Η ΣΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ..:p

OldMan
21/02/2005, 11:47
:wave2: :wave2: :wave2:

Καλορίζικο και....... ΑΠΑΝΩ ΤΟΥ !!!!!

(Μερικά μηχανάκια μετατρέπουν φιλήσυχους ανθρώπους σε...... - άστο καλύτερα !!!!)

Και άκου τον Spazz σχετικά με την συντήρηση (για να συνεχίσεις να έχεις μηχανάκι ...) .

:beer: :beer:

Alex6RR
21/02/2005, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ:D :D :D :D

Οταν τα ελεγα εγω περι κλειδιών δεν με ακουγατε...:p :wave2: :D

Καλορίζικο φίλε και παντα ορθιος!

MvP
19/01/2006, 01:40
Re guyz tha trelathw.. deite auto to site.. http://www.motorbikes.be/en/KTM/2005/660%20SMC/

29 hp?????

paizei diladi na kaluptei to diplwma A1?

DEN PISTEUW:nono: :cry:

MvP
19/01/2006, 01:44
episis edw.......
http://www.motorsite.gr/index.php?mcat1=4&mcat2=5&baa=484

32??

gavos
19/01/2006, 09:20
nai kaliptei... to pire enas filos apo germania prin ena mina einai fimwmeno sta 32 kai tou dwsan ena eksartimataki gia na vgalei to kofti...tou vgike 7200 kainourio... poli kali timi... kai kati allo.. se opoion thelei na to parei... na skeftei prwta ti thelei apo mia mixani... ean thelei na tin odigei tote mi to skeftei katholou... na to parei to gamidi/... a.. kai oi kradasmoi de me enoxlousan katholou.... pistonies ston kwlo se kathe strofi mou erixne kai goustara kiolas exei tromeri ropi i manivela tou den einai toso skliri oso nomiza ta fwta tou paradoksos einai poli kala kai oi anartiseis einai arketa sfiktes ta frena einai korifaia oti swlinaki iparxei sto mixanaki einai ipsilis kai genikotera einai ena sm pou adi na to pareis kai na to ftiakseis sou to vgazei i ktm ergostasiako na mi paideyesai me kathe bob mastora... eyge...

MvP
19/01/2006, 14:00
Seuxaristw file pou apantises... Pisteuw einai i kaluteri periptwsi gia kapoion me arketa megali empeiria pou omws exei to mikro diplwma.
An i KTM exei anakoinwsei tin upodunami tou 32 hp tote sigoura tha to kaluptei to diplwma ara kai i asfaleia..
To skeutomai sovara alla dustyxws ta xrimata pou diathetw tha me periorisoun se metaxeirismeno...:cry: .
An kapoios exei kanei dunamometrisi meta tin afairesh twn koftwn as posous hp dinei.
An i syntirisi pou thelei einai antistoixi me autin twn DUKE kai LC4...
:beer: ...

MvP
22/01/2006, 22:20
Merikes erwtiseis akoma...

To 660 den exei kleiadaria??(etsi akousa)..
Den pairnei 2o atomo??(opws ts katharoaima diladi)

Kai genika poia i diafora tou smc 660 kai tou smc 625..

Kati akousa oti to ena(660) kanei service sta 2500 kai to allo(625) sta 5000...

Episis mporei kapoios pou tha to parei arkika na to doulepsei XWRIS na vgalei ton kofti ?.. Diladi prwta na to mathei kai meta ama thelei to parapanw na ton vgalei.....

Please answer me.....

gavos
23/01/2006, 09:40
exei kleidaria mono gia kleidwma tou timoniou... tipota allo... o filos mou ekane pateda kai evale kai diakoptaki kapou eswterika pou de fainetai (psaksou ligo giayto se filo tou to ekane)...

akomi den exei vgalei ton kofti boreis na ton kratiseis oso thes...

mia xara ton pairnei to 2o atomo apla de tha exei pou na valei ta podia tou .... xexee... padws i sela exei poli xwro kai aneta boreis na valeis marspie gia sinepivati opou thes...

oi diafores tous einai ta ligotera kila ta parapanw aloga kai oi diaforetikes anartiseis....

mi to psaxneis...

an thes mixanaki gia kleisto strofiliki de nomizw oti iparxei kalitero....
exei ftiaxtei gia na odigitai kai aytos einai o monos tropos me ton oiopoio prepei na skeftesai gia na meineis eyxaristimenos an to agoraseis....

MvP
23/01/2006, 13:50
File gave sigoura to mixanaki auto exei ftiaxtei gia ton skopo pou eipes..
Mou aresei polu to <<mixanaki>> alla to na min exei kleidaria einai terastio meionektima gia mixanaki pou vgazei pinakida.. diladi o filos sou pou to afinei otan vganei exw.. den fovatai.. den tremei mipws girisei kai den to vrei???
Epeisis ena kairoaimo kathe 500-1000 km thelei service ti na to kanw to 660 pou kathe 2500 km tha thelei service?
Meta tin patenta pou ekane exase tin egguisi?
Oso gia ta marsipie to kalo tha einai na exei vgalei i ktm eidika gia auto to modelo..

Telos pisteuw oti :

an to 625 kanei service sta 5000
an exei kleidaria
an pairnei apo ti mana tou 2o atomo(exei marsipie pisw)

tote einai kaluteri epilogi apo to 660..(gnwmi mou panta)

P.S Otan les diaforetikes anartiseis ennoeis diaforetikes ruthmiseis h diaforetiko kataskeuasti klp...

Euxaristw gia tis apantiseis sou..

:) :beer:

gavos
23/01/2006, 19:59
enoow diaforetikes anartiseis... koitakse na deis mvp ki egw mazi sou eimai oute egw tha ithela ola ayta pou anafereis... egw apla sou eipa pios einai o monos logos na pareis ayto to mixanaki... kai aytos einai na to odigeis... nomizw oti oute to 625 exei marspie (an ennoeis to 640 pou exei kinitira 625) an ennoeis ayto tote sigoura den exei...

triti fora tha to pw... einai ti thes apayto to mixanaki oti dipote allo kai na tou zitiseis tha se apogoiteysei... einai mono gia odigisi...
'simeiwnw oti o filos mou gia kafe pigainei me to papi i me ta podia i de pigainei... to 660 to xrisimopoiei gia na odigaei... oxi gia na metaferetai... egw sti thesi sou tha epairna 640 to opoio mamaei kiolas na mi ksxniomaste... to 660 einai pio eidiko...alla genika na ksereis oti ola ta ktm aneksartitws modellou den einai oti kalitero stin kathimerini xrisi.... ayta... a kai pou eisai.. na sou pw oti ola ayta ta dillimata pou exeis ta eixe kai o filos mou (o opoios prwta to pariggeile to mixanaki kai meta emathe oti den exei kleidaria parolayta de ksenerwse katholou) kai oloi kai mazi me mena prospathousame na ton apotrepsoume na to parei gia olous aytous tous logous pou les... mas egrapse starxidia tou... kai otan odigisa to mixanaki diapistwsa oti kala ekane... giati apla ayto ithele...

MvP
24/01/2006, 14:27
Symfwnw sou xanalew oti to mixanaki auto den einai gia polla polla alla gia tin euxaristisi tou odhgou.. Auto omws den simenei oti otan kapios psaxnei tin euxaristisi skeftetai mono auto.. Ti na to kanw na odigw kati(kai na goustarw trela) alla na min mporw na to parw gia na paw gia kafe..????

Xereis telika an to 625 exei kleidaria??

Skeftome ta smc logo diplwmatos opote den mporw na parw to 640..

ktm640lc4
09/03/2006, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από xt-free-ride
Φίλε ΔΟΥΚΑ τελικά το μηχανάκι δεν έχει κλειδί, εχει μόνο ένα κλειδάκι για να κλειδώνει το τιμόνι. Όσο για τους κραδασμούς εχει ΑΡΚΕΤΟΥΣ , η σέλα είναι αρκετα σκληρή αλλά όλα συνηθίζονται...
Κι αυτά τα ξέρω διότι την παρασκεύη το απέκτησα. ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ:D :D :D :D


Καλοριζικο και καλοταξιδο φιλε. Εγω δεν καταλαβα ποιο πηρες τελικα αλλα οκ.



(Ασχετο απο ανωθεν ποστ) Το παλικαρι που ειναι στο ενα ποδαρ πανω στην σελλα σουζα τ'αλογακι ειναι ο DUKASII??????

Γαμα.....ουα φωτο. DONT TRY THIS AT HOME θα μπορουσε να λεει η λεζαντα. :lol: :rotflmao: :lol: