PDA

View Full Version : Αρτα



zouzourakias/ar
31/01/2005, 22:17
Γεια σας παλληκαρια,ο zouzourakias ειμαι. Καταρχην περιμενω σιγουρα τον ΑΡΗ και τον ΣΤΑΘΗ μαζι με τον ΤΡΙΑΝΤΗ (αν μπορει )για να πιουμε καμια μπυριτσα και να τα πουμε απο κοντα.Απο`κει και περα οπως εγραψα και στο προηγουμενο μυνημα μου ειστε ολοι ευπροσδεκτοι να ερθετε οταν μπορειτε για να γνωρισετε την πολη μας απο κοντα. Συντομα θα εχουμε και περισοτερο φωτογραφικο υλικο για να δειτε στο site μας οπως και χαρτες με πολυ ωραιες διαδρομες. Ελπιζω τις επομενες ημερες να καλυτερεψει ο καιρος για να βγαλουμε εξω τις ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ μας για να ξεχαρμανιασουμε λιγακι.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

ireneepi
31/01/2005, 22:37
Ερχομαστε συντομα λεμε.....................:wave2:

periklisk
31/01/2005, 22:53
Αν κανονιστεί βόλτα εγώ είμαι στάνταρ!

ireneepi
31/01/2005, 23:00
Εληφθη Περι....!



ΥΓ Θα δουμε και τον νεο μπαμπα....parji....:wave2:

RapidShade
31/01/2005, 23:09
Αν κανονιστεί αρκετές μέρες νωρίτερα,
και αν βολεύει και η μέρα (Σ ή Κ καλύτερα)
πιθανότατα είμαι κι εγώ μεσα...

periklisk
31/01/2005, 23:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ireneepi
Εληφθη Περι....!



ΥΓ Θα δουμε και τον νεο μπαμπα....parji....:wave2:

Τελευταία φορά που τον είδαμε έσκασε μύτη στο γύρο του Κορινθιακού.... χεχεχε



Αρχικά δημιουργήθηκε από RapidShade
Αν κανονιστεί αρκετές μέρες νωρίτερα,
και αν βολεύει και η μέρα (Σ ή Κ καλύτερα)
πιθανότατα είμαι κι εγώ μεσα...

Ναι εσένα θα στο πούμε κανα μήνα πριν να κανονίσεις το καρνέ με τις συναντήσεις! ΟΥΣΤ! :lol:

ireneepi
31/01/2005, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Τελευταία φορά που τον είδαμε έσκασε μύτη στο γύρο του Κορινθιακού.... χεχεχε



Εγω εχω πολυ καιρο να τον δω.....:(




Ναι εσένα θα στο πούμε κανα μήνα πριν να κανονίσεις το καρνέ με τις συναντήσεις! ΟΥΣΤ! :lol:

Ετσι ετσι...:lol:

955i
31/01/2005, 23:20
Για αυτο το Σ/Κ εγω ειμαι μεσα

parji
02/02/2005, 12:50
Λοιπόν παιδάκια λόγω του μικρού μου γιού, τη συγκεκριμένη περίοδο έχω ψιλοχαθεί από τις βόλτες εις τας εξοχάς. Εγινα βλέπετε και χαζομπαμπάς...:blush:
Πάντως η όλη ιδέα να έρθετε να μας επισκεφθείτε και να τα πούμε από κοντά ακούγεται πολύ ωραία, αν και τώρα στο τέλος ο καιρός μας τα χάλασε για τα καλά!
Εμείς πάντως, όπως είπε και πιο πάνω ο Λάμπρος, σας περιμένουμε οποιαδήποτε στιγμή θελήσετε, να σας ξεναγήσουμε στα πραγματικά πολύ όμορφα μέρη του Νομού μας και γενικότερα της Ηπείρου.
ireneepi....να δούμε πότε θα τα ξαναπούμε...από τη Πάργα πέρυσι το Σεπτέμβριο έχουμε να ιδωθούμε...άντε τι κάθεσαι, ξεκίνα και έλα...
Περικλή για σένα δε χρειαζεται να πω τίποτε γιατί πλέον είσαι μόνιμος επισκέπτης της πόλης μας κάθε φορά που επισκέπτεσαι το χωριό των δικών σου.
Παιδιά κανονίστε βόλτα προς τα μέρη μας και εμείς θα κάνουμε ότι είναι δυνατόν ώστε να σας μείνει η συγκεκριμένη βόλτα αξέχαστη ;)

periklisk
03/02/2005, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji

Περικλή για σένα δε χρειαζεται να πω τίποτε γιατί πλέον είσαι μόνιμος επισκέπτης της πόλης μας κάθε φορά που επισκέπτεσαι το χωριό των δικών σου.


Κανονικά Κώστα!:beer: :wave2:

ireneepi
05/02/2005, 00:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από parji
Λ
ireneepi....να δούμε πότε θα τα ξαναπούμε...από τη Πάργα πέρυσι το Σεπτέμβριο έχουμε να ιδωθούμε...άντε τι κάθεσαι, ξεκίνα και έλα...



Παιδιά κανονίστε βόλτα προς τα μέρη μας και εμείς θα κάνουμε ότι είναι δυνατόν ώστε να σας μείνει η συγκεκριμένη βόλτα αξέχαστη ;)


Συντομα λεμε.....!!!!!!
Ναι ρε γαμωτο χαθηκαμε....
Καλα να ειναι ο μικρος και ολα γινονται...!

Εχουμε θεμα εδω περα.....λεμε....

Ωραια ειχαμε περασει τοτε ε????
Ηταν απο τις καλυτερες εκδρομες.....?????


Και σχετικα με την αξεχαστη ειναι σιγουρο λεμε.....!

x-rider
06/02/2005, 10:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από zouzourakias/ar
Γεια σας παλληκαρια,ο zouzourakias ειμαι. Καταρχην περιμενω σιγουρα τον ΑΡΗ και τον ΣΤΑΘΗ μαζι με τον ΤΡΙΑΝΤΗ (αν μπορει )για να πιουμε καμια μπυριτσα και να τα πουμε απο κοντα.Απο`κει και περα οπως εγραψα και στο προηγουμενο μυνημα μου ειστε ολοι ευπροσδεκτοι να ερθετε οταν μπορειτε για να γνωρισετε την πολη μας απο κοντα. Συντομα θα εχουμε και περισοτερο φωτογραφικο υλικο για να δειτε στο site μας οπως και χαρτες με πολυ ωραιες διαδρομες. Ελπιζω τις επομενες ημερες να καλυτερεψει ο καιρος για να βγαλουμε εξω τις ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ μας για να ξεχαρμανιασουμε λιγακι.ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ



ΚΑΛΗΜΕΡΑ



ΛΑΜΠΡΟ σιγουρα θα σου ερθουμε
:wave2:



:sun: :beer: :sun: