PDA

View Full Version : Για ελεγχο μηχανης



steven_04
20/07/2008, 11:54
Μετα απο μια πολυ προσφατη ελαφρια τρακα και εχοντας ηδη μια πτωση (σε στροφη) στο ενεργητικο της, σκεφτομαι να παω το YBR μου στην αντιπροσωπεια για ελεγχο αλλα οχι ελεγχο κινητηρα. Θελω να ελενξω πλαισιο,αναρτησεις,φρενα,τιμονι,ζυγισμα κτλ γιατι μου εχουν μπει υποψιες οτι κατι εχει επιρρεαστει, αλλα οι λιγοστες μου γνωσεις και εμπειριες δεν μπορουν να προσδιορισουν τι ακριβως. Σκεφτομαι να το παω στο μερεμετσακη γιατι ειναι αντιπροσωπεια και ολο και κατι παραπανω θα ξερουνε για την μηχανη μου. Μηπως ομως ξερετε κανεναν αλλο μαστορα (θεσσαλονικη) που να αναλαμβανει τετοια δουλεια? θελω να γινει καλος ελεγχος και να μην βαριουντε να την δουν επειδη ειναι 125 και οχι 1000.

Υ.Γ: Μηπως ξερεται και ενα ενδεικτικο κοστος για αυτη τη δουλεια?

Anty12
25/07/2008, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από steven_04
Σκεφτομαι να το παω στο μερεμετσακη γιατι ειναι αντιπροσωπεια και ολο και κατι παραπανω θα ξερουνε για την μηχανη μου.

Ο Μένιος είναι και γ@μώ τα παιδιά και θα σε προσέξει, και αυτός , και ο αδελφός του στο συνεργείο....:beer:

xampos
25/07/2008, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Ο Μένιος είναι και γ@μώ τα παιδιά και θα σε προσέξει, και αυτός , και ο αδελφός του στο συνεργείο....:beer:

γκουχουγκουχουγρζχοου

Ασωτος
25/07/2008, 13:42
Έλεγχο πλαισίου μπορείς να κάνεις στο moto control, στη Γαμβέττα, στο ύψος του Ιπποκρατείου.

Κόστος, δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν ξέρω ..

Anty12
25/07/2008, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
γκουχουγκουχουγρζχοου

Η εμπειρία είναι προσωπική και αποκτήθηκε τους τελευταίους 3 μήνες .Αν έχεις κάτι να πεις ......be my guest.....:beer: