PDA

View Full Version : Όχι μόνο Kawasaki....



Σελίδες : [1] 2

makis206
21/07/2008, 15:52
... αλλά και πράσινο πράσινο, το καμπιέ στα φόρτε του !:rotflmao:




Αφιερωμένο στον Καπετάνιο και τη Σόμπερ που θα πέσουν κάτω από τα γέλια :lol:


Ναι ρε τώρα τ'αναμάζωξα !:bigcry:


137297

makis206
21/07/2008, 15:54
Χάμπο στρώνω, ετοίμαζε τα τσουρεκοστοιχήματα !:evil:


:rotflmao:


137299

makis206
21/07/2008, 15:54
Κι ένα κωλαράκι και τέλος, δεν αντέχω να το βλέπω άλλο :bigcry:


137300

Cpt. Haddock
21/07/2008, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
.... τ'αναμάζωξα !:bigcry:

μίλα ελληνικά ρε :rotflmao:

makis206
21/07/2008, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μίλα ελληνικά ρε :rotflmao:

Ο Μπαμπινιώτης δεν τό'χει !:look:


Καλά άμα θέτε ρίχτε κανα καλορίζικο, δεχόμεθα μουρνόφυλλα να το ταϊζουμε μέχρι να γίνει πεταλούδα :bigcry:

road spirit
21/07/2008, 16:02
τι πήγες και πήρες ??

καλορίζικο αν δεν μας κάνεις πλάκα...

κάγκουρα :p :p

makis206
21/07/2008, 16:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
καλορίζικο αν δεν μας κάνεις πλάκα...
κάγκουρα :p :p

Όχι ρε Γιάννη τι πλάκα ; Αφού το Dorso δεν με παίρνει με τίποτα πήγα σε κάτι να που να μου φτιάχνει τη διάθεση έστω :lol:

Dimos35
21/07/2008, 16:05
Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα.
Δεν είναι καθόλου κακό.....:beer: :beer:








...αρκεί να μην το παρκάρεις μέσα σε κανένα δάσος γιατί άντε να το βρεις μετά.:lol: :lol: :lol:

xampos
21/07/2008, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Χάμπο στρώνω, ετοίμαζε τα τσουρεκοστοιχήματα !:evil:


:rotflmao:

ti πηγες και πηρες βρε μλκ :lol: :lol: :lol: :lol: ποσο? καλα εσυ δεν ελεγες πως ειναι απαισιο?:lol:

makis206
21/07/2008, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
καλα εσυ δεν ελεγες πως ειναι απαισιο?:lol:

Γιατί τώρα με είδες να το κατεβάζω καλλιστεία ;:rotflmao:

Από κοντά είναι πιο συμπαθητικουλίνι:dizzy: πάντως, με την πρώτη ευκαιρία θα βάλω κι άλλες φωτό με τις λεπτομέρειες που το κάνουν πιο άνετο από όλα τα παπιά που είδα μέχρι σήμερα (πχ τον χώρο κάτω απ'τη σέλα).

Δήμο ευτυχώς βγήκε ψιλο-φωσφοριζέ αλλιώς θά'χαμε πρόβλημα ειδικά την άνοιξη :lol:


:beer:

panavour
21/07/2008, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κι ένα κωλαράκι και τέλος, δεν αντέχω να το βλέπω άλλο :bigcry:


Καλοριζικο συντεκνε αλλα γιατι δεν εχει νουμερα????
Μηπως προοριζεται για ζωνιανοιστοριες?????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gcrook
21/07/2008, 16:14
Καλα ρε Μακη, παπι Καβασακι πηγες και πηρες ρε μαλακα;:sad:

makis206
21/07/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από panavour
Καλοριζικο συντεκνε αλλα γιατι δεν εχει νουμερα????
Μηπως προοριζεται για ζωνιανοιστοριες?????:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Θα βάλει θα βάλει, ότι προλάβω να καγκουρέψω μέχρι αύριο μεθαύριο :lol:

Γιατί ρε Κρουκ το λες αυτό ; Άμα του βαστάει ας χαλάσει, τσουρέκια θα τους τα κάνω μετά ! :evil:

:rotflmao:

byron
21/07/2008, 16:20
Κακία σκέτη και στο σωστό BRG χρώμα :smokin:

Μεγιές ρε Μάκη :beer:

gcrook
21/07/2008, 16:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Θα βάλει θα βάλει, ότι προλάβω να καγκουρέψω μέχρι αύριο μεθαύριο :lol:

Γιατί ρε Κρουκ το λες αυτό ; Άμα του βαστάει ας χαλάσει, τσουρέκια θα τους τα κάνω μετά ! :evil:

:rotflmao:

Δεν θα χαλασει.
Χαλασμενο απο το εργοστασιο βγαινει:bigcry:

xampos
21/07/2008, 16:21
ποσα λιτρα ρεζερβουαρ εχει και ποσο το πηρες ρε Μακη? καλοταξιδο :beer:

dirtbird
21/07/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δεν θα χαλασει.
Χαλασμενο απο το εργοστασιο βγαινει:bigcry:

Θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να μας πεις κάποιο ΔΙΚΟ σου δίτροχο που ΔΕΝ βγαίνει 'χαλασμένο από το εργοστάσιο'......

:evil: :D

gcrook
21/07/2008, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Θα ήθελα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ να μας πεις κάποιο ΔΙΚΟ σου δίτροχο που ΔΕΝ βγαίνει 'χαλασμένο από το εργοστάσιο'......

:evil: :D

Σιγουρα ΟΧΙ αυτο που θελεις να νομιζεις.
Για το αλλο το συζηταμε.

Ταξιδευτής
21/07/2008, 16:33
ΜΕΓΙΕΣ ΡΕ ΜΑΚΑΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Εισαι απιθανος ρε λεμε!!!! :wave2: :wave2: :lol: :lol:

Operater
21/07/2008, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
..................

Αφιερωμένο στον Καπετάνιο και τη Σόμπερ που θα πέσουν κάτω από τα γέλια :lol:


..........

Αφού είναι αφιερωμένο σαυτούς τους 2, εμάς τι μας θες? :evil: :evil:

Καλόβολτο (με πολλά βολτ :lol: ) και ό,τι πεθυμείται και τα δυό σας, Mr. Lover-Lover! :look:

hercul
21/07/2008, 17:19
Καλοτάξιδο ρε Μάκη!! Μεγειές μεγειές!! :beer: :beer: :beer:

Μάκη δεν σε βλέπω να τρως τσουρέκια πάντως με το πρασινέλι σου! Σε έχει ο πύραυλος του χάμπου!! :lol: :lol: :lol:

arxaios
21/07/2008, 18:45
Εμένα σύντεκνε μια βολά, μ' αρέσει ...........
Ανε προσέχεις μοναχά να μην πηγαίνεις στου Κουρνά τι λίμνη, να μη σου το "πηδήξει" κανάς ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ !!! (είναι και μεγάλοι στου Κουρνά - Bullfrogs)
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Καλοτάξιδο ........... και καλοτά-ξυδο !!! (με μέτρο)
:wave2: :wave2: :wave2:

EVI
21/07/2008, 19:20
mamaei antikeimenika :cool:

harvester
21/07/2008, 19:21
δεν εχεις ελπιδα με τον χαμπο:cool:


137308

el_hymador
21/07/2008, 19:50
μεγειες και καλοταξιδο! :beer: :beer: :beer:

ωραιο ειναι μην τους ακους!

arxaios
21/07/2008, 20:12
ΠΡΟΣΟΧΗ στσι αφορδακούς !!! ΠΗΔΟΥΝΕ !!! ΌΤΙ ΒΡΟΥΝΕ !!!
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


137312

Λεωνίδας
21/07/2008, 20:55
καριόλα ζέστη τον βρήκες κατακέφαλα
:sad:

getEppUserBack
22/07/2008, 01:15
Καλορίζικο αρχηγέ.. φοβερό είναι, αν και δεν με αρέσουν τα παπιά, αυτό και το σουτζούκι με αρέσουν πολύ.. το κρις κρις το έφαγε η μαρμάγκα?

xampos
22/07/2008, 01:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
δεν εχεις ελπιδα με τον χαμπο:cool:

μα καμια ομως :cool:


137325

Gares'
22/07/2008, 01:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Όχι ρε Γιάννη τι πλάκα ; Αφού το Dorso δεν με παίρνει με τίποτα πήγα σε κάτι να που να μου φτιάχνει τη διάθεση έστω :lol:

Από αύτο και μόνο που είπες καταλάβαμε πόσο βαρετό είναι το CBF :lol: :lol:
Πλάκα κάνω Μάκαρε με γειες και καλοβολτάριστο και μην τους ακούς τα Kawa είναι τα καλύτερα παπιά ρεεεεεεεε εχώ και εγώ τον προκάτοχο του το Heineken (Kaze-r) και ξέρω τι σου λέω!!!Άσπαστο!!!:p :lol: Ρώτα τον αρχαίο να σου πει :winka: :lol: :lol:
Άντε πάρτο και έλα τη Τετάρτη Ηράκλειο στη συνάντηση να μας κεράσεις :beer: :beer: :p :lol:

filipp0s
22/07/2008, 07:01
:eyepop: Mεγειες! :beer: :beer: :wave2:

makis206
22/07/2008, 07:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Από αύτο και μόνο που είπες καταλάβαμε πόσο βαρετό είναι το CBF :lol: :lol:


Λέγοντας "να μου φτιάχνει τη διάθεση" εννοούσα να με πεθαίνει στα γέλια :lol: :rotflmao:

Αν και βασικός σκοπός του θρεντακίου ήταν να γελάσουμε λίγο σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, καλά Λεώ χαλί μ'έκανες ρε :rotflmao:

Χάμπο για το ντεπόζιτο δεν γνωρίζω ακόμα αφού βρίσκομαι στο πρώτο γέμισμα, ενδεικτικά πάντως η βελόνα ήταν λίγο πιο κάτω απ'τη μέση μόλις το πήρα και του έβαλα άλλα 4 ευρώ μέχρι να ντερλικώσει.:lol: Ουσιαστικά δεν ξέρω ακόμα τι πήρα, πήγα την Παρασκευή το απόγευμα με το Μοντένας να το δω, πόσο τους λέω, 2090 μου λένε, και πως θα γίνει τους λέω, με τράπεζα που λένε σε μία ώρα θα τό'χεις μου λένε, ώπα της λέω; και νά'μαι σήμερα με το καμπιέ κι ένα χιλιάρικο μείον μοιρασμένο σε 12 δόσεις, άλλα κόλπα :lol:

Σιγά σιγά ανακαλύπτω τις χάρες του πάντως, έχει κάτι λεπτομέρειες που το ανεβάζουν στο μάτι μου πχ το στροφόμετρο, την τάπα της βενζίνης που βρίσκεται πάνω απ'το μπροστινό φανάρι και ανοίγει με το κλειδί απ'την κεντρική κλειδαριά, τα 16 λίτρα χώρου που βρίσκονται κάτω απ'τη σέλα (το κράνος ξεχάστε το αν δεν είναι κατσαλορέξ:lol: ), καλό φινίρισμα έχει, ωραίο δούλεμα έχει, αλανιάρικο είναι, ελπίζω να έχει άδικο ο Κρούκης:lol:, έχει μέχρι και αντικλεπτικό σύστημα στον κεντρικό διακόπτη άτσααα !

Σίγουρα θα προτιμούσα το Crypton (βλέπε: υδρόψυξη, πίσω ανάρτηση) αλλά δε βαριέσαι, ας τη δοκιμάσω και την Kawasaki για να εκκρεμεί μόνο η Triumph στη ζωή μου μετά :lol: Παρόλα αυτά θα βάλω το απόγευμα μερικές φωτό με τα υπέρ και τα κατά του (ότι είδα μέχρι στιγμής τουλάχιστον) να τα δείτε κι εσείς, μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους.

Καλά η Hondάρα έχει ξενερώσει στα τέρματα, μόλις είδε την πρασινάδα μέσα στο γκαράζ μου κάνει κόνξες, κατέβασε μούτρα κι άντε να δω πως θα τα σμίξω αυτά τα δυο τα πιτσούνια :lol:


Στο Kawasaki Bikers θα με δεχτούνε ; :look: :evil:


:lol:

makis206
22/07/2008, 07:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
μα καμια ομως :cool:

Ο νικητής κερνάει τσουρέκι για να συνοδέψει το τσάι !

:evil: :evil: :evil:

makis206
22/07/2008, 07:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Αφού είναι αφιερωμένο σαυτούς τους 2, εμάς τι μας θες? :evil: :evil:

Ξέρουν αυτοί Φώτη, για διαφορετικούς λόγους ο καθένας πάντως..! :lol:

DimChios
22/07/2008, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
mamaei antikeimenika :cool:



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
22/07/2008, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΠΡΟΣΟΧΗ στσι αφορδακούς !!! ΠΗΔΟΥΝΕ !!! ΌΤΙ ΒΡΟΥΝΕ !!!
:eyepop: :eyepop: :eyepop:



o,τι πρεπει για το τηγανι τα ποδαρια του!!!!

:a8:


παχιους παχιους του εχετε κει κατω!

:lol: :lol: :lol:

DimChios
22/07/2008, 07:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
καριόλα ζέστη τον βρήκες κατακέφαλα
:sad:


ιν ντιντ! :sad:

makis206
22/07/2008, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ιν ντιντ! :sad:

:evil:

Όχι πες μου εσύ ! Άμα τό'βλεπες το μπιμπελό μέσα στο κουκούλι ...εεεεεεε....:D..... μέσα στη βιτρίνα θα μπορούσες ν'αντισταθείς ;:evil:


:lol:

DimChios
22/07/2008, 07:42
και για να κλεισουμε... επειδη ξερω πως οδηγεις και οτι στους kawasakibikers αρεσει το πράσινο τσαι, θα σε δεχτουν με χαρα! :smokin:





τραβα εκει μπας και ησυχασουμε εμεις λιγακι! :rolleyes: :lol: :lol:



Παρακατ... καλοριζικο και να δω τι αλλη μαλακια θα κανεις στη ζωη σου! Δε περιμενες να περασει το καλοκαιρι να κανουμε διακοπες σαν ανθρωποι, ηθελες ανανεωση τρομαρα σου, σε χαλαγε ο αλλος ο διαολος που χες! :mad:



Αντε, σε φιλω στα μουτρα! :yuck:

:lol: :bigcry:



:beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
22/07/2008, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:evil:

Όχι πες μου εσύ ! Άμα τό'βλεπες το μπιμπελό μέσα στο κουκούλι ...εεεεεεε....:D..... μέσα στη βιτρίνα θα μπορούσες ν'αντισταθείς ;:evil:


:lol:


μόνο σε καλιγραμμα βυζια - κωλαρακια μεσα σε μινιμαλ μπικινακια δεν μπορω να αντισταθω!

:o

makis206
22/07/2008, 07:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
μόνο σε καλιγραμμα βυζια - κωλαρακια μεσα σε μινιμαλ μπικινακια δεν μπορω να αντισταθω!
:o

Αυτό ακριβώς είδα κι εγώ μέσα στην καμπιοφωλιά !

Άλλο αν μετά έπεσα σε λούμπα :p :rotflmao:

DimChios
22/07/2008, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αυτό ακριβώς είδα κι εγώ μέσα στην καμπιοφωλιά !

Άλλο αν μετά έπεσα σε λούμπα :p :rotflmao:


α, μαλιστα! :rolleyes:

Αμα ηταν καθε φορα που βλεπουμε κωλαρακια Μακη μου να φεσονομασταν και χιλιαρικα... :sick:

Αφου εισαι μικρος, αμαθος και επιρεπης ρε πστ μου, γιατι πας για ψωνια μονος σου μου λες? :sad:

makis206
22/07/2008, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αφου εισαι μικρος, αμαθος και επιρεπης ρε πστ μου, γιατι πας για ψωνια μονος σου μου λες? :sad:

Ποιος είπε ότι πήγα για ψώνια ;:bigcry:

kalgeorge
22/07/2008, 08:28
kaloriziko maki, kales voltes :beer:

Nefos
22/07/2008, 08:34
Καλορίζικο φίλε, καλόστριφτο και καλές βολτίτσες...

:beer: :beer: :wacko:

kalesin
22/07/2008, 08:40
Νταξ μωρε καλο ειναι....

κ δεν παθαινει κ τιποτα.
Να το ποτιζεις τακτικα, να του ριχνεις παρασιτοκτονα κ λιπασματα....

Μπορει κ να μεγαλωσει σε καποια στιγμη... να βγαλει κλαρες να ριξεις καμια κουνια πανω


:beer: :beer: :beer:

liakaros
22/07/2008, 10:16
Mακαρε καλοριζικο το αργαλειο:beer: :beer: :beer: :beer:

byron
22/07/2008, 10:22
Ρε Μάκη δεν μας είπες. Πως και αποφάσισες να το ρίξεις στα SS ?? :look:

makis206
22/07/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ρε Μάκη δεν μας είπες. Πως και αποφάσισες να το ρίξεις στα SS ?? :look:

Άει αγόρασε κανα τσουρέκι να σε πατήσω κι εσένα κάτω ρε ! (κρέμα κάστανο) :evil: :lol:

lamoun
22/07/2008, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ο νικητής κερνάει τσουρέκι για να συνοδέψει το τσάι !

:evil: :evil: :evil:

Kαι οι δυο σας τον κριτή!!!

εε; εεε;;; :D :D

Καλορίζικο Μάκαρε! :beer:

makis206
22/07/2008, 11:17
Να είστε καλά όλοι ρε παιδιά - αν και εκτροχιάστηκε γιατί δεν προορίζονταν για καλοριζικάδικο :dizzy: :lol:

Το απογευματάκι θα έχει φωτό με τις λεπτομέρειες που υποσχέθηκα (αν με αφήσει ο ΟΤΕ που συνουσιάζεται από χτες) :evil:


Λαμούν προπόνα μού τονε !:dizzy: :lol:

xampos
22/07/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Λέγοντας "να μου φτιάχνει τη διάθεση" εννοούσα να με πεθαίνει στα γέλια :lol: :rotflmao:

Αν και βασικός σκοπός του θρεντακίου ήταν να γελάσουμε λίγο σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, καλά Λεώ χαλί μ'έκανες ρε :rotflmao:

Χάμπο για το ντεπόζιτο δεν γνωρίζω ακόμα αφού βρίσκομαι στο πρώτο γέμισμα, ενδεικτικά πάντως η βελόνα ήταν λίγο πιο κάτω απ'τη μέση μόλις το πήρα και του έβαλα άλλα 4 ευρώ μέχρι να ντερλικώσει.:lol: Ουσιαστικά δεν ξέρω ακόμα τι πήρα, πήγα την Παρασκευή το απόγευμα με το Μοντένας να το δω, πόσο τους λέω, 2090 μου λένε, και πως θα γίνει τους λέω, με τράπεζα που λένε σε μία ώρα θα τό'χεις μου λένε, ώπα της λέω; και νά'μαι σήμερα με το καμπιέ κι ένα χιλιάρικο μείον μοιρασμένο σε 12 δόσεις, άλλα κόλπα :lol:

Σιγά σιγά ανακαλύπτω τις χάρες του πάντως, έχει κάτι λεπτομέρειες που το ανεβάζουν στο μάτι μου πχ το στροφόμετρο, την τάπα της βενζίνης που βρίσκεται πάνω απ'το μπροστινό φανάρι και ανοίγει με το κλειδί απ'την κεντρική κλειδαριά, τα 16 λίτρα χώρου που βρίσκονται κάτω απ'τη σέλα (το κράνος ξεχάστε το αν δεν είναι κατσαλορέξ:lol: ), καλό φινίρισμα έχει, ωραίο δούλεμα έχει, αλανιάρικο είναι, ελπίζω να έχει άδικο ο Κρούκης:lol:, έχει μέχρι και αντικλεπτικό σύστημα στον κεντρικό διακόπτη άτσααα !

Σίγουρα θα προτιμούσα το Crypton (βλέπε: υδρόψυξη, πίσω ανάρτηση) αλλά δε βαριέσαι, ας τη δοκιμάσω και την Kawasaki για να εκκρεμεί μόνο η Triumph στη ζωή μου μετά :lol: Παρόλα αυτά θα βάλω το απόγευμα μερικές φωτό με τα υπέρ και τα κατά του (ότι είδα μέχρι στιγμής τουλάχιστον) να τα δείτε κι εσείς, μπορεί να ενδιαφέρει κάποιους.

Καλά η Hondάρα έχει ξενερώσει στα τέρματα, μόλις είδε την πρασινάδα μέσα στο γκαράζ μου κάνει κόνξες, κατέβασε μούτρα κι άντε να δω πως θα τα σμίξω αυτά τα δυο τα πιτσούνια :lol:


Στο Kawasaki Bikers θα με δεχτούνε ; :look: :evil:


:lol:


απ οτι υπολογιζω πρεπει να χει κοντα στα 6 λιτρα; τεποζιτο, αν ειναι ετσι τοτε αυτο ειναι πολυ καλο, αυτονομια πανω απο 200 χλμ . το δικο μου εχει 3.6 λιτρα και γεμιζω συνεχεια , επισης τα 16 λιτρα κατω απ τη σελα ειναι πααααααρα πολλα :eek: εμενα ζητημα να εχει μισο λιτρο :wacko:

παντως ειναι πολυ πρακτικο κι ας ειναι ασχημοπαπο , καρμπ η ιντζεξιον?

*οταν μαθεις ποσα λιτρα τεποζιτο ειναι να με πεις και θα σε στειλω τσουρεκι σε λεω :wave2:

xampos
22/07/2008, 11:22
επισης για ενα πακετα πρεπει να ειναι πολυ ευχρηστο με το τεποζιτο να ΜΗΝ ειναι κατω απο τη σελα, ετσι δεν χρειαζεται να βγαζει κουτα για να γεμισει βενζινα

OzZzZzY
22/07/2008, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
απ οτι υπολογιζω πρεπει να χει κοντα στα 6 λιτρα; τεποζιτο, αν ειναι ετσι τοτε αυτο ειναι πολυ καλο, αυτονομια πανω απο 200 χλμ . το δικο μου εχει 3.6 λιτρα και γεμιζω συνεχεια , επισης τα 16 λιτρα κατω απ τη σελα ειναι πααααααρα πολλα :eek: εμενα ζητημα να εχει μισο λιτρο :wacko:

παντως ειναι πολυ πρακτικο κι ας ειναι ασχημοπαπο , καρμπ η ιντζεξιον?

*οταν μαθεις ποσα λιτρα τεποζιτο ειναι να με πεις και θα σε στειλω τσουρεκι σε λεω :wave2:


επειδη σε εχει δν σημαινει πως ειναι ασχημοπαπο! ελα τωρααα! :lol: :lol:

lamoun
22/07/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
επειδη σε εχει δν σημαινει πως ειναι ασχημοπαπο! ελα τωρααα! :lol: :lol:

Την έχει δει Rossi και προσπαθεί να του σπάσει τον τσαμπουκά! :lol:

xampos
22/07/2008, 11:33
βρε μλκες εδω εχω εσας με gs 500 kai duke και δεν εχω το ασχημοπαπο? :cool: :a01: :a01: :a01: :a3: :a44:

sober
22/07/2008, 11:38
:eyepop:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

8ελω βολτα ΜΑΚΗΗΗΗ!!!!! Πες μου οτι τα στηνεις με τον αλλο :winka: και κανετε και συγκριτικα!!

lamoun
22/07/2008, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
βρε μλκες εδω εχω εσας με gs 500 kai duke και δεν εχω το ασχημοπαπο? :cool: :a01: :a01: :a01: :a3: :a44:

Ναι, αλλά εμείς δεν είχαμε το δέλεαρ της κρέμας κάστανο!! :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/07/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
απ οτι υπολογιζω πρεπει να χει κοντα στα 6 λιτρα; τεποζιτο, αν ειναι ετσι τοτε αυτο ειναι πολυ καλο, αυτονομια πανω απο 200 χλμ . το δικο μου εχει 3.6 λιτρα και γεμιζω συνεχεια , επισης τα 16 λιτρα κατω απ τη σελα ειναι πααααααρα πολλα :eek: εμενα ζητημα να εχει μισο λιτρο :wacko:
παντως ειναι πολυ πρακτικο κι ας ειναι ασχημοπαπο , καρμπ η ιντζεξιον?
*οταν μαθεις ποσα λιτρα τεποζιτο ειναι να με πεις και θα σε στειλω τσουρεκι σε λεω :wave2:

Λοιπόν με λίγο ψάξιμο βρήκα αυτό (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=189700), για 3,8 λίτρα λέει αν και μου φαίνεται περίεργο να βάλει άλλα 4 ευρώ με τη βελόνα κοντά στη μέση, θα μου πεις εκεί που πήγε το λίτρο.. :lol:

Πάντως μέχρι στιγμής έχει βγάλει 160 χιλιόμετρα και θέλει λίγο ακόμα μέχρι να τερματίσει ο δείκτης, βρίσκομαι στο στρώσιμο βέβαια και το δουλεύω μέχρι τις 4000 και κάτι ψηλά οπότε είναι πολύ νωρίς ακόμα για μετρήσεις.

Μέγα μειονέκτημα ! Το ντεπόζιτο βρίσκεται ακριβώς κάτω απ'το τιμόνι (στις φωτό φαίνεται καθαρά ειδικά σ'αυτήν που έβγαλα τον πωπό) οπότε καταλαβαίνετε ότι το φουλάρισμα επιρρεάζει το στρίβειν!:uplate:
Τώρα το νιώθω μια χαρά αλλά υπολογίζω ότι μέχρι το βράδυ που θα έχω ξαναφουλάρει θα παλεύω με τα ζουμιά κάτω απ'το τιμόνι μου !:lol:

Καρμπυρατέρ με TPS λέει πως έχει, αυτό μας έλειπε :lol:

Η χαρά μου είναι ν'ανοίγω τη σέλα, έχει δύο θήκες μια μπροστά και μία πίσω, η μπροστινή είναι ωραιότατη αλλά η πίσω έχει ένα θέμα με τον λασπωτήρα του τροχού που τη χωρίζει στη μέση, παρόλα αυτά έχει αρκετό χόρο δεξιά κι αριστερά της για μπόλικα πραγματάκια.

Τι άλλο να αναφέρω, τι άλλο να αναφέρω... Α ! Το πλαινό σταντ είναι για το ανδρικό μόριο ! Είναι μικρό, κλείνει μόνο του με το ελατήριο και βρίσκεται και πολύ πίσω, σε θέση που δεν βολεύει να το κατεβάσεις ανοίγοντάς το σε πλήρη γωνία όταν βρίσκεσαι επάνω στη σέλα, άσε που δεν του έχω κι εμπιστοσύνη ότι θα κρατήσει το μηχανάκι όρθιο αν δεν έχω κοντράρει πρώτα τον μπροστινό τροχό κάπου (πχ πεζοδρόμιο). Πάλι καλά που το κεντρικό είναι σταθερότατο κι ανεβοκατεβαίνει πανεύκολα.

Αυτά, ότι θυμηθώ το αναφέρω και οι φωτό θα κάνουν καλύτερη δουλειά ! :winka:

:beer:

makis206
22/07/2008, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Πες μου οτι τα στηνεις με τον αλλο :winka: και κανετε και συγκριτικα!!

Και με το Μοντένας τον είχα αυτόνανε !:a25: :evil:


:rotflmao: :rotflmao:

sober
22/07/2008, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Λοιπόν με λίγο ψάξιμο βρήκα αυτό (http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=189700), για 3,8 λίτρα λέει αν και μου φαίνεται περίεργο να βάλει άλλα 4 ευρώ με τη βελόνα κοντά στη μέση, θα μου πεις εκεί που πήγε το λίτρο.. :lol:

Πάντως μέχρι στιγμής έχει βγάλει 160 χιλιόμετρα και θέλει λίγο ακόμα μέχρι να τερματίσει ο δείκτης, βρίσκομαι στο στρώσιμο βέβαια και το δουλεύω μέχρι τις 4000 και κάτι ψηλά οπότε είναι πολύ νωρίς ακόμα για μετρήσεις.

Μέγα μειονέκτημα ! Το ντεπόζιτο βρίσκεται ακριβώς κάτω απ'το τιμόνι (στις φωτό φαίνεται καθαρά ειδικά σ'αυτήν που έβγαλα τον πωπό) οπότε καταλαβαίνετε ότι το φουλάρισμα επιρρεάζει το στρίβειν!:uplate:
Τώρα το νιώθω μια χαρά αλλά υπολογίζω ότι μέχρι το βράδυ που θα έχω ξαναφουλάρει θα παλεύω με τα ζουμιά κάτω απ'το τιμόνι μου !:lol:

Καρμπυρατέρ με TPS λέει πως έχει, αυτό μας έλειπε :lol:

Η χαρά μου είναι ν'ανοίγω τη σέλα, έχει δύο θήκες μια μπροστά και μία πίσω, η μπροστινή είναι ωραιότατη αλλά η πίσω έχει ένα θέμα με τον λασπωτήρα του τροχού που τη χωρίζει στη μέση, παρόλα αυτά έχει αρκετό χόρο δεξιά κι αριστερά της για μπόλικα πραγματάκια.

Τι άλλο να αναφέρω, τι άλλο να αναφέρω... Α ! Το πλαινό σταντ είναι για το ανδρικό μόριο ! Είναι μικρό, κλείνει μόνο του με το ελατήριο και βρίσκεται και πολύ πίσω, σε θέση που δεν βολεύει να το κατεβάσεις ανοίγοντάς το σε πλήρη γωνία όταν βρίσκεσαι επάνω στη σέλα, άσε που δεν του έχω κι εμπιστοσύνη ότι θα κρατήσει το μηχανάκι όρθιο αν δεν έχω κοντράρει πρώτα τον μπροστινό τροχό κάπου (πχ πεζοδρόμιο). Πάλι καλά που το κεντρικό είναι σταθερότατο κι ανεβοκατεβαίνει πανεύκολα.

Αυτά, ότι θυμηθώ το αναφέρω και οι φωτό θα κάνουν καλύτερη δουλειά ! :winka:

:beer:



Α..ενταξει...αμα επηρεαζει το στριβειν δεν ανεβαινω...:o :lol: :lol: :lol:

Χα8ηκε βρε Μακουλη να παρεις κανα μικρο ΚΛαιΡακι ή ΚΛΧακι (αφου ειπες για Καβα) ....

Τεσπα....δε 8ελω να σε στεναχωρησω αλλα το μαρουλί δεν ειναι χρωμα της προκοπης....το ωραιο σωστο Καβακισιο χρωμα ειναι το καμπιέ! :hypnotize


:lol: :lol: :lol: :lol: ...καλοριζικο Μακουλη φανταζομαι 8α σε εξυπηρετει φοβερα μεσα στην κινηση..

Προσεκτικα με τις στροφες γιατι εχετε και πολυ ωραιους δρομους εκει κατω!!

Με γειαααααααααααα!!!

xampos
22/07/2008, 11:52
μπορεις να βαλεις ευκολα ενα αλλο πλαγιο σταντ

Lazio
22/07/2008, 11:57
Το καβλασακι ειναι παντα καβλασακι..... μεγειες καλες βολτες :beer: :beer:
Ασε που το πρασινακι μαμαει :lol:


Ειναι σφιχτο το μοτερακι του ακομα?

Εγω με τον γερο μου πηραμε το kymco straight 150 ειμαι στο στρωσιμο στα 800χλμ το βλεπω ψοφιο σαν μοτερ.....αληθεια ποτε ανοιγουν τα παπιομοτερ απο την εμπειρια σας :confused:

makis206
22/07/2008, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
(αφου ειπες για Καβα) ....

Ποιος είπε ; Έτσι έκατσε !:o

:lol: :lol: :lol:

xampos
22/07/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Το καβλασακι ειναι παντα καβλασακι..... μεγειες καλες βολτες :beer: :beer:
Ασε που το πρασινακι μαμαει :lol:


Ειναι σφιχτο το μοτερακι του ακομα?

Εγω με τον γερο μου πηραμε το kymco straight 150 ειμαι στο στρωσιμο στα 800χλμ το βλεπω ψοφιο σαν μοτερ.....αληθεια ποτε ανοιγουν τα παπιομοτερ απο την εμπειρια σας :confused:

ανοιξουν δεν ανοιξουν το ιδιο ειναι, βημα δεν πανε :lol:

makis206
22/07/2008, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Ειναι σφιχτο το μοτερακι του ακομα?

Στα 160 χιλιόμετρα συνολικά ; Κορσές !:lol:

Το μοτεράκι σου θ'ανοίξει μετά τα 2000 οπωσδήποτε, άρχισε να το ανοίγεις σταδιακά μετά το σέρβις των 1000χλμ όλο και περισσότερο και κάποια στιγμή μετά τα 1500 (λέω εγώ τώρα) δωσ'του να καταλάβει ποιος είναι το αφεντικό !:evil:

Να είσαι καλά !:beer:

makis206
22/07/2008, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
ανοιξουν δεν ανοιξουν το ιδιο ειναι, βημα δεν πανε :lol:

Το δικό σου να κοιτάς !:evil:


:lol: :rotflmao: :lol:

sober
22/07/2008, 12:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
Το καβλασακι ειναι παντα καβλασακι..... μεγειες καλες βολτες :beer: :beer:
Ασε που το πρασινακι μαμαει :lol:


Ειναι σφιχτο το μοτερακι του ακομα?

Εγω με τον γερο μου πηραμε το kymco straight 150 ειμαι στο στρωσιμο στα 800χλμ το βλεπω ψοφιο σαν μοτερ.....αληθεια ποτε ανοιγουν τα παπιομοτερ απο την εμπειρια σας :confused:

μια φορα εχω στρωσει στη ζωη μο κι αυτο ηταν με το πρωτο μου παπι Καβα καζε-V-R ακολουθησα συμβουλη φιλου και οταν κοντευε να τελειωσει το στρωσιμο το ψιλοανοιγα σταδιακα ...

Δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα ... :)

DimChios
22/07/2008, 12:08
και δε μου λε ρε Μακη!

Σουζαρει αυτη η μλκια?

:confused:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
22/07/2008, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
και δε μου λε ρε Μακη!
Σουζαρει αυτη η μλκια?
:confused:
:rotflmao:

Με άδειο ντεπόζιτο...! :D

:a43:

DimChios
22/07/2008, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Με άδειο ντεπόζιτο...! :D

:a43:


ε, ναι, πως αλλιως?!

:rolleyes:







:a022: :a36:

catmaster
22/07/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
... αλλά και πράσινο πράσινο, το καμπιέ στα φόρτε του !:rotflmao:


Ναι ρε τώρα τ'αναμάζωξα !:bigcry:

:eyepop:

Τι είν' τουτο ρε Μάκη ;;; :look:



Καλοτάξιδο ρε :beer: :beer: :beer:


(δεν βλέπω και καλά ... πες μου μόνο ότι έχει ZX αυτοκόλλητο στη φωτό και ότι δεν το κόλλησες εσύ ... )


137356

makis206
22/07/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
(δεν βλέπω και καλά ... πες μου μόνο ότι έχει ZX αυτοκόλλητο στη φωτό και ότι δεν το κόλλησες εσύ ... )

Μαμίσιο και φετίχ ! Αμέεεεεεεεε ; Μπήκε και το 130 δίπλα να ψαρώνουν τα ΖΧ-10 :a029:


:lol: :rotflmao:

Νά'σαι καλά Άκη !:beer:

sober
22/07/2008, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Μαμίσιο και φετίχ ! Αμέεεεεεεεε ; Μπήκε και το 130 δίπλα να ψαρώνουν τα ΖΧ-10 :a029:


:lol: :rotflmao:

Νά'σαι καλά Άκη !:beer:

Ασχετη παρα8εση...:D

Η σελιτσα δε σε ενοχλει που ειναι λιγο κατηφορικη ή οχι??

DimChios
22/07/2008, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
Ασχετη παρα8εση...:D

Η σελιτσα δε σε ενοχλει που ειναι λιγο κατηφορικη ή οχι??



η αληθεια ειναι πως αν ηταν λιγο πιο σηκωμενη θα τον βολευε καλυτερα!


:look:













:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

ημαρτον ρε Ζαχη, μη με προκαλεις γμτ!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dirtbird
22/07/2008, 12:35
Ρε Μάκη....

Τα λάστιχα δεν σε ενοχλούν που έχουν πυκνή χάραξη για βροχή και όχι για κρητικό καλοκαίρι?
:rolleyes: :rolleyes:


ημαρτον ρε Ζαχη, μΑΣ με προκαλεις γμτ! :bigcry: :bigcry:

sober
22/07/2008, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
η αληθεια ειναι πως αν ηταν λιγο πιο σηκωμενη θα τον βολευε καλυτερα!


:look:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


....δεν το εννοουσα ετσι... :blush:

απλα αμα ειναι κατηφορικη ειναι σπαστικο και αβολο στη οδηγηση πως να το κανουμε....

:lol: :lol: :lol: :lol: :wave2:

kostask2008
22/07/2008, 13:06
Κατ’ αρχάς με γειά και καλορίζικο φίλε. Το πρασινούλι ομολογώ είναι λίγο εκκεντρικό (σε τι άλλα χρώματα βγαίνει;). Η Kawasaki το έβγαλε 130 cc για να χτυπήσει το honda προφανώς, αλλά και πάλι θα μένει πίσω απτό yamaha( άκου υδρόψυκτο παπί...θα μας τρελάνουν!) Εγώ έχω το address,1 χρόνο, σκυλί και πήγα και το είδα το kawa προχθές από περιέργεια. Το είχαν επίσης σε πράσινο. Καλό είναι και πολύ πρακτικό το ότι δεν χρειάζεται να σηκώνεις σέλα για να γεμίσεις, δεν ξέρω πόσο επιβαρύνει το τιμόνι η όλη πατέντα και αλλά προτιμώ το φως να είναι επάνω στο τιμόνι στο μηχανάκι για να φωτίζει όταν στρίβεις το βράδυ και να βλέπεις που πας (στα αυτοκίνητα το χρεώνουν εχτρα....) θα περιμένουμε νεότερα όταν το στρώσεις περί κατανάλωσης, τελικής και προβλημάτων. Καλές βόλτες! :)

makis206
22/07/2008, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
απλα αμα ειναι κατηφορικη ειναι σπαστικο και αβολο στη οδηγηση πως να το κανουμε....
:lol: :wave2:

Γιατί το λες αυτό καλέ ; Ίσα ίσα που αναγκάζει τον αναβάτη να κάθεται τεντώνοντας το στήθος μπροστά και σε συνδιασμό με τη χάραξη που αναφέρει ο Σωτήρης θα προσφέρει μοναδικό θέαμα κάθε φορά που θ'αρχίζουν τα γκελ !:bigcry:

sober
22/07/2008, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Γιατί το λες αυτό καλέ ; Ίσα ίσα που αναγκάζει τον αναβάτη να κάθεται τεντώνοντας το στήθος μπροστά και σε συνδιασμό με τη χάραξη που αναφέρει ο Σωτήρης προσφέρει μοναδικό θέαμα κάθε φορά που θ'αρχίζουν τα γκελ !:bigcry:



Λες και σε επιασε λοξυγγας απο το στυλαρι που καταπιες...:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
22/07/2008, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
Καλές βόλτες! :)

Να είσαι καλά φίλε μου, δεν έχω δει ακόμα κανένα κατάλογο και πιθανόν να πωλείται και σε άλλους χρωματισμούς εκτός από τους δύο που είδα στο κατάστημα. Ο δεύτερος ήταν σε μαύρο χρώμα με χρυσά αυτοκόλλητα, μου άρεσε περισσότερο απλώς δεν υπήρχε διαθέσιμο σε έκδοση με ζάντες αλουμινίου οπότε πήγα στο πρασινάκι που προσωπικά δεν με χαλάει κιόλας (το καμπιέ για πλάκα το λέω), σίγουρα πάντως από κοντά είναι πιο εντυπωσιακό, το είδες κι έχεις την εικόνα !:winka:

Άσε που μας κρύβει και χρόνια..:lol:

Ευχαριστώ :beer:

arxaios
22/07/2008, 13:28
Εμένα μια φορά το ξαναλέω, με αρέσει το πρασινάκι !!!
Μήπως πρέπει να το κοιτάξω ;;;:confused: :confused: :confused:

DimChios
22/07/2008, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εμένα μια φορά το ξαναλέω, με αρέσει το πρασινάκι !!!
Μήπως πρέπει να το κοιτάξω ;;;:confused: :confused: :confused:



:smokin:


137374

Gares'
22/07/2008, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Εμένα μια φορά το ξαναλέω, με αρέσει το πρασινάκι !!!
Μήπως πρέπει να το κοιτάξω ;;;:confused: :confused: :confused:

Τι να κοιτάξεις??Βάζελος δεν είσαι,είναι δυνατον να μην σ'αρέσει???? :winka:
Άμα δεν σ'άρεσε εκεί θα ήταν το πρόβλημα.

arxaios
22/07/2008, 15:03
@ makis69

Mια κοπελιά ερωτεύτηκα
τη λένε Dorsoduro
μου κάνει βόλτες το μυαλό
και το πουλί μου ...... ντούρο !!!

:lol: :lol: :lol:

arxaios
22/07/2008, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Τι να κοιτάξεις??Βάζελος δεν είσαι,είναι δυνατον να μην σ'αρέσει???? :winka:
Άμα δεν σ'άρεσε εκεί θα ήταν το πρόβλημα.

Χμμμμμμμ !!!!!
HAYABUSA λαχανί !!! Λες ;;;
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΔΕΝ θα κινδυνεύει και από κλοπή !!! Έχουν γούστο οι κλέφτες .............
:lol: :lol: :lol:

Gares'
22/07/2008, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Χμμμμμμμ !!!!!
HAYABUSA λαχανί !!! Λες ;;;
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΔΕΝ θα κινδυνεύει και από κλοπή !!! Έχουν γούστο οι κλέφτες .............
:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

makis206
22/07/2008, 16:20
Ρε αρχαίε θα με πεθάνεις στο τέλος !:rotflmao: :rotflmao:

Λοιπόν λεπτομέρειες θέτε ; Έβγαλα μερικές μετά τη σημερινή βόλτα, είναι από κινητό βέβαια αλλά κάτι κάνουν.

Ξεκινάω με την κλειδαριά ασφαλείας που είναι στα συν, το πίσω μέρος του κλειδιού "κουμπώνει" στην υποδοχή που βρίσκεται δίπλα στον αφαλό της κλειδαριάς και γυρίζοντας το κλειδί σπρώχνει ένα πορτάκι (βρίσκεται εσωτερικά και δεν φαίνεται στη φωτό) το οποίο κρύβει τον αφαλό απ'τους επίδοξους κλέφτες. Δεν ξέρω στην πράξη πόση ασφάλεια μπορεί να προσφέρει, αφού υπάρχει όμως καλό είναι να το χρησιμοποιούμε όταν αφήνουμε το μηχανάκι μοναχούλι του στους 5 δρόμους :lol:


137388

makis206
22/07/2008, 16:21
Από τον ίδιο διακόπτη ανοίγει και το πορτάκι πάνω απ'το φανάρι για να εμφανιστεί η τάπα της βενζίνης.:winka:


137389

makis206
22/07/2008, 16:22
Πάμε να δούμε τη σέλα...


137390

makis206
22/07/2008, 16:23
...και το τι γίνεται από κάτω της.

Δύο θήκες, μία εμπρός και μία πίσω, 16 λίτρα συνολικά.


137391

makis206
22/07/2008, 16:24
Η εμπρόσθια.. (ξαναλέω, κράνος δεν χωράει):winka:


137392

makis206
22/07/2008, 16:25
Και η πίσω, είναι αρκετά μεγαλύτερη απ'ότι φαίνεται στη φωτό (που ούτως η άλλως βγήκε χάλια..)

Χωράει αρκετά πραγματάκια πάντως και τη βρίσκω ιδιαίτερα βολική.


137393

makis206
22/07/2008, 16:26
Τα όργανα με το στροφόμετρο στ'αριστερά..


137394

makis206
22/07/2008, 16:29
Η προβολάρα που γ@μεί και δέρνει τη νύχτα, στα μείον ότι δεν στρίβει μαζί με το τιμόνι.

Αξίζει επί την ευκαιρία να αναφέρω ότι τα φώτα σβήνουν κανονικά απ'το διακόπτη που υπάρχει πάνω απ'το μπουτόν της μίζας ενώ διαθέτει και φώτα διασταύρωσης :winka:


137395

makis206
22/07/2008, 16:30
Μια απ'τις όμορφες γωνίες του (για όσο τουλάχιστον λείπει η πινακίδα):D :lol:


137396

makis206
22/07/2008, 16:34
Εδώ θα δείτε ότι υπάρχουν και λάμπες για φλας μέσα στο κωλοφάναρο, η νομοθεσία της ανατολής δεν τα απαγορεύει όπως η Ευρωπαϊκή που επιβάλει τις φλασάρες στο φτερό !:yuck:

Παρόλα αυτά τοποθετήθηκαν όμορφα φλασάκια με led αλλά για όποιον δεν τα θέλει ας ξέρει ότι αφαιρούνται πανεύκολα συνδέοντας τα καλώδια στα ντουί του κωλοφάναρου.:winka:


137398

makis206
22/07/2008, 16:39
Εδώ οι καλές χαζομάρεεεεεεεες !

Είναι δυνατόν ρε να μπορέσω ν'ανοίξω αυτό το σταντ όταν κάθομαι πάνω στο μηχανάκι ; Βρίσκεται πολύ πίσω, είναι πολύ μικρό και το ελατήριό του είναι πάρα πολύ σφιχτό ! Για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο στερεώστε το μηχανάκι στο μεσαίο σταντ αλλιώς φροντίστε η μπροστινή ρόδα να ακουμπάει κάπου, να έχει ένα φρένο βρε αδερφέ ! Το ελατήριο είναι τόσο σφιχτό που σου δίνει την εντύπωση ότι θα σπρώξει το μηχανάκι μπροστά και θα το ρίξει λες και του βαστάει μούτρα που στηρίχτηκε πάνω του !:rotflmao:

Προσοχή με αυτό το ξαναλέω, επίσης κλείνει μόνο του !!


137400

makis206
22/07/2008, 16:40
Άλλη μια για τον catmaster :winka:


(και για τους ΖΧ-10άδες:evil: )

:lol:


137401

makis206
22/07/2008, 16:43
Και μια τελευταία για να δείτε τι περνάω αυτές τις μέρες, κοίτα μουρμούρα και νάζια η κυρά !

Ούτε που καταδέχεται να γυρίσει τη μούρη της προς το φακό, κατευθείαν γυρίζει το βλέμμα !:uplate:


:lol: :rotflmao: :lol:


137402