PDA

View Full Version : Πώς κατάντησε το πόδι και ο εξοπλισμός μου...



TOLISTOLAROS
23/07/2008, 00:42
Το πόδι μου 26 μέρες μετά...


137468

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 00:46
Άλλη μία


137469

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 00:47
Τελευταία γιατί δε λέει άλλο


137470

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 00:56
Κράνος


137471

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:00
Κράνος 2


137472

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:03
Γάντια


137473

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:04
Γάντια2


137474

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:06
Γάντια3


137475

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:09
Μπουφάν1


137476

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:11
Μπουφάν2


137477

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:12
Μπουφάν3


137478

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:14
Τζιν1


137479

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:16
Τζιν2


137480

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:17
Τζιν3


137481

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:20
Μποτάκια1


137482

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:22
Μποτάκια2


137483

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:25
Μποτάκια3


137484

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 01:30
Μποτάκια4
Στην κίτρινη περιοχή το μοτέρ πλάκωσε τη φτέρνα με αποτέλεσμα την εξάρθρωσή της μαζί με τον αστράγαλο


137485

makis206
23/07/2008, 07:08
Καλό είναι να τα βλέπουμε όλοι..

Περαστικά κι αγύριστα να είναι φίλε :beer:

castoras
23/07/2008, 13:08
Όλος ο εξοπλισμος έβγαλε τα λεφτά του στο έπακρο!!
Άντε,ξεκίνα το ποδήλατο γιατί το πόδι σου δε βλέπεται!!!:rotflmao:
Τσάκο και τρεις για τα περαστικά!!
:beer: :beer: :beer:

T.R.E
23/07/2008, 14:50
Kαλα εισαι τα πρηξιματα ξεπριζοντε μην μιλας ντιπ! :)

Road67
23/07/2008, 15:20
Τι να πω; Περαστικα κι αγυριστα. Ξεκουραση τωρα.

kachius
23/07/2008, 15:26
Περαστικά και ποτέ ξανά!
:wave2:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, ακόμα έχω κανά δυο σίδερα και ασσορτί βίδες στο χέρι.
Είχα και μια βελόνα φρανκενσταϊν στάϊλ στον καρπό αλλά μόνο κανά 2μηνο.
Την είχα φωτογραφίσει και εγώ αλλά τελικά δεν την πόσταρα για να μη φάω μπαν :lol:

Πόσο διάστημα έχει περάσει και έχεις ακόμα τέτοιο πρήξιμο;

Σε εμένα το πρήξιμο έφυγε σε 3-4 μήνες περίπου.
Τώρα έχει περάσει πάνω από χρόνος αλλά ο καρπός πονάει ακόμα
(ειδικά το τελευταίο 2μηνο το έχει παρακάνει :rolleyes: )

Περαστικά και πάλι
:wave2: :wave2:

XJR_Billy
23/07/2008, 15:45
Φίλε μου περαστικά και σου εύχομαι να είναι τα χειρότερα αυτά.

Σκέψου μόνο να ήσουν με βερμούδα, πόλο και σαγιονάρα.

Καλά έκανες και πόσταρες, για να βλέπουν μερικοί μερικοί...

Καλή αννάρωση φίλε:beer: :wave2:

dimdil
23/07/2008, 15:50
περαστικα φιλε και συντομα
:beer: :beer:

618RR
23/07/2008, 17:06
Περαστικά και καλή ανάρρωση!!!

:beer: :beer: :beer:

alximistis
23/07/2008, 17:15
Περαστικά και ποτέ ξανά.

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από kachius
Περαστικά και ποτέ ξανά!
:wave2:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα, ακόμα έχω κανά δυο σίδερα και ασσορτί βίδες στο χέρι.
Είχα και μια βελόνα φρανκενσταϊν στάϊλ στον καρπό αλλά μόνο κανά 2μηνο.
Την είχα φωτογραφίσει και εγώ αλλά τελικά δεν την πόσταρα για να μη φάω μπαν :lol:

Πόσο διάστημα έχει περάσει και έχεις ακόμα τέτοιο πρήξιμο;

Σε εμένα το πρήξιμο έφυγε σε 3-4 μήνες περίπου.
Τώρα έχει περάσει πάνω από χρόνος αλλά ο καρπός πονάει ακόμα
(ειδικά το τελευταίο 2μηνο το έχει παρακάνει :rolleyes: )

Περαστικά και πάλι
:wave2: :wave2:
Οι φωτό είναι 26 μέρες μετά.Στην αρχή ήταν το πρήξιμοX3(παιδιά χωρίς πλάκα).Οι μελανιές στη γάμπα είναι απ'το αιμάτωμα που σιγά σιγά τραβιέται και απορροφάται προς τα πάνω(το έχω ψηλά όσο μπορώ).Αν είμαι τυχερός θα βάλω παπούτσι το Σεπτέμβριο.
Tώρα επειδή 18 χρονών είχα κάταγμα κερκίδας απ'το ποδόσφαιρο 2 cm πάνω απ'τον καρπό και τα ΖΩΑ στο Νοσοκομείο μου βάλαν γύψο χωρίς ανάταξη :a31: , για να περάσει ο πόνος έκανα το εξής:
*)Ξεκίνησα ασκήσεις με πλαστελίνη για να φύγει η αγκύλωση(εσύ προφανώς τώρα δεν χρειάζεται)
*)Συνέχισα με ελατήρια για ενδυνάμωση καρπού-δαχτύλων(πρώτα με τα κόκκινα μετά με τα μαύρα):πρώτα γρήγορες-εκρηκτικές για ταχύτητα και μετά κράταγα και μέτραγα φωναχτά:"χίλια ένα,χίλια δύο...".Στο τέλος κράταγα σε σύσπαση το ελατήριο και μέτραγα 1min με το ρολόι.
*)ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΔΙΑΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΠΥΧΗ(καμπτήρες και εκτείνοντες)
*)Θερμαντική αλοιφή(αυτή την έβαζα για 2 χρόνια!!!)
*)Προπόνηση με βάρη(ειδικά κάμψεις δικεφάλων με στραβόμπαρα όπως και εναλλάξ με αλτήρες κάνουν δουλειά)
Πλέον υπάρχει μόνο οπτική διαφορά,απλά καταλαβαίνω διαφορά όταν παίζω πχ.εξάντληση αυτοσυγκέντρωση,το αριστερό με παρατάει νωρίς.
Γενικά η αποκατάσταση θέλει κόπο,κουράγιο και να μην απογοητεύεσαι!!

**************Α,μη το ξεχάσω:
Σε περίπτωση ατυχήματος ΜΗ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΝΕΡΟ ΝΑ ΠΙΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΠΑΓΟ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΣΕ ΤΥΧΟΝ ΧΤΥΠΗΜΕΝΑ ΜΕΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΟΠΟΥ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΕΠΕΙ:
Α)Να 'χει όσο το δυνατόν άδειο στομάχι,
Β)το χτυπημένο μέλος να'ναι ζεστό ώστε να καταφέρει ο γιατρός να κάνει ανάταξη για ν'αποφύγετε τυχόν χειρουργείο,με κρύο "κρέας" η δουλειά δυσκολεύει.
Συγκεκριμένα όταν ούρλιαζα και του είπα"άστο δεν αντέχω" μου είπε"αν περάσει καμμιά ώρα και κρυώσει πας χειρουργείο'.Οπότε κάντε κουράγιο...

Επίσης:
i)Πείτε ομάδα αίματος και αν τυχόν είστε αλλεργικοί σε κάποιες ουσίες,μη σας δώσουν καμμιά αντιβίωση και καπούτ...Συγκεκριμένα είμαι αλλεργικός σε κεφαλοσπορίνες(Ceclor) και πενικιλλίνες(Amoxil).Για να μην πω να τα'χουμε σε μια ταμπέλα στο λαιμό...
ii)Ψυχραιμία και βοηθήστε το γιατρό και το προσωπικό με τη συμπεριφορά σας.Τα "γιατρέ πεθαίνω,γιατρέ με χάνεις" δε δίνουν λύση...

Αν θέλετε κάντε το sticky,ειδικά το τελευταίο ποστ είναι χρήσιμο και μακάρι να'ναι αχρείαστο...:wave2: :wave2: :wave2: :beer: :beer:

vaspiou
23/07/2008, 20:51
πο πο φιλε μου περαστικα.
διαστρεμα δεν ειναι αυτο? εγω εχω δυο απο δαυτα. και ελεγα οτι εκανα μαλακια που δεν φοραγα μποτακι. απο οτι ειδα δεν το απετρεψε αυτο, το οxtar σου. . . γρηγορα καλα φιλε. . . παντα ορθιοι. .


:beer:

TOLISTOLAROS
23/07/2008, 21:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaspiou
πο πο φιλε μου περαστικα.
διαστρεμα δεν ειναι αυτο? εγω εχω δυο απο δαυτα. και ελεγα οτι εκανα μαλακια που δεν φοραγα μποτακι. απο οτι ειδα δεν το αποτρεψε αυτο, το οxtar σου. . . γρηγορα καλα φιλε. . . παντα ορθιοι. .


:beer:
Ευχαριστώ φίλε!Δεν είναι εξάρθρωμα σαν αυτά που παθαίνεις στο μπάσκετ,αλλά είχε φύγει η φτέρνα μαζί με τον αστράγαλο,1000φορές να'σπαγα το καλάμι παρά αυτό.Αν δε φόραγα το oxtar απλά το μοτέρ θα'χε κόψει τη φτέρνα...Φόρα ό,τι πιο racing σε προστασία,αξίζει πίστεψέ με δε μπα να σε κοροϊδεύει όλη η παρέα σου :wave2: :wave2:

TROOPER
24/07/2008, 01:57
περαστικα αλλα απο αυτα που ποσταρεις επετρεψε μου να σου πω οτι δεν εισαι τοσο ασχημα οσο φανταζεσαι.

:wave2:

TOLISTOLAROS
24/07/2008, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περαστικα αλλα απο αυτα που ποσταρεις επετρεψε μου να σου πω οτι δεν εισαι τοσο ασχημα οσο φανταζεσαι.

:wave2:
Mακάρι φίλε μου,μακάρι να βγω ψεύτης αλλά το 6μηνο το'χω σίγουρο...Προτιμότερο να'σπαγα το πόδι,οι αρθρώσεις είναι πολύ δύσκολα σημεία...
Απ'την άλλη ευτυχώς που δε μ'έριξε σέντρα στο γκρεμό να κάνω βουτιά στην Ιάλυσο...:) :) :wave2:

mats8282
24/07/2008, 14:20
Μην το λες αυτο για το σπασιμο στο συγκεκριμενο σημειο....Φιλος οικογενειακος που του επιασε κοντρα το ποδι η μοτο με το πεζοδρομιο τωρα 8 μηνες μετα με το ζορι περπαταει μετα απο χειρουργεια και λαμες και βιδες και πλαστικες λιγο πανω απο αστραγαλο στο κατω μερος του καλαμιου....Αστα...

Περαστικα :)

AntoD
24/07/2008, 14:32
Περαστικα ρε Τολη...

καθε φορα που διαβαζω το ποστ σου σκεφτομαι ποσο απροστατευτοι ειμαστε εκει εξω καθημερινα...

εγω δυστυχως λογω δουλειας δεν μπορω να φοραω μποτες μηχανης...και βλέποντας την ζημιας σου με τα μποτακια ΤΡΕΜΩ στην ιδεα του πως θα ηταν τα πραγματα εαν φορουσες απλο παπουτσι....

Περαστικα και πάλι.

TOLISTOLAROS
24/07/2008, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
Μην το λες αυτο για το σπασιμο στο συγκεκριμενο σημειο....Φιλος οικογενειακος που του επιασε κοντρα το ποδι η μοτο με το πεζοδρομιο τωρα 8 μηνες μετα με το ζορι περπαταει μετα απο χειρουργεια και λαμες και βιδες και πλαστικες λιγο πανω απο αστραγαλο στο κατω μερος του καλαμιου....Αστα...

Περαστικα :)
Παρανόηση,εννοούσα μακάρι να σπαγα το καλάμι.Εννοείται άμα σπάσεις τα κοκκαλάκια των ταρσών την έκατσες..μακριά από μας.Ευχαριστώ και μακριά από κακές στιγμές!:beer:

zanny
24/07/2008, 14:52
Περαστικά, και μακάρι να ναι η τελευταία φορά που μπαίνεις σε τέτοιες περιπέτειες φίλε.
Μπράβο και για την κίνηση να ποστάρεις τα σχετικά με τον εξοπλισμό, έτσι να ταρακουνιόμαστε και λίγο (συμπεριλαμβανομένου του εαυτού μου).. :wave2:

ARISPEED1
24/07/2008, 19:45
Περαστικά κ σιδερένιος !Πρέπει ναταν πολύ τούμπανο το πόδι ............

Aggelos_SV
25/07/2008, 12:29
Να γίνει sticky οπωσδήποτε (κι ας είναι λίγο αηδία οι φωτό με το πόδι) για να βλέπουν όλοι τί μπορείς να πάθεις ακόμα και με (έστω ελαφρύ) εξοπλισμό,πόσο μάλλον με σαγιονάρα βερμούδα κλπ.


Περαστικά σου συνSVούχε,χωρίς να σου μείνει κανένα κουσούρι.Αν και βλέπω το κατέχεις το θέμα της επανάκαμψης :winka: :wave2:

TROOPER
25/07/2008, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Mακάρι φίλε μου,μακάρι να βγω ψεύτης αλλά το 6μηνο το'χω σίγουρο...Προτιμότερο να'σπαγα το πόδι,οι αρθρώσεις είναι πολύ δύσκολα σημεία...
Απ'την άλλη ευτυχώς που δε μ'έριξε σέντρα στο γκρεμό να κάνω βουτιά στην Ιάλυσο...:) :) :wave2:

με σωστη ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη και σωστο προγραμμα αποκαταστασης και αποθεραπειας 3 μηνες max.

αν σε τραβηξει παραπανω καποιος εχει κανει πατατα.



:wave2:

ganezos
24/08/2008, 21:19
Ελπιζω να γινεις γρηγορα καλα . ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ .Εγω εχω μια απο τα ιδια
δηλαδη εξαρθρωση αστραγαλου , μεταταρσια μετατοπισμενα 2 και κατεστραμενο αλλο 1 ,
θλαστικο τραυμα απο σιδερο το οποιο μου εκοψε τον τενοντα και το νευρο ολα αυτα στο
δεξι γιατι το αριστερο εχω μονο διπλο καταγμα περονης ειμαι στο γυψο 64 μερες και εχω ακομη μια εβδομαδα για το αριστερο το δεξι φυσικοθεραπειες αλλα κανα 2μηνο ακομη
με αισιοδοξια για τα μεταταρσια . Κουραγιο ολα θα περασουν πιστευω . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

TOLISTOLAROS
24/08/2008, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
Ελπιζω να γινεις γρηγορα καλα . ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ .Εγω εχω μια απο τα ιδια
δηλαδη εξαρθρωση αστραγαλου , μεταταρσια μετατοπισμενα 2 και κατεστραμενο αλλο 1 ,
θλαστικο τραυμα απο σιδερο το οποιο μου εκοψε τον τενοντα και το νευρο ολα αυτα στο
δεξι γιατι το αριστερο εχω μονο διπλο καταγμα περονης ειμαι στο γυψο 64 μερες και εχω ακομη μια εβδομαδα για το αριστερο το δεξι φυσικοθεραπειες αλλα κανα 2μηνο ακομη
με αισιοδοξια για τα μεταταρσια . Κουραγιο ολα θα περασουν πιστευω . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.
Aμάν..περαστικά σου φίλε!
Εδώ και 3 μέρες πατερίτσες ΤΕΛΟΣ.Τώρα φοράω ένα aircast.Κολυμπάω κάθε μέρα 2-3 χλμ(μετρημένα)στη θάλασσα και το πόδι ξεπρήζεται συνεχώς.Παπούτσι βέβαια στο δεξί ούτε σκέψη ακόμα...
Σκέφτομαι πάντως πριν ξεκινήσω φυσικοθεραπείες να βγάλω καμμιά μαγνητική ώστε να'χουμε μια πιο καθαρή εικόνα.
Περαστικά μας και πάλι!!:beer: :beer: :beer: :beer:

george11largat
25/08/2008, 08:39
φίλε περαστικά σου τί άλλο να πούμε!

πάντως εγώ σε πτώση με λίγα χλμ (~40χλμ) σε άσφαλτο κακής ποιότητας στο βουνό, όπου μου μάγκωσε τον αστράγαλο τη γλύτωσα (ούτε κάν πρήστηκε) διότι φορούσα δερμάτινο ΜΠΟΤΑΚΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ λόγω δουλειάς (μηχανικός εργοταξίου) . παίδες έχει σίδερο όλη η σόλα(που σημαίνει σχεδόν άκαμπτο όλο το παπούτσι), το μισό μπροστά απο πάνω(δάχτυλα) και πολύ δυνατή ενίσχυση στον αστράγαλο και περιμετρικά πίσω ψηλά.επίσης αεριζόμενο,απορροφά κραδασμούς (έχει μπόλικους το funduro) και κοστίζει περίπου 70 ευρώ. αύριο θα ποστάρω φωτό. από κούραση δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά φανταστείτε ότι το φοράω σχεδόν κάθε μέρα 11-12 ώρες στη δουλειά.σε ταξίδι 550χλμ (λάρισα-αρκαδία) σερί δεν κούρασε καθόλου πάντως

Tropeas
25/08/2008, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
Ελπιζω να γινεις γρηγορα καλα . ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΛΕΣ ΜΟΝΟ .Εγω εχω μια απο τα ιδια
δηλαδη εξαρθρωση αστραγαλου , μεταταρσια μετατοπισμενα 2 και κατεστραμενο αλλο 1 ,
θλαστικο τραυμα απο σιδερο το οποιο μου εκοψε τον τενοντα και το νευρο ολα αυτα στο
δεξι γιατι το αριστερο εχω μονο διπλο καταγμα περονης ειμαι στο γυψο 64 μερες και εχω ακομη μια εβδομαδα για το αριστερο το δεξι φυσικοθεραπειες αλλα κανα 2μηνο ακομη
με αισιοδοξια για τα μεταταρσια . Κουραγιο ολα θα περασουν πιστευω . ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.
Περαστικά μας σε όλους Tolitolaros & ganezos & tropeas.... :bigcry:

ganezos
25/08/2008, 13:08
2 ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΤΗΣ ΖΗΜΙΑΣ


139578

ganezos
25/08/2008, 13:09
ΟΚ


139579

S705
25/08/2008, 13:41
Τα περαστικά μου βρε παιδιά.

Σύντομα καλά και ποτέ ξανά τέτοια .
TOLISTOLAROS να σε ρωτήσω κάτι.
Το τζιν που έχεις βάλει στις φωτογραφίες τι ακριβός είναι ???
Έχει κάποιες ενισχύσεις ???
Κοινός αυτό το άσπρο σαν υαλοβάμβακας τι είναι??

TOLISTOLAROS
25/08/2008, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
Τα περαστικά μου βρε παιδιά.

Σύντομα καλά και ποτέ ξανά τέτοια .
TOLISTOLAROS να σε ρωτήσω κάτι.
Το τζιν που έχεις βάλει στις φωτογραφίες τι ακριβός είναι ???
Έχει κάποιες ενισχύσεις ???
Κοινός αυτό το άσπρο σαν υαλοβάμβακας τι είναι??
Το τζιν είναι της Spidi και η προστασία στα γόνατα είναι από υλικό keramide.To keramide είναι πυρίμαχο υλικό.Den έχει σχέση με υαλοβάμβακα.Το ίδιο υλικό έχουν τα δερμάτινα χειμωνιάτικα γάντια μου στις παλάμες,Κάνει δουλειά αλλά καλύτερα να πάρεις παντελόνι με προστασιίες CE.
To' χα πάρει sto μοτο μαρκετ

TOLISTOLAROS
25/08/2008, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
ΟΚ
Για όνομα της Παναγίας,έπαθες χουνέρι όχι αστεία!
Πώς έγινε και χτύπησες και στα δυο πόδια;Τί φορούσες;Τί μηχανάκι έχεις;

Ρε σεις μήπως τελικά το lower fairing ή έστω μια καρίνα θα προστάτευαν τα πόδια μας;

ganezos
25/08/2008, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Για όνομα της Παναγίας,έπαθες χουνέρι όχι αστεία!
Πώς έγινε και χτύπησες και στα δυο πόδια;Τί φορούσες;Τί μηχανάκι έχεις;

Ρε σεις μήπως τελικά το lower fairing ή έστω μια καρίνα θα προστάτευαν τα πόδια μας;
Μεγαλο χουνερι με αυτοκινητο χτυπησα φορτηγακι κοντο μουτσουνο ημουν
συνοδηγος και μια γυναικα εφυγε απο την πορεια της και ηρθε μετοπικη . Πηγαινα για
δουλεια στην βυτινα.


139631

TOLISTOLAROS
26/08/2008, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
Μεγαλο χουνερι με αυτοκινητο χτυπησα φορτηγακι κοντο μουτσουνο ημουν
συνοδηγος και μια γυναικα εφυγε απο την πορεια της και ηρθε μετοπικη . Πηγαινα για
δουλεια στην βυτινα.
Είπαμε να στουκάρουμε αλλά το παραξήλωσες!:lol:
Περαστικά και φάε πάπια με ψητά μήλα(πιστεύω να τη σερβίρουν ακόμα στη Βυτίνα) να δυναμώσεις!

ganezos
26/08/2008, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Είπαμε να στουκάρουμε αλλά το παραξήλωσες!:lol:
Περαστικά και φάε πάπια με ψητά μήλα(πιστεύω να τη σερβίρουν ακόμα στη Βυτίνα) να δυναμώσεις!
ΔΕν μενω εκει αλλα ειμαι απο χιο και κατεβηκα για δουλεια .

bZrOo
26/08/2008, 15:15
Περαστικά σας παίδες και στους δυο , αλλά ρε φίλε ganezo το φορτηγάκι έχει γίνει σαν να τράκαρε με νταλίκα , ο οδηγός της μηχανής πως είναι ?

ganezos
26/08/2008, 23:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από bZrOo
Περαστικά σας παίδες και στους δυο , αλλά ρε φίλε ganezo το φορτηγάκι έχει γίνει σαν να τράκαρε με νταλίκα , ο οδηγός της μηχανής πως είναι ?
Με ενα φορντ φιεστα τρακαρα που ξεφυγε απο την πορεια και το οποιο οδηγουσε γυναικα
εγω ημουν συνοδηγος και εγκλωβιστικαν τα ποδια μου . περιμενα την πυροσβεστικη ευτυχως
για κανα 20 λεπτο μονο . ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ Κ. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΕ ΣΤΟ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ. Ο γιατρος αυτος ειναι διαμαντη σαν ανθρωπος
πανω απ ολα.

bZrOo
27/08/2008, 00:15
Οπ ναι ρε sorry δεν το πρόσεξα ,η μ@λ@κι@ τυφλωνει λενε :lol: :lol:

gian_nykt
28/08/2008, 07:36
.........περαστικά και καλή ανάρωση......!!

ganezos
28/08/2008, 14:43
Να στε ολοι καλα και προσοχη γιατι κυκλοφορουν πολυ ανεγκεφαλοι.

Bipod
30/08/2008, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
Να στε ολοι καλα και προσοχη γιατι κυκλοφορουν πολυ ανεγκεφαλοι.

Αυτό ξαναπέστο ρε φίλε!
Πάντως με τη δεύτερη φωτό έπαθα κάτι ρε συ, σαν κομμένο είναι το πόδι (φτου φτου φτου!)
Περαστικά σε όλους σας και πάντα αισιόδοξοι...

orizontas
04/09/2008, 22:47
περαστικα ρε φιλε ....

και ποτε ξανα ....:sad: :beer:











































εχεις ωραια δακτυλα :blush: :blush: :blush:


























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




σιδερενιος

ganezos
05/09/2008, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
περαστικα ρε φιλε ....

και ποτε ξανα ....:sad: :b
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ ΦΟΒΕΡΗ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ









































εχεις ωραια δακτυλα :blush: :blush: :blush:


























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




σιδερενιος :look: :look: :look: :look: