PDA

View Full Version : psaxno ka8aroemo enduro 2T 250cc



afrotwin
01/02/2005, 16:32
an exete kanena ka8aroemo enduro 2T 250cc ke to poulate gia sfirikste mpas ke mou kani 8elo na agoraso ena

Spazz
01/02/2005, 16:40
τι χρονολογιας θες να ειναι?

ενας φιος μου εχει ενα ΤΜ 250 του 97 νομιζω και πρεπει να το πουλαει ακομη.'

το μηχανακι σου λεω ειναι σε αριστη κατασταση και εσωτερικα και εξωτερικα.δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι τοσο παλιο.εχεις γραψει και βιβλιο για την συντηρηση του μεχρι οτι μπορεις να φανταστεις.μεχρι και ποσο θα σφιξεις την ταπα της βενζινης που λεει ο λογος.το ειχανε βαλει και σε ενα 0 300

αν θες να επικοινωνησω να δω ποσο το δινει.

afrotwin
01/02/2005, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
τι χρονολογιας θες να ειναι?

ενας φιος μου εχει ενα ΤΜ 250 του 97 νομιζω και πρεπει να το πουλαει ακομη.'

το μηχανακι σου λεω ειναι σε αριστη κατασταση και εσωτερικα και εξωτερικα.δεν το καταλαβαινεις οτι ειναι τοσο παλιο.εχεις γραψει και βιβλιο για την συντηρηση του μεχρι οτι μπορεις να φανταστεις.μεχρι και ποσο θα σφιξεις την ταπα της βενζινης που λεει ο λογος.το ειχανε βαλει και σε ενα 0 300

αν θες να επικοινωνησω να δω ποσο το δινει.
na epikinonisis

THEOD
01/02/2005, 17:26
Τι να το κάνεις ρε παλιόγερε το δίχρονο 250 ???

afrotwin
02/02/2005, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Τι να το κάνεις ρε παλιόγερε το δίχρονο 250 ???

MOU IPE O GIATROS NA KANO MPOUKOMATA ME ALATONERO GIA TIN OULITIDA
ALA EPIDI VARIEME TIN DIADIKASIA IPA NA PARO MIA KA8AROEMI
KE PLIRI EKSOPLISMO MPOTES 8ORAKES KRANI KE LIPA KE ENA MPOUKALAKI ME TO ALATONERO
KE AFOU EXO TIN GOULIA ME TO ALATONERO STO STOMA NA PIGENO APO ANOMALOUS DROMOUS NA ANATARASETE TO ALATONERO PIO APOTELESMATIKA

TI PROIGOUMENI FORA MOU IPE TO IDIO NA KANO ALATONERO KE TON ROTISA AN MPORO NA TO KANO ME PA'I'DAKIA GIATI TOUS VAZO POLI ALATI
ALA DEN IXAME APOTELESMATA

KE IPA NA ALAKSO TAKTIKI

EPISIS 8ELO NA VRO PANES AKRATIAS ME AGONISTIKES PRODIAGRAFES
IPARXOUN?
:rotflmao: :rotflmao:

KE MIA ISXIRI KOLA GIA TIN MASELA MIN TIN KATAPIO SE KANA ALMATAKI..
:rotflmao: :rotflmao:

DEN MAS XEZ1S RE POLIAGAPIMENE MAS THEOD..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

8A PARO KE ENA MIKRO KROSAKI GIA TON GIO MOU RE KE 8A PAME MAZI NA TOU DIKSO ORISMENA PRAGMATA
KE EXO KE MIA KORI NA EKPEDEFSO
TO KALITERO 8A ITAN 125CC ALA AMA ANEVO EGO STO 125 8A KLEEI I EKSATMISI KE PROKOPI DEN 8A VLEPOUME
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FXARISTI8IKES TORA?

GST
02/02/2005, 10:33
καλο παιδι μελαχρινο με αρχες ...ψηλο λιγερο με ταση για μαθηση φιλεσπλαχνο μικρο σε ηλικια με ολα του τα δοντια και 4 σφραγισματα στη κατω γναθο ΖΗΤΑ πατερα για να το ιοθετησει:rolleyes:

OldMan
02/02/2005, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

EPISIS 8ELO NA VRO PANES AKRATIAS ME AGONISTIKES PRODIAGRAFES
IPARXOUN?
:rotflmao: :rotflmao:

Δεν θα τις χρειαστείς καλή μου, γιατί μόλις καβαλήσεις το καθαρόαιμο 250 2Τ.....

ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΣΟΥ τόσο που θα κάνεις καμιά βδομάδα να χεσ@#$ !!!!

:beer: :beer: :beer:

OldMan
02/02/2005, 14:42
Και ΠΡΟΣΕΧΕ τις ιστορίες με τους πιτσιρικάδες, γιατί και εγώ το ίδιο έκανα πέρυσι με τους δικούς μου και φέτος αποφεύγω εντέχνως να βγαίνουμε ΟΛΟΙ με τα μηχανάκια γιατί.....

ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ ΑΣΥΣΤΟΛΑ :bigcry: :bigcry: :bigcry:

afrotwin
02/02/2005, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Και ΠΡΟΣΕΧΕ τις ιστορίες με τους πιτσιρικάδες, γιατί και εγώ το ίδιο έκανα πέρυσι με τους δικούς μου και φέτος αποφεύγω εντέχνως να βγαίνουμε ΟΛΟΙ με τα μηχανάκια γιατί.....

ΜΕ ΠΑΤΑΝΕ ΑΣΥΣΤΟΛΑ :

AGORI MOU ELA OTAN TO PARO 8A PIGENOUME ORINA STO XALARO GIA KANA TSAGAKI ME TA KA8ARA KE 8A XAZEVOUME ROUFONTAS VARIA TO TSIGARO TA TEKNA MAS POU 8A EXOUN PARI TIN SKITALI KE 8A MAS EXOUN METATREPSI SE MAMOU8 TOU A8LIMATOS KE 8A ANAPOLOUME TOTE POU DEN IXAME AKOMA A8RITIKA KE MPOROUSAME NA KANOUME KE KANA 6 METRO ALMATAKI
:rotflmao: :rotflmao: :

TO KALO INE OTI FTIAXNOUN MI8OUS GIA MAS KE MPORI NA MASISI KANA MIKROULI KORITSAKI EKI TIS PAREAS KE NA XAIDEPSOUME TIPOTA KE EMIS..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE POU ISE TIS AGONISTIKES PANES GIA TIN AKRATIA MIN KSEXASIS.
:rotflmao: :rotflmao:

AXXXXXXXXXX PANE EKINA TA XRONIA..........
:bawl: :bawl:

SELO KI ALOOOOOOOOOOO
MPORO?:sad:
DEN MPORO?:uplate:
KALA 8A SE DO STIN KORFI..



DEN MASAME REEEEEEEEEEEEEEEEEE
OX I MESI MOU
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :

afrotwin
02/02/2005, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν θα τις χρειαστείς καλή μου, γιατί μόλις καβαλήσεις το καθαρόαιμο 250 2Τ.....

ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΣΟΥ τόσο που θα κάνεις καμιά βδομάδα να χεσ@#$ !!!!

:beer: :beer: :beer:

TORA POU TO LES NA TON SISTISO STON PAPOU POU INE 85 KE EXI PROVLIMA..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
02/02/2005, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
TO KALO INE OTI FTIAXNOUN MI8OUS GIA MAS KE MPORI NA MASISI KANA MIKROULI KORITSAKI EKI TIS PAREAS KE NA XAIDEPSOUME TIPOTA KE EMIS

Σαν να διαβλέπω ορίζοντες συνενόησης....

:beer: :beer: :wave2: