PDA

View Full Version : MOTO GP RIVIERA DI RIMINI (Misano)



NIKANTHI
25/07/2008, 03:25
2 ΌΝΕΙΡΑ ΕΊΧΑ ΑΠΌ ΜΙΚΡΌΣ ΘΥΜ’ΜΑΙ ΈΝΑ ΝΑ ΤΑΞΙΔΈΨΩ ΜΕ ΜΗΧΑΝΉ ΣΤΗΝ ΕΥΡΏΠΗ ΒΛΈΠΕ FAZER600 ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΎΤΕΡΟ ΝΑ ΠΑΟ ΣΤΑ MOTO GP (ΑΥΤΌ ΤΟ ΕΙΧΑ ΛΊΓΟ ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΟΣ ΕΝΤAΞΕΙ)ΕΝΔΙΑΦΈΡΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΟ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΏΝΕΙ ΤΟ MOTO 2 ΣΕ 1 ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΜΕΤA ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΊΣΩ ΤΟ ΤΑΞΊΔΙ ΜΟΥ ΚΑΤA ΑΥΣΤΡΊΑ ΜΕΡΙA ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΜΌ ΤΕΛΙΚA ΓΕΡΜΑΝΊΑ ΈΦΤΑΣΕ Η ΏΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΏ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚA MΟΥ ΠAΛΙ ΚΑΛA ΠΟΥ ΘΑ ΦΌΡO ΤΟΝ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌ ΤΑΞΙΔΙΟΎ ΡΏΤΗΣΑ ΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΏΝΕΙ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ ΑΝ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΠΑΟ ΧΩΡΊΣ ΝΑ ΧΡΕΩΘΕΊ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ (ONE WAY TICKET )ΚΑΙ MOY ΕΊΠΑΝ( ONE BIG) NO ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΩ ΕAΝ ΓΝΩΡΊΖΕΤAI 1 ΤΗ ΏΡΑ "ΑΝΟΧΟΡΕΙ" ΤΟ ΚΑΡ’ΒΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΉ 2 ΑΝ ΈΧΕΙ Π’ΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΉ ΣΤΑ MOTO GP ΕΝΤΥΠΏΣΕΙΣ 3 ΤΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌ ΠΕΊΡΑΝ 4 ΑΝ ΘΑ ΥΠAΡΧΕΙ ΚΑΝΈΝΑ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠEΞΟΌΣΟ ΑΦΟΡA ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΑ ΚΑΙ ΕΙΣΙΤΉΡΙΑ ΑΓΏΝΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΝΑ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΈΨΩ ΑΠΌ ΤΟ INTERNET ΞΈΡΩ ΌΤΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΏ ΝΑ ΠΕΤΎΧΩ ΕΊΝΑΙ ΔΎΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΉ ΜΕ ΤΟ GROOP ΤΟΥ MOTO ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΊΣΩ ΜΕΤ’Α ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΉ ΔΕΝ ΜΕΤΡ’ΕΙ ΠAΝΤΑ ΤΗ ΠΕΤΥΧΑΊΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΊ ΠΡΟΣΠΑΘΕΊΣ ΣΑΣ ΕΥΧ’ΡΙΣΤΟ ΚAΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΑ ΠΟΛYΤΙΜΗ

road spirit
25/07/2008, 08:12
καταρχήν δεν ειναι ανάγκη να πας με το γκρουπ του περιοδικού. Θα σου βγει φθηνότερα ενα πακέτο αν το ψάξεις μόνος σου. Το πρόβλημα είναι ότι τώρα ίσως να μη βρίσκεις εισιτήρια για τον αγώνα...

1 ΤΗ ΏΡΑ "ΑΝΟΧΟΡΕΙ" ΤΟ ΚΑΡ’ΒΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΉ : αν μπεις στα site των μινοαν, ανεκ, σουπερφαστ φερις, θα βρεις τις ώρες αναχώρησης.

2 ΑΝ ΈΧΕΙ Π’ΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΉ ΣΤΑ MOTO GP ΕΝΤΥΠΏΣΕΙΣ : δες εδω : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=45241


3 ΤΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΌ ΠΕΊΡΑΝ : για τον αναβάτη, όλα τα απαραίτητα (μπουφαν, γάντια, μπότες, αδιάβροχα).

4 ΑΝ ΘΑ ΥΠAΡΧΕΙ ΚΑΝΈΝΑ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΜΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠEΞΟ ΌΣΟ ΑΦΟΡA ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ : κανένα πρόβλημα. Και εγω στην απέξω πήγα πέρισυ, όπως και πολύς κόσμος απο Ελλάδα.

ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΑ ΚΑΙ ΕΙΣΙΤΉΡΙΑ ΑΓΏΝΑ ΠΙΣΤΕΎΩ ΝΑ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΑ ΒΟΛΈΨΩ ΑΠΌ ΤΟ INTERNET ΞΈΡΩ ΌΤΙ ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΏ ΝΑ ΠΕΤΎΧΩ ΕΊΝΑΙ ΔΎΣΚΟΛΟ ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΉ ΜΕ ΤΟ GROOP ΤΟΥ MOTO ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΊΣΩ ΜΕΤ’Α ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ

τίποτα δεν είναι δύσκολο, ψάξου λίγο στο ιντερνετ για τα εισιτήρια, πάρε ενα χάρτη μαζί σου (ή το gps αν έχεις) και δώστου ... Θα σου έλεγα περισσότερες πληροφορίες για εισιτήρια αλλά πέραν του πλοίου, με τα ξενοδοχεία και του αγώνα δεν ασχολήθηκα καθόλου εγω προσωπικά, τα είχε αναλάβει ένα άλλος φίλος απο το γκρουπ μας.

NIKANTHI
25/07/2008, 19:36
ΦΙΛΕ ΣΕ ΕΥΧAΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΉ ΌΣΟΝ ΑΦΟΡA ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΌΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΟΊΩΝ ΕΊΜΑ ΕΝΉΜΕΡΟS http://www.greekferries.gr/international_gr.htm ΑΥΤΌ ΠΟΥ ΡΩΤ’Ω ΕΊΝΑΙ ΑΝ ΞΈΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΈΝΟ ΔΡΟΜΟΛΌΓΙΟ ΦΕΎΓΕΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΉ ΑΠΌ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΈΤΣΙ ΏΣΤΕ ΝΑ ΖΊΣΟΥΜΕ ΌΛΟ ΤΟ ΚΛΊΜΑ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΉΣ ΚΑΙ ΜΈΣΑ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ ΑΠΌ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΌ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓ’ΖΕΤΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΌ ΈΜΑΘΑ ΌΤΙ Η ΑΠΟΣΤΟΛΉ XESKINAEI 28/09 ΠΈΜΤΗ ΜΟΝΟ Superfast ferries έχουν δρομολόγιο για εκείνη την μερα για εισιτήρια βρήκα στο internet αλλα δεν βρήκα πόλη ασφαλές της συνδέσεις για να χρησιμοποιήσω πιστωτική κάρτα και σκέφτομαι να αγοράσω από εκεί υπάρχει πιθανότητα να μην βρω??? σε αλλα moto gp είχε πολλές καινές θέσειςτουλάχιστον όπως φαινόταν από την τηλεόραση πόσους θεατές χωράει η πιστα ??μη πάμε μέχρι εκεί και το δούμε από την ΕΡΤ3

NIKANTHI
26/07/2008, 00:50
ψάχνοντας για εισιτήρια βρήκα και αυτοί ελληνικη σελίδα από κύπρο οποιος ενδιαφέρεται αύριο θα ενημερωθώ τηλεφωνικός http://www.ef1tickets.com/index.php?option=com_content&task=view&id=97:D :D :D :D

NIKANTHI
26/07/2008, 18:30
http://www.ef1tickets.com/index.php?option=com_content&task=view&id=96

road spirit
30/07/2008, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από NIKANTHI
....και σκέφτομαι να αγοράσω από εκεί υπάρχει πιθανότητα να μην βρω??? σε αλλα moto gp είχε πολλές καινές θέσειςτουλάχιστον όπως φαινόταν από την τηλεόραση πόσους θεατές χωράει η πιστα ??μη πάμε μέχρι εκεί και το δούμε από την ΕΡΤ3

ναι υπάρχει αυτή η πιθανότητα.... πέρυσι ήταν τίγκα ... σκέψου ότι είναι ο αγώνας - έδρα του rossi, το χωριό του είναι λίγα χλμ μόνο απο εκεί ... λογικά θα γίνεται χαμός, και μετά τη περυσινή του εγκατάλειψη φέτος θα πάνε διψασμένοι

εισιτήρια εμείς είχαμε βγάλει απο το www.ticketone.it (αυτό το λινκ έχει και στην ιστοσελίδα της πίστας misanocircuit.com)