PDA

View Full Version : Το μπουρδελο γινεται 3-μπουρδελο



CyBeRseXX
26/07/2008, 00:04
Περασμενο Σαββατο, η αλυσιδα ηδη κοπαναγε απο την προηγουμενη μερα, πρωτη σταση στον αγαπητο κ ακρως επαγγελματια λαστιχά που ετυχε να λειπει κ αφησε το μαγαζι στον βοηθο. 1 αμαξι ηδη μεσα και ενα μοτο, και αλλα 2 δικυκλα εξω.

- Μεγαλε μπορεις να μου φερεις τη ροδα λιγο πισω γιατι κοπαναει αβερτα η αλυσιδα?
- Ασε φιλε πνιγομαι, φερτο την Δευτερα.
- :hypnotize μεχρι Δευτερα θα την εχω βαλει κολιε, να περιμενω?
- Ελα σε κανα 2ωρο...
- Καλα..

Δευτερη σταση σε ενα γωνιακο συνεργειο της Καλλιθεας.

- Καλημερα
- Γεια (ειχε ενα τρανσαλπ στη ραμπα κ ο μαστορας αραχτος στο γραφειο του να περιμενει επιφυτιση)
- Μπορεις να μου τεντωσεις λιγο την αλυσιδα?
- Οχι (στεγνο)
- (μενω καγκελο για κατι δευτερα) οκ, γεια

Τριτη σταση και τυχερη σε ενα αλλο λαστιχα που ετυχε να βρω και δεχτηκε να την τεντωσει αρκει να του πω πως :lol: Ας ειναι καλα ο ανθρωπος, ολα κομπλε..

Πεντε μερες μετα.. Πεμπτη βραδυ, Βουλιαγμενης στο υψος της Ρενο..Ενα ΤΔΜ φορτομενο πεσμενο σε εξπρες σερβις, ενα Ducati στην νησιδα φυτιλια, πριονιδια κατω απο το περιπολικο κ ενα SUV χτυπημενο στο πλαι χαμηλα..αναβατες αποντες (ελπιζω να πανε ολα καλα).

Σημερα, ακουω οτι εκλεισε η Αθηνων - Πατρων μετα απο συγκρουση μοτο με αυτοκινητο και πυρκαγια, καμμια ωρα μετα ακουω οτι διοδια Ελευσινας κλειστα λογο συγκρουσης κ πυρκαγια..ενα 2ορο μετα μαθαινω οτι στην γευρα Ριο-Αντιριο ανασκελα γουρουνα κ 2 αναβατες ασχημα..

Πριν λιγο επιστρεφωντας παραλιακη, 50 μετρα μετα απο ενα σκυλαδικο, βλεπω ενα φουσκοτο να δινει σε ενα ασπρο-μπλε κουτι 3 πλαστικες σακουλες..

Και ερχεται Σ-Κ...

Vaya Con Dios ή θα ανεβω και θα τραγουδισω στο ποιο ψηλοτερο βουνο:beer:

Ελλας 2008

stavrogin
26/07/2008, 16:07
Εντελως τυχαια παρατηρησα πως το απλο κι ανωδυνο τεντωμα της αλυσιδας βρισκεται στο ιδιο ποστ με καμια 500αρια δραματα. Φιλε! Δεν εχουν καμια σχεση μεταξι τους.