PDA

View Full Version : Erotas einai tha perasei.



life_dab
02/02/2005, 12:57
Na moirasto tis skepseis moy mazi sas.
Den tin exo dei apo konta alla milame kai gnorizei ta aisthimata moy. Se ena forum tis egrapsa ayto kai den exo parei akoma apantisi.
Eseis ti pisteyete oti tha paro...........elpizo oxi pali ta @@ moy.


Ετσι γιατι παραξενα εκεινη ειδα.
από life_dab στις 01-02-2005 14:57


Και ειναι αληθεια...την ειδα πολυ παραξενη πολυ τεντωμενη και αμυνομενα επιθετικη και τσαντισμενη.
Αποτομη εκρηκτικη αλλα απολυτα μεσα στο ηλιακο της πλεγμα.
Ετοιμη για ολλα και για τιποτα.Ετοιμη να νιωσει και πονο και χαρα.
Ετοιμη να αυτοσαρκαστει και να τελειωσει θεαματικα και εγωιστικα τον οποιοδηποτε βαναυσο εραστη του χαρακτηρα της και της προσωπικοτητας της.
Γιατι ειναι εκεινη που με ενα γελιο απο ζηλια σε σκοτωνει και ματαια προσπαθεις να το ακολουθησεις...με ατακες τοσο πραγματικες που σαν σκηνοθετης μονο το Love_actually θα μπορουσε να σκηνοθετισει και σαν φωτογραφος μονο ενα νεαρο και ομορφο ζευγαρι γλαρων που φιλιουνται στο ηλιοβασιλεμα την στιγμη που ενας κυνηγος το σκοτωνει θα μπορουσε να αποθανατισει. Και παντα ψηφικα και συμπιεσμενα με εναν αλγοριθμο που δεν τα δειχνει ολα. Αλλα οσα θειλει να δειξει γιατι εχει τοση πολυ μνημη στο μυαλο της που κραταει τα παντα.
Θελω πολυ να γινω ο μοναδικος μαρτυρας των φονων της , αντιπαλος στην παλη της , γελοιος στο γελιο της πρωταγωνιστης στο εργο της και αυτος που θα της επιδηξει την φωτογραφια που θα στιγματησει την στιγμη και θα αλλαξει εστω και λιγο την χρωματικη θερμοκρασια που αντιλαμβανονται αυτα τα τοσο εξυπνα και συναμα.............ζωντανα ματια.-

Υγ1:Ετσι νιωθω καιρο τωρα.Ειναι εδω μεσα. Δεν ειμαι τρελος. Ειμαι ενας ανθρωπος του κοσμου και το λατρευω αυτο. Δεν ειμαι γητευτης αλογων αλλα γοητευομαι με οποιοδηποτε εξυπνο δυναμικο ελευθερο δυνατο και ερωτικο ων....αυτου του τοσο ομορφου πλανητη.

Υγ2: ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ Μ΄ΑΚΟΥΣ?
ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Μ΄ΑΚΟΥΣ?

(Ας με συγχωρεσει ο Κος Ελυτης για την παραλλαγη.)

OldMan
02/02/2005, 13:07
:confused: :confused: :confused: :confused:

Το περίεργο θα ήταν να σου είχε απαντήσει (μέσα σε 24 ώρες από την αποστολή) σε τέτοιο μήνυμα.

Η βραχυκύκλωσε και το έφτυσε....

Η το μελετάει (χρήζει μελέτης, είναι η αλήθεια..)...

ΚΑΙ στις δύο περιπτώσεις ηπλάστγγα γέρνςει προς το μέρος σου !!!

:wave2: :wave2: :wave2:

idi
02/02/2005, 13:08
γι'αυτο δε κανεις τιποτα με το προσωπο εε? εισαι ερωτευμενος κερατουκλη :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
02/02/2005, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
γι'αυτο δε κανεις τιποτα με το προσωπο εε? εισαι ερωτευμενος κερατουκλη :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Ρε κακομοίρη Νικηφόρε....

Κόλλησες Καληνυχτίαση από τον Γιωρίκα!!!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά πλέον!!!!


:lol: :lol: :lol: :beer: :lol:

idi
02/02/2005, 13:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ρε κακομοίρη Νικηφόρε....
Κόλλησες Καληνυχτίαση από τον Γιωρίκα!!!!!! Η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά πλέον!!!!
:lol: :lol: :lol: :beer: :lol:




Καληνυχτίαση ΜΠΟΥΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧ
ΑΧΧΧΑΧ
ΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ
Χ
ΑΧΧΑΑΧ


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
02/02/2005, 13:24
ειμαι σιγουρος οτι θα σου απαντησει στο μυνημα .....αυτο που δεν καταλαβα ειναι γιατι να θες να γνωριστητε κιολας:D

μαλλον ειμαι λατρεις του ερωτα με την πρωτη ματια:smilea:

gcrook
02/02/2005, 13:29
Λοιπον Νικηφορε...
Διαβασα αυτα που εγραψες και πρεπει να σου πω οτι εχω χεστει πανω μου απο το φοβο:uplate: :lol: :lol:

antares
02/02/2005, 13:56
Έλα ρε;
Έστειλες τέτοιο πράγμα;
:lol: :lol:
δύο τινά μπορεί να συμβαίνουν:
Ή προσπαθεί να καταλάβει τι γράφεις, τι εννοείς, τι τέλος πάντων θέλεις απ' αυτη (αλήθεια, εσύ που το έγραψες... καταλαβαίνεις τι λέει; )
Ή δεν έχει καταλάβει χριστό, και ίσως να παρεξηγήθηκε κιόλας που τη βρίζεις (και ειδικά αυτό με το "ηλιακό πλέγμα"... είναι πολύυυυ βαρύ)
:rotflmao: :rotflmao:

Ένα είναι σίγουρο!
Το καμάκι στις μέρες μας....





...έχει γίνει....





πολύ σύνθετη υπόθεση!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gtsiros
02/02/2005, 14:17
pes ths na er8ei spiti sou na ara3ete.

twra ti mun. kai mlkies mas les...

free rider
02/02/2005, 14:25
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΟ ,,

το λοιπόν ρε μπαγάσα πολύ σε πάω....

είμαι μαζί σου εκατό τοις εκατό....


μην μασάς με τίποτα και να δείς οτι το θέμα θα προχωρήσει πολύ καλά....


σε αυτά τα πράγματα η ζωή περνάει τα όρια....του καθως πρεπισμού...

χύμα όλααα


να είσαι ευτιχισμένος ακόμα κι αν δεν γίνει κάτι που ενιωσες ετσι έστω και για μια στιγμή...........


ρε μπαγάσα σε ζιλευω.....

:beer: :beer: :beer:

hornet
02/02/2005, 14:26
και εγω νομιζα οτι μιλας για το ducati?!?!?!:uplate:

free rider
02/02/2005, 14:29
ΠΑΡΤΑ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΟΛΑΑΑΑΑ



ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙΙΙ ΣΟΥ





:beer: :beer: :beer:

free rider
02/02/2005, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
και εγω νομιζα οτι μιλας για το ducati?!?!?!:uplate:

ρε Στάθη,

ερως ανικατε μάχας...


:beer: :beer:

atropos
02/02/2005, 14:44
Φιλε gtsiros...τι συμβουλες δινεις στο παιδι ?
Ξεχασες τα δικα σου ?....Ακομα στον καναπε την βγαζεις ?


Φιλαρακο ειναι ομορφο να ερωτευεσαι.....
Οταν δεις μια πανεμορφη στροφη,και την ακους να σε καλει στην αγκαλια της...τι κανεις ?
Φουλ λοιπον,ανεβασε στροφες...και ορμα...το αποτελεσμα θα ειναι οπως και ναχει πολυ γλυκο.....
Το σημερα,παει..........δεν προκειτε να ξαναρθει ποτε...

idi
02/02/2005, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε gtsiros...τι συμβουλες δινεις στο παιδι ?
Ξεχασες τα δικα σου ?....Ακομα στον καναπε την βγαζεις ?



ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΩ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΚΟΣ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

atropos
02/02/2005, 14:55
Φιλε IDI...........

Εμ μα πως...καποιος επρεπε να του το πει !!!!!!!!!!!!
Δασκαλε που διδασκες......

Αντε στην υγεια μας....και στα ερωτευμενα παιδια !!!
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

idi
02/02/2005, 18:42
:smilea: :beer: :lol: :lol: :lol:

Μικρή Λουλού
02/02/2005, 18:50
Α,ΡΕ ΝΙΚΗΦΟΡΕ...
ΠΟΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΣΤ...
ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

life_dab
02/02/2005, 18:54
Μα καλα δεν γινεται να ειστε τοσο απαιχτοι εσεις οι μηχανοβιοι.
Ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια και για την ψυχολογικη υποστιριξη που μου παρεχετε. Θα σας πω αν υπαρχουν νεοτερα αν και δεν το πιστευω.
Για να εξηγησω καποια πραγματα αναφερω οτι στην φωτογραφια που εχω δει η συγκεκριμενη κοπελα κανει καρατε και ειναι σε ενα παραξενο ανοιγμα και τελεια ισοροπια. Για αυτο γραφω για Ηλιακο πλεγμα και ολα τα σχετικα. Ευχαριστω και παλι και συγνωμη για το ασχετο post αλλα σκεφτητε και το νεαρο της ηλικειας μου.

free rider
02/02/2005, 20:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε gtsiros...τι συμβουλες δινεις στο παιδι ?
Ξεχασες τα δικα σου ?....Ακομα στον καναπε την βγαζεις ?


Φιλαρακο ειναι ομορφο να ερωτευεσαι.....
Οταν δεις μια πανεμορφη στροφη,και την ακους να σε καλει στην αγκαλια της...τι κανεις ?
Φουλ λοιπον,ανεβασε στροφες...και ορμα...το αποτελεσμα θα ειναι οπως και ναχει πολυ γλυκο.....
Το σημερα,παει..........δεν προκειτε να ξαναρθει ποτε...

re o gtsiros efage tetoio doylema o foykaras poy to fisaei kai den krionei me ta zoa poy emplexe(emas dil)
alla telika an thimamai kala se kalao toy bgike............

re eimaste dynati omada reee

den paleyomaste me tipota...


poli goystaro re ta nea paidia exoyn neyro re tsampoyka...
den einai kotes

epano toysss...



:beer: :beer: :beer:

free rider
02/02/2005, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Μα καλα δεν γινεται να ειστε τοσο απαιχτοι εσεις οι μηχανοβιοι.
Ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σας λογια και για την ψυχολογικη υποστιριξη που μου παρεχετε. Θα σας πω αν υπαρχουν νεοτερα αν και δεν το πιστευω.
Για να εξηγησω καποια πραγματα αναφερω οτι στην φωτογραφια που εχω δει η συγκεκριμενη κοπελα κανει καρατε και ειναι σε ενα παραξενο ανοιγμα και τελεια ισοροπια. Για αυτο γραφω για Ηλιακο πλεγμα και ολα τα σχετικα. Ευχαριστω και παλι και συγνωμη για το ασχετο post αλλα σκεφτητε και το νεαρο της ηλικειας μου.

tora giati moy ta xalas...???

se pianei i amfisbitisi???

eipame gera kai xoris miala....


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer:

atropos
02/02/2005, 22:07
FREE RIDER,Η ομαδα καλα κρατει,μην φοβασαι...
Ο gtsiros, ομως ποτε δεν μας ειπε τι απεγινε...γιατι αραγε ?
Καποιος να παρει τηλεφωνο τον Τριανταφυλοπουλο...
Και συ καλε μου φιλε dirty moto,αν ειναι ειναι να σε ανεβασει ρε γμτ ενα τετοιο γραμμα,θα την κανω τη θυσια και θα σου στελνω καθε βδομαδα απο ενα...Και σου λεω ρε γμτ,ελα κατω να πιουμε κανα ρακακι να ζεσταθει το μεσα μας..αλλα που εσυ !!!!
Δεν ξερω αν ειχες διαβασει μια προταση που σου ειχα κανει...στην ξανακανω ομως...........
....Αν ειναι να ερθεις υπο εναν ορο...να φερεις μαζι και την πανεμορφη κουκλαρα κορακλα σου...ρε συ τι ματια εχει ?
Μας εκλεψε τις καρδιες λεμε....

Αντε εβιβα και παλι....οι ρακες δικες μου :beer: :wave2: :wave2:

periklisk
03/02/2005, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
Φιλε gtsiros...τι συμβουλες δινεις στο παιδι ?
Ξεχασες τα δικα σου ?....Ακομα στον καναπε την βγαζεις ?



δίκιο έχει....

DoctorS
03/02/2005, 21:33
ρε σεις μην πειράζετε το παληκάρι (gtsiros) εμείς φταίμε που ως νεολαίοι είμαστε αγνοί, αμόλυντοι, άσπυλοι.......................λέμε τώρα.........και ερωτιάρηδες!!!!!!

όσο για σένα life-dap ρε συ πραγματικά έμεινα άφωνος!!!!!! μπράβο παλήκαρέ μου, χωρίς πλάκα!!!

τώρα αν θα το καταλάβει το πρόσωπο το μην είναι άλλη υπόθεση, ελπίζω τουλάχιστον να το αξίζει!!!!!τώρα ακόμα και να μην το καταλάβει ή το παρεξηγήσει εσύ σωστά έπραξες αφού έτσι ένιωθες!!!!

πάντως αν απαντήσει πες το σε παρακαλώ!

ρεεεεεεεεεεεεεεεεεε θέλω κι εγώ μια τέτοια γυναίκα που να καταλαβαίνει τα περίεργα!!!!

αααααααααααααααααχ!!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DoctorS
03/02/2005, 21:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από atropos
FREE RIDER,Η ομαδα καλα κρατει,μην φοβασαι...
Ο gtsiros, ομως ποτε δεν μας ειπε τι απεγινε...γιατι αραγε ?
Καποιος να παρει τηλεφωνο τον Τριανταφυλοπουλο...
Και συ καλε μου φιλε dirty moto,αν ειναι ειναι να σε ανεβασει ρε γμτ ενα τετοιο γραμμα,θα την κανω τη θυσια και θα σου στελνω καθε βδομαδα απο ενα...Και σου λεω ρε γμτ,ελα κατω να πιουμε κανα ρακακι να ζεσταθει το μεσα μας..αλλα που εσυ !!!!
Δεν ξερω αν ειχες διαβασει μια προταση που σου ειχα κανει...στην ξανακανω ομως...........
....Αν ειναι να ερθεις υπο εναν ορο...να φερεις μαζι και την πανεμορφη κουκλαρα κορακλα σου...ρε συ τι ματια εχει ?
Μας εκλεψε τις καρδιες λεμε....

Αντε εβιβα και παλι....οι ρακες δικες μου :beer: :wave2: :wave2:


ρε συ atropos αν είναι να γραφεις στο φίλο θανάση γράφε και σε μένα να ανέβει και το δικό μου ηθικό λίγο που έχει πιάσει πάτο!

πάντως εγώ το καλοκαίρι, μπορεί και πιο νωρίς θα πίνω ρακές στο χωριό!!! αρκαλοχώρι, μάλια, χερσόνησο! αααααααααααααα ρε πατρίδα!!!!! ελπίζω να τα πούμε!!!!

GST
03/02/2005, 21:44
εχω μια απορεια ...αν δεχτει να συναντηθητε και την δεις και εμφανιστει μπροστα σου μια ευσωμη δεσποινης 100 κιλων θα συνεχισεις να εισαι ερωτευμενος,,,,,η οπου φυγει φυγει:confused:

Nefeli
04/02/2005, 10:06
Βρε Νικηφόρε μια φορά σε είδα και τα μάτια σου μα το θεό λέγανε πολλά

Και αν τα βγάζεις έτσι και με λόγια……………το διάβασα μια δύο τρις φορές

Πως της μιλάς για το ηλιακό της πλέγμα που το έχει σαν άμυνα για εσένα τον βάναυσο εραστή που θα πρέπει να σκεφτεί ότι θα μπεις στη διαδικασία να ακολουθήσεις τη ζήλια της που σκοτώνει και όλο αυτό να το σκηνοθετήσεις με ένα ματωμένο ρομαντισμό και όλα αυτά στη μνήμη των φόνων της που αντιλαμβάνονται τα έξυπνα μάτια της……….

Και να την ήξερες….. και να σε ήξερε…..θα έλεγα ότι όλο αυτό το τόσο κατά βάθος μπερδεμένο, ρομαντικό, τρυφερό, επίπονο, αγαπησιάρικο συναίσθημα θα το καταλάβει, αλλά αφού δεν την ξέρεις……………………..

Έχει δίκαιο κάποιος που είπε ότι οι σχέσεις είναι πολύπλοκες μάλλον όμως εμείς τις κάνουμε
Γιατί δεν της το λες λίγο πιο χαλαρά χωρίς το μπέρδεμα που φέρνει ο φόβος της μη κατανόησης
Το θέμα δεν είναι να μην είσαι γητευτής αλλά να γίνεσαι εκεί που το χρειάζονται να γητευτούν.
Τώρα η γνώμη μου είναι ότι το αν θα σου απαντήσει εξαρτάτε από πάραααα πολλάααααααααα
Νομίζω πως στην αρχή θα μιλήσει μέσα της η σιωπή μετά μια θετική απάντηση
Και μετά θα περιμένει από εσένα τον ουρανό με τα άστρα………………………
Τώρα για όλα αυτά μπορεί να έχω και άδικο και μ…...... να λέω…. συγνώμη


:wave2:

Spazz
04/02/2005, 10:12
life_dab ....εισαι αλλου εσυ ανθρωπε ετσι???αχαχαχαχαχ

και η ilia μαζι σου!χααχα

πολυ κουραστικο.δεν πας να λιωσεις το ducati που ζηλευει τωρα??

αχαχχα

κι οπως λεει ενας φιλος.....................θα της στειλεις ενα καααααααααααααααααααααλο μηνυμα απο τωρα σε 6 λεπτα.αλλα ενα κααααααααααααααλο μηνυμα

atropos
04/02/2005, 10:27
Φιλε Ακη γεια και χαρα σου....
Βλεπω οτι εσυ γνωριζεις και γυριζεις τα λημερια μου....
Με χαρα να σε δω απο κοντα,και αν και καλοκαιρι να πιουμε καμια.
Φερε μαζι σου και το Θαναση ( με την κορακλα του ),θα ειναι μια καλη παρεα.....
Μεχρι τοτε να σαι καλα.............

Υ.Γ Κανε μου σινιαλο,οταν ειναι να ερθεις...:wave2:


:beer:

Nefeli
04/02/2005, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spazz
life_dab ....εισαι αλλου εσυ ανθρωπε ετσι???αχαχαχαχαχ

και η ilia μαζι σου!χααχα

πολυ κουραστικο.δεν πας να λιωσεις το ducati που ζηλευει τωρα??

αχαχχα

κι οπως λεει ενας φιλος.....................θα της στειλεις ενα καααααααααααααααααααααλο μηνυμα απο τωρα σε 6 λεπτα.αλλα ενα κααααααααααααααλο μηνυμα


Βρε συ και εγώ αυτό έλεγα μη δίνεις σημασία που το είπα αλλιώς
Το ducati εννοούσα, βέβαια δε ζηλεύει όχι όχι
Απλά το καβαλάει μόνο αυτός και όποτε θέλει, το ποτίζει όποτε θέλει, του λέει ότι θέλει και απάντηση καμιά δεν παίρνει, στρίβει όποτε αυτός θέλει, κοιτάει όπου αυτός θέλει, δεν υπάρχει περίπτωση να τον κερατώσει κ.λπ.

Όποτε μπορέσεις πες μας τι μήνυμα εννοείς να το στέλνουμε κι εμείς μπα και δούμε άσπρη μέρα ………………………
:wave2:

life_dab
04/02/2005, 13:33
Και παλι ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση.
Μου εστειλε μυνημα και με ρωτησε πως να απαντησει και εγω της απαντησα "με ηλικρηνεια" . Μετα δεν εστειλε αλλο μυνημα.
Εχετε δικιο που σχολιασατε αρνητικα τον δυσκολο τροπο προσεγγισης που εκανα αλλα δυστυχως δεν θελω το ψαρι που θα φαει το δολωμα αλλα το ψαρι που θα περιμενει το αλλα ψαρι να φαει και μετα θα φαει και το ψαρι και το δολωμα.Ειναι θεμα τακτικης και target group. Ψαχνω την τουρτα και οχι το κερασακι, το μυαλο και το σωμα που θα δενουν αρμονικα.
Δεν συμβιβαζομαι ξανα οσο και αν πρεπει να πρηρωσω το τιμημα της επιλογης.

atropos
04/02/2005, 13:44
Μετα την μια στροφη ερχεται η αλλη..και ειναι καλυτερη απο τη προηγουμενη...τα λαστιχα ζεστενονται και μπαινεις καλυτερα.
Ειλικρινια στις μερες μας ?.......Ισως και να υπαρχει...μπορει.
Οι μερες περνουν τοσο γρηγορα,που κανουν τη ζωη μας μικρη.
Οποιος δεν μας καταλαβε,αυτος εχασε.........
Ο ηλιος παντα θα ανατελει απο το ιδιο σημειο....απλα εμεις δεν θα ειμαστε εκει μια ζωη για να τον βλεπουμε.
Ασε τα συμπλεγματα,ανεβασε στροφες.....δυσκολοι καιροι για αγιους. :nono:
Ξεγυμνωσου στη βροχη να δεις την πραγματικοτητα.
Και στο πρωτο βενζιναδικο που θα σταματησεις για ανεφοδιασμο ξανασκεψου το.......Ειναι ομορφη η πουτανα η ζωη...αλλα μικρη.
:beer: ...και ο ερωτας,μοχθηρος,ομορφος,χτυπανε μπιελες,καινε λαδια...καμενα λαστιχα...αλλα χωρις αυτον δεν ζεις !!!!
Απλα ,φιλε μου ο ερωτας υπαρχει ...........παντου !!!!
Αλλα ποναει..........Αντεχεις ?

crs-k
04/02/2005, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Και παλι ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση.
Μου εστειλε μυνημα και με ρωτησε πως να απαντησει και εγω της απαντησα "με ηλικρηνεια" . Μετα δεν εστειλε αλλο μυνημα.
................

Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Γεια σου ρε Νικηφορε με τα ωραια σου! :wave2:

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

atropos
04/02/2005, 13:50
Καλε μου φιλε,αγνωστε Νικηφορε.....
Τωρα μολις προσεξα αυτο που γραφεις κατω απο το ονομα σου.
** Να αγαπας τον θανατο σου **

Μικρο στομα...μεγαλα λογια

Αγαπησε πρωτα την γεννηση σου.....το εχεις κανει ?

:beer: :beer: :beer:

Αντε στην υγεια μας...........

GST
04/02/2005, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


Γεια σου ρε Νικηφορε με τα ωραια σου! :wave2:

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:


ο καλος ο ψαρας ποτε δεν τραβαει την πετονια με το πρωτο κουνημα:winka:

free rider
04/02/2005, 17:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
ο καλος ο ψαρας ποτε δεν τραβαει την πετονια με το πρωτο κουνημα:winka:

γειά σου ρε Γιωργάρα ...

πρύτανη της ψαρικής...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ireneepi
05/02/2005, 00:43
Νι κηφορε.......


εισαι best....

life_dab
06/02/2005, 01:48
Ασχημα νεα φιλοι μου. Τελικα δεν δεχτηκε την προσκληση-προκληση η Δημητρα...δεν πειραζει ομως. Θα ερθει. Ευχαριστω και παλι για τα καλα σας λογια και ελπιζω να τα πουμε συντομα.