PDA

View Full Version : ένα ξεχασμένο κράνος



gozntari
27/07/2008, 23:19
Να γράψω και εγώ μια ιστορία. Ότι είναι σε παρενθέσεις εγώ το έμαθα μετά από πολύ καιρό .στην ιστορία αυτή δεν έχει πρωταγωνιστικό ρολό μια μοτοσικλέτα αλλά μια γυναίκα ,βασικά μια κοπέλα από την σχολή μου .πριν 6 μήνες κατάλαβα ότι μου αρέσει (ας την πούμε Μαρία ).άρχισα σαν γνήσιο αρσενικό τα τηλεφώνα, να βγούμε, για καφέ, για bowling για ποτό σε όλα μέσα η Μαρία πότε δεν μου έλεγε όχι .αυτή κατάσταση επί 2 μήνες φανταστείτε αλλά δεν της είχα πει τίποτα .μου ηχεί πει ότι είναι ελεύθερη ,αλλά κάτι έπεσε στην Αθηνά είχα μάθει εγώ από κοινούς φίλους .μια από τις πολλές φόρες που κανονίζαμε να βγούμε μου λέει- έλα από το σπίτι μου να με βοηθήσεις να βρω κανένα γυμναστήριο ,έχει τσακωθεί με τον τύπο από την Αθηνά . εγώ το είχα μάθει και λέω Βασίλη ήρθε η σηρα σου. περνώ τηλεφωνά φίλους σε ποια γυμναστήρια πάνε, μπαίνω στο ιντερνέτ να βρω πληροφορίες για να το παίξω ότι ξέρω και τέτοια(είχαν τσακωθεί για την είπε χόντρη ο αλός και πηρέ εμένα να την αδυνατίσω ).καβαλάω την πάπια του σκοτωμού σε 5 λεπτά ήμουν εκεί. μου ενηγει ,γρήγορα ήρθες μου λέει ήμουν κοντά κάνω .περίμενα να είναι μονή αλλά είχε φωνάξει και μια φίλη της ,γιατί αναρωτούμε μέσα μου?. και ακουμπώ το κράνος δίπλα από τον καναπέ στο πάτωμα να μην φαίνετε κατάλαθος –εξεπίτηδες. αφού συστήθηκα με τη φίλη της κατεβήκαμε και οι τρεις να βρούμε γυμναστήριο .τις πήγα σε ένα εκεί στην γειτονιά τους .οκ λένε εδώ θα πάμε. και λέμε να πάμε για φαγητό κόντευε 9 η ώρα. πήγαμε για κοτόπουλα με και ρύζια .εκεί που καθόμασταν στέλνει , μια συμφοιτήτρια ,μήνυμα στην Μαρία και αυτή τις λέει που είμαστε .σε λίγο άρχετε και η άλλη κοπέλα μαζί με έναν συμφοιτητή μας .και μας προτείνουν να πάμε για ταινία στο σπίτι τους .μου λέει η Μαρία -είμαι κουρασμένη πάμε για λίγο οκ τις λέω .λεπτομέρεια η πάπια κάτω από το σπίτι της Μαρίας εμείς μετά πόδια .πάμε σπίτι επειδή οι όλοι πρότειναν κάτι τρίωρες κουλτουριάρικες τους κάνω περισσότερο για πλακά να δούμε καμία τσόντα οκ λένε όλοι .και ποιος θα πάει να την πάρει όρχησαν ήμαστε 17-18 πηγενε εσύ που είσαι μεγαλύτερος μου λείε η Μαρία .αυτό ήθελα και εγώ .και βολίδα για το seven .περνώ οτι μαλάκια έπεσε στα χεριά μου .σκεφτομαι τι ακριβώς πάει να γίνει: τσόντα με το κορίτσι που γουστάρω –πολύ καλά-θα ανάψω εγώ, θα ανάψει και αυτή .αλλά πρέπει να την πάμε γρήγορα στο σπίτι της ,μην μου σβήσει .και τρέχω σαν τρελός στις 10 το βραδύ μέσα στην πάτρα να πάω να πάρω και την μηχανή 12 τετράγωνα ποιο κάτω -ποιος ντοπαρισμένος κεντερης- πήγαινα πιο γρήγορα και από την πάπια μου .αφού με κοίταζαν όλοι σαν μαλακές .περνώ την πάπια και πάω στο σπίτι που ήμασταν .γρήγορα ήρθες μου λέει η Μαρία .ενώ εγώ προσπαθούσα να παρω όσο πιο διακριτικά μεγάλες ανάσες για μην καταλάβουν .αφού είδαμε την τσόντα .την πρώτη τσόντα που είδε η Μαρία όπως μου είπε .κατεβαίνουμε και μου λέει πως θα περπατήσουμε ως εκεί ,τις λέω δεν θα περπατήσουμε, θα πετάξουμε. κατάλαβε ότι έφερα την μηχανή και μου λέει τι κάλος που είσαι .πάμε με την μηχανή στο σπίτι της .πάει να με καληνυχτίσει και τις λέω, έχω ξεχάσει το κράνος επάνω. οκ μου λέει έλα να το πάρεις .ανεβήκαμε εγώ φύσαγα και ξεφυσαγα είχα αχνός (ο μαλακάς). μου λείε στο ασανσέρ τι έχεις-τίποτα της λέω .μπενούμε στο σπίτι. θες μια σοκολάτα μου λέει ναι της λέω ,καθώς τρώω την σοκολάτα με ξαναρωτάει τι έχω σκεφτομαι να η ευκαιρία σου πες το τώρα , θα σου πω αύριο της λέω, ένταξη μου λέει. Και φεύγω, λέω ένταξη δεν πειράζει και αύριο μέρα είναι .έξαλλου έχει θυμώσει με τον άλλο μην κάνει επιπόλαια πράγματα μαζί μου .την συναντώ στην σχολή την επόμενη μέρα στης 2 το μεσημέρι και μου κάνει η κολλητή της αα Βασίλη η Μαρία είναι πολύ χαρούμενη ο μαλακας της ζήτησε συγγνώμη και αυτή την δεχτικέ. πουστάρα εγώ έκανα τόσα και εσύ με ένα μήνυμα την τούμπαρες …

id12586
27/07/2008, 23:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
Οι γυναίκες μπορούν να συγχωρέσουν έναν άντρα που εκμεταλλεύτηκε μια ευκαιρία, ποτέ όμως κάποιον που την έχασε.
To πες μόνος σου! :wave2:

gozntari
28/07/2008, 00:01
για την ιστορια αυτη , με εκφράζει αυτή η ατάκα που εχω σαν υποργαφη .μερικές φόρες η προσπάθεια λένε μερικοί δεν μετραει

http://www.youtube.com/watch?v=_Wr50NZIB1g


αλλά εγώ έμαθα από αυτό που μου για πρώτη φορά μου ξανασυνεβεί :rotflmao: :rotflmao:

Cpt. Haddock
28/07/2008, 00:18
Στην Πάτρα όλα αυτά, ε; :smokin: :evil: :smokin:

gozntari
28/07/2008, 00:19
ναι στην πατρα .αυτη ειναι απο αθηνα κανονικα ,σποδαζει εδω .

id12586
28/07/2008, 00:19
Έχει καλό κόσμο η Πάτρα, μιστερ! :D :cry: :rotflmao:

Cpt. Haddock
28/07/2008, 00:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από id12586
Έχει καλό κόσμο η Πάτρα, μιστερ! :D :cry: :rotflmao:

Λες, ε; :smokin:

id12586
28/07/2008, 00:22
Τόσα χρόνια που είμαι εδώ, έτσι μου είπαν να λέω! :rotflmao: :bigcry:

gozntari
28/07/2008, 00:32
κοιτά πιστεύω πως τα ιδία πράγματα βρίσκεις σε όλες τις πόλεις .άλλα γενικά σαν νοοτροπία, οι γκόμενες τις επαρχίας που είναι ωραίες, την έχουν δει κάπως, δεν σου μηλαω και πολύ τουπέ .ίσως επειδή είναι ωραίες και δεν έχουν μεγάλο ανταγωνισμό από άλλες κοπέλες (καταλάβατε τι λέω? )ενώ στην Αθηνά θα σου μιλήσει και το καλύτερο μουνι ,θα σου δώσει την χυλοπίτα και πας παρακάτω εδώ είναι αλλιώς τα πράγματα ,τους στελνεις sms και μπορεί να μην απαντήσουν καν .αλλά αν τολμήσεις να μην τις προσέξεις και δεν πεις γεια δεν σου μiλανε για κανένα χρόνο :lol::bigcry: :bigcry: :bawl: :rotflmao:

div400
28/07/2008, 01:30
δεν πιστεύω τπτ....αποκλείεται αυτό που γραφείς....:rolleyes: :confused:
























































αποκλείεται να άφησες το κράνος στο πάτωμα! έλα παραδέξου το....:smokin:

Ζεύκας
28/07/2008, 02:46
α ρε πούστη μου, το χες το γκομενάκι και το χασες...

αλλά και να το ριχνες, ένα sms να της ρίξει ο πρώην,
άμα είναι κολλημένες θα ξαναγυρίσουν σ'αυτόν...

καριόλες...:lol:

δεν είναι σαν κ μας ρε γαμωτ που χεστήκαμε για τα παλιά! :lol:

Cpt. Haddock
28/07/2008, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
αλλά και να το ριχνες, ένα sms να της ρίξει ο πρώην,
άμα είναι κολλημένες θα ξαναγυρίσουν σ'αυτόν...

χμμμ..... :smokin:

makis206
28/07/2008, 07:19
Το τσοντάκι τουλάχιστον ήταν καλό ;:lol: :rotflmao:



:beer:

liakaros
28/07/2008, 07:28
Μετα απο αυτο...


Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
τις λέω δεν θα περπατήσουμε, θα πετάξουμε.



λες να μην ηταν καλο το τσοντακι???



:rotflmao: :rotflmao:

makis206
28/07/2008, 07:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μετα απο αυτο...
λες να μην ηταν καλο το τσοντακι???
:rotflmao: :rotflmao:

Μπορεί να ήταν γυρισμένο σ'αεροπλάνο ρε :look: :lol: :rotflmao:

liakaros
28/07/2008, 07:37
Μωρε ο ιδιος ο γκοζνταρης ειχε γινει αεροπλανο...αλλα που...δεν του εκατσε το μωρο του καψερου..


Μη μασας ρε παλικαρι...βουρ για την φιλη τωρα λεμε...:beer: :beer:

Ζεύκας
28/07/2008, 07:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
χμμμ..... :smokin:

τι χμου ρε? :look:

το τσιγαράκι μήπως είναι backwoods? :alien:

Cpt. Haddock
28/07/2008, 07:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
το τσιγαράκι μήπως είναι backwoods? :alien:

Oxi...

Μαδανε αυτά τα γ@μημένα :lol:

Ζεύκας
28/07/2008, 07:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Oxi...

Μαδανε αυτά τα γ@μημένα :lol:

ναι αλλά δν μου απήντησες...προς τι το "χμμ"? :look:

Cpt. Haddock
28/07/2008, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ναι αλλά δν μου απήντησες...προς τι το "χμμ"? :look:

Απο κοντά :beer: :beer: :beer: :beer:

Ζεύκας
28/07/2008, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Απο κοντά :beer: :beer: :beer: :beer:

ααααα δλδ σε 2 παρασκευες από τώρα...

axtarmas
28/07/2008, 08:10
exei kai allou portokalies pou kanoun portokalia,kai alli mia parimia teriazi edo
to mo...ni serni karavi sto vouno

Ζεύκας
28/07/2008, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από axtarmas
exei kai allou portokalies pou kanoun portokalia,kai alli mia parimia teriazi edo
to mo...ni serni karavi sto vouno

μωρέ οι ερωτες κι οι καύλες μας σέρνουν ούλους,από πριγκηπέσσες μέχρι ζητιάνους...

axtarmas
28/07/2008, 08:37
ta 3 kaka tou antropou pir,gini,kai thalasa............. otan eisi mikros exeis ta miala pano apo to kefali otan megalosis kai paris empiries apo tin zoi to mialo mpeni stin thesi tou

TOLISTOLAROS
28/07/2008, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
.αλλά αν τολμήσεις να μην τις προσέξεις και δεν πεις γεια δεν σου μiλανε για κανένα χρόνο :lol::bigcry: :bigcry: :bawl: :rotflmao:
Πάτρα σπούδασα φιλαράκο μια χαρά είναι!
Με την υπογραφή σου συμφωνω,όχι όμως μ'αυτό που έγραψες και το οποίο κάνω παράθεση:άμα στο πάιζει πάρε το πιο πρόστυχο,προκλητικό χαμόγελο(μην είσαι σφιγμένος όμως,θέλει εξάσκηση το θέατρο)και χαιρέτα μια άσχετη στο μαγαζί(η οποία όλος τυχαίως θα'ναι δίπλα της :lol: :lol: ) ή μια φίλης της την οποία ζηλεύει.Κοινώς:σπάστης τα νεύρα!,κάντη ν'ασχολείται αυτή μαζί σου,όχι εσύ μ'αυτή... (ξαναλέω:κάντο να φαίνεται φυσικά).Αν τσιτωθεί μπορεί και να τη γ@μήσεις,αν όχι πας γι'άλλη!:beer:

Nefos
28/07/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
άμα στο πάιζει πάρε το πιο πρόστυχο,προκλητικό χαμόγελο(μην είσαι σφιγμένος όμως,θέλει εξάσκηση το θέατρο)και χαιρέτα μια άσχετη στο μαγαζί(η οποία όλος τυχαίως θα'ναι δίπλα της :lol: :lol: ) ή μια φίλης της την οποία ζηλεύει.Κοινώς:σπάστης τα νεύρα!,κάντη ν'ασχολείται αυτή μαζί σου,όχι εσύ μ'αυτή... (ξαναλέω:κάντο να φαίνεται φυσικά).Αν τσιτωθεί μπορεί και να τη γ@μήσεις,αν όχι πας γι'άλλη!:beer:



Είμαστε forum με ήθος, πάνω από όλα......

Road67
28/07/2008, 12:42
Προφανως ο λογος που ειχανε τσακωθει ηταν αστειος οπως ειναι σχεδον παντα αστειοι οι λογοι που μαλωνουν τα ζευγαρια σε σχεσεις εξ' αποστασεως. Δεν υπηρχε περιπτωση να σου κατσει δεσμος, κανα ''γρηγορο'' και αν. Δεν την ειχες ποτε. Σιγουρα ειχε καταλαβει τι τρεχει. Και η σοκολατα ηταν καραμπινατη σποντα. Αν εξαφανιστηκες μλκ σου. Μεινε απο κοντα και τωρα που ειναι καλοκαιρακι στελνε και κανα μνμ στο κινητο, κανα τηλεφωνακι αλλα προσπαθησε να μη δειχνεις τοσο ξαναμενος. Και οι τρεχαλες συνηγορουν στο οτι την παραηθελες. Ας πηγαινες και πιο αργα, θα ηταν καλυτερα για 'σενα.

Και μια τελικη συμβουλη απο 'μενα που εχουμε και μερικα χρονια διαφορα, αλλα ειμαι και κοντα ηλικιακα για να μπορω και να σε καταλαβω. Καμια γκομενα και κανενα ''κρεββατι'' και κανενας καβγας με γκομενα και καμια μαγκια για γκομενα δεν αξιζει να ρισκαρεις την ασφαλεια σου. Ride the wise way. Παντα κρανος.

Nefos
28/07/2008, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Σιγουρα ειχε καταλαβει τι τρεχει.


:a013:

TOLISTOLAROS
28/07/2008, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nefos
Είμαστε forum με ήθος, πάνω από όλα......
μην ξεχνάς και την ΠΟΙΟΤΗΤΑ μας...:cool: :cool: :cool: :wave2:

el_hymador
28/07/2008, 13:22
:cry:

makis206
28/07/2008, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
:cry:

Ομοιοπαθής ;:lol: :lol: :rotflmao:


:a8:

devil's animal
28/07/2008, 13:49
αρχισε το φτυσιμο....:winka:

και θα δεις...

αν αρχισει να ανωτιεται γιατι εισαι ετσι και τι εχεις και τετοια, συνεχισε και θα αρχισει να κολλαει.

αν δεν δειξει κανενα ενδιαφερον,φυγε οσο ειναι νωρις.


:wave2:

Tpap
28/07/2008, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
Να γράψω και εγώ μια ιστορία. ...;

ρε, τι τράβηξε το παλλικάρι για ένα π@@@σο και στο τέλος του 'μεινε στο χέρι.

@gontari: πολλοί οι λάθος χειρισμοί σου φίλε, στην περίφτωση που μας περιέγραψες, συν το απρόβλεπτο/τυχαίο του μηνύματος...

Από την άλλη όμως το κόλπο με το ''ξεχασμένο κράνος'' όχι μόνο ήταν έξυπνο αλλά και έπιασε κιόλας...άσχετα αν έσυ το έπαιξες αδιάφορος. :wave2:

gozntari
28/07/2008, 16:21
ευχαριστώ για την συμπαράσταση παιδία .να πω και μερικά πράγματα ακόμα .η Μαρία το είχε καταλάβει ότι την γούσταρα και εγώ το είχα πει και στην κολλητή της ,αν και μου υποσχετικέ ότι δεν θα το πει ,πιστέυω με το που τέλιωσα την κουβέντα της έστειλε μήνυμα .το ήξερε και είχε το πάνω χέρι . με τον τύπο από την Αθηνά –ναι, ήταν αστείος ο λόγος που χώρισαν αλλά ξαναχώρισαν και μετά από μια εβδομάδα οριστικά .συνεχεία την στενοχωρούσε και της έλεγε μαλακιές ο τύπος . και εγώ τώρα είμαι αλλού .δεν θα έλεγα όχι σε μια ευκαιρία ,αλλά, πια δεν το κυνηγαώ το Μαράκι .το κόλπο με το ‘’ξεχασμένο’’ κράνος το εφάρμοσα εκείνη την φορά ,για πρώτη φορά (για αυτό και δεν έτυχε ).αλλά 2 φόρες μετά είχε αποτέλεσμα αλλά δεν μου λένε τίποτα αυτές οι 2 φόρες σε σχέση με την επεισοδιακή πρώτη φορά …κανονίστε μάγκες να εφαρμόζετε την ιδέα με το κράνος και να γεμίσουμε μπάσταρδα και κλήσεις για οδήγηση ανεφ περικεφαλαίας .αν δεν πάρετε κράνος πάρτε σκούφια τουλάχιστον :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

el_hymador
28/07/2008, 16:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ομοιοπαθής ;:lol: :lol: :rotflmao:


:a8:

αν ενοεις την περιπτωση του να εχω δει τσοντα με γυναικα προκειμενου να την ριξω...ΟΧΙ :lol:

el_hymador
28/07/2008, 16:35
gozntari------> εδω (http://www.youtube.com/watch?v=ya3p-K5eMio)

Ζεύκας
28/07/2008, 16:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
ευχαριστώ για την συμπαράσταση παιδία .να πω και μερικά πράγματα ακόμα .η Μαρία το είχε καταλάβει ότι την γούσταρα και εγώ το είχα πει και στην κολλητή της ,αν και μου υποσχετικέ ότι δεν θα το πει ,πιστέψω με το που τέλιωσα την κουβέντα της έστειλε μήνυμα .το ήξερε και είχε το πάνω χέρι . με τον τύπο από την Αθηνά –ναι, ήταν αστείος ο λόγος που χώρισαν αλλά ξαναχώρισαν και μετά από μια εβδομάδα οριστικά .συνεχεία την στενοχωρούσε και της έλεγε μαλακιές ο τύπος . και εγώ τώρα είμαι αλλού .δεν θα έλεγα όχι σε μια ευκαιρία ,αλλά, πια δεν το κυνηγαώ το Μαράκι .

φχαριστώ ρε φίλε που με ξαναγύρισες στο λύκειο! :bigcry: :lol: :bawl: :rotflmao:

Fireball400
29/07/2008, 22:24
Και να τις κερνάμε και 1-2-3-4...ποτάκια και σφηνάκια,βοηθάει:lol:

yannis24
30/07/2008, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
χμμμ..... :smokin:


ωχ.....

αμα παρουμε σαν δεδομενο οτι "Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ !"

κατι μου λεει εμενα οτι ο Cpt. Haddock ειναι ο .....αλλος !!!

:smokin: :smokin:

peskandritsos
30/07/2008, 11:32
Φανταστειτε τωρα η Μαρια να ειναι με τον γκομενο και να του λεει οτι "Μητσο" μου μην με ξανααφησεις γιατι ειδες, εμενα η μπογια μου περναει πολυ και αν κουνησω το μικρο μου δαχτυλακι θα βρω οσους θελω για να ξεχασουν το κρανος τους.
Ασε που μπορει να τα βρηκε τοσο πολυ με τον Μητσο και να σε κανανε και ρεντικολο στους φιλους και γνωστους με συζητησεις του στυλ ... Ο λακαμας που ηθελε και κοκο και μου εβαλε και τσοντα με σκοπο να με γ----ει.

ΟΥΣΤ παλιοπατσαβουρες.:wave2: :beer:

DimChios
31/07/2008, 08:47
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δε σχολιαζω, ασε!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gozntari
31/07/2008, 09:17
οχι ρε πεσ δεν πηραζει πες οτι θες ελευτερα .αρκη να μην μου ρηξεις ολο τι φτεξιμω:rotflmao: :lol:

DimChios
31/07/2008, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
οχι ρε πεσ δεν πηραζει πες οτι θες ελευτερα .αρκη να μην μου ρηξεις ολο τι φτεξιμω:rotflmao: :lol:


φιλαρακι, τις συμβουλες μου σε αυτα τα θεματα τις δινω με το αζημίωτο! Λυπαμαι!

Η εμπειρια και η τεχνογνωσια στη ζωη πληρωνωνται! :smokin:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


πλακα σΕ κανω, οχι βεβαια στο οτι εχω εμπειρια! :blush:

απλα βαριεμαι!

Παντως μη σκας, ολοι μαθαμε απο μλκιες που καναμε και χαμενα μ^%##νια που δε ξαπλωσαμε ανασκελα!

:beer: :beer: :beer: :wave2:





Να θυμασαι ομως... ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!

:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

peskandritsos
31/07/2008, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios





Να θυμασαι ομως... ΟΛΟ ΤΟ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!

:bigcry: :rotflmao: :bigcry: Ετσι ετσι να του ανεβαζουμε το ηθικο..:rolleyes: :rolleyes: :winka: :beer:

odt
31/07/2008, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari

.αφού είδαμε την τσόντα .την πρώτη τσόντα που είδε η Μαρία όπως μου είπε .


από εδώ έπρεπε να καταλάβεις ότι κάτι δεν πήγαινε καλά....από το πρώτο ραντεβού ψέμματα...:lol:

ares_tz
31/07/2008, 10:33
Νομίζω ότι είχες αρκετό άγχος και τελικά δεν κατέληξε καλά το θέμα...
Αλλά αφού εκδήλωσε ενδιαφέρον δεν ξέρω τι άλλαξε...

:D

cyberwolf
31/07/2008, 12:24
Και κάτι να γινόταν μάλλον της μια βραδιάς θα ήταν αφού το θέμα με τον πρώην δεν είχε τελειώσει..δεν αλλάζουν τρελά τα πράγματα από το πέσιμο της στιγμής ή το μήνυμα..αλλά πάπια κι εσυ ρε αδερφάκι μου..πήγαινε τη σπίτι με καμμιά ΤDM :p :eek: :dizzy:

DimChios
31/07/2008, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από cyberwolf
Και κάτι να γινόταν μάλλον της μια βραδιάς θα ήταν αφού το θέμα με τον πρώην δεν είχε τελειώσει...


ναι αλλα ο φιλος μας θα ειχε κολησει το "ενσημο"!

:smokin:

devil's animal
31/07/2008, 15:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ναι αλλα ο φιλος μας θα ειχε κολησει το "ενσημο"!

:smokin:

και μπορει να κολλαγε και το μυαλο του περισσοτερο μετα...
:rolleyes:

DimChios
31/07/2008, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
και μπορει να κολλαγε και το μυαλο του περισσοτερο μετα...
:rolleyes:


ε, εκτος απο το ενσημο θα ειχε αλλη μια ακομα εμπειρια στο να μη κολαει σε κατι τετοια στο μελλον!

:winka:

ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ!!!

:a024:

gozntari
31/07/2008, 15:33
απόλυτα σωστός ο παππούς DimChios και για τα ένσημα και για το κόλλημα …και ακόμα παρόλο που έκανα άλλη σχέση ,μου έχει μείνει απωθημένο .αν το είχα κάνει θα την είχα ξεπεράσει σίγουρα πάντα έτσι γίνετε .όχι το επόμενο λεπτό ,αλλά δεν θα την σκαφτόμουν ακόμα και δεν θα ευχόμουν να την είχα πηδήξει … παντός πιστέψω πως αν είχα μιλήσει λίγο ακόμα θα την είχα …και δεν θα ήταν μιας βραδιάς σίγουρα .το λέω για τι ακόμα κάνουμε παρέα και μιλάμε .παμε στην θάλασσα ,για ποτά (τώρα είναι Αθηνά)μονό σεχ δεν κάνουμε .είναι σαν να έχω δυο κοπέλες,( μην γελατε )τα ιδία λευτά χαλάω και για τις 2 τον ίδιο χρόνο .αλλά με την Μαρία δεν κάνουμε σεχ…με βλέπει σαν φίλο να πω

DimChios
31/07/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
απόλυτα σωστός ο παππούς DimChios......



ΑΜΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΕ ΧΕΣΕΙΣ!!!!

:mad: :mad: :mad:


ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ "ΠΑΠΠΟΥ"!!!!

:a017: :a017: :a023: :a023: :a41:

gozntari
31/07/2008, 15:41
έλα μην θυμώνεις το έγραψα επειδή μετά από αυτό που είπες έβαλες τον γεράκο :a024:

DimChios
31/07/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
έλα μην θυμώνεις το έγραψα επειδή μετά από αυτό που είπες έβαλες τον γεράκο :a024:


beg me νεος! Beg me!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
31/07/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
beg me νεος! Beg me!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:rotflmao: :rotflmao:

τι μλκς εισαι ρε??
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

DimChios
31/07/2008, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
:rotflmao: :rotflmao:

τι μλκς εισαι ρε??
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


Δε ξερω! Δε θυμαμαι....


:rolleyes:
















:a36: :a36: :a36: :D

Operater
31/07/2008, 16:09
Ωραίο avatar μεγάλε...

DimChios
31/07/2008, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ωραίο avatar μεγάλε...


:confused: :look:

Operater
31/07/2008, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:confused: :look:

Στον ares_tz το'πα...

Aggelos_SV
31/07/2008, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
αφού είδαμε την τσόντα .την πρώτη τσόντα που είδε η Μαρία όπως μου είπε


Τί ελεεινή ψεύτρα:rolleyes:

Και καλά δεν είχε ξαναδεί τσόντα...που τα πουλάει αυτά...

Έπρεπε να της πεις ότι το παρατσούκλι σου είναι "Peter North" να δεις πως θα σου στρογγυλοκαθότανε:rotflmao:

εδιτ: με πρόλαβε ο odt:bigcry:

gozntari
31/07/2008, 23:49
το α και το ω για να την ρίξεις ειναι η αυτοπεποίθηση

http://www.youtube.com/watch?v=m_ZyoNlIses&feature=related
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LsKostas
01/08/2008, 00:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Τί ελεεινή ψεύτρα:rolleyes:

Και καλά δεν είχε ξαναδεί τσόντα...που τα πουλάει αυτά...

Έπρεπε να της πεις ότι το παρατσούκλι σου είναι "Peter North" να δεις πως θα σου στρογγυλοκαθότανε:rotflmao:

εδιτ: με πρόλαβε ο odt:bigcry:

και Rocco Siffredi να δοκιμασει ...

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

LsKostas
01/08/2008, 00:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
πολύ καλά-θα ανάψω εγώ, θα ανάψει και αυτή .αλλά πρέπει να την πάμε γρήγορα στο σπίτι της ,μην μου σβήσει . …



State of the art ATAKA :winka:


:bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

Fireball400
01/08/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
το α και το ω για να την ρίξεις ειναι η αυτοπεποίθηση

http://www.youtube.com/watch?v=m_ZyoNlIses&feature=related
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :rotflmao: :bigcry:

cyberwolf
01/08/2008, 11:40
Παίδες εγώ τα "ένσημα" δε τα πιστεύω. Και να σκόραρε άμα την άλλη μέρα αυτή κοιμόταν με τον πρώην πως θα ήταν? Να σκέφτεσαι ότι την αγγίζει? Ασε που θα σου ξυπνούσαν ανασφάλειες μη δεν ήσουν καλός στο κρεβάτι :winka: μακρυαααααααα :beer:

devil's animal
01/08/2008, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από cyberwolf
Παίδες εγώ τα "ένσημα" δε τα πιστεύω. Και να σκόραρε άμα την άλλη μέρα αυτή κοιμόταν με τον πρώην πως θα ήταν? Να σκέφτεσαι ότι την αγγίζει? Ασε που θα σου ξυπνούσαν ανασφάλειες μη δεν ήσουν καλός στο κρεβάτι :winka: μακρυαααααααα :beer:

ειναι διαφορετικες σχολες.
:wave2:

DimChios
01/08/2008, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από cyberwolf
Παίδες εγώ τα "ένσημα" δε τα πιστεύω. Και να σκόραρε άμα την άλλη μέρα αυτή κοιμόταν με τον πρώην πως θα ήταν? Να σκέφτεσαι ότι την αγγίζει? Ασε που θα σου ξυπνούσαν ανασφάλειες μη δεν ήσουν καλός στο κρεβάτι :winka: μακρυαααααααα :beer:


:eyepop:




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:


ΠΑΕΙ Ο ΦΡΑΠΕΣ!!!!!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

metaltheo
01/08/2008, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
ανεβήκαμε εγώ φύσαγα και ξεφυσαγα είχα αχνός ,ο μαλακάς, μου λείε στο ασανσέρ τι έχεις-τίποτα της λέω .μπούμε στο σπίτι. θες μια σοκολάτα μου λέει ναι της λέω ,καθώς τρώω την σοκολάτα με ξαναρωτάει τι έχω σκεφτομαι να η ευκαιρία σου πες το τώρα , θα σου πω αύριο της λέω, ένταξη μου λέει. Και φεύγω, λέω ένταξη δεν πειράζει και αύριο μέρα είναι .έξαλλου έχει θυμώσει με τον άλλο μην κάνει επιπόλαια πράγματα μαζί μου.ο μαλακας της ζήτησε συγγνώμη και αυτή την δεχτικέ. πουστάρα εγώ έκανα τόσα και εσύ με ένα μήνυμα την τούμπαρες …

Ποο ρε παλικαρι τι να σου πω(δεν εισαι ο μονος που εχει κανει μ@λακι@) τι να μας πεις και εσυ. Γ@μησε τα ειναι αυτες οι καταστασεις. Τραβα για αλλες ιστοριες και που ξερεις μπορει ο gay(πουστάρας) να ξανακανει μαλακια:smokin:

Akatanomastos
01/08/2008, 23:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

ΠΑΕΙ Ο ΦΡΑΠΕΣ!!!!!!


οπως λενε και στο χωριο μου:

- γιατι οι γυναικες υποκρινονται στο κρεβατι?
- γιατι νομιζουν οτι μας νοιαζει:rotflmao: :lol:

DimChios
02/08/2008, 06:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
οπως λενε και στο χωριο μου:

- γιατι οι γυναικες υποκρινονται στο κρεβατι?
- γιατι νομιζουν οτι μας νοιαζει:rotflmao: :lol:



:a10: :lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

gozntari
02/08/2008, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από metaltheo
Ποο ρε παλικαρι τι να σου πω(δεν εισαι ο μονος που εχει κανει μ@λακι@) τι να μας πεις και εσυ. Γ@μησε τα ειναι αυτες οι καταστασεις. Τραβα για αλλες ιστοριες και που ξερεις μπορει ο gay(πουστάρας) να ξανακανει μαλακια:smokin:


έκανε μαλάκια ο τύπος και χωριανέ μια εβδομάδα μετά από το περιστατικό .αλλά μάλλον το έχω ξεπεράσει ,δηλαδή δεν το κυνηγώ ποια .έχει περάσει και πολύς καιρός από τότε που συνέβει έχουν αλλάξει πολλά και κυρίως εγώ …δεν θα είχα αχνός θα τις το έλεγα στα ισα και δεν θα με ενδιέφερε ,αν το παρεξηγούσε

gozntari
02/08/2008, 11:04
να και το περιβόητο κράνος :rotflmao: gp1 ,agv


138368

gozntari
02/08/2008, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Τί ελεεινή ψεύτρα:rolleyes:

Και καλά δεν είχε ξαναδεί τσόντα...που τα πουλάει αυτά...





Όχι θέλω να πιστεύω ότι μου είπε και μια αλήθεια...αλλά έπρεπε να ακούγατε τα σχόλια τον 2 κοριστών για την τσόντα ,αλλά κυρίως της Μαρίας …

gozntari
02/08/2008, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
ωχ.....

αμα παρουμε σαν δεδομενο οτι "Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟΣ !"

κατι μου λεει εμενα οτι ο Cpt. Haddock ειναι ο .....αλλος !!!

:smokin: :smokin:


ρε μπας και...:evil: :lol: :lol: :rotflmao: :bigcry:

Z-rider
09/09/2008, 20:30
Παιδιά_κλάσιμο_(με_το_συμπάθιο)_θέλουν_όλες.
Αει_από_κει......10.000χλμ_κ_δυο_michelin_pilot(πίσω).
σε_ένα_εξάμηνο_μου_φάγε_η_.........άντε.
Αγρίνιο_Αθηνα_τρεις_φορες_τι_βδομάδα_έκανα...πως_δεν_τσ κίστηκα_
κιόλας..
Τώρα_έχω_49_μέρες_να_την_πάρο_τηλ.yes!!!:a54:

gozntari
10/09/2008, 21:17
υπάρχον και χειρότερα ε :smilea: τι λες πολλά χιλιόμετρα έκανες φιλέ :rolleyes: … ευχαριστώ αισθάνομαι καλύτερα :beer: :smokin:

LePa
07/10/2008, 19:51
καφες και τσιγαρο

πουρο και τσοντα