PDA

View Full Version : Τι αλλο θ' ακουσω;;;



Road67
29/07/2008, 12:30
Ενα,

συζηταγαν πριν δυο συναδελφοι και οι δυο με αυτοκινητο και λεγανε για μενα οτι παω αργα. Πεταγομαι κι εγω και λεω ε οχι και αργα, συνηθως παω απο 120 μεχρι 170, οποτε με κοιταγανε κι οι δυο σα να 'μαι ουφο και με ρωτησε ο ενας που; μεσα στην πολη; Ω ναι εννοουσαν οτι τρεχουν με τα κουτια τους μεσα στην πολη :eek:

Δυο,

ηρθε ο θειος μου εξαλλος οτι του εριξε μπουνια ενας μηχανοβιος. Το περιστατικο. Ηταν ο θειος μου κανονικα στη λωριδα και ο μηχανοβιος πατησε διαχωριστικη για να περασει 2 κουτια και δεν προλαβαινε γιατι ο θειος μου ενω ειχε χωρο δεν εκανε δεξια και παραλιγο να συγκρουστουν. Εκανε αναστροφη πηγε στο φαναρι διπλα του και του την εριξε. Ρωταω κι εγω μα καλα ρε θειε αν ειχες χωρο γιατι δεν εκανες λιγο δεξια και η απαντηση ηταν εγω ημουνα κανονικα στη λωριδα μου αυτος ηταν παρανομος, δεν ημουνα υποχρεωμενος να κανω δεξια. Και το αστειο της υποθεσης ηταν οτι εκτος απο 'μενα και ο γιος του μηχανη οδηγει.

Τρια,

ενας γνωστος γνωστου ακουσα οτι τουρμπισε τη μηχανη του. Φανταστηκα κι εγω κανα R1, R6, CBR, GSXR και η απαντηση μου ηρθε σαν τουβλο... ΤΜΑΧ 500 :eek: :hypnotize

sniper
29/07/2008, 12:33
Ναι, και;

devil's animal
29/07/2008, 12:35
για το 1: λενε μουφες και ψεμματα, εκτος αν ειναι τιποτα rallakides που κανουν σφηνες αλλα και παλι εσυ θα πας πιο γρηγορα στον προορισμο σου.


για το 2: καποιοι ειναι περισσοτερο ευεξαπτοι απο καποιους αλλους. ασε που μπορει το περιστατικο να μην εγινε ετσι ακριβως. δεν ακουσαμε την εκδοχη του μοτοσυκλετιστη. μπορει να τον εκλεισε ο θειος σου και να μην το καταλαβε.


για το 3: ειναι απλα μ@λακας και κουλος.


:rotflmao:

zephyr1
29/07/2008, 12:40
Εγω ρωτησα το θανασακι ποιος θες να εισαι ο Spiderman ή ο Batman?:confused:

Και μου απαντησε...............:look:














































Ο Rossi.:bigcry: :rotflmao: :bigcry:

kalgeorge
29/07/2008, 12:49
εμενα δυο συζητουσαν για το αν τα γεμιστα πρεπει να γινονται με πιλαφι ή ΄με κιμα...

επισης δυο αλλοι ελεγαν οτι η μπεσαμελ στο παστιτσιο πρεπει να ειανι γιωτης....αλλιως δεν τρωγεται....:confused:

la_villa
29/07/2008, 13:43
εμένα με ρώτησε το ξαδερφάκι μου τι να φτιάξει με σκατά...













βαζελάκι ή χανουμάκι??
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AntoD
29/07/2008, 14:17
Tον Γκαγκατση!!!
:yuck:

div400
29/07/2008, 17:16
εμένα με ρωτησε η δικια μου...ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ.............:uplate: :hypnotize :dizzy:

micele
29/07/2008, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
εμένα με ρωτησε η δικια μου...ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ.............:uplate: :hypnotize :dizzy:

:eyepop: :uplate: :dizzy:

:beer: :beer: :beer:

rantanplan
29/07/2008, 17:40
εμενα που με ρωταει καθε μερα? :eyepop:



<<ποτε θα γινει μανα>>:dizzy: :wacko: :sick: :eyepop:

micele
29/07/2008, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikolasfazer
εμενα που με ρωταει καθε μερα? :eyepop:



<<ποτε θα γινει μανα>>:dizzy: :wacko: :sick: :eyepop:

και εσένα ρε φίλε:confused: :confused: :confused:

αντε και στα δικα μας :look: :look:

VanDiemen
29/07/2008, 18:12
Την Τετάρτη, που όλοι οι μετεωρολόγοι προέβλεπαν ότι θα έπεφταν βροχές, έκανε καύσωνα! Μήπως πρέπει η πρόβλεψη του καιρού, να ενταχθεί στη δικαιοδοσία των σεισμολόγων; :mad:

TokTok
29/07/2008, 18:26
Φίλε μου ΤΜΑΧ 500 Turbo υπάρχει στο εξωτερικό, Γαλλία αν θυμάμαι καλά και το είχε το 0300 σε mini παρουσίαση πριν 15 μερες.

Τώρα κάποιος το είδε αυτό και με λίγη φαντασία το έκανε του φίλου του!!:confused:

Elle
29/07/2008, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
συζηταγαν πριν δυο συναδελφοι και οι δυο με αυτοκινητο και λεγανε για μενα οτι παω αργα. Πεταγομαι κι εγω και λεω ε οχι και αργα

Καλά τους είπες! Για να ξέρουν όλοι αυτοί ποιος είναι ο γρηγορότερος.... Ο κύριος... Xmax!!!



Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
ενας γνωστος γνωστου ακουσα οτι τουρμπισε τη μηχανη του. Φανταστηκα κι εγω κανα R1, R6, CBR, GSXR και η απαντηση μου ηρθε σαν τουβλο... ΤΜΑΧ 500 :eek: :hypnotize

Ναι αλλά δεν είναι πιο γρήγορο απο το δικό σου Χ max!
(Λέω εγω τώρα, σύμφωνα με όσα έχω ακούσει από σένα να λες για το Xmax με αέρα κ.α.)

DimChios
30/07/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
εμένα με ρωτησε η δικια μου...ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ.............:uplate: :hypnotize :dizzy:



Αν ειναι να κανεις κορη και να εχει τα ματια της κοπελιας σου....










τοτε........































ΚΑΝΤΟ ΤΩΡΑ!!!!!!

:a8: :a30: :a30: :a30: :a30:

Operater
30/07/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
εμένα με ρωτησε η δικια μου...ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΑ.............:uplate: :hypnotize :dizzy:

Τέλεια!

"Γιέ μου που πας? Μάνα πάω στα καράβια!"

Βίντεο ξέρεις ποιος θα τραβήξει ε? :lol: :rotflmao: :lol:

makis206
30/07/2008, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αν ειναι να κανεις κορη και να εχει τα ματια της κοπελιας σου....
τοτε........
ΚΑΝΤΟ ΤΩΡΑ!!!!!!
:a8: :a30: :a30: :a30: :a30:

Τι ξερογλύφεσαι εσύ ρε προπάππου ;:uplate:


:lol: :lol: :rotflmao:

DimChios
30/07/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι ξερογλύφεσαι εσύ ρε προπάππου ;:uplate:


:lol: :lol: :rotflmao:


μπας και προλαβω ρε συ! Ξερεις τι ειναι να εισαι 52 και να τα εχεις με 20χρονο με ΣΟΥΠΕΡ ματι?

:wacko:
















:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Tpap
30/07/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
μπας και προλαβω ρε συ! Ξερεις τι ειναι να εισαι 52 και να τα εχεις με 20χρονο με ΣΟΥΠΕΡ ματι?

:wacko: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Φίλε μήτσε, τώρα μιλάς...25 χρονάκια διαφορά είναι πολύ καλά. (Βέβαια 30 είναι καλλίτερα...).

Όχι σαν τον μικρό μου αδελφό που παντρεύτηκε -το σάββατο- την γυναίκα του 6 χρόνια μικρότερη. Γιατί ποτέ δεν ακούνε οι μικρότεροι...?:confused:

div400
30/07/2008, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
μπας και προλαβω ρε συ! Ξερεις τι ειναι να εισαι 52 και να τα εχεις με 20χρονο με ΣΟΥΠΕΡ ματι?

:wacko:
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


και αν εχει το δικο μου σωαμτοτυπο?.......:look:

:lol: :rotflmao:

tai
30/07/2008, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
και αν εχει το δικο μου σωαμτοτυπο?.......:look:

:a04:

κοψ'τον τωρα!! κοψ'τον !!












:lol: :lol: :rotflmao:

DimChios
30/07/2008, 20:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
και αν εχει το δικο μου σωαμτοτυπο?.......:look:

:lol: :rotflmao:


ετσι οπως το γραψες κιολας...

σκατά! :sad:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
30/07/2008, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Φίλε μήτσε, τώρα μιλάς...25 χρονάκια διαφορά είναι πολύ καλά. (Βέβαια 30 είναι καλλίτερα...).

Όχι σαν τον μικρό μου αδελφό -που παντρεύτηκε το σάββατο- την γυναίκα του 6 χρόνια μικρότερη. Γιατί ποτέ δεν ακούνε οι μικρότεροι...?:confused:



Η εμπειρια φιλε μου ειναι μεγααααααααλη υποθεση!

:o :a024:








:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

dammed_kittin
30/07/2008, 21:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Δυο,

ηρθε ο θειος μου εξαλλος οτι του εριξε μπουνια ενας μηχανοβιος. Το περιστατικο. Ηταν ο θειος μου κανονικα στη λωριδα και ο μηχανοβιος πατησε διαχωριστικη για να περασει 2 κουτια και δεν προλαβαινε γιατι ο θειος μου ενω ειχε χωρο δεν εκανε δεξια και παραλιγο να συγκρουστουν. Εκανε αναστροφη πηγε στο φαναρι διπλα του και του την εριξε. Ρωταω κι εγω μα καλα ρε θειε αν ειχες χωρο γιατι δεν εκανες λιγο δεξια και η απαντηση ηταν εγω ημουνα κανονικα στη λωριδα μου αυτος ηταν παρανομος,δεν ημουνα υποχρεωμενος να κανω δεξια . Και το αστειο της υποθεσης ηταν οτι εκτος απο 'μενα και ο γιος του μηχανη οδηγει.



δεν εδωσε σηματα ο θειος σου?

Road67
31/07/2008, 13:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από dammed_kittin
δεν εδωσε σηματα ο θειος σου? Δεν ειναι το θεμα ο κοκ αλλα αυτο


Και το αστειο της υποθεσης ηταν οτι εκτος απο 'μενα και ο γιος του μηχανη οδηγει. αν δεν κατανοουν οι δικοι σου τι να περιμενεις απο ξενους.

apav
31/07/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Δεν ειναι το θεμα ο κοκ

Είναι θέμα γιατί ο θείος ήταν παράνομος. Ο ΚΟΚ αναφέρει ότι όλα τα οχήματα πρέπει να κινούνται στο δεξιό άκρο του δρόμου.

Road67
31/07/2008, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από apav
Είναι θέμα γιατί ο θείος ήταν παράνομος. Ο ΚΟΚ αναφέρει ότι όλα τα οχήματα πρέπει να κινούνται στο δεξιό άκρο του δρόμου. Βρε φυσικα και ειναι σημαντικο αλλα εγω θελω να δειξω κατι αλλο

Tpap
01/08/2008, 10:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Βρε φυσικα και ειναι σημαντικο αλλα εγω θελω να δειξω κατι αλλο

Συγγνώμη ρε φίλε Road, αλλα το θέμα μας ΔΕΝ είναι η διαφορά ηλικίας σε ένα ζευγάρι..??

Γιατί μας γ@μ@ς μια σοβαρή συζήτηση μόλις την ξεκινάμε...?

τίστε σείς ρπμ....:confused:

Cpt. Haddock
01/08/2008, 10:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Συγγνώμη ρε φίλε Road, αλλα το θέμα μας ΔΕΝ είναι η διαφορά ηλικίας σε ένα ζευγάρι..??

Γιατί μας γ@μ@ς μια σοβαρή συζήτηση μόλις την ξεκινάμε...?

τίστε σείς ρπμ....:confused:

Τι έχει η διαφορά ηλικίας δλδ? :smokin: :smokin:

deusXT
01/08/2008, 10:29
Τρια,

ενας γνωστος γνωστου ακουσα οτι τουρμπισε τη μηχανη του. Φανταστηκα κι εγω κανα R1, R6, CBR, GSXR και η απαντηση μου ηρθε σαν τουβλο... ΤΜΑΧ 500 :eek: :hypnotize [/B] το ειχε γραψει το μοτο πριν κανα 2 χρονια. ακουσα πριν κανα χρονο οτι εψαχνε για μπροστινο απο ρένα.
δε σταματαει και ευκολα το ρημαδι.
περι ορεξεως....

Tpap
01/08/2008, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Τι έχει η διαφορά ηλικίας δλδ? :smokin: :smokin:

δεν έχει ρε τίποτε η διαφορά ηλικίας...απλά λέγαμε με τον δημτσίου ότανε 50ρίσουμε να κυκλοφορούμε με κανά 20χρονο-25χρονο...

πως μας κόβεις?
και επειδή εγώ μάλλον τότε αποκλείεται να έχω γίνει πλούσιος, το πιτσιρίκι θα είναι μαζί μου μόνο για την ομορφιά μου... :smokin:

Cpt. Haddock
01/08/2008, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
πως μας κόβεις?

πρέπει να σε ενημερώσω για κάποια πράγματα απο κοντά :smokin:

Tpap
01/08/2008, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πρέπει να σε ενημερώσω για κάποια πράγματα απο κοντά :smokin:

θα τα πούμε λες το μεσημεράκι στο ΔΣ, πάνω από κανα τσιπουράκι?

Cpt. Haddock
01/08/2008, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
θα τα πούμε λες το μεσημεράκι στο ΔΣ, πάνω από κανα τσιπουράκι?

:D

Tpap
01/08/2008, 23:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
πρέπει να σε ενημερώσω για κάποια πράγματα απο κοντά :smokin:

ρε!!

ξέχασα να σε ρωτήσω...γμτ.

DimChios
02/08/2008, 16:11
τπαπ και καπτεν, δε ξερω πως κοβετε τις δικες σας φατσες αλλα για τι δικια μου δε θελω σχολια και ειρωνιες!

Εγω και στα 50 ετσι 8α μαι!

Αλητης και αμαρτωλός!

:beer: :beer: :beer: :beer:

FestoNero
02/08/2008, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67

ηρθε ο θειος μου εξαλλος οτι του εριξε μπουνια ενας μηχανοβιος. Το περιστατικο. Ηταν ο θειος μου κανονικα στη λωριδα και ο μηχανοβιος πατησε διαχωριστικη για να περασει 2 κουτια και δεν προλαβαινε γιατι ο θειος μου ενω ειχε χωρο δεν εκανε δεξια και παραλιγο να συγκρουστουν. Εκανε αναστροφη πηγε στο φαναρι διπλα του και του την εριξε. Ρωταω κι εγω μα καλα ρε θειε αν ειχες χωρο γιατι δεν εκανες λιγο δεξια και η απαντηση ηταν εγω ημουνα κανονικα στη λωριδα μου αυτος ηταν παρανομος, δεν ημουνα υποχρεωμενος να κανω δεξια. Και το αστειο της υποθεσης ηταν οτι εκτος απο 'μενα και ο γιος του μηχανη οδηγει.
Σορρυ κιολας μαγκα μου, αλλα αμα το εκανε "κουτακιας" αυτο τωρα θα βριζατε αυτον που προσπερασε τον αλητη που δεν υπολογιζει κανεναν τον κινγκ οφ δε ροαντ και δε συμμαζευεται..

Αν δεν προλαβαινεις να προσπερασεις (ποσο μαλλον με την επιταχυνση της μηχανης!!!!!)
ΔΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ.
Δε μπορει να σου φταιει ο αλλος που παει σαν ανθρωπος στη λωριδα του..
Δικια του ειναι η ζωη του μηχανοβιου, αμα γουσταρει να ριχνει μπουνιες επειδη ειναι κουλος και δε μπορει να κανει μια προσπεραση, πειτε του να προσεχε τον πωπο του μη τον πετυχει κανενας φρεσκοφασκελωμενος κουτακιας απο πισω και τον σκοραρει οπως στο ραγκμπι..

Και δε μας ειπες αν ειχε 2πλη διαχωριστικη (τζιζ), αν ειχε κι'αλλες λωριδες (αρα το καρο πρεπει να ειναι στο κεντρο της λωριδας)

Road67
02/08/2008, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Σορρυ κιολας μαγκα μου, αλλα αμα το εκανε "κουτακιας" αυτο τωρα θα βριζατε αυτον που προσπερασε τον αλητη που δεν υπολογιζει κανεναν τον κινγκ οφ δε ροαντ και δε συμμαζευεται..

Αν δεν προλαβαινεις να προσπερασεις (ποσο μαλλον με την επιταχυνση της μηχανης!!!!!)
ΔΕ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ.
Δε μπορει να σου φταιει ο αλλος που παει σαν ανθρωπος στη λωριδα του..
Δικια του ειναι η ζωη του μηχανοβιου, αμα γουσταρει να ριχνει μπουνιες επειδη ειναι κουλος και δε μπορει να κανει μια προσπεραση, πειτε του να προσεχε τον πωπο του μη τον πετυχει κανενας φρεσκοφασκελωμενος κουτακιας απο πισω και τον σκοραρει οπως στο ραγκμπι..

Και δε μας ειπες αν ειχε 2πλη διαχωριστικη (τζιζ), αν ειχε κι'αλλες λωριδες (αρα το καρο πρεπει να ειναι στο κεντρο της λωριδας) Eπι της Ηρωων Πολυτεχνειου στον Πειραια εγινε κι απ'οσο ειπε ο θειος μου την ωρα που περναγε η μηχανη το αυτοκινητο που ηταν διπλα στη μηχανη [στο ιδιο ρευμα με αυτη] για καποιο λογο ανοιξε το τιμονι προς τη μηχανη. Ναι μεν με τον αλλο οδηγο επρεπε ισως να τα βαλει ο μοτοσυκλετιστης, αλλα αφου ο θειος μου ειχε περιθωριο και την παρατηρητικοτητα να δει οτι το αλλο αυτοκινητο εκλεισε τη μηχανη μπορουσε να κανει λιγο δεξια. Δε συμφωνω με την πραξη του μοτοσυκλετιστη, με ενοχλησε και αυτο αλλα και που ο θειος μου με γιο και ανηψιο με μηχανες ενω μπορουσε που δεν παραμερισε.