PDA

View Full Version : Bandit 250?



-->__#__<--
30/07/2008, 15:12
Θέλω απόψεις για το συγκεκριμένο μοντέλο!! Επίσης, βγαίνει καινούριο? Thx!!:)

kriskris
01/08/2008, 01:05
Καινουριο στην Ελλαδα λιγο δύσκολο....
Σε κατι φωτο το εχω δει μονο σε ΙΝΤΕΡΝΕΤ,δε το εχω δει να κυκλοφορει....:confused:

xampos
01/08/2008, 01:32
εχω πετυχει κανα 2 στο δρομο αλλα τι καινουργιο ρε αδερφε?:confused: :rotflmao: ο αρχαιος ο ιδιος :lol: :lol:

epp1640
01/08/2008, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από xampos
εχω πετυχει κανα 2 στο δρομο αλλα τι καινουργιο ρε αδερφε?:confused: :rotflmao: ο αρχαιος ο ιδιος :lol: :lol:

:lol: Βασικά μόνο στην ιαπωνική αγορά ίσως να κυκλοφορεί νέο αν και αμφιβάλω.. δεν ρωτάει ο φίλος μας στην moto japan πως την λένε μήπως μπορεί να φέρει κανένα 250άρι της προκοπής? γιατί μας έχουν πήξει στα βραζιλιάνικα μονοκύλινδρα και μας τα δίνουν και μία ολόκληρη περιουσία.. :rolleyes:

ΙΠΠΕΑΣ
01/08/2008, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:lol: Βασικά μόνο στην ιαπωνική αγορά ίσως να κυκλοφορεί νέο αν και αμφιβάλω.. δεν ρωτάει ο φίλος μας στην moto japan πως την λένε μήπως μπορεί να φέρει κανένα 250άρι της προκοπής? γιατί μας έχουν πήξει στα βραζιλιάνικα μονοκύλινδρα και μας τα δίνουν και μία ολόκληρη περιουσία.. :rolleyes:

Υπάρχει το ninja250 το οποίο καλύπτει τις απαιτήσεις σου. Ωστόσο συμφωνώ ότι θα έπρεπε να στέλνουν οι Ιάπωνες καλύτερα μηχανήματα στην ελληνική αγορά τα οποία να συμφωνούν με τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές και να είναι οικονομικά.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν οι Ιάπωνες με τέτοια παράδοση στην προστασία του φυσικού περιβάλλοντος - που τους επιτρέπει να κάνουν τα σκατά παξιμάδια - να μην έχουν να προσφέρουν πλειάδα αξιόπιστων και ποιοτικών μηχανών στην μικρή κατηγορία.

Εκτός και αν συμβαίνει αυτό που ενδεχομένως υποπτεύονται πολλοί ...

ps: Δεν μαρτυρώ χωρίς ξύλο ...


:rotflmao:

epp1640
01/08/2008, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΙΠΠΕΑΣ
Υπάρχει το ninja250 το οποίο καλύπτει τις απαιτήσεις σου. Ωστόσο συμφωνώ ότι θα έπρεπε να στέλνουν οι Ιάπωνες καλύτερα μηχανήματα στην ελληνική αγορά τα οποία να συμφωνούν με τις ευρωπαϊκές προδιαγραφές και να είναι οικονομικά.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν οι Ιάπωνες με τέτοια παράδοση στην προστασία του φυσικού περιβάλλοντος - που τους επιτρέπει να κάνουν τα σκατά παξιμάδια - να μην έχουν να προσφέρουν πλειάδα αξιόπιστων και ποιοτικών μηχανών στην μικρή κατηγορία.

Εκτός και αν συμβαίνει αυτό που ενδεχομένως υποπτεύονται πολλοί ...

ps: Δεν μαρτυρώ χωρίς ξύλο ...


:rotflmao:

Προφανώς αν ήθελε ο Σαρακάκης θα μπορούσε να παραγγείλει ας πούμε ένα cb250 hornet, ή ένα VTR250 με injection.. αποκλείεται σε αυτά τα κυβικά να μην περνούσε euro 3.. μην τρελλαθούμε τώρα.. αλλά αν το έφερνε θα έπρεπε να το πουλήσει οροφή στα 5.000 ευρώ.. και αν, γιατί ήδη σε αυτά τα λεφτά παίζουν gsr, bandit κ.α.. οπότε τι κάνει.. φέρνει τα πάμφθηνα cbf, και τα δίνει 4.000 ευρώ.. :rolleyes: