Σύνδεση

View Full Version : σπρευ αλυσιδας στο λαστιχο



sotiris68
30/07/2008, 14:51
ξερει κανεις να μου πει αν ειναι επικινδυνο να εχει μεινει στην ακρη του ελαστικου σπρευ αλυσιδας,
γιατι εκανα μ@λ@κι@ με το σπρευ και τωρα ανυσηχω μηπως ειμαι υποψηφιος για πτωση:confused:
προσπαθησα να το καθαρισω με νερο και απορρυπαντικο τιποτα:rolleyes:
να δοκιμασω μηπως με παραφινελαιο;
καμμια αλλη ιδεα τι να δοκιμασω για να καθαρισω το λαστιχο;
για βοηθειστε εναν νεο πατερα :cool: (απεκτησα διδυμα πριν 10 ημερες),που λυσσαει για βολτα:beer: :wave2:

MikeG
30/07/2008, 14:54
Οδήγα χαλαρά στην αρχή & με τι τριβή θα φύγει!


:wave2:


Καλορίζικος, σιδεροκέφαλος & πάντα με υγεία τα παιδάκια σου!

el_hymador
30/07/2008, 15:07
Ο τροπος του καγκουρα (δουλευει ομως!)

Βρικεις μια λακκουβα - κακοτεχνια- χαντακι κτλ-κτλ στο σχημα (περιπου) της κορωνας του πισω ελαστικου...δεν ειναι δυσκολο 5 μετρα απο το σπιτι σου σιγουρα υπαρχει κατι τετοιο!!

Το βαζεις εκει και κανεις ενα μικρο burn-out, το θεμα ειναι να τριφτει λιγο η επιφανεια οπου εχει πεσει spray

Προσοχη γενικοτερα και κυριως μην το πλαγιασεις και αρχισεις τα burn-out γιατι θα εχουμε αλλα...

the Italian
30/07/2008, 15:25
τι λετε ρε παιδια!!!!!!:eyepop: με λιγο στουπακι η πανακι και λιγο τριψιμο φευγει.

tai
30/07/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotiris68
ξερει κανεις να μου πει αν ειναι επικινδυνο να εχει μεινει στην ακρη του ελαστικου σπρευ αλυσιδας,
γιατι εκανα μ@λ@κι@ με το σπρευ και τωρα ανυσηχω μηπως ειμαι υποψηφιος για πτωση:confused:
προσπαθησα να το καθαρισω με νερο και απορρυπαντικο τιποτα:rolleyes:
να δοκιμασω μηπως με παραφινελαιο;
καμμια αλλη ιδεα τι να δοκιμασω για να καθαρισω το λαστιχο;
για βοηθειστε εναν νεο πατερα :cool: (απεκτησα διδυμα πριν 10 ημερες),που λυσσαει για βολτα:beer: :wave2:

κατα πρώτον να σου ζήσουν τα δίδυμάκια:beer:
κατα δεύτερον παρε τα μωρομάντιλα που τα σκουπίζεις και καθάρισε το
κανουν θαυματα στο λαστιχο και σε λαδι-γρασο γενικοτερα:wave2:

STOYBI
30/07/2008, 15:33
Λιγο τριψιμο με καθαρη βενζινη και τελος.....

Να σου ζησουν τα διδυμακια...... :beer: :beer:


:wave2:

sotiris68
30/07/2008, 16:24
το φορουμ ποτε δε κοιμαται!:smokin:
ευχαριστω για τις ευχες σας παιδια.υγεια κι οτι επιθυμειτε να σας συμβει:smilea: :beer:
με σωσατε,θελω να παω μια βολτα σε καμμια ωρα γαλαξειδι....

sotiris68
30/07/2008, 16:48
και σορρυ για την διακοπη,πηγα να ταισω την μπεμπα γιατι ο αδερφος της γκρινιαζε και ηθελε κι αυτος κι αλλη μασα.:eek: θελω ρε παιδια να δω και πως θα οδηγαω πλεον με την ιδεα οτι εχω δυο παιδια(και πολυ περισσοτερες ευθυνες) η αν θα συνεχισω να τα ξεχναω ολα,οπως γινεται συνηθως οταν ανεβαινω στη μηχανη και δεν αλλαξει τιποτα....:confused:
καλη μου βολτα λοιπον και γραφω αργοτερα εντυπωσεις(μου εφυγε και το αγχος που ειχα με το λαστιχο-να στε καλα!):wave2:

tai
30/07/2008, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotiris68
θελω ρε παιδια να δω και πως θα οδηγαω πλεον με την ιδεα οτι εχω δυο παιδια:wave2:

με πλήρη εξοπλισμό και σύνεση:wave2: