PDA

View Full Version : αφιερωμενο στους ταριφες



TassosK
30/07/2008, 21:39
http://www.youtube.com/watch?v=PZ8V-FktUNk&feature=user

no comment:wave2:

Akatanomastos
30/07/2008, 21:47
μου τυχε προχτες κατι με εναν ταριφα και μου ανεβηκε η πιεση απιστευτα..

υπαρχουν μεγαλοι αλητες εκει εξω και εντελως ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕς.

και δεν μιλω ως μηχανακιας που ειχαμε διενεξη, αλλα ως υποψηφιος πελατης στο μπουρδελο του..

τελος παντων, τα ζωα δεν αλλαζουν, μονο ισως με καποιες καταγγελιες μπορουμε να απαλαχτουμε απο αυτα..

fantacid
30/07/2008, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos


υπαρχουν μεγαλοι αλητες εκει εξω και εντελως ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕς.



δυστηχως υπαρχουν σε ολους τους κλαδους τετοιοι αλητες..... ειναι μη σου τυχει!


τελευταια πετυχα δυο, που μου καναν τη ζωη δυσκολη
λιγο η αναγκη που τους εχεις τη συγκεκριμενη λιγο η κακια στιγμη.....



γμτα

:mad:

Gares'
31/07/2008, 02:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
μου τυχε προχτες κατι με εναν ταριφα και μου ανεβηκε η πιεση απιστευτα..

υπαρχουν μεγαλοι αλητες εκει εξω και εντελως ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕς.

και δεν μιλω ως μηχανακιας που ειχαμε διενεξη, αλλα ως υποψηφιος πελατης στο μπουρδελο του..

τελος παντων, τα ζωα δεν αλλαζουν, μονο ισως με καποιες καταγγελιες μπορουμε να απαλαχτουμε απο αυτα..

Άτιμη φάρα...Για τη πλειοψηφία μιλάω πάντα

gcrook
31/07/2008, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Greek_Gares
Άτιμη φάρα...Για τη πλειοψηφία μιλάω πάντα

Και ανησυχησαμε.....:rolleyes:

yannis24
31/07/2008, 08:55
εγω παντως προχτες την φορεσα απο πισω σε εναν με το jeep μου επιτηδες γιατι μου εσπασε τα νευρα....
το βγαζω φλας να με αφησει να μπω δεξια για να στριψω απο την Ποσειδωνος στην Αμφιθεας ( απο το υψος της Αλιμου!) και ερχοταν διπλα μου και χωνοτανε να μην με αφησει να μπω ....
επιτηδες....
του κορναρω σε μια φαση να με αφησει ...τιποτα....κοιταγε μπροστα.......
αοφυ τελικα μπηκα απο πισω του, στο φαναρι της Αμφιθεας που ηταν σταματημενος μπροστα μου παω και του την χωνω απο πισω....και παρε κατω τους προφυλακτηρες μας ( ο δικος μου ηταν ηδη σπασμενος απο την τελευταια μου περιπετεια !) ...
βρισιμο, Παναγιες, μπλα, μπλα, μπλα, εγω με το "Συγνωμη κυριε δεν σας ειδα", και να μου λεει " το εκανες επιτηδες", μπλα, μπλα, μπλα, " να σας κανω μια δηλωση του λεω", μπλα, μπλα, μπλα....φωναξε και την αστυνομια, αυτος με εβριζε ολη την ωρα, και του λεει ο μπατσος, " αφου ο νεαρος θα σας κανει δηλωση φιλικη γιατι τον βριζετε, μηπως ειστε πιωμενος ? ", καπου εκει αρχισε να μαζευεται αυτος, του εκανα και μια φιλικη δηλωση και ολα καλα....

αργησα στο γραφειο κανα 45λεπτο αλλα ηταν ενα ομορφο καλοκαιρινο πρωινο....

ΥΓ....του την εκανε και ο πελατης απο μεσα και μου ελεγε να του πληρωσω και την κουρσα.....χαχαχαχαχα!!!!

devil's animal
31/07/2008, 09:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
εγω παντως προχτες την φορεσα απο πισω σε εναν με το jeep μου επιτηδες γιατι μου εσπασε τα νευρα....
το βγαζω φλας να με αφησει να μπω δεξια για να στριψω απο την Ποσειδωνος στην Αμφιθεας ( απο το υψος της Αλιμου!) και ερχοταν διπλα μου και χωνοτανε να μην με αφησει να μπω ....
επιτηδες....
του κορναρω σε μια φαση να με αφησει ...τιποτα....κοιταγε μπροστα.......
αοφυ τελικα μπηκα απο πισω του, στο φαναρι της Αμφιθεας που ηταν σταματημενος μπροστα μου παω και του την χωνω απο πισω....και παρε κατω τους προφυλακτηρες μας ( ο δικος μου ηταν ηδη σπασμενος απο την τελευταια μου περιπετεια !) ...
βρισιμο, Παναγιες, μπλα, μπλα, μπλα, εγω με το "Συγνωμη κυριε δεν σας ειδα", και να μου λεει " το εκανες επιτηδες", μπλα, μπλα, μπλα, " να σας κανω μια δηλωση του λεω", μπλα, μπλα, μπλα....φωναξε και την αστυνομια, αυτος με εβριζε ολη την ωρα, και του λεει ο μπατσος, " αφου ο νεαρος θα σας κανει δηλωση φιλικη γιατι τον βριζετε, μηπως ειστε πιωμενος ? ", καπου εκει αρχισε να μαζευεται αυτος, του εκανα και μια φιλικη δηλωση και ολα καλα....

αργησα στο γραφειο κανα 45λεπτο αλλα ηταν ενα ομορφο καλοκαιρινο πρωινο....

ΥΓ....του την εκανε και ο πελατης απο μεσα και μου ελεγε να του πληρωσω και την κουρσα.....χαχαχαχαχα!!!!

εγω παλι δεν νομιζω να αξιζει να αυξησεις το bonus της ασφαλειας σου για τον(τους) μαλακα(ες).

πας μπροστα του και τσαρουχωνεις και αστον να ωρυεται...

-"ε,να νομιζα οτι το κοριτσακι που ειχε κατεβει απο το πεζοδρομιο θα πεταγοταν μπροστα μου"
:rotflmao: :rotflmao:


να σου πω για ποτε τραβαει τις κωλ0τριχες του...
:lol: :lol:

george72
31/07/2008, 09:35
Οτι και να τους κανουμε εχουν τον εναν τον μοναδικο τον ΘΕΟ της ταριφας, που τους υποστηριζει στα καναλια.....


Τον ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗ!

castoras
31/07/2008, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


πας μπροστα του και τσαρουχωνεις και αστον να ωρυεται...

-"ε,να νομιζα οτι το κοριτσακι που ειχε κατεβει απο το πεζοδρομιο θα πεταγοταν μπροστα μου"
:rotflmao: :rotflmao:


να σου πω για ποτε τραβαει τις κωλ0τριχες του...
:lol: :lol:

Μου πετάχτηκε γάτα!!! και άντε βρες την!!!
Αν φρενάρεις χωρίς λόγο και σε τρακάρει ο άλλος από πίσω,φταις εσύ,ενώ αν επικαλεστείς ενα αθώο γατάκι... :D

catmaster
31/07/2008, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω παλι δεν νομιζω να αξιζει να αυξησεις το bonus της ασφαλειας σου για τον(τους) μαλακα(ες).

πας μπροστα του και τσαρουχωνεις και αστον να ωρυεται...

-"ε,να νομιζα οτι το κοριτσακι που ειχε κατεβει απο το πεζοδρομιο θα πεταγοταν μπροστα μου"
:rotflmao: :rotflmao:


να σου πω για ποτε τραβαει τις κωλ0τριχες του...
:lol: :lol:

Ρε Σταύρο .... τι λες πρωινιάτικα ;;;

Και άμα ο μαλ@κας δε σταματήσει και σε πάρει σβάρνα και σακατευτείς τι θα κάνεις ;;;:uplate:

(άλλο αν έχεις τετράροδο - άμα δείς το θηρίο που έχει ο Γιάννης θα καταλάβεις ... ):D

castoras
31/07/2008, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Ρε Σταύρο .... τι λες πρωινιάτικα ;;;

Και άμα ο μαλ@κας δε σταματήσει και σε πάρει σβάρνα και σακατευτείς τι θα κάνεις ;;;:uplate:

(άλλο αν έχεις τετράροδο - άμα δείς το θηρίο που έχει ο Γιάννης θα καταλάβεις ... ):D

LADA NIVA!!!!!Φθηνό (σαν μτχ το βρίσκεις και με 2000€) και είναι respect:a23: :a23: :a23:
Κι αν θέλει ο ταρίφας ας έρθει!!!:a44:

yannis24
31/07/2008, 11:18
μωρε παιδια δεν επεσα και πανω του με 100κμ !!
με καμια 80αρια μονο !!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

οχι πλακα στην πλακα (2 πλακες!!) θα τον αλλαζα τον προφυλακτυρα μου ετσι κ΄αλλιως γιατι μου ειχε σπασει, οποτε και του την εκανα....
γενικα δεν ειμαι της τετοιας συμπεριφορας και θα μ ελεγα πολυ χαλαρο και ηρεμο....
απλα....οταν και αυτος το φτιαξει το αυτοκινητο του, (εμενα το δικο μου σημερα θα ειναι ετοιμο ), θα τον παρω ενα τηλεφωνο να δω αν ολα πανε καλα, και αν ειναι ολα ενταξει με την ασφαλιστικη του (φιλικη δηλωση εγινε !) ...
αμα με τσιτωσει και μου αρχισει παλι τιποτα βρισιδια.....θα του πω οτι επιτηδες επεσα πανω του και οτι λυπαμει που δεν επεσα με μεγαλυτερη ταχυτητα να του παρω και λιγο απο το πισω μερος ........
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
31/07/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Ρε Σταύρο .... τι λες πρωινιάτικα ;;;

Και άμα ο μαλ@κας δε σταματήσει και σε πάρει σβάρνα και σακατευτείς τι θα κάνεις ;;;:uplate:

(άλλο αν έχεις τετράροδο - άμα δείς το θηρίο που έχει ο Γιάννης θα καταλάβεις ... ):D

διαβασε πρωτα ρε Ακη τι εγινε..
με αυτοκινητο ηταν ο φιλος.

και λεω προκειμενου να πεσεις απο πισω του και να αυξησεις το bonus της ασφαλειας σου, τον προσπερνας καθεσαι μπροστα του και τσαρουχωνεις. και εννοειται οτι θα το κανεις για να πεσει επανω σου, να του χαλασει η μερα (αφου θα χασει κουρσες και θα φταιει) και αν εισαι τυχερος να του τρυπησει κανενα ψυγειο και να χασει και αλλα μεροκαματα.:D



























ειμαι πολυ αλητης,το ξερω...
:smokin:

peskandritsos
01/08/2008, 11:02
Τα παλια τα χρονια (δεκαετια 80ς) ειχα ενα φιλο ο οποιος ειχε ενα mitsubishi pajero , ξερετε εκεινα τα παλια τα τεραστια.
Γυρνωντας ενα βραδυ απο πιωμα (βλαμενοι και οι δυο μας τοτε) μου λεει:παμε για ταριφες?
Φυσικα εγω του απαντησα ναι.
Παμε σε μια σκοτεινη διασταυρωση που ειχε stop και καθομαστε σταματημενοι στον δρομο που ειχε προτεραιοτητα με σβηστα τα φωτα.
Μολις ερχεται ο ταριφας νομιζοντας οτι εμεις δεν θα κουνηθουμε ξεκιναει ο φιλος και πεφτει επανω του.
Φυσικα την πληρωσε ο κιτρινιαρης για παραβιαση stop.
Τωρα βεβαια σκεφτομενος την ολη φαση και παρολο που δεν τους παω τους ταριφες νιωθω καποιες τυψεις.:sad: :sad:

VanDiemen
01/08/2008, 12:06
Mr. Cab Driver, HONK HONK!, I'm a survivor!