PDA

View Full Version : Στο χωμα ή στη φυλακή...



DimChios
31/07/2008, 15:15
τι σας λεω τωρα ε? λες και ειμαι ο μονος! :rolleyes:


...θελεις να με στειλεις ΡΕ ΒΛΑΜΕΝΕ???? :mad:

Ανεβαινω τον Κηφισό, με το BMW ΕΥΤΥΧΩΣ!!!!

Κινηση πολυ και καποια στιγμή ειμαι στη μεσαια λωριδα! Γενικα ναι, ειμαι νευρικος σαν οδηγος αλλα στη διηθηση τις περισσοτερες φορες ειμαι κοτα και αυτο γιατι εχω συναντησει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ που κανουν τις πιο ηλιθιες σφηνες για να κερδισουν 2 μετρα!!!!

Ειμαι λοιπον στη μεσαια με...οχι πολλα...και εχω και αποσταση αρκετη απο τον μπροστινό μου!

Στην αριστερη λοιπον φρεναρει ενας αποτομα και ο αλλος πισω του για να μη πεσει πανω του, βγαζει φλας (οχι,για να λεμε και τα σωστα μη χεσω) και μπαινει στη μεσαια οπου ερχομαι εγω! Το ABS εκανε ΑΨΟΓΑ τη δουλεια του γι αυτο και λεω το "ευτυχως" που ημουν με τη μπεμπα και οχι με το CBR!
Χεζομαι ολιγον τι και αφου τσεκαρω καθρεφτες μπαινω δεξια του και τι βλεπω να μου κανει?
Νοημα με τα χερια "ελα μωρε, και τι εγινε?"

ΖΗΤΑ ΕΝΑ "ΣΥΓΝΩΜΗ" ΚΑΙ ΒΟΥΛΩΣ ΤΟ!!!
-"Και τι να εκανα? να επεφτα πανω στον μπροστινό"?
- ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ, ΝΑ ΕΠΕΦΤΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΩ ΚΙΟΛΑΣ!
-Αφου ησουν στα 50 μετρα μου λεει!
-ΤΙ 50 ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ? ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΒS ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΤΕΙ?

Το χαβα του αυτος...

Σταματαει...και μου τραβαει χειροφρενο...
Σταματαω...και κατεβαζω σταντ!
Σκαει διπλα μου TDM και μου λεει να τον αφησω...
Κορναρει τριαξονικο και μου φωναζει να φυγω γιατι ειναι μαλακας...

Και πειτε μου τωρα εσεις τα γνωστα...και δε ξερουμε τι κουβαλαει...και οτι φταιω :eyepop: και να ηρεμησω...κτλ!

Αντε λοιπον τωρα σε αυτον το μαλακα να εξηγησεις τι θα πει ABS, τι θα συναιβενε αν ειχα πιο πολλα, αν ημουν με αλλο μηχανακι, αν ημουν αλλος οδηγος (καλυτερος, χειροτερος κτλ) και αν τελικα επεφτα απο πισω του!

Θα εφταιγα δλδ αν οπως σταματησαμε, ανοιγα την πορτα, του επαιρνα τα κλειδια απο τη μιζα και τα πεταγα στο αντιθετο ρευμα?

Μαλλον ναι ε?

:rolleyes:

Γαμω το σπιτι σου καραγκιοζη!!!!!

Cpt. Haddock
31/07/2008, 15:18
Mήτσε,

Ηρέμησε λίγο γιατι μια μέρα θα το φας το κεφάλι σου...

:wave2:

DimChios
31/07/2008, 15:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Mήτσε,

Ηρέμησε λίγο γιατι μια μέρα θα το φας το κεφάλι σου...

:wave2:


Τελικα ηρεμος απεδηχθειν! :wacko:

Μηπως να του ελεγα και ευχαριστω?

Τεσπα... :rolleyes: :beer: :beer:

stavrogin
31/07/2008, 15:24
Διαχειρηση θυμου.

Γραψε εκατο φορες την παρακατω φραση:

"Αγαπω και συνχωρω τον συνανθρωπο μου που πηγε να με σκοτωσει ο γ@μιμενος, ο π@@στης, ο ξεκ@λι@ρης, το σπιτι του ,κλπ" :p

TOLISTOLAROS
31/07/2008, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Γενικα ναι, ειμαι νευρικος σαν οδηγος
Φίλε να μη είσαι,δε σου κάνω κύρηγμα αλλά το μόνο που κερδίζεις είναι να χαλάς τη ζαχαρένια σου και τη διάθεση σου ρισκάροντας παρακάτω να τρακάρεις απ'τα νεύρα σου...δε αξίζει


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αντε λοιπον τωρα σε αυτον το μαλακα να εξηγησεις τι θα πει ABS, τι θα συναιβενε αν ειχα πιο πολλα, αν ημουν με αλλο μηχανακι, αν ημουν αλλος οδηγος (καλυτερος, χειροτερος κτλ) και αν τελικα επεφτα απο πισω του!
Λες να καταλάβαινε;;;:lol: :lol:
Άντε και να καταλάβαινε,σιγά μην άλλαζε συμπεριφορά!


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
...και δε ξερουμε τι κουβαλαει...
Εννοείται ότι δεν ξέρεις και δεν χρειάζεται να το μάθεις ούτε να μπλέξεις.Γι'αυτό "live and let(όχι die :))the assholes get screwed"...ζήσε και άσε τους μ@λ@κες ναπαναγαπηθούν :beer:

alximistis
31/07/2008, 15:24
Για μένα το θέμα είναι ένα από αυτά που ανακύπτουν κάθε μέρα. Δηλαδή τι προτείνεις; Κάθε φορά να πλακωνόμαστε όποτε συμβαίνει κάτι τέτοιο; Ε τότε κάθε μέρα θα είχαμε και καμιά τριάρα μηνύσεις 2 νοσοκομεία κλπ. :lol:

Αλλά πέραν της πλάκας... πολύ θυμό έχεις μέσα σου ρε Μήτσε. Πολύ θυμό και όλο και κάτι σου συμβαίνει. Για σκέψου το λιγάκι... ;) :)

Cpt. Haddock
31/07/2008, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Τελικα ηρεμος απεδηχθειν! :wacko:

Μηπως να του ελεγα και ευχαριστω?

Τεσπα... :rolleyes: :beer: :beer:

Οχι... Τιποτα

Απλα να συνεχίζεις το δρόμο σου.

Σχεδόν καθε μέρα μου συμβαινει και κατι τέτοιο, μ' έχεις δει να γράψω ποτε τιποτα;

Δύο φορές έγινε το σκηνικό αυτο τη μέρα που συναντηθήκαμε στην Κηφισίας.

Απλά δεν ασχολούμαι πλέον, εφόσον δεν έχει συμβεί κατι στραβό συνεχίζω το δρόμο μου. Εχω αποδεχτεί οτι ζω σε μια χώρα ηλιθίων, απαίδευτων, αγενών ανθρωποειδών και πρέπει να προσεχω 10 φορές περισσότερο.

Ξέρω οτι σε οποιοδήποτε καυγα (με οποιαδήποτε έκβαση) θα βγω χαμένος, οποτε κοιτάω το δικό μου συμφέρον, το πως θα φτάσω εκεί που θέλω ήρεμος κι αρτιμελής και τίποτε άλλο.
Δε με απασχολεί να ψάξω το δίκιο μου, ούτε να "παιδεύσω" τα μυαλά επιπέδου αμοιβάδας που κυκλοφορούν στους δρόμους. Η γενιά αυτή (η δική μου), οι προηγούμενες κι αυτή που μεγαλώνει τώρα είναι χαμένες.

Τελος :wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αλλά πέραν της πλάκας... πολύ θυμό έχεις μέσα σου ρε Μήτσε. Πολύ θυμό και όλο και κάτι σου συμβαίνει. Για σκέψου το λιγάκι... ;) :)

Συμφωνώ με τον μιξερά :wave2:

catmaster
31/07/2008, 15:27
Μήτσο γάματα .... δεν φαινόμαστε πουθενά είμαστε αόρατοι ....


σχεδόν σε ίδιο σκηνικό έτρεχα χτες για τον κουμπάρο μου ...σφήνα ο κουτάκιας από το πουθενά ... σπασμένη κλείδα :sick: ... πάλι καλά που φόραγε κράνος γιατί θα ορφάνευε η κορούλα του ...

(τώρα κατάλαβε ο μαλ@κας κι' αυτός γιατί ντύνομαι έτσι καλοκαιριάτικα ... μέχρι χτές κορόιδευε )

Daemon
31/07/2008, 15:28
Αμα ειναι να σταματησουμε και να αρπαχτουμε σε καθε μαλακια που μας τυχαινει στο δρομο.. θα αργησουμε να φτασουμε εκει που παμε..η δεν θα φτασουμε.. :sick:

χαλαρωστε ρε.. :sick:

DimChios
31/07/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
Φίλε να μη είσαι,δε σου κάνω κύρηγμα αλλά το μόνο που κερδίζεις είναι να χαλάς τη ζαχαρένια σου και τη διάθεση σου ρισκάροντας παρακάτω να τρακάρεις απ'τα νεύρα σου...δε αξίζει


Νευρικος εννοω στον τροπο οδηγησης...οχι στη συμπεριφορα μου απεναντι σε ηλιθιους! Σε αυτους δεν ειμαι τοσο νευρικος! Ειμαι ΠΟΛΥ περισσοτερο και επισης ΣΠΑΣΑΡΧΙΔΑΣ, μπας και σωσω κανεναν που επεται εμου! :smilea:

gcrook
31/07/2008, 15:30
Μητσε...
Επειδη καθε λιγο και λιγακι ψιλοτσαμπουκαλευεσαι,εχε κατα νου οτι κυκλοφορουν ΠΟΛΛΑ σιδερικα και τωρα τελευταια βγαινουν για ψυλλου πηδημα.
Και εκει τα κρανη και τα δερματα δεν κανουν δουλεια.

DimChios
31/07/2008, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Αλλά πέραν της πλάκας... πολύ θυμό έχεις μέσα σου ρε Μήτσε. Πολύ θυμό και όλο και κάτι σου συμβαίνει. Για σκέψου το λιγάκι... ;) :)


το ξερω και πραγματικα δε ξερω τι να κανω!
Το κατανοω, μη λεω μλκιες, αλλα δε ξερω...

:rolleyes:


Παντως η αγαμια δε με εχει φαει, μη πεταχτει κανενας τσογλανος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

MikeG
31/07/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
το ξερω και πραγματικα δε ξερω τι να κανω!
Το κατανοω, μη λεω μλκιες, αλλα δε ξερω...

:rolleyes:


Παντως η αγαμια δε με εχει φαει, μη πεταχτει κανενας τσογλανος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ήρθε η ώρα να μετακομίσεις σε πιο ήρεμα μέρη.

DimChios
31/07/2008, 15:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Οχι... Τιποτα

Απλα να συνεχίζεις το δρόμο σου.

Σχεδόν καθε μέρα μου συμβαινει και κατι τέτοιο, μ' έχεις δει να γράψω ποτε τιποτα;

Δύο φορές έγινε το σκηνικό αυτο τη μέρα που συναντηθήκαμε στην Κηφισίας.

Απλά δεν ασχολούμαι πλέον, εφόσον δεν έχει συμβεί κατι στραβό συνεχίζω το δρόμο μου. Εχω αποδεχτεί οτι ζω σε μια χώρα ηλιθίων, απαίδευτων, αγενών ανθρωποειδών και πρέπει να προσεχω 10 φορές περισσότερο.

Ξέρω οτι σε οποιοδήποτε καυγα (με οποιαδήποτε έκβαση) θα βγω χαμένος, οποτε κοιτάω το δικό μου συμφέρον, το πως θα φτάσω εκεί που θέλω ήρεμος κι αρτιμελής και τίποτε άλλο.
Δε με απασχολεί να ψάξω το δίκιο μου, ούτε να "παιδεύσω" τα μυαλά επιπέδου αμοιβάδας που κυκλοφορούν στους δρόμους. Η γενιά αυτή (η δική μου), οι προηγούμενες κι αυτή που μεγαλώνει τώρα είναι χαμένες.

Τελος :wave2:



Συμφωνώ με τον μιξερά :wave2:


καλα τα λες ρε Ηλια αλλα... :rolleyes:

ειναι και ο κωλοχαρακτηρας μου ετσι ρε γμτ!

:blush:

DimChios
31/07/2008, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Μητσε...
Επειδη καθε λιγο και λιγακι ψιλοτσαμπουκαλευεσαι,εχε κατα νου οτι κυκλοφορουν ΠΟΛΛΑ σιδερικα και τωρα τελευταια βγαινουν για ψυλλου πηδημα.
Και εκει τα κρανη και τα δερματα δεν κανουν δουλεια.


ναι Γιωργη μου αλλα...

πως να στο πω τωρα...ειμαστε και απο το ιντερνετ...

"κοβεις και φατσες" ρε αδερφε, για να μη σου δωσω αλλη εξηγηση!

:beer: :beer: :beer: :beer:

road spirit
31/07/2008, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
-ΤΙ 50 ΒΡΕ ΗΛΙΘΙΕ? ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΑΒS ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΤΕΙ? εεε?
τι λε ρε?? αν δεν ειχες το αβσ.... και ποιος σου είπε εσενανε οτι ξέρουν το 99% όσων οδηγούν αυτοκίνητο οτι υπάρχουν μηχανές με αβς και τι διαφορά κάνει αυτό στο φρενάρισμα, και ότι οι μηχανές αμα μπλοκάρουν μπροστινό πέφτουν ??


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αντε λοιπον τωρα σε αυτον το μαλακα να εξηγησεις τι θα πει ABS, τι θα συναιβενε αν ειχα πιο πολλα, αν ημουν με αλλο μηχανακι, αν ημουν αλλος οδηγος (καλυτερος, χειροτερος κτλ) και αν τελικα επεφτα απο πισω του! [/B] δεν υπάρχει περίπτωση να εξηγήσεις τίποτα και σε κανέναν ! κανείς δε ξέρει.... εδω εμείς μέσα στο φόρουμ κατά καιρούς δε βγάζουμε άκρη μεταξύ μας σε τεχνικές ερωτήσεις, θα κάτσεις να εξηγήσεις ΤΙ και σε ΠΟΙΟΝ ??

είσαι (είμαστε) εξωγηινος, κατάλαβε το...



Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock Απλα να συνεχίζεις το δρόμο σου.

Σχεδόν καθε μέρα μου συμβαινει και κατι τέτοιο, μ' έχεις δει να γράψω ποτε τιποτα; +600RR


όπως έχει πει ο τροοπερ κάπου αλλού, (και αν θυμάμαι καλά και ο Θ.Χ. στο σεμινάριο) θα οδηγάς με την εξής ΜΙΑ αντίληψη : είναι πόλεμος, και όλοι έχουν ΜΙΑ αποστολή : να σε φάνε ... οπότε οδηγάς ανάλογα ...

Cpt. Haddock
31/07/2008, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
καλα τα λες ρε Ηλια αλλα... :rolleyes:

ειναι και ο κωλοχαρακτηρας μου ετσι ρε γμτ!

:blush:

Αλλαξέ τον :winka:

Δες τι σΕ λέει ο Κρούκης πιο πάνω


Δες για το 20χρονο το αυστραλάκι που απο ενα τσαμπουκαλίκι στη Μυκονο ειναι τώρα κλινικα νεκρός στο Ντυνάν...

και μη βασίζεσαι στο "κόβεις φάτσες" :wave2:



















ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ Γ@ΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ! :lol:

Road67
31/07/2008, 15:36
Μπραβο στο παληκαρι με το TDM. Αν ημουνα εγω στη θεση του, θα κατεβαινα κι εγω απο τη μηχανη

gcrook
31/07/2008, 15:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios

"κοβεις και φατσες" ρε αδερφε, για να μη σου δωσω αλλη εξηγηση!


Καλα...

Οσοι την φαγαν κατακουτελα με την απορια εμειναν.

Daemon
31/07/2008, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα...

Οσοι την φαγαν κατακουτελα με την απορια εμειναν.


+1

sniper
31/07/2008, 15:39
Δημήτριε.....



Να καβαλάς το CBR να πηγαίνεις πιο γρήγορα να αποφεύγεις τέτοιες φάτσες.... και περιστατικά.....



Γενικά, χαλάρωσε λίγο.....

OldMan
31/07/2008, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
τα κρανη και τα δερματα δεν κανουν δουλεια.
Άλλα μΕ έλεγες στο κρεβάτι, μπιφτεκουλίνι μου ... :winka: :blush:

stavrogin
31/07/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
το ξερω και πραγματικα δε ξερω τι να κανω!
Το κατανοω, μη λεω μλκιες, αλλα δε ξερω...

:rolleyes:


Παντως η αγαμια δε με εχει φαει, μη πεταχτει κανενας τσογλανος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Για αρχη δοκιμαζουμε να μη θυμωσουμε την επομενη φορα.Η για μια εβδομαδα ,σαν ασκηση αυτο. Να εισαι βεβαιος οτι η επομενη προκληση θα ειναι πολυ σκληρη για να δοκιμασει τις αντοχες σου.

Ακομα και επιλεγουμε να θυμωσουμε εμεις μια φορα ετσι σα ξεσπασμα επειδη γουσταρουμε.Σα τη διαιτα που τρως οτι θες την τεταρτη.

Με προσεχτικη διαχειρηση ο θυμος θα ελεχθει σε 6 μηνες με ενα χρονο οπως καθε εθισμος,γιατι περι εθισμου προκειτε. Θα εχει ελενχθει απολυτα μετα απο πανω απο 5 χρονια.Οποτε ξεκινα.

Η συνταγη εχει εφαρμογη σε εθισμους που χουν να κανουν με θυμο, ευσιγκηνισια, πρεζα,καταθλιψη,ανορεξια,βουλιμια κι οτι αλλος εθισμος υπαρχει.

Προσωπικη μου γνωση-αποψη.

gcrook
31/07/2008, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλλα μΕ έλεγες στο κρεβάτι, μπιφτεκουλίνι μου ... :winka: :blush:

Ειμαι νατσουραλ χαι....

sniper
31/07/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλλα μΕ έλεγες στο κρεβάτι, μπιφτεκουλίνι μου ... :winka: :blush:


....


138219

OldMan
31/07/2008, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ειμαι νατσουραλ χαι....
Δεν βάζεις emoticons και φοβάμαι ότι δεν με θέλεις πια ...

Cpt. Haddock
31/07/2008, 15:45
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε μλκες έλεος

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alximistis
31/07/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
το ξερω και πραγματικα δε ξερω τι να κανω!
Το κατανοω, μη λεω μλκιες, αλλα δε ξερω...

:rolleyes:


Παντως η αγαμια δε με εχει φαει, μη πεταχτει κανενας τσογλανος! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Δεν είπα κάτι τέτοιο.

Πόσο καιρό έχεις να πηδήξεις ρε;;;;; :lol:

ΥΓ να σου προτείνω κάτι;;; Πως θα σου φαινόταν να ξεκινούσες πολεμικές τέχνες;;; Να εκτονώνεσαι σε ένα γυμναστήριο;;;;

gcrook
31/07/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν βάζεις emoticons και φοβάμαι ότι δεν με θέλεις πια ...

Αμα δε με ταξεις 24 καρατια ουτε smokin δεν ξαναποσταρω.
Και θα μπαφιασω και θα αρχισω τα αλμυρα και θα φταις....:sad:

DimChios
31/07/2008, 15:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα...

Οσοι την φαγαν κατακουτελα με την απορια εμειναν.


Ρε Γιωργο, μονο εσυ ΔΕΝ μπορεις να με πιασεις με τιποτα ομως!
Οι αλλοι ολο και κατι καταλαβαινουν!
Φιλικα, να στο πω και αλλιως? Και χωρις παρεξηγηση και επισης οτι ποτε δε ξερω τι μπορει να μου συμβει...

Δεν ειμαστε το ιδιο ρε Γιωργο! Αν μπορεις καταλαβε τι εννοω!

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ οπως φανταζομαι μου μιλατε κι εσεις!

:beer: :beer: :beer: :wave2:



Και να συμπληρωσω και κατι ακομα εδω να μη γκρινιαζει η "γρια" απο πανω... :lol: :lol: :lol:

δλδ, με τον ενα ή τον αλλο τροπο, να μη γυρισω σπιτι μου! Ή απο μαλακα οδηγο θα παω ή απο ψυχακια με οπλο, ε?

Εκτος αν τον αφησω στην ησυχια του και να παρει τον επομενο στο λαιμο του! :rolleyes:
Ε, λοιπον σας λεω οτι λιγοτερο ηρεμος θα ειμαι και με οχι τοσο καθαρη συνηδειση!

καποιοι ειχατε διαβασει το θρεντ με τους σουρωμενους που κυνηγαγα και τελικα τους στριμωξαν οι μπατσοι λογω της καταγγελειας μου! Αν τους ειχα αφησει? Δε θα ειχαμε μαθει καποια περιστατικο τοτε? Εδω εμενα "σφαξανε" κοκκινο μπροστα μου στα 2 μετρα...

gcrook
31/07/2008, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
:

ΥΓ να σου προτείνω κάτι;;; Πως θα σου φαινόταν να ξεκινούσες πολεμικές τέχνες;;; Να εκτονώνεσαι σε ένα γυμναστήριο;;;;

Ειναι ικανος αυτος να αρχισει τα μπινελικια επειδη εφαγε κλωτσια απροειδοποιητα....

OldMan
31/07/2008, 15:49
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε ΜΗΤΣΕ (και με το μπαρντόν δηλαδής ...)


Αφού αν δεν τα πάρεις με κάποιον άπαξ της ημέρας, είσαι ικανός να πλακωθείς με τα έντερά σου ...
:lol:

DimChios
31/07/2008, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Άλλα μΕ έλεγες στο κρεβάτι, μπιφτεκουλίνι μου ... :winka: :blush:


Μπα μπα....

βρε καλως τον!!!

Για ελα μια απο τα τεχνικα και σε εψαχνα!!!

ΧΑΜΕΝΕ!!!!!

:mad:









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
31/07/2008, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ειναι ικανος αυτος να αρχισει τα μπινελικια επειδη εφαγε κλωτσια απροειδοποιητα....


Μήπως να ενεργοποιούσαμε το BWMF club πάλι; :rolleyes:

tai
31/07/2008, 15:51
θα θελα να γράψω .......

"είστε ΚΟΤΕΣ ΟΛΟΙ "

και .......

"κατέβα και γ@μησέ του το μ@νί που τον πέταγε τουν καργιολόπουστα......."


άλλα κοντεύω τα 50, και έχω δεί, οτι μόνο απο τύχη δεν είσαι χαμένος σε τέτοιες φάσεις.

οπότε ......

ΑΝ το αντέχεις .......

ΑΝ το ελέγχεις.......

φεύγεις, το σβηνεις απο την μνήμη, και περνάς την υπόλοιπη μέρα σου όμορφα και ωραία και οχι στο αυτόφωρο


:rolleyes:

ΑΝ :D



:wave2:

DimChios
31/07/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin
Για αρχη δοκιμαζουμε να μη θυμωσουμε την επομενη φορα.Η για μια εβδομαδα ,σαν ασκηση αυτο. Να εισαι βεβαιος οτι η επομενη προκληση θα ειναι πολυ σκληρη για να δοκιμασει τις αντοχες σου.

Ακομα και επιλεγουμε να θυμωσουμε εμεις μια φορα ετσι σα ξεσπασμα επειδη γουσταρουμε.Σα τη διαιτα που τρως οτι θες την τεταρτη.

Με προσεχτικη διαχειρηση ο θυμος θα ελεχθει σε 6 μηνες με ενα χρονο οπως καθε εθισμος,γιατι περι εθισμου προκειτε. Θα εχει ελενχθει απολυτα μετα απο πανω απο 5 χρονια.Οποτε ξεκινα.

Η συνταγη εχει εφαρμογη σε εθισμους που χουν να κανουν με θυμο, ευσιγκηνισια, πρεζα,καταθλιψη,ανορεξια,βουλιμια κι οτι αλλος εθισμος υπαρχει.

Προσωπικη μου γνωση-αποψη.


Ισως να εχεις δικιο στους τροπους αντιμετωπισης σου αλλα... σαν τη φιλη μου τη Μαρια μιλας που εχει χαζεψει απο την πολυ γιογκα! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




χιουμορ κανω αδερφε! :blush: :beer: :beer:

DimChios
31/07/2008, 15:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Δεν είπα κάτι τέτοιο.

Πόσο καιρό έχεις να πηδήξεις ρε;;;;; :lol:

ΥΓ να σου προτείνω κάτι;;; Πως θα σου φαινόταν να ξεκινούσες πολεμικές τέχνες;;; Να εκτονώνεσαι σε ένα γυμναστήριο;;;;


:mad: :mad: :mad:



εκανα μικρος ρε, τωρα βαριεμαι! :alien:

gcrook
31/07/2008, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ρε Γιωργο, μονο εσυ ΔΕΝ μπορεις να με πιασεις με τιποτα ομως!
Οι αλλοι ολο και κατι καταλαβαινουν!
Φιλικα, να στο πω και αλλιως? Και χωρις παρεξηγηση και επισης οτι ποτε δε ξερω τι μπορει να μου συμβει...

Δεν ειμαστε το ιδιο ρε Γιωργο! Αν μπορεις καταλαβε τι εννοω!

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ οπως φανταζομαι μου μιλατε κι εσεις!

:beer: :beer: :beer: :wave2:




Φιλικα σου μιλαω αλλα ασε τους αλλους να μιλησουν για το τι καταλαβαν και τι οχι,γιατι με φερνεις αντιμετωπο με πλυαριθμους φανταστικους υπερασπιστες της ιδιοσυγκρασιας σου (κατα τα λεγομενα σου) και δενσωστο.

Ενταξει ξερω εισαι τυπος που εχει φαει το νυχτερι με το κουταλι,αλλα ουτε εμενα με ξερεις,και εχω δει απειρες βλακοφατσες να εκτροχιαζονται στο τσακ που δεν παιρνουν ουτε απο ψαρωμα ουτε απο κουβεντουλες, "σε ειδα" , "με ειδες" , "φρεναρα" μπουρου μπουρου.

Τεσπα ψυχραιμια συνιστω ομορφε.:beer:

DimChios
31/07/2008, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ρε ΜΗΤΣΕ (και με το μπαρντόν δηλαδής ...)


Αφού αν δεν τα πάρεις με κάποιον άπαξ της ημέρας, είσαι ικανός να πλακωθείς με τα έντερά σου ...
:lol:



τι μλκς!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ο αιωνιος!

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
31/07/2008, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μήπως να ενεργοποιούσαμε το BWMF club πάλι; :rolleyes:


:confused:

gcrook
31/07/2008, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Μήπως να ενεργοποιούσαμε το BWMF club πάλι; :rolleyes:

Αμα το εγκαθετο ρεμαλι εμφανιστει....το παμε ενα ριπλει.:winka:

TOLISTOLAROS
31/07/2008, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
καποιοι ειχατε διαβασει το θρεντ με τους σουρωμενους που κυνηγαγα και τελικα τους στριμωξαν οι μπατσοι λογω της καταγγελειας μου! Αν τους ειχα αφησει? Δε θα ειχαμε μαθει καποια περιστατικο τοτε? Εδω εμενα "σφαξανε" κοκκινο μπροστα μου στα 2 μετρα...
Το'χω διαβάσει και πραγματικά αν δε το διάβαζα ο ίδιος δύσκολα θα το πίστευα,πολύ καλός!
Άλλο όμως καταδίωξη άλλο να πλακώνεσαι με τον κάθε φουσκωτήρα :a31: σιγά,αξία του δίνεις του παπάρα. :)

Cpt. Haddock
31/07/2008, 15:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:confused:

τσ τσ τσ.... :smokin:

DimChios
31/07/2008, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Τεσπα ψυχραιμια συνιστω ομορφε.:beer:

Τωρα με ριχνεις στο φιλοτιμο! :blush:


:lol: :lol: :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Φιλικα σου μιλαω αλλα ασε τους αλλους να μιλησουν για το τι καταλαβαν και τι οχι,γιατι με φερνεις αντιμετωπο με πλυαριθμους φανταστικους υπερασπιστες της ιδιοσυγκρασιας σου (κατα τα λεγομενα σου) και δενσωστο.



δεν στιριχτηκα σε κανεναν απο (τους οποιους μπορει να υπαρχουν) "φανταστικους" αλλα στα γεγονοτα που εχω δει και ζησει εγω. :smilea: Ευτυχως ή δυστυχως!


Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ενταξει ξερω εισαι τυπος που εχει φαει το νυχτερι με το κουταλι,αλλα ουτε εμενα με ξερεις,και εχω δει απειρες βλακοφατσες να εκτροχιαζονται στο τσακ που δεν παιρνουν ουτε απο ψαρωμα ουτε απο κουβεντουλες, "σε ειδα" , "με ειδες" , "φρεναρα" μπουρου μπουρου.

Δεν ειπα πουθενα οτι δεν καταλαβαινω! Γι αυτο και εχω να το λεω και να το σκεφτομαι, 2-3 χοντρες που μου εκατσαν και προλαβα και την εκανα μιας και εγω ψυχανομαλος δεν ειμαι να βγαζω κατσαβιδι καταμεσης του δρομου μερα μεσημερι!
Πιστευω οτι καποιος μπορει να εχει τα κοτσια να καθαρισει σαν αντρας, αλλα τι λεω τωρα ε?
Που τετοιοι σημερα... :rolleyes:

Operater
31/07/2008, 16:01
Ψυχραιμίααααα..... :smokin:

Αγάπη.... :smokin:


Ειρήνη....:smokin:


λέμε τώρα.... :lol:

DimChios
31/07/2008, 16:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
τσ τσ τσ.... :smokin:


ΛΕΓΕ ΒΡΕ!!!!!

:evil:











:blush:

road spirit
31/07/2008, 16:05
ο παλιόπουστα, σε όλους απαντά με quote, εμενανε τίποτα...

ή που με έχει γραμμένο στα παρτουζιάρικα cojones του, ή που παίρνει στα αλήθεια σοβαρά την απάντησή μου




Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
[B]Ψυχραιμίααααα..... :smokin: απόλυτη

Αγάπη.... :smokin: στο δρόμο ??


Ειρήνη....:smokin: Πόλεμος είναι λέμε !

sniper
31/07/2008, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
....

Αγάπη.... :smokin:


Ειρήνη....:smokin:


.....


Φιλαράκι, αν καπνίζεις μετά από κάθε γκόμενα..... θα χοντρύνει η φωνή σου.... :lol:

DimChios
31/07/2008, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ο παλιόπουστα, σε όλους απαντά με quote, εμενανε τίποτα...

ή που με έχει γραμμένο στα παρτουζιάρικα cojones του, ή που παίρνει στα αλήθεια σοβαρά την απάντησή μου


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε π@π@ρ@!!!!

Αφου αυτα που εγραψες τα ειπα εγω στο πρωτο μου ποστ!

Οτι, Τί να καταλαβει? Τί και σε ποιόν να εξηγησω?

Ξαναδιαβασε... τα εχω γραψει στην αρχη!

Το θεμα ειναι μπας και βλεποντας καποιον να ωριεται και να προσπαθει να του εξηγησει, μπας και καταλαβει οτι καποια μαλακια εχει κανει!!!!

:beer: :beer: :beer:

DimChios
31/07/2008, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Φιλαράκι, αν καπνίζεις μετά από κάθε γκόμενα..... θα χοντρύνει η φωνή σου.... :lol:


αν γ@μ@ει μια άλλη μετα απο καποια αλλη?

Θα χοντρυνει το πουλι του?

:look:






:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Operater
31/07/2008, 16:13
Εγώ πιστεύω το κατάλαβε...Αλλά δεν ήθελε να το παραδεχτεί εκείνη την ώρα...

Operater
31/07/2008, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αν γ@μ@ει μια άλλη μετα απο καποια αλλη?

Θα χοντρυνει το πουλι του?

:look:






:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

Ποτέ δεν ξέρεις....! :lol: :rotflmao: :lol:

sniper
31/07/2008, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
αν γ@μ@ει μια άλλη μετα απο καποια αλλη?

Θα χοντρυνει το πουλι του?

:look:






:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:



φορ μορ ινφορμεισιον, πληζ ασκ τζικρουκ :rotflmao: :rotflmao: :lol:

road spirit
31/07/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ρε π@π@ρ@!!!!

Αφου αυτα που εγραψες τα ειπα εγω στο πρωτο μου ποστ!

Οτι, Τί να καταλαβει? Τί και σε ποιόν να εξηγησω?

Ξαναδιαβασε... τα εχω γραψει στην αρχη!

Το θεμα ειναι μπας και βλεποντας καποιον να ωριεται και να προσπαθει να του εξηγησει, μπας και καταλαβει οτι καποια μαλακια εχει κανει!!!!

:beer: :beer: :beer: τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς, και αν τον πλένεις ωριόμενος δε θα σε φτάνει όλη η παραγωγή του παπουτσάνη να ούμ' ...

και στο τέλος θα σου πέσει το σαπούνι και μη σκύψεις να το πιάσεις γιατι ο αράπης τσατισμένος απο το τρίψιμο σου θα στην εφαρμόσει ...





έφυγαααα, καλες διακοπές σε όλους , αύριο μάλλον δε θα μπω στο φλόρουμ, μέχρι να επιστρέψω .... Μήτσε coolαρε... plzzzz
:wave2:

DimChios
31/07/2008, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Operater
Ποτέ δεν ξέρεις....! :lol: :rotflmao: :lol:




Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
φορ μορ ινφορμεισιον, πληζ ασκ τζικρουκ :rotflmao: :rotflmao: :lol:


Θα σας απαντουσα εγω αλλα δε θελω να κλεισω σπιτια!

:rolleyes: :smokin:











:lol: :bigcry: :lol:

Sapadak
31/07/2008, 16:18
Πλεον να βριζεις και να θυμωνεις επιλεκτικα*...και οχι σε καθε συμβαν!


Σιγα σιγα θα παθεις σταρχιδισμο και θα περνας καλυτερα!



























*σε καμια γκομενα, να της πεις για κανα σερβιτσιο κτλ :D

DimChios
31/07/2008, 16:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
τον αράπη και αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς, και αν τον πλένεις ωριόμενος δε θα σε φτάνει όλη η παραγωγή του παπουτσάνη να ούμ' ...

και στο τέλος θα σου πέσει το σαπούνι και μη σκύψεις να το πιάσεις γιατι ο αράπης τσατισμένος απο το τρίψιμο σου θα στην εφαρμόσει ...





έφυγαααα, καλες διακοπές σε όλους , αύριο μάλλον δε θα μπω στο φλόρουμ, μέχρι να επιστρέψω .... Μήτσε coolαρε... plzzzz
:wave2:


φιλακια γλυκε μου και να ανοιγεις το κινητο γιατι δε ξερω τι θα κανω!

:beer: :beer: :beer: :beer:

sniper
31/07/2008, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Θα σας απαντουσα εγω αλλα δε θελω να κλεισω σπιτια!

:rolleyes: :smokin:











:lol: :bigcry: :lol:


εξυσε τα @@ του, εφτυσε στο χώμα, πέταξε το τσιγάρο στο βαρέλι με την βενζίνη και καβάλησε την χάρλευ ο σκληρός μηχανόβιος.....

DimChios
31/07/2008, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak

*σε καμια γκομενα, να της πεις για κανα σερβιτσιο κτλ :D



ασε γιατι μια φορα μια μεσα σε ενα Cayenne κοντεψε να μου μεινει στα χερια!
Της εριξα η αληθεια ειναι τοσο βρισιδι που η τυπισσα εβαλε τα κλαματα και κοντεψε να λυποθημισει σου λεω!
Το μετανιωσα! :sick:

Αντι να μου απαντησει: "ναι ρε, πηδα με να δω τι θα καταλαβεις" στην ερωτηση μου... :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
31/07/2008, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
εξυσε τα @@ του, εφτυσε στο χώμα, πέταξε το τσιγάρο στο βαρέλι με την βενζίνη και καβάλησε την χάρλευ ο σκληρός μηχανόβιος.....


εχεις π.μ! :evil:
γιατι εγω μαλακιες ΔΕΝ λεω!!

:wave2:

Cpt. Haddock
31/07/2008, 16:22
Ωραίαααα :smokin:

τώρα που εκτόνώθηκε κι ο Μήτσος δε στέλνουμε το θρεντ στο "χωμα" :D

Sapadak
31/07/2008, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Αντι να μου απαντησει: "ναι ρε, πηδα με να δω τι θα καταλαβεις" στην ερωτηση μου... :blush:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Παιζει και αυτη η επιλογη εε? :lol:

DimChios
31/07/2008, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ωραίαααα :smokin:

τώρα που εκτόνώθηκε κι ο Μήτσος δε στέλνουμε το θρεντ στο "χωμα" :D


πως με ξερει αυτο το παιδι ομως!

:D :D :D

sniper
31/07/2008, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Ωραίαααα :smokin:

τώρα που εκτόνώθηκε κι ο Μήτσος δε στέλνουμε το θρεντ στο "χωμα" :D

στη φυλακή καλυτερα....

τωρα που γύρισε ο δεσμοφύλακας.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DimChios
31/07/2008, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sapadak
Παιζει και αυτη η επιλογη εε? :lol:


γιατι οχι?
Λεφτα ειχε, μ00ναρος ηταν, σε καταλληλη ηλικια για γαμο...

γαμώ!

Και με τα νευρα που χα, σουπερ θα περναγαμε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Bavarian
31/07/2008, 17:15
Κατ' αρχήν Μητσάρα ηρέμησε.Τέτοια συμβαίνουν κάθε μέρα στο μπουρδέλο που ζείτε :D κατά δεύτερον συμφωνώ απόλυτα με το δεύτερο ποστ του κάπτεν,κατά τρίτον έχει έρθει η ώρα να φύγεις από την Αθήνα...δεν ξέρω τι θα κάνεις μούτζωσέ τα όλα και φύγε :winka: και πέμπτον και κυριότερον...αμα ξαναπάρεις τηλέφωνο και είμαι πάνω στο κατέμι και ταξιδεύω και αναγκαστώ να σταματήσω για να σου μιλήσω ΘΑ ΣΕ Γ@ΜΗΣΩ :lol: :rotflmao:



Εφτασα πάνω πριν λίγο πάω να βρώ τον καράφλα :lol: ...


Over and out για πολυ πολύ καιρό :wave2:


:beer:


PS...κ@υλωσες με τον ήχο του ε ? :lol:

marios8
31/07/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios


Μητσάρα πάρε 200αρι ΚΤΜ έλα για καμιά 4ωρη εντουράδα και μετά θα αισθανθείς άλλος άνθρωπος.

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

Zid
31/07/2008, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
Μητσάρα πάρε 200αρι ΚΤΜ έλα για καμιά 4ωρη εντουράδα και μετά θα αισθανθείς άλλος άνθρωπος.

:beer: :beer: :beer: :beer: :wave2:

+125

Tpap
31/07/2008, 18:38
Ρε μητσίου, είσαι μέσ την νύκτα ρε φίλε...και τα βλέπεις διαρκώς.
Τι να σου πώ, πού ήδη δεν ξέρεις..?

Αν τον χτυπήσεις, είσαι χαμένος.
Αν σε χτυπήσει, είσαι χαμένος.

Διαχέιρηση θυμού σου είπαν παραπάνω και απλά θα συμφωνήσω.



Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Μηπως να του ελεγα και ευχαριστω?

μπορούσες να του ζητήσεις συγγνώμη...:D

(χωρίς πλάκα, εγώ το κάνω..)

Λεωνίδας
31/07/2008, 21:15
προτείνω συγκατοίκηση με TROOPER και 15λεπτα sessions μπινελικώματος εκατέρωθεν πρωί, μεσημέρι, βράδυ :wave2:

Aggelos_SV
31/07/2008, 21:31
Σε αυτές τις περιπτώσεις ....Γάντια-Καθρέφτης σημειώσατε 1:rolleyes: :winka: