PDA

View Full Version : boitheia gia agora mpoufan



vassilis88
03/02/2005, 18:40
OXI dermatino. einai kai akribo kai de mou paei.
ta dainese m aresoun poly re gmt alla ap oti exo proseksei einai kapos pio akriba apo ta alla.skeftomai na paro to trax tex,oxi to d-dry giati ksefebgei kapos.exete kanena na mou proteinete alla to poly 300e.

GST
03/02/2005, 21:23
εγω εχω ενα d-dray αλλα 50% αναπνεον δηλαδη το μισο ειναι κοντουρα και το πηρα 290 ευρο απο την dainese στη καλιροης..οποτε ειναι μεσα στο badget σου..και ειμαι πολυ ευχαριστημενος...πολυ ζεστο και αντεχει οση βροχη γουσταρεις....ειχα και πριν ενα αλλο το κρατησα καιρο και ειχα μεινει και μαυτο πολυ ευχαριστημενος......αυτα για την dainese την οποια θεωρω μια απο την καλυτερη στο χωρο αν και λιγο ακριβη.....βεβαια με τα ιδια λεφτα μπορεις να επειλεξεις και σε αλλες εταιρειες οπως spidi πχ μπουφαν με εξισου καλη ποιοτητα και 100% κοντουρα ...απλα δεν ξερω για την αντοχη τους στο χρονο ....συμβουλη ¨¨μην κολλας τα λεφτα που διαθετεις δεν ειναι λιγα δες να παρεις κατι καλο αλλα και να σου αρεσει εμφανισιακα...να σου αρεσει να το φορασ.....και επισησ να εχει ψιλο λαιμο για το κρυο το χειμωνα και να σου ειναι κολλητο (πολυ σημαντικο) για να ειναι ζεστο και να μην φουσκωνει με τον αερα....στο λεω γιατι πολλοι που πανε να παρουν ενα μπουφαν μηχανης νομιζουν οτι θα πρεπει να μην τσαλακωνει το πουκαμησο τους..και αυτο ειναι λαθος....καλη αγορα σου ευχομε:wave2:

gispy
03/02/2005, 23:20
Πηγαινε από yamaha και δες ενα richa με 297 euros που έχει. Το έχω και εγώ και έχει και καταπληκτικό design. Για ποιότητα ...εννοείται!!!!

idi
04/02/2005, 09:24
bering chrome


http://www.banburymotorcyclecentre.co.uk/images/bering_chrome.jpg

ενας φιλος το πηρε 220 ευρω (o Bassalos το εχει 265) και μαμαει