PDA

View Full Version : spiniari kai otan afisw to gkazi petaei kolo...



oxidisingDeamon
02/08/2008, 22:02
helllo frends, ti kanete?

vasika elipa apo to forum arketo kairo... (apo tote pou parousiastika... mexri na apolithw) kai den kserw an exei tethei auto to thema poio prin...

exw to eksis problima... exw ena CBR 600f prosfata allaksa granazia (tha mou pite sta @@ mas alla isos exei sxesi...) exw paratirisi oti apo tote pou irtha athina, tin epomeni mera pou allaksa granazia, anigo to gkazi, an to aniksw poli apotoma kai spiniari polu o troxos, petaei kolo (to ekane kai palia) an den to aniksw polu apotoma kai spiniari ligo o troxos, dld isa pou na niosis oti ksekolaei... kai afisw to gkazi, eno den petaei kolo... me to pou klisw to gkazi petaei kolo... apo ligo, isa pou to katalavenw... mexri para polu... egine kamia stravi stin allagi? i' einai thema sindiasmou elastikwn kai dromou, ara kai prosfisis?

thanks for your time...

Elle
03/08/2008, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από oxidisingDeamon
Tin epomeni mera pou allaksa granazia, anigo to gkazi, an to aniksw poli apotoma kai spiniari polu o troxos, petaei kolo an den to aniksw polu apotoma kai spiniari ligo o troxos, dld isa pou na niosis oti ksekolaei... kai afisw to gkazi, eno den petaei kolo... me to pou klisw to gkazi petaei kolo... apo ligo, isa pou to katalavenw... mexri para polu...
1000 συγνώμη φίλε, δεν κατάλαβα:(

banditgr
03/08/2008, 19:13
an ala3es granazoma (evales mikrotero mprosta.megalitero piso) isos ofeiloete sto oti o kinitiras frenarei perisotero me klisto gkazi.

sakisvolos
03/08/2008, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
an ala3es granazoma (evales mikrotero mprosta.megalitero piso) isos ofeiloete sto oti o kinitiras frenarei perisotero me klisto gkazi.

+1

Ισως επίσης να μην έχει ευθυγραμμιστεί σωστά ο πίσω τροχός και να σου κάνει αυτά τα τρελά!

:wave2:

oxidisingDeamon
03/08/2008, 22:52
thanks mates...

logikotata kai ta 2... vasika egw tou ipa na valei ta idia pou eixe... den nomizw na ta mperdepse giati apo oti ida, i kouta pou evgale ta dika mou eixe polu granazi mesa...

poio pithano mou fenete to deftero... tha to kitaksw... kai tha tentoso ligo tin alisida mpas kai strosi...

thanks anyway..