PDA

View Full Version : Kράνος Agv- ti tech



oscar
04/08/2008, 23:05
Έχει κανένας το κράνος AGV-TiTech να πει εντυπώσεις..π.χ. αν έχει θόρυβο, αν κουνάει στα πολλά χλμ, αν εχει καλό αερισμό, αν κάθεται η ζελατίνα ανοιχτή και στα πόλλα χλμ. και ότι αλλο θέλει

fethry
05/08/2008, 19:46
Γενικά, κρίνωντας απο προσωπική συμβίωση με δύο μοντέλα agv, δε θα στην πρότεινα... Κυρίως λόγω ποιότητας του εσωτερικού, γιατί όσον αφορά την προστασία του περιεχομένου τους, μια χαρά την κάναν τη δουλειά τους... ;)
Βέβαια, μιλάς για το δεύτερο καλύτερο μοντέλο της γκάμας, οπότε ίσως να είναι διαφορετικά τα πράματα...
Δύσκολα θα βρείς πάντως άτομο να το έχει, δεν έχω δει πολλούς στο δρόμο... :wave2:

oscar
05/08/2008, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry
Γενικά, κρίνωντας απο προσωπική συμβίωση με δύο μοντέλα agv, δε θα στην πρότεινα... Κυρίως λόγω ποιότητας του εσωτερικού, γιατί όσον αφορά την προστασία του περιεχομένου τους, μια χαρά την κάναν τη δουλειά τους... ;)
Βέβαια, μιλάς για το δεύτερο καλύτερο μοντέλο της γκάμας, οπότε ίσως να είναι διαφορετικά τα πράματα...
Δύσκολα θα βρείς πάντως άτομο να το έχει, δεν έχω δει πολλούς στο δρόμο... :wave2:

κι εγω αυτο ειδα οτι το εσωτερικό του δεν ήταν και τόσο καλό....σε σύγκριση με το Shoei - x spirit που έχω..αλλά ήμουν μεταξύ Nolan n 94 και agv τα εχω βρει σε καλη τιμη και τα δύο από ενα γερμανικό site fc- moto. και στο δίκυκλο που ρωτησα ποιο είναι καλύτερο μου είπαν το agv σε σχεση με το nolan. Τα shoei δυστυχώς δεν κάνουν για το κεφάλι μου δημιουργούν κοκκινίλα στο μέτωπο και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.

pelargos1
11/08/2008, 13:22
Κάτοχος ενός ti tech εδώ και ένα χρόνο δηλώνω ευχαριστημένος.Στο δικό μου κεφάλι έχει κουμπώσει μια χαρα ,θόρυβος φυσιολογικός ,κουνήματα αναμενόμενα ,ζελατίνα καλή ,αερισμός μέτριος (αν και δεν έχω δει και ποτέ κράνος με καλό για τα δικά μου γούστα εξαερισμό).

Για τα λεφτά του πιστεύω είναι μια αρκετά τίμια πρόταση