PDA

View Full Version : kapsimo



lygonis
07/08/2008, 11:38
Καλημέρα, εχω τσαντιστει και καπου πρεπει να πω και γω τον "πονο" μου.ΕΧω παρκαρει την μηχανη μου νομιμοτατα στο δρομο που δουλευω,(Ριανκουρ στην Πανορμου), αναμεσα απο δυο αυτοκινητα. Και κατεβαινω να παρω ενα χυμο απο το περιπτερο και στη σελα στο σημειο που ερχετε σε επαφη με την ουρα καποιος αφησε ενα τσιγαρο.(βρηκα τη γοπα επανω) Η ουρα εχει λιωσει σε εκεινο το σημειο εχει φουσκωσει και εχει παρει αυτο το καφε μαυρο του καμμενου το χρωμα. γρρρρρρρρρρ τα νευρα μου. Να μην εχω κατεβει και να τον δω την ωρα που το κανει.................αυτα.

sober
07/08/2008, 14:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από lygonis
Καλημέρα, εχω τσαντιστει και καπου πρεπει να πω και γω τον "πονο" μου.ΕΧω παρκαρει την μηχανη μου νομιμοτατα στο δρομο που δουλευω,(Ριανκουρ στην Πανορμου), αναμεσα απο δυο αυτοκινητα. Και κατεβαινω να παρω ενα χυμο απο το περιπτερο και στη σελα στο σημειο που ερχετε σε επαφη με την ουρα καποιος αφησε ενα τσιγαρο.(βρηκα τη γοπα επανω) Η ουρα εχει λιωσει σε εκεινο το σημειο εχει φουσκωσει και εχει παρει αυτο το καφε μαυρο του καμμενου το χρωμα. γρρρρρρρρρρ τα νευρα μου. Να μην εχω κατεβει και να τον δω την ωρα που το κανει.................αυτα.


Ασ΄τα να πανε....στη δικη μου εχω βρει:

1.τους κα8ρεφτες στραβωμενους (στανταρακι...:evil: )
2.μπουκαλακι Ιολη πανω στο τιμονι..
3.πανια... :hypnotize και ζελατινες απο πακετα πανω στη σελα..

ευτυχως μεχρι στιγμης δεν εχω βρει τιποτα εκδορες ή κατι αλλο υποπτο ... αλλα σε καταλαβαινω απολυτα γιατι οντως η γυφτια ορισμενων ειναι ανεκδιηγητη!

:yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

devil's animal
07/08/2008, 14:31
που να δεις την βεσπα (την παλια) του πατερα μου που της ειχε καφασι επανω...:bigcry: :bigcry:
λες και καθε βραδυ εβαζε ταμπελακι "γεμιστε το μεχρι το πρωϊ"..:rotflmao: :rotflmao: