PDA

View Full Version : ktm 990 adventure vs triumph tiger 1050



taksidiotis25
08/08/2008, 02:30
παιδια θα ηθελα τα φωτα σας μιας και τις τελευταιες ημερες με βασανιζει αυτο το διλλημα.
ποιο και γιατι.
του 990 τα χαρισματα πανω κατω τα ξερω,πολεμικο εργαλειο σιγουρα και με πολυ καλες αρετες για εκτος δρομου που ισως να μην με απασχολει και τοσο μιας και κινουμε κυριως σε ασφαλτο.
το tiger δεν το χω οδηγησει οποτε δεν ξερω αρετες η ελλατωματα αν εχει.
ισως να ειναι το δευτερο λιγοτερο ζημιαρικο,εκει δεν ξερω αν και το 990 μου δεν εχει βγαλει και κατι,ομως εδω δεν εχει πουλησει και τοσο το triumph ωστε να χω μαθει καποιες γνωμες,αντε να χει δωσει 4 μηχανακια.
θελω κυριως να ειναι καλο στο θεμα ανεση και προστασια απο τον αερα,οπως επισης κι αξιοπιστια.
τεσπα,εσεις πιο εχετε για καλυτερο?

vestromas
08/08/2008, 02:42
Πω πω, θεματακι που εσκασε λιγο πριν φυγω για διακοπες!!!:lol:
Θα κανω υπομονη, πριν πω τη γνωμη μου. Ελπιζω να περασει τις 40 σελιδες και μετα τις πρωτες απαντησεις να εχει περασει στις αντιπαραθεσεις, για να ζωγραφισω.:a014:

Bavarian
08/08/2008, 02:50
Το μόνο σίγουρο φίλε είναι ότι με το 990 θα έχεις ένα μόνιμο χαμόγελο και θα σκέφτεσαι την επόμενη βόλτα.Το μηχανάκι απλά γαμάει και δέρνει κιόλας άμα λάχει.Τα περί αξιοπιστίας των ΚΤΜ είναι μπούρδες καθώς ζούμε στη χώρα της μαλακίας και της ξερολίας.Σύγκριση με το Tiger δεν υπάρχει,άλλο το ένα μηχανάκι,άλλο το άλλο.Πάρε 990 και θα με θυμηθείς...άσε το εγγλέζικο για άλλους :smokin: Εγώ επί 15 μέρες τώρα το ξεσκίζω και μιλάμε για ξέσκισμα όχι για λούγκρικες καταστάσεις και δεν έχει βγάλει κιχ το καημένο :lol: .Και στην άσφαλτο δεν υστερεί καθόλου μα καθόλου φρενάρει για πλάκα και στρίβει μέχρι να ακουμπήσουν τα κάγκελα κάτω.Αμα έχεις χέρια θα ξεφτιλίσεις αρκετά δυνατότερα μηχανάκια...η επιλογή είναι δική σου.Ή θα αγοράσεις αδρεναλίνη και χαρά ή θα αγοράσεις τον ύπνο του δικαίου...διάλεξε :smokin:

Bavarian
08/08/2008, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Πω πω, θεματακι που εσκασε λιγο πριν φυγω για διακοπες!!!:lol:
Θα κανω υπομονη, πριν πω τη γνωμη μου. Ελπιζω να περασει τις 40 σελιδες και μετα τις πρωτες απαντησεις να εχει περασει στις αντιπαραθεσεις, για να ζωγραφισω.:a014:



Αντε ρε να πάρεις κάνα Beneli :lol: :rotflmao: :bigcry: ...τι θα γίνει θα ανέβεις επάνω ?



:beer: :beer: :beer:

taksidiotis25
08/08/2008, 03:22
το 990 το εχω φιλε μου,το πηρα αυτη την βδομαδα,ειχα παραγγειλει ομως το tiger που ηρθε κιολας εδω και ειναι ετοιμοπαραδωτο και σκεφτομαι μηπως κι εκανα βλακεια που πηρα 990.

Cpt. Haddock
08/08/2008, 07:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
το 990 το εχω φιλε μου,το πηρα αυτη την βδομαδα,ειχα παραγγειλει ομως το tiger που ηρθε κιολας εδω και ειναι ετοιμοπαραδωτο και σκεφτομαι μηπως κι εκανα βλακεια που πηρα 990.


Βλακεία έκανες... :smokin:







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλά ρε σεις, ανοίγετε θέμα αφού κάνετε τη αγορά; :bigcry:

Όπως προείπαν, δε συγκρίνονται τα δύο μηχανάκια, άλλο το ένα και άλλο το άλλο :wave2:

taksidiotis25
08/08/2008, 08:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Βλακεία έκανες... :smokin:







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

καλά ρε σεις, ανοίγετε θέμα αφού κάνετε τη αγορά; :bigcry:

Όπως προείπαν, δε συγκρίνονται τα δύο μηχανάκια, άλλο το ένα και άλλο το άλλο :wave2: δηλαδη?τι εννοεις λεγοντας βλακεια εκανες

Cpt. Haddock
08/08/2008, 08:18
αφ' ενός κάνω πλάκα (αυτό έλειπε να θεωρείται βλακεία η αγορά του 990..)

Αφ' ετέρου δεν καταλαβαίνω. Είχες παραγγείλει το tiger, αλλά λες οτι εδώ και μια βδομαδα πήρες το 990...

Δεν μπορούσες να περιμένεις;

Εάν το tiger σου άρεσε πιο πολύ αλλα βιαζόσουν και πήρες το ΚΤΜ , τότε έκανες βλακεία. Οχι απο πλευράς μηχανών, μια χαρα ειναι και τα δύο και μη συγκρίσιμα, αλλα γιατι απλά βιάστηκες...

Οπότε ξαναρωτάω...

Τι θεωρείς βλακεία;

Την αγορά του 990 η τη βιαστική αγορά του 990?

Οπως καταλαβαίνεις δε μπορούμε να σε βοηθησουμε και πολύ σε αποφάσεις που ήδη πήρες

Καλημέρα :wave2:

taksidiotis25
08/08/2008, 08:38
σωστο αυτο αν και τακτοποιηται ευκολα αν εκανα λαθος ας πουμε,απλα θελω την βοηθεια σας ωστε αν εκανα λαθος να το διορθωσω το συντομοτερο

makis206
08/08/2008, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
σωστο αυτο αν και τακτοποιηται ευκολα αν εκανα λαθος ας πουμε,απλα θελω την βοηθεια σας ωστε αν εκανα λαθος να το διορθωσω το συντομοτερο

Φίλε μου μοτοσυκλέτα αγόρασες (απ'τις ακριβότερες μάλιστα) κι όχι πουκάμισο σε λάθος νούμερο..:smilea:

Cpt. Haddock
08/08/2008, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
σωστο αυτο αν και τακτοποιηται ευκολα αν εκανα λαθος ας πουμε,απλα θελω την βοηθεια σας ωστε αν εκανα λαθος να το διορθωσω το συντομοτερο

Ρε συ αφ' ενός δεν αγόρασες πουκάμισο όπως λέει κι ο αποπάνω ( :p ) αφ' ετέρου και οι δύο μοτοσυκλετες ειναι απο τις καλύτερες της αγοράς.

Το θέμα είναι ΕΣΥ ποιά θέλεις και τι σκοπεύεις να κάνεις με τη μηχανή.

Να στο πω αλλιώς, το tiger υπερτερεί σε ταξίδι λόγω άνεσης, το 990 σε όλα τα άλλα είναι το ίδιο αν όχι και καλύτερο σε καποια σημεία




Το μόνο που μπορώ να πω ειναι μια προσωπική εμπειρία ενός φίλου.

Είχε το tiger955i (σαν το δικό μου). Ενα πρωί το βρήκε καμένο απο γκαζάκια (δεν ειναι της παρούσης)
Πήρε ενα ΚΤΜ990, μεταχειρισμένο. Το συγκεκριμένο δεν του βγήκε, όλο προβλήματα είχε.
Το έδωσε και πήρε το Tiger1050.

Αυτά :wave2:

fethry
08/08/2008, 11:20
Αφού μένεις ηράκλειο καλά έκανες και πήρες το 990...
Κατά πάσα πιθανότητα θα έχει περισσότερη υποστήριξη η ktm απ'την triumph στην κρήτη...
Άσε που θα είσαι πιο άνετος σε χωμάτινες διαδρομές και σε καρόδρομους...

Cpt. Haddock
08/08/2008, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από fethry
Αφού μένεις ηράκλειο καλά έκανες και πήρες το 990...
Κατά πάσα πιθανότητα θα έχει περισσότερη υποστήριξη η ktm απ'την triumph στην κρήτη...
Άσε που θα είσαι πιο άνετος σε χωμάτινες διαδρομές και σε καρόδρομους...

Συμφωνώ :wave2:

McGyver
08/08/2008, 12:22
Μην προσπαθείτε να συγκρίνετε τα μήλα με τα πορτοκάλια...

Δε θα καταλήξετε πουθενά...

:smokin:

makis206
08/08/2008, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Μην προσπαθείτε να συγκρίνετε τα μήλα με τα πορτοκάλια...
Δε θα καταλήξετε πουθενά...
:smokin:

Με λίγο βερύκοκο όμως...:D


138742

kalant
08/08/2008, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
παιδια θα ηθελα τα φωτα σας μιας και τις τελευταιες ημερες με βασανιζει αυτο το διλλημα.
ποιο και γιατι.
του 990 τα χαρισματα πανω κατω τα ξερω,πολεμικο εργαλειο σιγουρα και με πολυ καλες αρετες για εκτος δρομου που ισως να μην με απασχολει και τοσο μιας και κινουμε κυριως σε ασφαλτο.
το tiger δεν το χω οδηγησει οποτε δεν ξερω αρετες η ελλατωματα αν εχει.
ισως να ειναι το δευτερο λιγοτερο ζημιαρικο,εκει δεν ξερω αν και το 990 μου δεν εχει βγαλει και κατι,ομως εδω δεν εχει πουλησει και τοσο το triumph ωστε να χω μαθει καποιες γνωμες,αντε να χει δωσει 4 μηχανακια.
θελω κυριως να ειναι καλο στο θεμα ανεση και προστασια απο τον αερα,οπως επισης κι αξιοπιστια.
τεσπα,εσεις πιο εχετε για καλυτερο?

αμα το θες μονο για ασφαλτο γιατι δεν προτιμησες το tiger, δεν εχει ακουστει κατι για προβληματα, ασε που το μοτερ του ειναι δοκιμασμενο, οποτε τι προβλημα μπορει να εχει...

το ktm ειναι γ@μω τα μηχανακια αλλα αμα ειναι να μην πηγαινεις χωμα ειναι λιγο ακυρη αγορα γιατι κυριως γι'αυτο ειναι...

taxydromos
08/08/2008, 14:21
θα στο πω διαφορετικα με συγκρισημα μεγεθη να το καταλαβεις..

πες οτι γουσταρες την bmw m5, την ειχες παραγγειλει αλλα αργουσε υπερβολικα η παραδοση της...
εσυ ανυπομονος με αρκετο ζεστο χρημα στη τσεπη αποφασισες να αγορασεις την porche 911 turbo..


θα εβγαινες μετα να ρωτησεις αν εκανες καλα που πηρες την porche αντι να περιμενεις ναρθει η bmw???

(εκτος και προτιμας την ανεση των καναπεδων!)




αντε καλοταξιδη βρε!!:beer: :beer: :beer:

el_hymador
08/08/2008, 14:29
Καλα ρε εχετε οδηγησει το Tiger 1050 ολοι εσεις που κανετε αφορισμους "καναπεδατο", "βαρετο" κ.τλ.;

Γ@μ@ει το μηχανακι...δεν ειναι on-off, ειναι ενα all rounder, στριφτερο, με υπεροχο κινητηρα , ανετο αλλα καθολου μα καθολου βαρετο.

Το ADV 990 δεν εχει καμια σχεση με το Tiger, αλλη κατηγορια μοτοσικλετας! Απιστευτο μηχανακι, με πολυ μεγαλες εκτος δρομου δυνατοτητες. Σαφως πιο αβολο στο ταξιδι και οχι τοσο πολυδιαστατο οσο το Tiger.

Για καποιον που δεν σκοπευει να κινηθει στο χωμα πολυ και με αξιωσεις, εγω λεω Triumph δαγκωτο!!!

Cpt. Haddock
08/08/2008, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Καλα ρε εχετε οδηγησει το Tiger 1050 ολοι εσεις που κανετε αφορισμους "καναπεδατο", "βαρετο" κ.τλ.;

Γ@μ@ει το μηχανακι...δεν ειναι on-off, ειναι ενα all rounder, στριφτερο, με υπεροχο κινητηρα , ανετο αλλα καθολου μα καθολου βαρετο.

Το ADV 990 δεν εχει καμια σχεση με το Tiger, αλλη κατηγορια μοτοσικλετας! Απιστευτο μηχανακι, με πολυ μεγαλες εκτος δρομου δυνατοτητες. Σαφως πιο αβολο στο ταξιδι και οχι τοσο πολυδιαστατο οσο το Tiger.

Για καποιον που δεν σκοπευει να κινηθει στο χωμα πολυ και με αξιωσεις, εγω λεω Triumph δαγκωτο!!!

+955

Αν μιλάμε για απλή διάσχιση χωματόδρομου τότε δεν υπάρχει λόγος για το ΚΤΜ

Σωτήρη, ως κάτοχος, υπερβάλεις ολιγον τι :winka:

vestromas
08/08/2008, 14:35
Nα κανω μια βλαχοκαγκουριλιδκη ερωτηση που γουσταρο. Αν στηθουνε σε φαναρι τα εργαλεια σε ατελειωτη ευθεια, με ισαξιους αναβατες, πιο τσαγιωσει το αλλο;
Ειναι απο τα σοβαροτερα κριτιρια μου, αν θα επελεγα ενα απο τα δυο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Nik0s
08/08/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Nα κανω μια βλαχοκαγκουριλιδκη ερωτηση που γουσταρο. Αν στηθουνε σε φαναρι τα εργαλεια σε ατελειωτη ευθεια, με ισαξιους αναβατες, πιο τσαγιωσει το αλλο;
Ειναι απο τα σοβαροτερα κριτιρια μου, αν θα επελεγα ενα απο τα δυο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:


:smokin: :D :blush:

Cpt. Haddock
08/08/2008, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Nα κανω μια βλαχοκαγκουριλιδκη ερωτηση που γουσταρο. Αν στηθουνε σε φαναρι τα εργαλεια σε ατελειωτη ευθεια, με ισαξιους αναβατες, πιο τσαγιωσει το αλλο;
Ειναι απο τα σοβαροτερα κριτιρια μου, αν θα επελεγα ενα απο τα δυο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Δε ξέρω νούμερα, νομίζω οτι το τάιγκερ εχει μεγαλύτερη τελική (επειδή λες για ατελείωτη ευθεία)

Στην εκκίνηση νομίζω το ΚΤΜ θα φύγει μπροστά

el_hymador
08/08/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
Nα κανω μια βλαχοκαγκουριλιδκη ερωτηση που γουσταρο. Αν στηθουνε σε φαναρι τα εργαλεια σε ατελειωτη ευθεια, με ισαξιους αναβατες, πιο τσαγιωσει το αλλο;
Ειναι απο τα σοβαροτερα κριτιρια μου, αν θα επελεγα ενα απο τα δυο.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:


Να σου πω....στην αρχη θα πεταχτει μπροστα το ADV αλλα μετα απο λιγο το Tiger σταδιακα θα παρει κεφαλι και πανω απο τα 200 θα χαιρετησει το KTM, μεχρι που....




...θα τους περασει απο την εξωτερικη V-Strom 650 με +30 αλλαζοντας απο τεταρτη σε πεμπτη καπου στις 5.000 σ.αλ. :lol: :lol: :lol:

vestromas
08/08/2008, 14:43
:rotflmao: Γι αυτο δεν θα το πουλησω ποτε το μωρο μου! Παντα κανει την εκπληξη.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

Cpt. Haddock
08/08/2008, 14:59
Δείτε που πάει αυτός το 1050

http://www.youtube.com/watch?v=J3j4-FGA5Ms&NR=1

:eyepop: :beer:

taxydromos
08/08/2008, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δείτε που πάει αυτός το 1050

http://www.youtube.com/watch?v=J3j4-FGA5Ms&NR=1

:eyepop: :beer:



τσσ,:p

Tpap
08/08/2008, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
....το Tiger σταδιακα θα παρει κεφαλι και πανω απο τα 200 θα χαιρετησει το KTM...

... θα το αφήσει πάρα μα πάρα πολύ νωρίτερα από τα 200...

και εγώ, πάντως, θεωρώ ότι κακώς τα συγκρίνετε. :beer: :beer:


@τακσιδιώτησ25: μήπως -λέω μήπως- πριν αγόραζες να δοκίμαζες και τα δύο...?

Cpt. Haddock
08/08/2008, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
...
@τακσιδιώτησ25: μήπως -λέω μήπως- πριν αγοράσεις να δοκίμαζες και τα δύο...?

διάβασε καλύτερα...

αγόρασε ήδη...

Το 990, ενώ είχε παραγγείλει το tiger και ρωτάει αν έκανε βλάκεία για να την διορθώσει (!)


:p

Tpap
08/08/2008, 15:18
ναι.. δεν το διατύπωσα σωστά. Διόρθωσα. :beer:

taxydromos
08/08/2008, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
διάβασε καλύτερα...

αγόρασε ήδη...

Το 990, ενώ είχε παραγγείλει το tiger και ρωτάει αν έκανε βλάκεία για να την διορθώσει (!)


:p


il était le mouvement le plus intelligent que il pourrait faire..

Cpt. Haddock
08/08/2008, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
il était le mouvement le plus intelligent que il pourrait faire..

qu' il pourrait faire :winka: :D

taxydromos
08/08/2008, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
qu' il pourrait faire :winka: :D

:a013:

Cpt. Haddock
08/08/2008, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
:a013:

Επίσης νομιζω στην υπογραφή ειναι πιο σωστό το sous-forum από το secondaire-forum (άσε που κανονικά είναι forum secondaire...)

:D :smokin: :D

makis206
08/08/2008, 15:45
Κάνας μοντεράτορας ν'αρχίσει τ'αντρίκια Γαλλικά ;:D

:evil:


:lol:

taxydromos
08/08/2008, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κάνας μοντεράτορας ν'αρχίσει τ'αντρίκια Γαλλικά ;:D

:evil:


:lol:


[فوك] أنت

McGyver
08/08/2008, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Κάνας μοντεράτορας ν'αρχίσει τ'αντρίκια Γαλλικά ;

Ρε π@π@ροβιτς Πακ10, δε μας χέζεις;;;

ΔΕΝ είσαι στις γενικές γ@μώ φελέκι μου μέσα...

makis206
08/08/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
[فوك] أنت

Ε όχι και σπάμμερ !:mad: :a26: :rotflmao:

Cpt. Haddock
08/08/2008, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ρε π@π@ροβιτς Πακ10, δε μας χέζεις;;;

ΔΕΝ είσαι στις γενικές γ@μώ φελέκι μου μέσα...

καλά ντε... :p

taksidiotis25
09/08/2008, 00:30
σωστες οι απαντησεις σας κι απο τα περισσοτερα εχω καταληξει οτι τελικα ισως η αγορα του KTM να ειναι καλυτερη απο του tiger.
το tiger δεν ξερω αν θα κανει πιο ανετη διαδρομη σε ταξιδι μιας και η σελα το εχει πολυ μεγαλο σκαψιμο κι η θεση οδηγησης πεφτει λιγο μα λιγο σκυφτη,απο αερα σιγουρα το κεφαλι θα πρεπει να γινεται μπαλακι.

akamarinos
09/08/2008, 03:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
... θα το αφήσει πάρα μα πάρα πολύ νωρίτερα από τα 200...


που το ξερεις?
το φανταζεσαι?

socratis
09/08/2008, 11:54
Καλές βολτές φίλε με το 990.
Έκανες την καλύτερη αγορά!

MikeG
09/08/2008, 15:21
Αποφάσισες τελικά ποιο από τα 2 θα παρκάρεις στις καφετέριες του Ηρακλείου τώρα που είναι καλοκαίρι, γιατί το χειμώνα έχει τουτου.??

taksidiotis25
09/08/2008, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Αποφάσισες τελικά ποιο από τα 2 θα παρκάρεις στις καφετέριες του Ηρακλείου τώρα που είναι καλοκαίρι, γιατί το χειμώνα έχει τουτου.?? εχω παρει το 990 φιλε μου κι εχω κι ενα gs 1200 08 μοντελο.και θα μου πεις τι τις θελω και τις 2?να σου απαντησω.
η bmw εδω ειναι τοσο γυφτοι που εχουν μονο ενα μαστορα για τα service και ο ανθρωπος πνιγεται,για να κλεισεις service απο ανοιξη κι επειτα εισαι τυχερος αν βρεις για 1 μηνα αργοτερα.
ασε που ειναι και με το πασο του ο τυπος αυτος και καληνυχτα,ομως δε το δινω το gs γιατι ειμαι σιγουρος οτι και παλι θα το ξαναπαρω λογω του οτι το θεωρω μοναδικο.
ετσι εχουν τα πραγματα καλος η κακος.καποιος θα το θεωρησει υπερβολη αυτο καποιος αλλος οχι,αφου μπορουμε τωρα γιατι να μην το κανουμε,αυτη ειναι η λογικη μου.
και κατι αλλο,δεν μου αρεσουν οι καφετεριες του ηρακλειου,εχω μηχανη για εξω κι οχι για παρκινγκ στα κουτσομπολαδικα της μιλατου ας πουμε.

liakaros
09/08/2008, 22:34
καλα εγω καθομαι για λιγο...

:a014: :a014: :a014:

δεν θα ενοχλησω το υποσχομαι...

taksidiotis25
09/08/2008, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
καλα εγω καθομαι για λιγο...

:a014: :a014: :a014:

δεν θα ενοχλησω το υποσχομαι... τι εννοεις?:confused:

makis206
09/08/2008, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
τι εννοεις?:confused:
Σιγά να μη βγάλεις άκρη με Χανιώτη Βαραντερόβιο καφετεριάκια !:evil: :bigcry: :rotflmao:

taksidiotis25
09/08/2008, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σιγά να μη βγάλεις άκρη με Χανιώτη Βαραντερόβιο καφετεριάκια !:evil: :bigcry: :rotflmao: αααααααααααααααααα,ε,δε πειραζει,ολοι οι καλοι χωραμε,δεν εχουμε κολληματα εμεις.:beer:

makis206
09/08/2008, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
αααααααααααααααααα,ε,δε πειραζει,ολοι οι καλοι χωραμε,δεν εχουμε κολληματα εμεις.:beer:

Σωστός, το ίδιο είναι κι ο Ηλίας βέβαια αλλά είχα καιρό να του κάνω πλακίτσα :lol:


Από μία έκαστος :beer: :beer:

liakaros
10/08/2008, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Σωστός, το ίδιο είναι κι ο Ηλίας βέβαια αλλά είχα καιρό να του κάνω πλακίτσα :lol:


Από μία έκαστος :beer: :beer:

Ελα τρελο αγορι!!!!!

Νωρις νωρις νωρις βλεπω εκλεισε η Σουγια σημερα:lol: :lol:

Να σου πω... αμα ξαναπας να μου φιλησεις το Πατερακη σταυρωτα σε παρακαλω,ολο λεω να στο πω και ολο το ξεχναω...

Αντε μια γυρα και απο μενα :beer: :beer: :beer: