PDA

View Full Version : Για μπάτσες....



domiemic65
09/08/2008, 10:07
http://uk.youtube.com/watch?v=udyQ69IxoX8&feature=related

Το είδα απο το link που έχει ο φίλος Elle....

Πραγματικά απο τα καλύτερα ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗΝ!!!

Το χειρότερο-ηλιθιότερο μέρος του video θεωρώ οτι είναι το "τραγουδάκι" που αφού για πόση ώρα εξυμνεί την κόντρα, την ΜΗ χρήση κράνους, την νοοτρπία του σας γαμάω και σας δερνω με το μοτόρι μου που με κάνει να έχω συνέχεια τον π...ο μου όρθιο.... στο τέλος λέει και για τα παιδιά που έφυγαν.... Ε βέβαια ρε μεγάλε ακούνε τις "μουσικές" σου, κα....ωνουν με τις παπαριές που λές και πάνε και στουκάρουν!!!!!

Θα μου πείτε οτι η "τέχνη" είναι βγαλμένη απο την ζωή και οτι μιλάει εκ του αντιθέτου.....
Δεν ξέρω τι να πω.... δεν με πείθει πάντως!!!!

Tο σίγουρο είναι οτι ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ!!!!!!

Elle
10/08/2008, 17:28
Εγώ πάντως είμαι Αθώος!

Δεν ξέρω τίποτα, δεν αναλαμβάνω ευθύνη!!!:smilea:


138870

domiemic65
10/08/2008, 20:31
Σαφώς φίλε... δεν πάω να στην πω... το αντίθετο μαλιστα!!!!

Elle
10/08/2008, 21:13
Αστειεύομαι φυσικά...
:D

Georgaras
10/08/2008, 22:19
α ρε Καλαματα και νεα εισοδος.... παλι διασιμη εγινε η πατριδα μας....!!!

παλιο το τραγουδακι παντως.

δεν το κατακρινω γιατι και εμεις υπηρξαμε πιτσιρικαδες και τα καναμε ολα αυτα....

αλλες εποχες τοτε, ... μας ειχε φαει η Μ@λ@κια, α ρε δοξασμενο στρογγιλοφαναρο και GLX-ακι....

τα ειχαμε φαει τα μουτρα μας απειρες φορες!!!!



παντως η σημερινη νεολαια σιγουρα δεν υπιρεαζεται απο αυτα...καθε εποχη εχει και τα δικα της καλα η κακα.

:lol: :lol: :lol:

παντως και εσυ domiemic65 δεν εχεις κανει τιποτα???

ησουν 100% νομοταγης πιτσιρικας??? δεν εχεις καβαλησει ποτε μηχανη στην ζωη σου χωρις κρανος???


τουλαχιστον αυτα τα παιδια το εχουν ριξει στην μουσικη και στα μηχανακια, και οχι στα ναρκωτικα. κατι ειναι και αυτο.

domiemic65
11/08/2008, 16:14
Εχω καβαλήσει χωρίς κράνος και πιτσιρικάς ίσως έκανα πολλές μαλακίες... και μπορεί ακόμα να κάνω... όλοι κάνουμε λάθη (κόντρες ποτέ παρ' όλα αυτά)... αλλά δεν το προάγω σε άποψη-μαγκιά -αντριλίκι!!!

Είσαι σίγουρος οτι μέσα σε ένα τέτοιο κλήμα όπως το εν λόγω βίντεο-τραγούδι δεν θα παίζουν ναρκωτικά;;

Διευκρινίζω οτι εμένα πιο πολύ με ενόχλησε το "τραγούδι" (το οποίο απευθύνεται σε πολύ κόσμο) παρά το βιντεο... στο κάτω κάτω όσον αφορά το κράνος, στο βίντεο οι πιο πολλοί φοράνε!!!

Georgaras
11/08/2008, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από domiemic65
Εχω καβαλήσει χωρίς κράνος και πιτσιρικάς ίσως έκανα πολλές μαλακίες... και μπορεί ακόμα να κάνω... όλοι κάνουμε λάθη (κόντρες ποτέ παρ' όλα αυτά)... αλλά δεν το προάγω σε άποψη-μαγκιά -αντριλίκι!!!

Είσαι σίγουρος οτι μέσα σε ένα τέτοιο κλήμα όπως το εν λόγω βίντεο-τραγούδι δεν θα παίζουν ναρκωτικά;;

Διευκρινίζω οτι εμένα πιο πολύ με ενόχλησε το "τραγούδι" (το οποίο απευθύνεται σε πολύ κόσμο) παρά το βιντεο... στο κάτω κάτω όσον αφορά το κράνος, στο βίντεο οι πιο πολλοί φοράνε!!!

ΟΚ φιλαρακι, σεβαστη η αποψη σου, εχεις δικιο, δεν ειναι μαγκια το να μην φορας κρανος, Μ@λ@κια ειναι.

απο οτι καταλαβα, αλλος εφτιαξε το video και αλλος λεει το τραγουδι, δεν εξηγηται αλλιως:D

domiemic65
12/08/2008, 08:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Georgaras
...απο οτι καταλαβα, αλλος εφτιαξε το video και αλλος λεει το τραγουδι, δεν εξηγηται αλλιως:D

Σίγουρα. Αλλωστε το βιντεο είναι ερασιτεχνικό...

Πάντα όρθιοι παιδιά... και το μυαλό στα κάγκ.... εεεεεε στο κεφάλι ηθελα να πω!!!!:beer: :beer: