PDA

View Full Version : ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΝΤΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ Μl 500



Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
09/08/2008, 11:58
καθως γυρναγα με το Ζ απο καντινα που ειχα παει να δω το φιλαρακι στη καντινα στη λεοφ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ με περναει ενα ΜL500 το γαμημενο χεστηκα δεν ηταν ο θορυβος δεν ηταν τοσο η ταχυτητα αλλα τα πετραδακια που εφαγα τα πηρα και αρχιισα τα δικα μου εκει στη στροφη στο ALEX PARK Ο ΠΟΥΣΤΗΣ ειχε σκυλιασει να με περασει:wave2: (το αμαξι ηταν μαυρο με φιμε τζαμια )

kalant
09/08/2008, 12:11
ωχ...

:a09:

mizz
09/08/2008, 12:16
μπας και είχε κανα χοντρό βαθούλωμα από καμιά μεριά;

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62131 :rolleyes:

Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
09/08/2008, 12:16
Α,,,,, κατι που ξεχασα ρε ρεμαλια ειχα πει οτι κερναω μπυρες καλο ειναι να κανουμε ενα στεκη για να τα λεμε και απο κοντα

Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
09/08/2008, 12:31
δεν ξερω για βαθουλωμα αυτο που ξερω ειναι οτι ειχε τρελαθει να με περασει

Cpt. Haddock
09/08/2008, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
δεν ξερω για βαθουλωμα αυτο που ξερω ειναι οτι ειχε τρελαθει να με περασει

Που σημαινει οτι σε είχε, απλά δεν τον άφηνες... :smokin:

liakaros
09/08/2008, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Που σημαινει οτι σε είχε, απλά δεν τον άφηνες... :smokin:

Eτσι...ετσι :rotflmao: :rotflmao:

Να καθεστε να ασχολειστε με τον καθε κολλημενο που συναντατε στον δρομο,λες και αμα εφευγε ο τυπος απο καμμια στροφη δεν θα τη γλυτωνε και μαλιστα ατσαλακωτος... εσυ ομως με το Ζ??

Στην χειροτερη περιπτωση δε? Να θολωσει και να σε περασει απο πανω...

devil's animal
09/08/2008, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
δεν ξερω για βαθουλωμα αυτο που ξερω ειναι οτι ειχε τρελαθει να με περασει

αν προκειται για τετοιου ειδους κοντριτσα ασ'τον να σε περασει και κολλα του απο πισω αναβοντας τα φωτα (ΑΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ)

αν δεν τον εχεις θα εξαφανιστει και εσυ θα'σαι ετσι:eyepop:

αν τον εχεις και δεν σ'αφηνει, πηγαινε διπλα του και τσαγιασε τον ΣΕ ΑΛΛΗ ΛΩΡΙΔΑ ΟΜΩΣ.

αν τον εχεις και σ'αφησει,it's fair enough,φευγεις και δεν ξανασχολεισαι.


:wave2:

TOLISTOLAROS
09/08/2008, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Στην χειροτερη περιπτωση δε? Να θολωσει και να σε περασει απο πανω...
Αυτό μόνο αρκεί...άστα να πάνε.Μην ασχολείστε με κλουβιά,ειδικά με κλουβιά στυλάκι "είμαι ο μαμιάς της γειτονιάς"...

makis206
09/08/2008, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ο ΑΣΧΕΤΟΣ
στο ALEX PARK

Ο Αλέξης πακέτο έχει ή πάρκο ;:confused:


:rotflmao: :rotflmao:

Ταξιδευτής
09/08/2008, 23:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ο Αλέξης πακέτο έχει ή πάρκο ;:confused:


:rotflmao: :rotflmao:

Μαλλον λαλακια στον εγκεφαλο εχει... :rolleyes:

Aggelos_SV
10/08/2008, 17:57
Στην στροφή αυτή όμως πρέπει να είσαι πολυ προσεκτικός στην πορεία σου γιατί άμα πατήσεις τα τσιμέντα των φρεατίων δεν θέλει και πολύ να γίνεις ένα με το διαχωριστικό διάζωμα.
Επίσης αν σου κάτσει κάνας λακαμάς να κάνει αναστροφή στο φανάρι(το φανάρι ΠΑΝΩ στην στροφή) την έχεις πουτσίσει.

Έχουν δει πολλά τα μάτια μου εκεί...:rolleyes:

Road67
10/08/2008, 18:33
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΞΗΜΕΝΟ ΕΓΩΙΣΜΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΡΑ ΠΟΥ ΔΩΚΑΝΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΟΔΗΓΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΚ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΚΡΙΒΟΘΩΡΗΤΗΣ ΚΟΝΣΕΡΒΑΣ ΤΟΥΣ.

mourgakos
11/08/2008, 21:27
εχω πετυχει στραβοτιμονιες,και καλα για να περασει,που τωρα τους γραφω στα @@ μου+
απλα τους βαζω προβολεις μεσα στους καθρεπτες και τους παω τρενακι....οσο κοβουν ,κοβω,οσο πατανε παταω...μεχρι να παω στο προορισμο μου...
και αμα γινει κανα πολυ χοντρο σκηνικο,φευγει κανα μπουζι πανω στο παρμπριζ.

ARISPEED1
20/08/2008, 19:01
παιδες κυκλοφορεί κ ενα ML 63 AMG ? προσοχή μην γίνουμε ρεζίλι!

vangelis 64
20/08/2008, 23:50
Να σάς πω ένα ανάλογο σκηνικό.

Πάω χθες στο φούρνο να πάρω τυρόπιττα και,ενώ περίμενα τη σειρά μου να πληρώσω,βλέπω μια "κυρία" να προσπαθεί να χωθεί ανάμεσα σε μένα και τον προπορευόμενο.Στο καπάκι και δεύτερη!
Κολλήσανε η μία πάνω στην άλλη για να μού φάνε φάνε τη σειρά,Σάββατο πρωί κι ενώ βρίσκονταν σε διακοπές!
Με πιάσαν τα γέλια(από μέσα μου)και τίς παρατηρούσα στην προσπάθειά τους να ξεγλυστρίσουν αθόρυβα και να περάσουν.
Να περάσουν και να γλυτώσουν πολύτιμα δευτερόλεπτα απ' τίς διακοπές τους;Οοοοοχι!!Έτσι έχουν μάθει.Το σκηνικό συνέβη στην Σαντορίνη και συμβαίνει κάθε μέρα ποικιλοτρόπως.
Κατάντια!:(

Όταν βλέπω τέτοια ποστάκια,λυπάμαι,τσαντίζομαι...κρίμα είναι ρε γαμώτο.Ρε φιλαράκο,τα εκκλησάκια στο δρόμο...σού λένε κάτι;

power hornet
21/08/2008, 00:22
ρε εσεις μην κανετε κοντρες προπαντος με κουτια μια στραβοτιμονια να κανει το αμαξι,μια να του ψαρωσει η μουρη σε εχει στηλει στον αλον κοσμο.
αλλα γενικα μην κανετε κοντρες,θες να ξεκαβλωσεις βρες μια ευθεια να ειναι και αδειος ο δρομος και λιωστο η το καλυτερο βαλτο εθνικη.

cabalai
21/08/2008, 00:54
απο blog


Προδόθηκε όταν πήγε κι αγόρασε 86.000 ευρώ ένα τζιπ Mercedes. Μιλάμε για το Λαζαρίδη, μέλος της συμμορίας Παλαιοκώστα που έκανε, σύμφωνα με όλες τις ενδείξεις, την απαγωγή του βιομήχανου Μυλωνά.

Ο Λαζαρίδης δούλευε σερβιτόρος στο...

...εστιατόριο των Χανίων "Remezzo". Έμενε στο χωριό Μπαζινός και όταν αγόρασε τo Mercedes ML-350 με τα λεφτά απ' τα λύτρα, τα προσημειωμένα χαρτονομίσματα γέμισαν τις τράπεζες της Κρήτης.

Η αστυνομία δεν άργησε να φτάσει γρήγορα σ' αυτόν, να τον υποψιαστεί αμέσως και να τον θέσει υπό παρακολούθηση.

Στη Θεσσαλονίκη όπου μεταφέρεται θα εξεταστεί κατ' αντιπαράσταση με τα 2 άτομα που συνελήφθησαν εκεί, τον Βασίλη Παλαιοκώστα και έναν ακόμη συνεργάτη του...

2 ΜΑΛΑΚΕΣ με μερτσεντες:lol: