PDA

View Full Version : Fuse box??



NikosZX9
09/08/2008, 20:43
Λοιπον εχω κοιταξει το service manual 10 φορες κ ομως ικανοποιητικη απαντηση στην απορια μου δεν ελαβα!
ΠΟΥ ειναι η ασφαλειοθηκη (fuse box) οεο?:confused:
Σε ολα τα αλλα μηχανακια που ειχα την εβρισκα μια κατω απο την σελα,μια δεξια στα πλαστικα αντε στην χειροτερη επρεπε να σηκωσεις το ρεζερβουαρ!!
Αλλα σημερα ολη μερα εψαχνα κ ασφαλειοθηκη πουθενα..
Αν οι υποψιες μου επαληθευθουν κ η καταραμενη βρισκεται πισω απτο μουτρο στην δεξια πλευρα οπως καθομαστε...,τοτε....:mad: ......να χιεσω την μαμα HONDA!!!!:rotflmao:
Αν δηλ για να αλλαξεις μια ασφαλεια πρεπει να λυσεις το μισο μηχανακι τοτε κλαψ κλαψ
Αν λοιπον καποιος ετυχε να την παρει το ματι του πουθενα ας με φωτισει κ εμενα!!
Επισης αυτα τα μαυρα κλιψακια που κουμπωνουν περιεργα ειναι μιας χρησης?:rolleyes:
Οποτε τα βγαζω μου μενουν στο χερι!!:rotflmao: Ειμαι ηδη -3 :lol: :lol:

icex
09/08/2008, 23:41
Στο σημειο που λες εχει τη θυρα για το διαγνωστικο και θελει ΠΟΛΥ προσοχη στο λυσημω.

xapos_kil
10/08/2008, 01:05
αν θυμαμε καλα ειναι στο επιπεδο σημειο του αριστερου οπως καθομαστε φερινγκ κ ναι ειναι λιγο μαλ#!ια !!!

NikosZX9
10/08/2008, 12:00
Παω να δοκιμασω την τυχη μου (και της μηχανης) ψαχνοντας απο αριστερα!!:rotflmao:
may the force be with HONDA :lol:

NikosZX9
10/08/2008, 15:21
Πληρης αποτυχια!!:rotflmao:
Το fuse box δεν ανεβρεθη , πλην ομως το χρεωστικο στα κλιψακια ανεβηκε αισιως στα -4 :rotflmao:

trifonas
11/08/2008, 09:54
EINAI ΔΕΞΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΦΕΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑ. ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=61672

ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΤΟ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΠΗΡΟΥΝΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΩΝ ΤΕΛΩΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ.

NikosZX9
11/08/2008, 10:48
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
Πως θα φτασω εκει μεσα??:bawl: :bawl: :bawl:
Thanks παντως για την επιβεβαιωση , αν δεν το εβλεπα και στην φωτο δεν θα το πιστευα!!
Παω να ξεκανω το VFR :rotflmao:

trifonas
11/08/2008, 18:28
ta klips prepei na ta piezeis sto kentro pros ta mesa gia na ksekoumposoun. an einai palia h mhxanh kai thn blepei o hlios 8a sou spasoun oti kai na kaneis,egw espasa 10-12. ta paraggeila me 1.76 to ena.