PDA

View Full Version : κάθε φορά



gozntari
10/08/2008, 16:46
κάθε φορά που θέλω να ανεβώ στην μηχανή μου την πλησιάζω με αργές και ήρεμες ψυχολογημένες κινήσεις ,της μιλαω απαλά ,της λέω τι έγινε ενώ αυτή με περίμενε, τι έγινε ενώ αυτήν ήταν μακριά μου ,σχεδόν πάντα με καταλαβαίνει .ύστερα …ύστερα την ανάβω και την ακούω και εγώ με την σειρά μου. στο πρόσωπο της μου δείχνει τι χρηάζετε ενώ με την φωνή της καταλαβαίνω αν έχει κάτι μαζί μου η αν την πείραξε κάνεις όσο έλειπα από το πλάι της ,ύστερα φαραώ το κράνος μου και την καβαλάω ,με δυσκολεύει ,λες και μου κραταεί μούτρα ,ειδικά αν την άφησα σε καμία σκοτεινή κατηφόρα …τα μάτια της στην αρχή ,είναι θαμπά ,μόλις την αγκίζω στο ποιό ευαίσθητο σημείο της, τα μάτια της φωτίσουν όλο τον χώρο μπροστά μου …ύστερα πάμε μαζί βόλτα ,εγώ ορίζω με πόσο και που θα πάμε ,για τι είμαι ο άντρας φυσικά ,πολλές φόρες ώμος προσαρμόζω το δρομολόγιο και για της δίκες της ανάγκες ,και πέρναω από κανένα βενζινάδικο βρε αδελφέ …δεν είναι λίγες ώμος οι φόρες που με πάει αποκλείστηκα αυτή όπου της κάνει κέφι .με πάει σε μεροι που θα είμαστε μονό οι δυο μας και θα πούμε τα μυστικά μας, κάτω από τα αστερία …αλλά δεν είναι και λίγες η φόρες που μου έλεγε ψέματα και με έκανε να νομίζω πως είμαι ο κυρίαρχος του δρόμου ,και εκεί που είμαι έτυμος να πετάξω αυτή με προσγείωσε απότομα στην άσφαλτο .δεν της κρατώ κακιά την αγαπώ και την φροντίζω ,μου προσφέρει πολλά

LsKostas
11/08/2008, 21:05
gozntari η μηχανη απο μονη της δεν εχει ψυχη

ψυχη εχουν οι ανθρωποι που βλεπουμε πανω της :smokin: :wave2:

Road67
12/08/2008, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
gozntari η μηχανη απο μονη της δεν εχει ψυχη

ψυχη εχουν οι ανθρωποι που βλεπουμε πανω της :smokin: :wave2: Η μηχανη μπορει οχι, αλλα πανω της οσες φορες εχεις ανεβει εχεις εναποθεσει ενα κομματι του εαυτου σου, το πιο τραχυ, το πιο αναλοιωτο, το πιο ακατεργαστο που οι σκεψεις, τα συναισθηματα δεν εκφραζονται με συντονισμενες φρασεις, καθε φορα που την καβαλας αυτες οι θυμησες σου ερχονται στο νου κι ετσι η μηχανη ζωντανευει κι οι απαντησεις που παιρνεις απο σενανε τον ιδιο ειναι σα να προερχονται απ' αυτη.

gcrook
12/08/2008, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
αυτες οι θυμησες

Ξερεις τη Θοδωρα;:eek: :eek: :eek:

Road67
12/08/2008, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ξερεις τη Θοδωρα;:eek: :eek: :eek: Αστα ρε φιλε ωρες ωρες παππουδιζω, η μπορει να 'χω και το ψωνιο του συγγραφεα :beer:

gozntari
12/08/2008, 16:13
όντος η μηχανή αποτελείτε από ψυχρά μεταλλικά μέρει ,ωμός εμείς τα κάνουμε ,μετά από μια βόλτα ,να ζεματάνε …δεν έχει ψύχη,αλλά επηρεάζει την δικιά μας ζωή και την γεμίζει με απίστευτες εμπειρίες ,δεν ξέρω , αλλά θα ήμουν πολύ διαφορετικός αν δεν την είχα. γεμίζει την ζωή μας ,και παίρνει και κομμάτια από αυτήν .και τα κάνει δικιά της ,έχουμε εμπορίες με την μηχανή που τις ξέρουμε μονό εμείς και αυτή .ακόμα και όταν έχεις την αγάπη σου πίσω στην σελά η μηχανή σου δείχνει ότι ζηλεύει και σου λέει πράγματα που δεν τα ακούει ο συνεπιβάτης …παίρνει ψυχή μέσα από την ψυχή μας ,όταν απόμακρινόμαστε από αυτήν δεν μένει τίποτα μονό καυτά σίδερα και ένα χαμόγελο ικανοποιήσεις στο πρόσωπο μας … :smilea:

zubitos
12/08/2008, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
κάθε φορά που θέλω να ανεβώ στην μηχανή μου την πλησιάζω με αργές και ήρεμες ψυχολογημένες κινήσεις ,της μιλαω απαλά ,της λέω τι έγινε ενώ αυτή με περίμενε, τι έγινε ενώ αυτήν ήταν μακριά μου ,σχεδόν πάντα με καταλαβαίνει .ύστερα …ύστερα την ανάβω και την ακούω και εγώ με την σειρά μου. στο πρόσωπο της μου δείχνει τι χρηάζετε ενώ με την φωνή της καταλαβαίνω αν έχει κάτι μαζί μου η αν την πείραξε κάνεις όσο έλειπα από το πλάι της ,ύστερα φαραώ το κράνος μου και την καβαλάω ,με δυσκολεύει ,λες και μου κραταεί μούτρα ,ειδικά αν την άφησα σε καμία σκοτεινή κατηφόρα …τα μάτια της στην αρχή ,είναι θαμπά ,μόλις την αγκίζω στο ποιό ευαίσθητο σημείο της, τα μάτια της φωτίσουν όλο τον χώρο μπροστά μου …ύστερα πάμε μαζί βόλτα ,εγώ ορίζω με πόσο και που θα πάμε ,για τι είμαι ο άντρας φυσικά ,πολλές φόρες ώμος προσαρμόζω το δρομολόγιο και για της δίκες της ανάγκες ,και πέρναω από κανένα βενζινάδικο βρε αδελφέ …δεν είναι λίγες ώμος οι φόρες που με πάει αποκλείστηκα αυτή όπου της κάνει κέφι .με πάει σε μεροι που θα είμαστε μονό οι δυο μας και θα πούμε τα μυστικά μας, κάτω από τα αστερία …αλλά δεν είναι και λίγες η φόρες που μου έλεγε ψέματα και με έκανε να νομίζω πως είμαι ο κυρίαρχος του δρόμου ,και εκεί που είμαι έτυμος να πετάξω αυτή με προσγείωσε απότομα στην άσφαλτο .δεν της κρατώ κακιά την αγαπώ και την φροντίζω ,μου προσφέρει πολλά





:eek: :eek: :confused: :confused: :hypnotize :wacko: :a53: :a53: :a42: :a42:


φιλαράκο να το κοιτάξεις αυτό.:D






μην τ'αφήσεις.:lol:

liakaros
13/08/2008, 02:03
Μαστορα, δεν σου εκατσε το πιπινι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63602&perpage=15&pagenumber=1) και πας να τον σφυριξεις στην μηχανη, η ιδεα μου ειναι??:wacko:

devil's animal
13/08/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μαστορα, δεν σου εκατσε το πιπινι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63602&perpage=15&pagenumber=1) και πας να τον σφυριξεις στην μηχανη, η ιδεα μου ειναι??:wacko:


χαχαχαχααχαχα
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:
χαχαχαχαχα

πεθανα ρπμ!!
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

gozntari
13/08/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μαστορα, δεν σου εκατσε το πιπινι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63602&perpage=15&pagenumber=1) και πας να τον σφυριξεις στην μηχανη, η ιδεα μου ειναι??:wacko:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ρε τον πουστη πέθανα στα γέλια :rotflmao: :rotflmao: :beer: δεν το είχα σκεφτεί έτσι ,μου βγαίνει μια περισσότερη αγάπη για την μηχανή μετά την χυλοπίτα αλλά δεν τον συνδύασα:lol:

byron
13/08/2008, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μαστορα, δεν σου εκατσε το πιπινι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63602&perpage=15&pagenumber=1) και πας να τον σφυριξεις στην μηχανη, η ιδεα μου ειναι??:wacko:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

liakaros
13/08/2008, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
ρε τον πουστη

Μπα...φημες χρυσε μου....φημες...:blush:

makis206
14/08/2008, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μπα...φημες χρυσε μου....φημες...:blush:

Αχ αγάπη μου...:blush:


:lol: :rotflmao:

YAMAHAFZ6
14/09/2008, 20:39
:rolleyes: min akoute tis fymes.....ego piteyo oti einai aplo metaforiko meso:ninja: lol pantos ama tis ferthis me sebasmo tha se sebasti kai ayti.ama tin agriepsis tha se riksi.ama tin iperagapisis tha se SKOTOSI,den tin empisteyome me tiopota giati kata bathos einai ierodoulos:rotflmao: ayta...

TROOPER
15/09/2008, 01:04
ελα...


141639

road spirit
15/09/2008, 01:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Μαστορα, δεν σου εκατσε το πιπινι (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=63602&perpage=15&pagenumber=1) και πας να τον σφυριξεις στην μηχανη, η ιδεα μου ειναι??:wacko:

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

road spirit
15/09/2008, 01:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ελα... ωραίος φίλος είσαι ρε

γιατί δεν μου τα έδειξες αυτά πριν φύγω ταξίδι ?

και της μιλούσα και εγω τσαμπουκαλεμένα ?


:rotflmao:

TROOPER
15/09/2008, 10:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ωραίος φίλος είσαι ρε

γιατί δεν μου τα έδειξες αυτά πριν φύγω ταξίδι ?

και της μιλούσα και εγω τσαμπουκαλεμένα ?


:rotflmao:

:blush: :blush: :blush: :blush:

vangelis 64
15/09/2008, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ελα... Τι μαλακα..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: