PDA

View Full Version : BΡexei..........



k.klitsas
10/08/2008, 18:36
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ .......................................................................................ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΈ?

nionio$
10/08/2008, 18:40
+1:smokin:

Road67
10/08/2008, 18:41
Να σου πω, για ταξιδακι ωραια ακουγεται να σε πιασει ξαφνικη βροχουλα. Αλλα ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ γαρ που ποτε δεν ειμαστε προετοιμασμενοι σωστα δεν ξερω κατα ποσο θα ευχαριστιοντουσαν πολλοι την εκδρομουλα. Ασε δε που μονο το 50 τα εκατο απ' οσες μηχανες ειμαστε αυτη τη στιγμη χρησιμοποιουμε τη μηχανη χειμωνα καλοκαιρι, οι υπολοιποι καλοκαιρινοι οδηγοι η που θα στραβωνανε με τη βροχουλα, η που δε θα ξερανε να οδηγησουν.
Αυτη τη στιγμη που πρεπει να φυγω σιχτιριζω τον εαυτο μου που δεν εχω μαζι μου την επενδυση του μπουφαν γιατι θα γινω λουτσα, αλλα γουσταρω που θα βγω στη βροχουλα, αλλο που δε γουσταρω τους κουτακηδες που μουρλαινονται οταν χαλαει ο καιρος.

Respect
10/08/2008, 18:48
+ 1000 :a2: :a2: :a2:

Που βρέχει ρε παιδιά;

k.klitsas
10/08/2008, 18:49
ΑΘΗΝΑ...

taxydromos
10/08/2008, 18:55
καλα που βρεχει, θα ποτιστουν τα χωματα και δεν θα εχουμε μετα την ενοχλητικη σκονη..:cool:

ριξε,ριξε,ριξε,ριξε,ριξε,ριξε,ριξε,ριξε,ριξε...

ARISPEED1
10/08/2008, 19:02
Πλημμύρα στην Δυτική Αττική ! Εντουράδες κ μαουντενάδες ετοιμαστείτε για καλοκαιρινή βόλτα για ξεχαρμάνιασμα...........

gdevelek
10/08/2008, 19:04
προσοχή αύριο πρωί, εκεί όπου έχει ρίξει λίγο νερό θα έχει σχηματιστεί γλίτσα που είναι ό,τι χειρότερο

k.klitsas
10/08/2008, 19:05
ΤΩΡΑ ΛΕΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΜΑ ΕΙΧΑΜΕ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ( 56 ΗΜΕΡΩΝ) ΚΑΠΟΥ ΦΟΡΑΓΑΜΕ ΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΦΕΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΣΠΑΡΤΗ.

ARISPEED1
10/08/2008, 19:05
ολοι οι δρόμοι ειναι τίγκα στήν λίγδα κ στους αφρούς ,προσοχή παιδιά !

EVI
10/08/2008, 20:07
oraios kairos alla hmoynA me amaksi :D

byron
10/08/2008, 20:12
Απίστευτη βροχή .... :bigcry:
Πήγα για μπανάκι με την οικογένεια Πόρτο Γερμενό και τόσο νερό και χαλάζι έχω πάρα πολλά χρόνια να δώ. Σε πολλά σημεία ή οδήγηση ήταν αδύνατη καθώς οι υαλοκαθαριστήρες δεν μπορούσαν να απομακρύνουν τόσο νερό.

Για το κομμάτι Αγ. Σωτήρα-Μάνδρα πραγματικά έχω μείνει άφωνος.
Ελλαδάρα ολέ με τους εργολάβους σου, με τους κατασκευαστες σου και τους ανήμπορους υπηκόους που τόσα χρόνια βλέπουμε το πανηγύρι των δις για την κατασκευή δρόμων που υπόσχονται να είναι ασφαλείς και καταλήγουμε να χρησιμοποιούμε δρόμους με λίγο καλύτερες προδιαγραφές από επαρχιακό δρόμο του 1950...
Ποτάμια από χώμα περνούσαν πάνω απ΄το οδόστρωμα, πέτρες και κοτρώνες παντού, ενώ το κομμάτι της Μάνδρας μέχρι την συμβολή με την Αττική οδό ήταν απλα επικίνδυνο.
Το νερό που κατέβαινε ήταν γεμάτο πέτρες, μπουκάλια, βαρέλια (!), κλαδιά και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.
Απογοήτευση πλήρης. Τους μόνους που λυπάμαι ήταν τους άμοιρους οδηγούς που είχαν μείνει με τα αυτοκίνητα μέσα στο ποτάμι και περίμεναν τον από μηχανής θεό να τους σώσει. :sick:
Τα ίδια και έξω απ΄τη Χαλυβουργική με ένα τρομερό μποτιλιάρισμα που οφειλόταν σε έναν πεσμένο προφυλακτήρα φορτηγού κάθετα στον δρόμο. Τι να πω ρε ΄σεις.... Κρίμα,πολύ κρίμα. Δεν αξίζουμε τέτοια αντιμετώπιση.

power hornet
10/08/2008, 20:19
κολοκαιρος, εγινα μουσκεμα ειχα παει με την κοπελια μου για καφε στο λαυριο και στο γυρισμο γιναμε μουσκεμα φοραγα καλοκαιρινο μπουφαν μηχανης αλα τι να κανει αφοθ ειναι διατρητο παλι καλα ποθ φοραγα μποτα μηχανης.

Μικρή Λουλού
11/08/2008, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ασε δε που μονο το 50 τα εκατο απ' οσες μηχανες ειμαστε αυτη τη στιγμη χρησιμοποιουμε τη μηχανη χειμωνα καλοκαιρι, οι υπολοιποι καλοκαιρινοι οδηγοι......











50% ??????

καν'το 20 και παλι πολλα θα λες...

DimChios
11/08/2008, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Απίστευτη βροχή .... :bigcry:
Πήγα για μπανάκι με την οικογένεια Πόρτο Γερμενό και τόσο νερό και χαλάζι έχω πάρα πολλά χρόνια να δώ. Σε πολλά σημεία ή οδήγηση ήταν αδύνατη καθώς οι υαλοκαθαριστήρες δεν μπορούσαν να απομακρύνουν τόσο νερό.

Για το κομμάτι Αγ. Σωτήρα-Μάνδρα πραγματικά έχω μείνει άφωνος.
Ελλαδάρα ολέ με τους εργολάβους σου, με τους κατασκευαστες σου και τους ανήμπορους υπηκόους που τόσα χρόνια βλέπουμε το πανηγύρι των δις για την κατασκευή δρόμων που υπόσχονται να είναι ασφαλείς και καταλήγουμε να χρησιμοποιούμε δρόμους με λίγο καλύτερες προδιαγραφές από επαρχιακό δρόμο του 1950...
Ποτάμια από χώμα περνούσαν πάνω απ΄το οδόστρωμα, πέτρες και κοτρώνες παντού, ενώ το κομμάτι της Μάνδρας μέχρι την συμβολή με την Αττική οδό ήταν απλα επικίνδυνο.
Το νερό που κατέβαινε ήταν γεμάτο πέτρες, μπουκάλια, βαρέλια (!), κλαδιά και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς.
Απογοήτευση πλήρης. Τους μόνους που λυπάμαι ήταν τους άμοιρους οδηγούς που είχαν μείνει με τα αυτοκίνητα μέσα στο ποτάμι και περίμεναν τον από μηχανής θεό να τους σώσει. :sick:
Τα ίδια και έξω απ΄τη Χαλυβουργική με ένα τρομερό μποτιλιάρισμα που οφειλόταν σε έναν πεσμένο προφυλακτήρα φορτηγού κάθετα στον δρόμο. Τι να πω ρε ΄σεις.... Κρίμα,πολύ κρίμα. Δεν αξίζουμε τέτοια αντιμετώπιση.



+600 Βυρωνα αλλα εγω που ημουν σπιτι μπορω να πω οτι την χαρηκα αυτη την Αυγουστιατικη μπορα!
Καθαρισαν και λιγο καποιοι δρομοι, δροσισε και λιγο!
Κατα τα αλλα, οπως τα ειπες...τι να λεμε! :sad:

DimChios
11/08/2008, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
50% ??????

καν'το 20 και παλι πολλα θα λες...


αντε +5% ακόμα...

:rolleyes:

LARISEOS
11/08/2008, 08:57
επικυνδηνη πολυ ....μασ επιασε χτεσ αφου γυρηζαμε απο αγιουσ σαραντα πισω απο το πιλιο.. οπου καναμε free camping στην παραλια...

με το που μπενουμε βολο εχει ξεληνησει ψηλη βροχη....οχι πολυ για να καθαρησει αλλα μονο και μονο για να κανει ακομα πιο επικυνδηνουσ τουσ δρομουσ μεσα στον βολο και στην λαρισα!

ο φιλοσ μου με το χτ επεσε με 5 χλμ ευτηχωσ δεν επαθε τπτ το παλιο χτ του μπαμπα,,,,,! εγω εννιωθα οτι σε καθε στροφη γλυστρανε και οι δυο τροχοι,,,,,,και επισησ εκει που επεσε απο πι παραλιγο να μασ πατησει ενα 4χ4 που ανεβηκε στο κρασπεδο!!!!!

μετα ο γυρησμοσ προσ λαρισα ητανε ευκολοσ!


138884

LARISEOS
11/08/2008, 09:01
ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

:beer:


138885

Road67
11/08/2008, 09:10
LARISEOS, καλα ε φοβερο το μπουφαν σου :evil: απο που το πηρες να παρω κι εγω ενα ; :smokin:

LARISEOS
11/08/2008, 09:55
δεν παλευεται τετοια εποχη το μπουφαν στην λαρισα και στην γυρω περιοχη......εχω καλοκαιρινο αλλα το φωραω βραδια και ταξιδια πιο μεγαλα.... τωρα λαρισα βολοσ ειναι 30 λεπτα!

αλλα αμα σου αρεσει πολυ εχω να σου δωσο πουλαω στο μαγαζι DVS ειναι και ειναι waterproof breathability kai anti-υδρωτασ protection! :smilea:

ετοιμαζω πεμπτη λαρισα--> βολο- αλονισο --> σαββατο επιστροφη βολο -σμιξη γρεβενων--> κυριακη λαρισα!



εε κατι ακομα ευτηχωσ δεν ειδεσ και την παντοφλα!
:beer:

LARISEOS
11/08/2008, 10:12
μολισ εμαθα πωσ απο 45 2 ατομα με μηχανη πηγε 75 φετοσ!!!!

ξεφτυλα και boikotaz!!! στην ακρηβεια!!!!!

gdevelek
11/08/2008, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
δεν παλευεται τετοια εποχη το μπουφαν στην λαρισα και στην γυρω περιοχη......εχω καλοκαιρινο αλλα το φωραω βραδια και ταξιδια πιο μεγαλα.... τωρα λαρισα βολοσ ειναι 30 λεπτα!


σε ενοχλεί η ζέστη με το μπουφάν;

το έγκαυμα από σύρσιμο στην άσφαλτο να δεις πώς παλεύεται... :confused:

Road67
11/08/2008, 10:22
Εγω ειτε με το σκουτερ ειτε με τη μηχανη καθημερινα φοραω μπουφαν, μποτες και κρανος μεσα στην Αθηνα. Αν δεν υπαναχωρεις στα ''ελα μωρε'' των φιλων σου και στη βιολογια σου [μεσω του ιδρωτα] συνηθιζεις. Ασε που πανω απο τα 60 δεν υπαρχει περιπτωση να ζεσταθεις και στο λεω εγω που φοραω χειμωνιατικο μπουφαν.
Εκτος απο το εγκαυμα, επισης δεν παλευεται και η σφηκα που θα σου ερθει και πολλα ακομη απο τα οποια θα σε προστατεψει το μπουφαν.

gdevelek
11/08/2008, 10:31
χε χε... μου έπεσε σφήκα στο μπράτσο προ μηνών... με καλοκαιρινό διάτρητο μπουφάν...

για μια εβδομάδα είχα ένα πολύ εντυπωσιακό αριστερό δικέφαλο...

LARISEOS
11/08/2008, 10:38
σθμφωνω σε ολα εκτοσ απο την σφυκα,,,, εχω μια τεραστια ζελατινα μπροστα οπου καθαρηζει τα παντα οσα ερχονται επανω μου......2 χρονια δεν με εχει χτυπησει τπτ ακομα....


τωρα στο θεμα μου ,,,,, καμια προταση για τον 15 αυγουστο?

ημαστε
1)africa
2)varadero
3)vstrom
4)xt

ολοι θα εχουμε σθνεπιβατη και θελοθμε να καταληξουμε σαββατο βραδι στην σμηξη γρεβενων!

σκεφτηκα να παω λιμνη πλαστηρα την πεμπτη και μετα σμηξη! τι λετε?

Μικρή Λουλού
11/08/2008, 11:02
δεν πας και στην Βωβουσα που ειναι κοντα και ειναι αρκετα πιο ομορφη απο την Σμιξη..??

LARISEOS
11/08/2008, 11:24
απλωσ εχουμε καποιυσ γνωστουσ εκει....και θα περασουμε λεμε να τουσ δουμε!

Μικρή Λουλού
11/08/2008, 11:30
δεν σου'πα να κατσεις και τις 4 μερες εκει,απλα οπωσδηποτε να περασεις και θα αποζημιωθεις.!!


(και που να σου'λεγα και για το Χαλικι που εχει πρασιναδα να στησεις διπλα στο ποταμι με την κολυμπηθρα..)


:)

Κανένας
11/08/2008, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από k.klitsas
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ .......................................................................................ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΈ? δεν συμφωνούμε γιατί όλα τα λεφτά... τα έχουν oi άλλοι :nono:

Ο δε καιρός, ποτέ δεν είναι μελαγχολικός, ποτέ δεν είναι καλός και ποτέ δεν είναι κακός :winka:

Στο δε τίτλο που διάβασα στα νέα μηνύματα, έγραφε ότι, η ΒΡ-έχει
Υπέθεσα λοιπόν, ότι έχει βενζίνη, ότι έχει ανεβάσει τις τιμές- αντί να τις κατεβάσει και ότι εμείς συνεχίζουμε να βάζουμε βενζίνη στις μεγάλες εταιρίες, αντί να κάνουμε αποχή από τις υπηρεσίες τους
Οπότε όταν λέμε τον κακό σου (μας) τον καιρό, είναι σχήμα λόγου και μάλιστα οξύμωρο

όπερ έδει δείξαι :hypnotize
Quod Erat Demonstratum :uplate:
:beer:

Κανένας
11/08/2008, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
+ 1000 :a2: :a2: :a2:

Που βρέχει ρε παιδιά; να υποθέσω… διαχρονικά
:rolleyes:


στο πέρα βρέχει και στο πάντα βρέχει

TROOPER
11/08/2008, 12:27
ΠΑΡΕ ΟΜΠΡΕΛΑ !!!!

devil's animal
11/08/2008, 12:36
και εγω μια απο τα ιδια χθες...


επιστροφη απο Πορτο Ραφτη με την μηχανη....και στον γυρισμο πολυ βροχη και αερας καθ'ολη την διαρκεια της Αττικης Οδου και του Κηφισου.


τεραστια η διαφορα της βρεγμενης Α.Ο. με την βρεγμενη Ε.Ο.:rolleyes:

βραχηκαμε μεχρι το κοκκαλο με το εταιρο ημιση αλλα το κατευχαριστηθηκαμε και οι 2!:D

πολυ αναπαντεχα η βολτα μας εγινε πολυ πιο ενδιαφερουσα περνωντας διπλα απο τζιπ και τρωγωντας ολο το νερο που πεταγαν οι ροδες στους θολους και αυτοι με την σειρα τους στην μουρη μου!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εγω νομιζω παντως οτι με το μπουρινακι ξεπλυθηκαν οι δρομοι απο το καυσαεριο που σε συνδυασμο με την ζεστη τους εκανε ακομα πιο γλιστερους... :look:

DimChios
11/08/2008, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

βραχηκαμε μεχρι το κοκκαλο με το εταιρο ημιση αλλα το κατευχαριστηθηκαμε και οι 2!:D



O μονος τροπος να την κανεις να βραχει την κοπελα οποτε γι αυτο το χαρηκε!

:smokin:

devil's animal
11/08/2008, 12:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
O μονος τροπος να την κανεις να βραχει την κοπελα οποτε γι αυτο το χαρηκε!

:smokin:

μην ζηλευεις καλη μου...:a9:

αλλωστε οποτε θες ρωτα την καθως και ολες τις πρωην μου...
αφου συνεχιζουν να :a021: μαζι μου ενω εχουν βρει αλλους....:a13:

:wave2:

makis206
11/08/2008, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αλλωστε οποτε θες ρωτα την καθως και ολες τις πρωην μου...
αφου συνεχιζουν να :a021: μαζι μου ενω εχουν βρει αλλους....:a13:
:wave2:

Η νυν το διαβάζει το φόρουμ ;:D

devil's animal
11/08/2008, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Η νυν το διαβάζει το φόρουμ ;:D


τσου...:winka:

DimChios
11/08/2008, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
μην ζηλευεις καλη μου...:a9:

αλλωστε οποτε θες ρωτα την καθως και ολες τις πρωην μου...
αφου συνεχιζουν να :a021: μαζι μου ενω εχουν βρει αλλους....:a13:

:wave2:


τελικα ειναι ωραια να "τσιμπαει" καποιος!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Νταξ ρε, σε διαβασαν οι γυναικες του φορουμ, ειδες που σε "ανεβασα"?

:lol: :bigcry: :lol:

mizz
11/08/2008, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τελικα ειναι ωραια να "τσιμπαει" καποιος!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Νταξ ρε, σε διαβασαν οι γυναικες του φορουμ, ειδες που σε "ανεβασα"?

:lol: :bigcry: :lol:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

devil's animal
11/08/2008, 13:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
τελικα ειναι ωραια να "τσιμπαει" καποιος!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Νταξ ρε, σε διαβασαν οι γυναικες του φορουμ, ειδες που σε "ανεβασα"?

:lol: :bigcry: :lol:



ναι μωρε...

λεμε και καμια μ@λακια να περναει η ωρα...:smokin:
:blush:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
11/08/2008, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ναι μωρε...

λεμε και καμια μ@λακια να περναει η ωρα...:smokin:
:blush:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



Δε φταιω, εγω προσπαθησα! Εσυ τα αναιρεσες ολα οσα καταφεραμε ως τωρα!

:rolleyes:

dirtbird
11/08/2008, 13:37
...οι 'γενικές' , πάλι στην πασιέντζα το'χουν ρίξει?

: emoticon ball scratching:........

DimChios
11/08/2008, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
...οι 'γενικές' , πάλι στην πασιέντζα το'χουν ρίξει?

: emoticon ball scratching:........


ειναι περιοδος διακοπων!

:o


:ki o ilios mouliaze t @@dia:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
11/08/2008, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
...οι 'γενικές' , πάλι στην πασιέντζα το'χουν ρίξει?

: emoticon ball scratching:........


2 ωρες ερχομαστε στην δουλεια ρε μαστορα και συμπληρωνουμε 8ωρο στο παρουσιολογιο
:cool:
ασε μας να χαρουμε κατι τις...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

byron
11/08/2008, 15:20
:rolleyes: :a02:

Operater
11/08/2008, 15:34
Εχτές ταξιδεύαμε με την Τζο με το καράβι από Νάξο-Πάρο στον Πειραιά, είχαμε πάει για δουλειά.


Όταν φτάσαμε Κύθνο βλέπαμε στον ορίζοντα (βόρεια) να αστράφτει, να φωτίζεται όλος ο ουρανός, αστραπές διαφορετικές! ΑΠίστευτο θέαμα! Και με widescreen όλο τον ουρανο! Και καθώς περνούσαμε Κύθνο, μύριζε και το νοτισμένο χώμα...άλλα αίσθηση! Και από πάνω μας, ξαστεριά!!

Βέβαια, φύσαγε πολύ, αλλά ήταν εμπειρία φοβερή!

DimChios
11/08/2008, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
:rolleyes: :a02:


στο τσακ και θα σου ρχοταν στο κεφαλι η οθονη απο τη πλευρα που την πεταξες!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






ξερω, ξερω, εγω το ξεκινησα το σπαμ, sorry! :blush:

mourgakos
11/08/2008, 21:21
βραδυ βροχη λαδια σπαραλιασμενα αμαξια
γρατζουνια και στραβο τιμονι
μονος ευτυχως....
αν ημουν με τη γυναικα μου...... αν ,λεω αν.....θα ειχα παθει και εγω και αυτη ζημια...
εγω ξερω να πεφτω,η γυναικα μου τι θα εκανε?σαν το τσουβαλι...
και θ α επαιρνε και μενα μαζι,για να την προφυλαξω...με το δικο μου ποδι και χερι ετσι ωστε να μην χτυπαγε πολυ...τα κεφαλια μας ειναι παντα προστατευμενα..
ΑΛΛΑ....μιλαμε για πολυ λαδι......η μηχανη εκει που σταματουσα,σε κοκκινο φαναρι ,ηταν βραδυ
και μετα την βροχη,δεν φαινοταν τιποτα,ξαφνικα τρελαθηκε......
μετα ειδα στην ακρη του δρομου τα σμπαραλιασμενα,που τα ειχαν παρατησει,
και ακομα ετρεχαν λαδια.ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΑΔΙΛΑ μου ηρθε να τους ριξω γκαζακια....στην ουσια η γρατζουνια προηλθε απο την μηχανη,εγω δεν επεσα,
προσπαθησα να την κρατησω ,τις εκανα 3-4 γυρους γυρω απο το ποδι μου,
οπου δεν αντεξα αλλο και την αφησα να πεσει οσο πιο μαλακα μπορουσα...
ειμαι και κοντουλης γαμωτ...
αι σιχτιρ

devil's animal
11/08/2008, 23:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
στο τσακ και θα σου ρχοταν στο κεφαλι η οθονη απο τη πλευρα που την πεταξες!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:








:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

devil's animal
11/08/2008, 23:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mourgakos
βραδυ βροχη λαδια σπαραλιασμενα αμαξια
γρατζουνια και στραβο τιμονι
μονος ευτυχως....
αν ημουν με τη γυναικα μου...... αν ,λεω αν.....θα ειχα παθει και εγω και αυτη ζημια...
εγω ξερω να πεφτω,η γυναικα μου τι θα εκανε?σαν το τσουβαλι...
και θ α επαιρνε και μενα μαζι,για να την προφυλαξω...με το δικο μου ποδι και χερι ετσι ωστε να μην χτυπαγε πολυ...τα κεφαλια μας ειναι παντα προστατευμενα..
ΑΛΛΑ....μιλαμε για πολυ λαδι......η μηχανη εκει που σταματουσα,σε κοκκινο φαναρι ,ηταν βραδυ
και μετα την βροχη,δεν φαινοταν τιποτα,ξαφνικα τρελαθηκε......
μετα ειδα στην ακρη του δρομου τα σμπαραλιασμενα,που τα ειχαν παρατησει,
και ακομα ετρεχαν λαδια.ΚΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΑΔΙΛΑ μου ηρθε να τους ριξω γκαζακια....στην ουσια η γρατζουνια προηλθε απο την μηχανη,εγω δεν επεσα,
προσπαθησα να την κρατησω ,τις εκανα 3-4 γυρους γυρω απο το ποδι μου,
οπου δεν αντεξα αλλο και την αφησα να πεσει οσο πιο μαλακα μπορουσα...
ειμαι και κοντουλης γαμωτ...
αι σιχτιρ

περαστικα...
:beer: :beer: :beer:


οτι να'ναι ειναι αυτο το thread...
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Fireball400
12/08/2008, 00:58
και με το που συνειδητοποιώ οτι πιάνει βροχή πετάγομαι σαν τον πίθηκος να σκεπάσω την πλυμένη(πριν 10 μέρες,του χρόνου πάλι :lol: )μηχανή μου:lol:

Fireball400
12/08/2008, 01:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από k.klitsas
ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΚΟΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ.ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΝΕΙΣ ΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΦΕ,ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ .......................................................................................ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ.
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΈ?

...όχι
Δεν γουστάρω τους βρεγμένους επαρχιακούς δρόμους και να ψάχνω για βενζινάδικο:lol:
Για τον καφέ και το τσιγάρο μέσα είσαι:p