PDA

View Full Version : Θέλω να παραγγείλω...



Elle
10/08/2008, 21:15
...αυτό!


138878

Elle
10/08/2008, 21:18
Το θέμα είναι που το βρίσκω. Μια βόλτα στα μαγαζιά δεν με έπεισε οτί δεν
υπάρχει το συγκεκριμένο προστατευτικό εξάτμισης. Γιατί όλοι έτσι είπαν!
Κάπου θα υπάρχει δεν μπορεί...

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω;

byron
10/08/2008, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
Το θέμα είναι που το βρίσκω. Μια βόλτα στα μαγαζιά δεν με έπεισε οτί δεν
υπάρχει το συγκεκριμένο προστατευτικό εξάτμισης. Γιατί όλοι έτσι είπαν!
Κάπου θα υπάρχει δεν μπορεί...

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω;

Αυτό που ψάχνεις δεν είναι μόνο προστατευτικό εξάτμισης, αλλά ολόκληρη εξάτμιση, που παρουσιάστηκε ως after market μαζί με άλλα πράγματα (GPS, spoiler κλπ) απ΄την suzuki Γερμανίας στην έκθεση intermoto το 2006. Πιθανόν να είναι επίσημα αξεσουάρ της suzuki. Μια μεγαλύτερη φωτογραφία που είδα, ψιλοχάλια δείχνει πάντως....

Πάρε δράπανο, σβουράκι-φρέζα, ένα spray ματ ανθρακί εξάτμισης και ξηγήσου... :D


138879

Georgaras
10/08/2008, 22:13
υπαρχει και το εχει η αντιπρωσοπεια, ειναι προστατευτικο εξατμισης, βγαινει νομιζω και σε ασιμι.

τωρα τιμη δεν ξερω , γιατι δεν μου πολυ αρεσε και δεν ρωτησα.

grasshopper
12/08/2008, 13:31
Φίλε Elle,

Αν μιλάς για το μαύρο προστατευτικό εξάτμισης το έχω.

θα το βρείς στο δίκτυο καταστημάτων Suzuki. Εγώ το πήρα απο το κατάστημα ανταλλακτικών suzuki στη Μιχαλακοπούλου:D

Random
12/08/2008, 21:25
το εχουν ολες οι αντιπροσωπειες σουζουκι...το προστατευτικο εξατμισης βγαινει σε μαυρο και ασημι...το μαυρο ειναι λιγο ματ αλλα με ενα σπρει το κανεις μαυρο γυαλιστερο..ετσι το εκανα εγω..ειναι πολυ μουρατο κατα τη γνωμη μου σε σχεση με το ασημι φτηνοκαπακο που εχει απο τη μανα του..μπαινει πολυ ευκολα και πολυ γρηγορα(2 αλλεν) και ειναι ιδιο ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ απο 2004 εως και σημερα και ας εχει πιο χοντρη εξατμιση το τελευταιο λογω αλλου καταλυτη..Το συνιστω ανεπιφυλακτα..ομορφαινει κατ εμε την μηχανη χωρις να χρειαστει να αλλαξεις εξατμιση...

Elle
13/08/2008, 20:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
το εχουν ολες οι αντιπροσωπειες σουζουκι...το προστατευτικο εξατμισης βγαινει σε μαυρο και ασημι...το μαυρο ειναι λιγο ματ αλλα με ενα σπρει το κανεις μαυρο γυαλιστερο..ετσι το εκανα εγω..ειναι πολυ μουρατο κατα τη γνωμη μου σε σχεση με το ασημι φτηνοκαπακο που εχει απο τη μανα του..μπαινει πολυ ευκολα και πολυ γρηγορα(2 αλλεν) και ειναι ιδιο ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑ απο 2004 εως και σημερα και ας εχει πιο χοντρη εξατμιση το τελευταιο λογω αλλου καταλυτη..Το συνιστω ανεπιφυλακτα..ομορφαινει κατ εμε την μηχανη χωρις να χρειαστει να αλλαξεις εξατμιση...

Tι, το συγκεκριμένο προστατευτικό που δείχνω στη φωτογραφία έχεις; Ή απλά το μαμά σε μαύρο ματ που απλά το βερνίκωσες; Κάποια φωτογραφία είναι εύκολο να βάλεις;

plumber
14/08/2008, 18:36
το συγκεκριμενο της φωτο το πουλαει η suzuki ......

grasshopper
28/08/2008, 14:24
Αυτο που λές έχω αγορασμένο απο Suzuki. Φωτό δεν έχει νόημα είναι ίδιο με της φωτογραφίας. Στο κάτω κάτω πήγαινε Suzuki και δες το.

dirtbird
28/08/2008, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από grasshopper
Φίλε Elle,



όπως 'φίλε madam F(r)igaro' ? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ganezos
28/08/2008, 15:13
Δες μηπως σου αρεσει αυτο


139839

Elle
29/08/2008, 23:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
όπως 'φίλε madam F(r)igaro' ? :bigcry: :bigcry: :bigcry:

ναι, κι όπως λέμε και Elleϊνός, ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σημαίνει
πάντως σίγουρα δεν έχει να κάνει με τη μόδα.

Elle
29/08/2008, 23:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από ganezos
Δες μηπως σου αρεσει αυτο

Μου αρέσει κι αυτό, βέβαια, δίνω ρέστα για το προστατευτικό που πρωτοανέφερα,
μαύρο ματ με τις τρύπες μισοφέγγαρα.

Elle
29/08/2008, 23:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Elle
τρύπες μισοφέγγαρα.

...ή ό,τι άλλο δείχνει να είναι.

charlie says
29/08/2008, 23:47
απο κοντα δεν ειναι και τοσο ωραιο ,γιατι φαινονται οι κολλησεις πανω στην εξατμιση .περι ορεξεως βεβαια

Elle
29/08/2008, 23:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από charlie says
περι ορεξεως βεβαια

...κωλοκυθόπιτα, ναι σίγουρα. Δε με χαλάει αυτό σε εμφάνιση όσο με χαλάει το μαμά βερνικομένο ασημί προστατευτικό. Από την αρχή δεν το πήγαινα!

Bavarian
04/09/2008, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από charlie says
απο κοντα δεν ειναι και τοσο ωραιο ,γιατι φαινονται οι κολλησεις πανω στην εξατμιση .περι ορεξεως βεβαια



Σωστότατος :winka: κι εμένα μου τη σπάει έτσι.