PDA

View Full Version : θελω να μαθω για Vfr..



zopas
12/08/2008, 13:06
Ειμαι νεος στο Φορουμ και δεν εχω ψαξει μεσα σ' αυτο με λεπτομερεια ολες τις απαντησεις για ενα θεμα που με ενδιαφερει..

Θα ηθελα την γωνμη σας για το VFR 2008, ως προς την συμπεριφορα του μεσα στην κινηση της Αθηνας, την αξιοπιστια του, τα ελαττωματα του, σερβις, βαρος, αεροδυναμικη, καταναλωση, συμπεριφορα μς 2ο ατομο,τη θεση οδηγησης και οτι αλλο μπορει καποιος να με διαφωτισει σχετικα με την μοτοσυκλετα αυτη με πρωταρχικο την συμπεριφορα του στην κινηση στην πολη της Αθηνας..

Το μονο που ξερω ειναι οτι το μηχανακι αυτο εχει αδικηθει ως προς την μεταπωλητικη του αξια..

Σας ζητω συγγνωμη αν επαναλαμβανω "τετριμμενες" ερωτησεις αλλα θα ηθελα να μαθω απο καποιους κατοχους..

ευχαριστω...

Sapadak
12/08/2008, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από zopas
Ειμαι νεος στο Φορουμ και δεν εχω ψαξει μεσα σ' αυτο με λεπτομερεια ολες τις απαντησεις για ενα θεμα που με ενδιαφερει..

Θα ηθελα την γωνμη σας για το VFR 2008, ως προς την συμπεριφορα του μεσα στην κινηση της Αθηνας, την αξιοπιστια του, τα ελαττωματα του, σερβις, βαρος, αεροδυναμικη, καταναλωση, συμπεριφορα μς 2ο ατομο,τη θεση οδηγησης και οτι αλλο μπορει καποιος να με διαφωτισει σχετικα με την μοτοσυκλετα αυτη με πρωταρχικο την συμπεριφορα του στην κινηση στην πολη της Αθηνας..

Το μονο που ξερω ειναι οτι το μηχανακι αυτο εχει αδικηθει ως προς την μεταπωλητικη του αξια..

Σας ζητω συγγνωμη αν επαναλαμβανω "τετριμμενες" ερωτησεις αλλα θα ηθελα να μαθω απο καποιους κατοχους..

ευχαριστω...


Δεν ειναι σχεδιασμενο πρωταρχικα για τετοια χρηση.

Μεσα στη πολη ανεβαζει θερμοκρασια πολυ ευκολα

Κανε και λιγο κρατει γιατι ακουγονται ΠΟΛΥ εντονα για παρουσιαση καινουριο το σεπτεμβρη

Road67
12/08/2008, 13:50
O ενας θελει το vfr κι ο αλλος το hornet 1000 για μεσα στην Αθηνα :confused: :confused: Ειτε που γκρεμιστηκαν μερικα κτιρια στην Αθηνα κι αποκτηαμε χωρο, ειτε που το γνωστο μαρκετινιτικο κολπο του μεγεθους με το οποιο στρεψανε τον κοσμο σε αγορες τερατων suv και τωρα πιανει και στις μηχανες, ειτε που τελικα κατι προσπαθειτε να μας πειτε ολοι εσεις για τις χοντα :D :D

zopas
12/08/2008, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
O ενας θελει το vfr κι ο αλλος το hornet 1000 για μεσα στην Αθηνα :confused: :confused: Ειτε που γκρεμιστηκαν μερικα κτιρια στην Αθηνα κι αποκτηαμε χωρο, ειτε που το γνωστο μαρκετινιτικο κολπο του μεγεθους με το οποιο στρεψανε τον κοσμο σε αγορες τερατων suv και τωρα πιανει και στις μηχανες, ειτε που τελικα κατι προσπαθειτε να μας πειτε ολοι εσεις για τις χοντα :D :D

Zητω συγγνωμη αν χαλασα τη μερα σου αλλα ειμαι ο ιδιος που εκανα και τις δυο ερωτησεις..Επειδη θελω να πηγαινω που και που ταξιδακια ισως και ταξιδια και επειδη δεν επιθυμω να παρω παπι και να εχω αγχος κλοπης και συντηρησης για δυο μηχανες, οπως κανουν οι περισσοτεροι, θελω μια μηχανη που να κανει για πολη και για ταξιδια στο μετρο του δυνατου, με προτεραιοτητα την κινηση της πολης...για αυτο ψαχνομαι και νομιζω καλα κανω..

Ελπιζω οτι αυτο μπορεις να το καταλαβεις..αλλωστε δεν εχουμε ολοι την ιδια φιλοσοφια και τα ιδια γουστα, ετσι δεν ειναι;

Road67
12/08/2008, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zopas
Zητω συγγνωμη αν χαλασα τη μερα σου αλλα ειμαι ο ιδιος που εκανα και τις δυο ερωτησεις..Επειδη θελω να πηγαινω που και που ταξιδακια ισως και ταξιδια και επειδη δεν επιθυμω να παρω παπι και να εχω αγχος κλοπης και συντηρησης για δυο μηχανες, οπως κανουν οι περισσοτεροι, θελω μια μηχανη που να κανει για πολη και για ταξιδια στο μετρο του δυνατου, με προτεραιοτητα την κινηση της πολης...για αυτο ψαχνομαι και νομιζω καλα κανω..

Ελπιζω οτι αυτο μπορεις να το καταλαβεις..αλλωστε δεν εχουμε ολοι την ιδια φιλοσοφια και τα ιδια γουστα, ετσι δεν ειναι; Βρε συ μην τσαντιζεσαι. Μιλαμε σοβαρα και καλαμπουριζουμε ταυτοχρονα, πως αλλιως θα περασει αυτο το ερημο καλοκαιρι για οσους ειχαμε την ατυχια να μεινουμε εδω :confused: :beer:
Παρε καλυτερα κατι σε 600 να κινειται και ανετα στην πολη και να κανει και ταξιδι. Προφανως θελεις κατι σε street η τουρινγκ, ετσι;
Ξερω πως ειναι πολυ μεγαλυτερη μηχανη, αλλα κινειται ανετα στην πολη και κανει ταξιδι, απλα ειναι καπως [προσωπικη αποψη] παρωχημενη σχεδιαστικα, CB1300.
Στα 600 εως και 750 εγω σου προτεινω
Ζ750, Z750s, Fz6, Fazer [στις χαμηλες βεβαια θα σε κουρασουν μεσα στην πολη], Street Triple, CBF600s, Hornet 600, Gsr600, Gsxr600. Εναλλακτικα αν και δεν ειναι αυτης της κατηγοριας ουτε και κινειται πολυ ξεγνοιαστα μεσα στην πολη, V strom 650.

zopas
12/08/2008, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Βρε συ μην τσαντιζεσαι. Μιλαμε σοβαρα και καλαμπουριζουμε ταυτοχρονα, πως αλλιως θα περασει αυτο το ερημο καλοκαιρι για οσους ειχαμε την ατυχια να μεινουμε εδω :confused: :beer:
Παρε καλυτερα κατι σε 600 να κινειται και ανετα στην πολη και να κανει και ταξιδι. Προφανως θελεις κατι σε street η τουρινγκ, ετσι;
Ξερω πως ειναι πολυ μεγαλυτερη μηχανη, αλλα κινειται ανετα στην πολη και κανει ταξιδι, απλα ειναι καπως [προσωπικη αποψη] παρωχημενη σχεδιαστικα, CB1300.
Στα 600 εως και 750 εγω σου προτεινω
Ζ750, Z750s, Fz6, Fazer [στις χαμηλες βεβαια θα σε κουρασουν μεσα στην πολη], Street Triple, CBF600s, Hornet 600, Gsr600, Gsxr600. Εναλλακτικα αν και δεν ειναι αυτης της κατηγοριας ουτε και κινειται πολυ ξεγνοιαστα μεσα στην πολη, V strom 650.


Μια χαρα ειμαι και μου αρεσει να συμμετεχω στην πλακα..

...το cb1300 το γουταρω πολυ αλλα βασικο ειναι και το θεμα Βαρους..ειδικα στις πολεις στις χαμηλες παιζει ρολο...θα ηθελα μοτορι γυρω στα 215 κιλα συνολο( μαζι με το καυσιμο), με δυνατες χαμηλες αλλα και να μη λεει οχι στα 200 και στις μεσαιες να ειναι ροπατο...Ο τιγρης ο 1.050 μου γυαλιζει αλλα το ψαχνω και για αυτο ρωταω πρωτα για τη Χοντα γιατι τις θεωρω αξιοπιστες..

theodosisv
12/08/2008, 18:14
προσωπικα θα απερριπτα τη μηχανη μου για χρηση κυριως εντος πολης εκτος κι αν θελεις κυριως να την καμαρωνεις στατικα. η μηχανη οχι μονο αδικειται στην πολη αλλα δυσφορει κιολας. εχω παπι για εδω και την κινω μονο για καπου μακρια(εντος πολης) η οταν εχω την αναγκη να βρεθω πανω της...

icex
12/08/2008, 23:53
Κοιτα αν κινησε στο κεντρο της Αθηνας οχι δεν κανει,αν ομως κινησε στα προαστια μπορει να σε
βολεψει μια χαρα.

Εγω για παραδειγμα κανω καθημερινα τη διαδρομη Πετρουπολη - Ανω λιοσια δυο φορες την
ημερα και δεν εχω κανενα προβλημα.Σιγουρα υπαρχουν και ποιο ανετα και ποιο οικονομικα
αλλα αμα το γουσταρης...:winka:

byron
13/08/2008, 00:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
O ενας θελει το vfr κι ο αλλος το hornet 1000 για μεσα στην Αθηνα


Αρχικά δημιουργήθηκε από zopas
Zητω συγγνωμη αν χαλασα τη μερα σου αλλα ειμαι ο ιδιος που εκανα και τις δυο ερωτησεις..


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

katana
13/08/2008, 01:27
Ρίξε μια ματιά και στο BMW F800ST, ιδίως στα μεταχειρισμένα βρίσκεις καλές ευκαιρίες. Περιμένουμε (Triumph Club) και το Triumph Tiger Cub 675 το οποίο θα καλύπτει όσα θέλεις να κάνεις και μην ακούς ότι λένε, έχω 4 χρόνια Tiger 955i και δεν βγάζει τίποτα και του κάνω και 150 με 250 χιλιόμετρα την ημέρα μέσα στην Αθήνα.

zopas
14/08/2008, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από katana
Ρίξε μια ματιά και στο BMW F800ST, ιδίως στα μεταχειρισμένα βρίσκεις καλές ευκαιρίες. Περιμένουμε (Triumph Club) και το Triumph Tiger Cub 675 το οποίο θα καλύπτει όσα θέλεις να κάνεις και μην ακούς ότι λένε, έχω 4 χρόνια Tiger 955i και δεν βγάζει τίποτα και του κάνω και 150 με 250 χιλιόμετρα την ημέρα μέσα στην Αθήνα.

Φιλε μου σου ευχομαι ατελειωτα απροβληματιστα χιλιομετρα με την 995ι..Απλα εισαι απο τους τυχερους και ο τιγρης σου βγηκε λαχειο..

Χθες μπηκα στο Φορουμ της Τραιουμφ και το τι γραφουν οι ιδιοι οι χρηστες για τα προβληματα του νεου Τιγρη αστα να πανε...Προβλημα με μπαταρια, καιει λαδια απειρα, το ABS προβληματικο, τα προστατευτικα της αλυσσιδας προβληματικα με αποτελεσμα λαδι και λασπη να φθανει στην πλατη σου ολοκληρη! και το χειροτερο μια τελειως απουσα αντιπροσωπια που απο τη στιγμη που θα στα παρει, σε εχει στην κυριολεξια γραμμενο με το χειροτερο τροπο και ψαχνεις να βρεις το δικιο σου στα δικαστηρια...ασε και που οι καλοι μαστορες για τιν Τιγρη ειναι ελαχιστοι..
Μπες μεσα στο σαιτ να τα διαβασεις με τα ματια σου...εγω εφριξα παντως..

Αν ειναι να δωσω 12.500 ευρω για τον Τιγρη και να χασω την ηρεμια μου, παρακαλω δεν θα παρω.. οποτε παμε για αλλα...σου ευχομαι καλα χιλιομετρα..

kondoras
20/08/2008, 13:47
Εγω φιλε εχω το cbf 600 του 2008.Γλυκο μηχανακι κινησε Αθηνα πας βολτες.

Για ποιο μακρια εχω μια εντσαση για την σελα του που την στενεψαν και την σκληριναν.

Θελει βελτιωση οσο και.......σιδεροκολος να εισαι......δεν ειμαι και κανενας βαρυς.

Και οι συντονισμοι στις 6000 στροφες που εχεις 130 χλμ. και ενοχλουν.

Δεν υπαρχουν παντα..παραξενο αλλα ετσι ειναι.

Εντελως χαμηλοροπο δεν σκορτσαρει ποτε φρενα καααλα.

προστασια απο αερα μμμ... εγω το εχω αφησει να μου στελνει στους ωμους αερα ετσι ξεκουραζοντε τα χερια μου.

Παπουδομηχανη.Το πηρα 7700+νουμερο

ACHEXAR75
20/08/2008, 16:42
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΖΟΠΑΣ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ, ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ(ΠΟΥ ΑΜΦΙΒΑΛΩ) Κ.Τ.Λ. ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ VFR 800 ΑΝ ΤΙΣ ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΕΙΣ(ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ). ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΔΗΓΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ , Η ΑΙΣΘΗΣΗ, ΤΑ ΦΡΕΝΑ, ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΩΡΑ ΑΚΙΝΗΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ:Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ(ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ!!ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΤΟ VFR 800 EINAI............................................................ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

700_Thespieis
20/08/2008, 16:55
Γιατι φωναζεις??:cool:

ACHEXAR75
20/08/2008, 17:08
ΔΕ ΦΩΝΑΖΩ... ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ VFR ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!! ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΑΙΝΩ!

theodosisv
20/08/2008, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από ACHEXAR75
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΠΩ ΣΤΟ ΦΙΛΟ ΖΟΠΑΣ ΤΟ ΕΞΗΣ:
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ, ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ(ΠΟΥ ΑΜΦΙΒΑΛΩ) Κ.Τ.Λ. ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ VFR 800 ΑΝ ΤΙΣ ΞΕΚΟΚΑΛΙΣΕΙΣ(ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ). ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΟΔΗΓΙΚΗ ΑΠΟΛΑΥΣΗ , Η ΑΙΣΘΗΣΗ, ΤΑ ΦΡΕΝΑ, ΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΩΡΑ ΑΚΙΝΗΤΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑΖ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣΣ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ:Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ(ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ) ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ!!ΟΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΧΑΝΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ. ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΔΙΟΤΙ ΤΟ VFR 800 EINAI............................................................ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


+1000 :smokin: :smokin: :smokin:

theodosisv
20/08/2008, 18:01
προσθεστε στα παραπανω την κορυφαια ποιοτητα κυλισης, ιδιως σε ρυθμους ταξιδιου παρακαλω...

zopas
28/08/2008, 13:13
Aυτα μου λετε και με τρελλαινετε....

Vvag
31/08/2008, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από zopas
Aυτα μου λετε και με τρελλαινετε....

Σαφώς...

Ξανασκέψου όμως γιατί χρήση το θέλεις...
Είναι απίστευτη μηχανή, αν όμως κινείσαι στην πόλη, υπολόγισε αν μπορείς να διαθέσεις και 600-700 ευρώ και πάρε ένα παπάκι... Εκτός αν κινείσαι κυρίως Εθνική - Αττική οδό, τότε ΟΚ. Η πόλη είναι το μεγάλο μειονέκτημα του VFR, ταλαιπωρείται κι αυτό κι εσύ (ειδικά το καλοκαίρι που οι θερμοκρασίες και το βεντιλατέρ του τηγανίζουν αυγά...)

:beer:

funk
04/09/2008, 16:06
Καλησπέρα!

Αν είναι εύκολο κάποιος θα ήθελα να μας πει για την κατανάλωση του VFR. Όχι μέσα στην πόλη αλλά σε ταξίδι με ταχύτητες στα 140-150 χλμ και όχι "άγρια" οδήγηση. Με άλλα λόγια: ταξίδι μετά συνεπιβάτηδας, τρειών βαλιτσών και ανοιχτού ορίζοντα!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

noe13
04/09/2008, 21:07
Εχω το vfr περιπου 5 μηνες.Ανεβοκατεβαινω συχνα Θεσσ-Αθηνα με τη ταχυτητα πουλες.Μονοκαβαλο με τιγκα βαλιτσες κανω με ενα τεποζιτο (21λ) περιπου 320χλμ.Με v-tec σαφως ανεβαινει η καταναλωση.

xapos_kil
06/09/2008, 00:11
Μετα απο το προσφατο ταξιδι μου.. 5.2λ / 100km εβγαζα

με σχεδον 19 λιτρα κ με ταχητητες 130-150 σταθερα χωρις επιταχυνσεις στους κοφτες αλλα χωρις να φοβαμαι το vtec τουλαχιστον με 1-2-3 ταχυτητα ηθελα επιταχυνση κ ολα αυτα με σαμαρια κ σακους μονος .. 300 τα εβλεπα συνεχεια με το που αναβε η ρεζερβα κ πανω απο 19-19.5λ χοντρικα ποτε δεν εβαλα..

Αυτα !!!

kiloMeater
07/09/2008, 09:00
Παιδιά κανα νέο για το αν θα βγει νέο μοντέλο;
Σκέφτομαι για αγορά, αλλα αν βγει κάποιο νέο, όλο και καμια προσφορά θα κάνει ο Σαρακάκης στο τωρινό

ermisVFR
08/09/2008, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiloMeater
Παιδιά κανα νέο για το αν θα βγει νέο μοντέλο;
Σκέφτομαι για αγορά, αλλα αν βγει κάποιο νέο, όλο και καμια προσφορά θα κάνει ο Σαρακάκης στο τωρινό

Πιθανότατα δεν θα βγει ούτε το 2009....

theodosisv
08/09/2008, 14:05
Tο εχει ηδη σε προσφορα. το πηρα 11.150. λεπτομεριες με π.μ...

kiloMeater
08/09/2008, 22:55
Σου εστειλα πμ και περιμενω εναγωνιως!