PDA

View Full Version : ΚΕΡΚΥΡΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ



efialtis
12/08/2008, 20:04
ΠΗΓΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΟΠ
ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΠ

ΟΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΦΑΛΕΣ.
ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ;;;;

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΥΡΩ 1,26 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ ΕΥΡΩ 1,25 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΡΩ 1,31 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΡΩ 1,30 ΤΟ ΛΙΤΡΟ

Η ΣΚΑΛΑ ΜΟΝΙΜΗ ΣΤΟ ΣΤΙΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ

ΣΟΥ ΛΕΕΙ, ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ
ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ ΒΑΖΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΚ
ΣΚ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΝΟΗΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΣΚΙΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΚΑΛΟ Ε;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ

ΑΥΤΑ ΣΤΟΠ
ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΣΤΟΠ

Anritsu
12/08/2008, 20:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από efialtis
ΠΗΓΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΟΠ
ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟΠ

ΟΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΦΑΛΕΣ.
ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ;;;;

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΥΡΩ 1,26 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ ΕΥΡΩ 1,25 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΡΩ 1,31 ΤΟ ΛΙΤΡΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΡΩ 1,30 ΤΟ ΛΙΤΡΟ

Η ΣΚΑΛΑ ΜΟΝΙΜΗ ΣΤΟ ΣΤΙΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ

ΣΟΥ ΛΕΕΙ, ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ, ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΒΕΝΖΙΝΗ
ΤΡΙΤΗ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ ΒΑΖΟΥΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΖΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΚ
ΣΚ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΚΙΣΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΝΟΗΣΑΝ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ (ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΣΚΙΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)

ΚΑΛΟ Ε;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ

ΑΥΤΑ ΣΤΟΠ
ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΣΤΟΠ


Φίλε καλως ορίσες στο νησί της Ναυσικάς . Από χρονια εχει ριζώσει αυτη η νοοτροπία και δεν βλέπω να αλλάζει παροτι η μειώση στις αφίξεις και κυρίως στην ποιοτητα του τουρισμού ειναι ολοφάνέρη . Εχεις πεσει θέμα της νοοτροπίας " εξι μήνες δουλευουμε " (στην πραγματικότητα ουτε τρεις δεν είναι) " να βγαλουμε για δώδεκα . Προπερυσι σε ενα μαγαζι στο λιστον μου ζητησανε για ενα απλο φιλμ 36/100 5 εβρα οταν στο σουπερ μαρκετ δεν εκανε πάνω απο 1.5 . Υπαρχουνε και βενζιναδια με λογικότερες τιμές αλλα αυτα καπως δυσκολα να τα γνωριζει τουριστας . Αν δεις και καποιον επανω σε μαυρό BROS με αυτοκολλητο moto.gr στο κράνος κορναρε να σε κερασω τσιτσιμπυρα να πανε τα φαρμακια κάτω

cheers

:wave2:

liakaros
12/08/2008, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από efialtis


ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΣΤΟΠ

+1000:wacko:

alximistis
13/08/2008, 00:50
Κέρκυρα κέρκυρα με το ποντικονήσι... :(

Respect
13/08/2008, 05:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Φίλε καλως ορίσες στο νησί της Ναυσικάς . Από χρονια εχει ριζώσει αυτη η νοοτροπία και δεν βλέπω να αλλάζει παροτι η μειώση στις αφίξεις και κυρίως στην ποιοτητα του τουρισμού ειναι ολοφάνέρη . Εχεις πεσει θέμα της νοοτροπίας " εξι μήνες δουλευουμε " (στην πραγματικότητα ουτε τρεις δεν είναι) " να βγαλουμε για δώδεκα . Προπερυσι σε ενα μαγαζι στο λιστον μου ζητησανε για ενα απλο φιλμ 36/100 5 εβρα οταν στο σουπερ μαρκετ δεν εκανε πάνω απο 1.5 . Υπαρχουνε και βενζιναδια με λογικότερες τιμές αλλα αυτα καπως δυσκολα να τα γνωριζει τουριστας . Αν δεις και καποιον επανω σε μαυρό BROS με αυτοκολλητο moto.gr στο κράνος κορναρε να σε κερασω τσιτσιμπυρα να πανε τα φαρμακια κάτω

cheers

:wave2: Για πολλά χρόνια πήγαινα στο Κάβο. Ξαναπήγα πριν 5 χρόνια. Μου έκανε εντύπωση έτσι όπως είχε καταντήσει..

mv7
13/08/2008, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anritsu
Φίλε καλως ορίσες στο νησί της Ναυσικάς . Από χρονια εχει ριζώσει αυτη η νοοτροπία και δεν βλέπω να αλλάζει παροτι η μειώση στις αφίξεις και κυρίως στην ποιοτητα του τουρισμού ειναι ολοφάνέρη . Εχεις πεσει θέμα της νοοτροπίας " εξι μήνες δουλευουμε " (στην πραγματικότητα ουτε τρεις δεν είναι) " να βγαλουμε για δώδεκα . Προπερυσι σε ενα μαγαζι στο λιστον μου ζητησανε για ενα απλο φιλμ 36/100 5 εβρα οταν στο σουπερ μαρκετ δεν εκανε πάνω απο 1.5 . Υπαρχουνε και βενζιναδια με λογικότερες τιμές αλλα αυτα καπως δυσκολα να τα γνωριζει τουριστας . Αν δεις και καποιον επανω σε μαυρό BROS με αυτοκολλητο moto.gr στο κράνος κορναρε να σε κερασω τσιτσιμπυρα να πανε τα φαρμακια κάτω

cheers

:wave2:

ετσι ειναι στα περισσοτερα νησια..οτι βρουμε κι οτι αρπαξουμε..
τα λεμε στο νησι :beer:

Anritsu
13/08/2008, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
Για πολλά χρόνια πήγαινα στο Κάβο. Ξαναπήγα πριν 5 χρόνια. Μου έκανε εντύπωση έτσι όπως είχε καταντήσει..


και που να ξαναπάς τώρα ... με τις φασαρίες και το ΧΥΤΑ που πάνε να φτιάξουνε με το έτσι θέλω στην είσοδο του Κάβου ουσιαστικά βαζουνε την ταφόπλακα στον οποιο τουρισμό απέμεινε στη νοτιά Κέρκυρα . Απο κει κάτω είμαι και και ξέρω καλά τι παίζει ...

:(

efialtis
13/08/2008, 21:39
ΤΙ ΤΖΙΤΖΙΜΠΥΡΑ ΘΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΠ

ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ... ΣΤΟΠ
ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΗΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΠ

ΣΥΣΩΜΟ ΤΟ ΣΥΜΦΩΝΟ ΤΗΣ ΒΑΡΣΟΝΙΑΣ ΣΤΟΠ
ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΑΓΓΛΟΙ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΣΤΟΠ
ΙΤΑΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΟΤΙΟΙ, ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΒΑΝΟΙ ΣΤΟΠ
ΑΛΒΑΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΞΕΒΡΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΜΕ ΔΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟΠ
ΛΙΓΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΑΠΛΥΤΟΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΠ
ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΟΠ
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΠΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΗ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΠ

ΟΙ ΚΕΡΚΥΡΑΙΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΓΩΝΙΩΔΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΤΟΠ
ΧΤΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΑΝΑΡΧΑ ΣΤΟΠ ΠΟΥΛΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΗ ΣΚΙΑ ΤΩΝ ΔΕΝΤΡΩΝ ΣΤΟΠ
ΒΡΩΜΑ ΠΑΝΤΟΥ ΣΤΑ ΥΠΟΤΕΙΘΕΜΕΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΜΕΡΗ, ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΣΤΟΠ

ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ ... ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ...

ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΤΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ, ΤΗΝ ΒΙΑΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΟΠ


ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΗ, ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΠΑΛΕΥΕΙ, ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΡΙΞΕΙ ΜΑΥΡΗ ΠΕΤΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΕΥΓΟΓΗΜΕΝΟ ΤΟΠΟ ΣΤΟΠ

ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΧΛΟ
ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ, ΔΙΚΟ ΣΑΣ Ή ΞΕΝΟ

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ

ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΩΧ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ;;;

ΟΧΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΛΕΟΝΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟΥ ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ...ΣΤΟΠ

ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ

Lupo
14/08/2008, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από efialtis

ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ ΣΤΙΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΣΤΟΠ
Είναι σωστός ο άνθρωπος. ΣΤΟΠ
Δώστε βάση. ΣΤΟΠ


:lol: :lol: :lol:

mikios400
14/08/2008, 08:40
ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ, ΔΙΚΟ ΣΑΣ Ή ΞΕΝΟ

ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ

ΑΣ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΑΜΟΣΤΟΜΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΩΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΜΠΥΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΩΧ ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΔΕ ΒΑΡΙΕΣΑΙ ;;;

ΟΧΙ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΣΠΑΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΣΙΓΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΟΥ ΦΩΣΦΟΡΙΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟΥ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΒΡΕΤΑΝΙΚΟ ΛΕΟΝΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΕΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΤΟΥ ... ΑΜΑΝ ΠΙΑ...ΣΤΟΠ

ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ

./-.../../-.../.-
Ε - Β - Ι - Β - Α

hararm123
19/08/2008, 23:31
Δυστυχως εδω στο νησι μονοι βαλαμε τα χερια και βγαλαμε τα ματια μας.Η νοοτροπια των περισσοτερων εδω ειναι απλα απαραδεκτη.Οτι αρπαξει ο κωλος μας και για το νησι τιποτα.....Φιλε arnitsu εισαι στο νησι..Χαιρετισματα και ριξε κανα ΠΜ να παμε για καφε............

latris mixanis
22/08/2008, 11:47
Πάει η Κέρκυρα χάλασε ... :(

Γενικά μια ακρίβια την έχουμε στο νησί, αλλά φέτος έμαθα ότι το έχουν παρακάνει...
Δυστυχώς ο τουρισμός το χάλασε όπως και πολλά νησιά :sick:
Ο δε Κάβος ήταν και θα είναι απαράδεκτος!!
Μου φαίνεται θα κουβαλάω ένα μπετονάκι βενζίνη απο ΑΘήνα :lol: :sick:
Ευτυχώς οι περισσότεροι συγγενείς είναι κοντά, το χωριό έχει καλή παραλία, άντε μια βόλτα στη πόλη να φάμε μπουγατσούλα κοκ απ το Θεσσαλονικιό και τίποτε άλλο.

Μια που τη καίμε, μια που τι χτίζουμε πάει το πράσινό της :sad:

zephyr1
22/08/2008, 12:00
Κλαμπ σαντουιτς και κοκα κολα στην μυκονο 19.60 ευρα.:hypnotize

latris mixanis
22/08/2008, 12:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Κλαμπ σαντουιτς και κοκα κολα στην μυκονο 19.60 ευρα.:hypnotize
Είναι η Μύκονος μέρος της Κέρκυρας :confused: :p


:lol: :lol: :lol: :lol:

geotriada
31/08/2008, 20:21
τα τελυταια 7χρονια ειμαι υποχρεωμενος λογω δουλειας να ειμαι Κερκυρα
σχεδον ολο τον Αυγουστο.

λοιπον δεν θα πηγαινα διακοπες εκει ακομα και αν με πληρωναν

ναι καλο το πρασινο ,εχει ωραια ορεινα χωρια, φοβερη παλια πολη, αλλα ως εκει.

λιγες καλες παραλιες , και αυτες απο εκεινες τις ατελειωτες που δεν μου αρεσουν
κακους επαγγελματιες (φθηνα καυσιμα μεσα στην Μαρινα των Γουβιων)

το κιτς επικρατει παντου
και τελος το κλιμα ,,,,,,, ημαρτον τι υγρασια και ζεστη ειναι αυτη ρε ΠΣΤΜ????????

charlie says
31/08/2008, 20:51
αν θυμαμαι καλα πριν απο καμια δεκαετια εκαναν τα ιδια με την ακριβεια και το αποτελεσμα ηταν να μη παταει ουτε αλβανος τουριστας στο νησι.τωρα τι να πεις με τους αλκοολικους ,πειναλεους ,τουριστες μια ζωη χαλια .καβο ,γαριτσα κλπ οικογενειαρχης δε τολμουσε να πατησει.παρολα αυτα σε οποιο μερος και να παω διακοπες, με την κερκυρα το συγκρινω

Μικρή Λουλού
31/08/2008, 21:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από efialtis [/i]


ΙΤΑΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΟΤΙΟΙ, ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΒΑΝΟΙ ΣΤΟΠ
ΑΛΒΑΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΞΕΒΡΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΜΕ ΔΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟΠ
[/B][/QUOTE]




ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ, ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ






εσυ τουλαχιστον παραγεις πολιτισμο...

byron
31/08/2008, 21:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από efialtis
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ
ΣΤΟΠ


Ασχετο. Μήπως ήσουνα Μαρκόνης στα καράβια? :look:

Κανένας
31/08/2008, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Ασχετο. Μήπως ήσουνα Μαρκόνης στα καράβια? :look: και τα παράτησες και αντί ταξιτζής (που αντιπαθούν τα στοπ) έγινες τροχονόμος? :ninja:

υγ προσθηκη στο σχολιο του byr0n για το επαγγελμα του εφιαλτη

Κανένας
31/08/2008, 22:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από latris mixanis
Είναι η Μύκονος μέρος της Κέρκυρας :confused: :p


:lol: :lol: :lol: :lol: Γιατί είναι η Κέρκυρα μέρος της Ελλάδας?

Αφού τον πληθυσμό τον περιγράφει γλαφυρότατα
:p

ΣΥΣΩΜΟ ΤΟ ΣΥΜΦΩΝΟ ΤΗΣ ΒΑΡΣΟΝΙΑΣ ΣΤΟΠ
ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΑΓΓΛΟΙ, ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΣΤΟΠ
ΙΤΑΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΟΤΙΟΙ, ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΛΒΑΝΟΙ ΣΤΟΠ
ΑΛΒΑΝΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...ΞΕΒΡΑΖΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ. ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΜΕ ΔΑΥΤΟΥΣ ΣΤΟΠ
ΛΙΓΟΙ ΓΑΛΛΟΙ ΑΠΛΥΤΟΙ ΚΙ ΑΥΤΟΙ ΣΤΟΠ
ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΟΠ
ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΠΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΗ ΜΙΣΗ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΠ


:cool: