PDA

View Full Version : Πως νοιωθετε? Τι σκεφτεστε ενω ταξιδευετε?



theodosisv
18/08/2008, 17:12
Συμφωνοι, η οδηγηση της μοτοσυκλετας σε θελει εκει,σωματικα και πνευματικα, να επεξεργαζεσαι καθε στιγμη τα δεδομενα, να διαβαζεις πολλες φορες τους γυρω σου και να προβλεπεις τις κινησεις τους. Ομως ειμαστε ανθρωποι και σιγουρα δεν ειναι παντα ετσι....
Δε λεω, οταν ταξιδευω και ειμαι αναμεσα σε πυκνη ροη αυτοκινητων, οταν παλευω με τον αερα η πηγαινω πολυ γρηγορα για τα ''κυβικα'' μου, αδειαζω το κεφαλι μου και εστιαζω σχεδον ολοκληρωτικα στις δεξιοτητες που απαιτουν οι συνθηκες.
Οταν ανεβαινω στη μηχανη κυριολεκτικα ξεφευγω απο την καθημερινοτητα, τα προβληματα και το αγχος που δημιουργει. Τα αφηνω ολα στο σημειο που θα πατησω συμπλεκτη, θα κουμπωσω πρωτη και το δεξι ποδι θα λειτουργησει σαν γειωση ωστε μολις εχω ξεκινησει κι εχει παρει κι αυτο τη θεση του στο μαρσπιε θα εχουν μεινει ολα πισω, στο σημειο που αποχωριστηκα την ασφαλτο.
Ομως και παλι, το μυαλο δεν αδειαζει, με τη διαφορα οτι πανω στη μηχανη, στον ανοιχτο δρομο, τα ερεθισματα ερχονται απο την ψυχη. Απο το κομματι εκεινο του εαυτου μας που πολλοι παραμελουμε, το ξεχναμε και πολλες φορες μπερδευουμε τις αναγκες του με τις υπολοιπες αναγκες μας.
Προσφατα με ρωτησε ενας φιλος πως αισθανομαι στη μηχανη. Για μενα μηχανη σημαινει κυριως μοναχικα ταξιδια. Οποτε αυθορμητα απαντησα: -Μονος, πολυ μονος... Και η μονη παρεα μου ειναι αυτοι που θα χαιρετησω στο δρομο.
Στην αρχη αυτη η μοναξια με φοβιζε(οδηγω μηχανη μολις ενα χρονο), δεν ξερω γιατι, σιγουρα ομως οχι λογω απειριας. Ισως επειδη ηταν η πρωτη φορα που ηρθα πραγματικα αντιμετωπος με τον εαυτο μου, δεν μπορω να απαντησω με σιγουρια...
Οπως και να χει, εχω πιασει τον εαυτο μου να αναγνωριζει την ταπεινοτητα της οντοτητας του σε αυτο τον κοσμο, αναγνωριζοτας παραλληλα πως δεν εξουσιαζει με τον τροπο που νομιζε τη ζωη του. Και δεν αναφερομαι μονο σε καταστασεις που αφορουν τη μηχανη. Αλλες φορες, μου λειπουν ανθρωποι που δεν ειναι πια στη ζωη (μου) και θα ηθελα να μοιραστω τη στιγμη μαζι τους αλλα και διαπιστωνω πως δεν χρειαζομαι πραγματικα καποιους αλλους. Μπορει να τραγουδαω επιμονα ενα αγαπημενο τραγουδι η να μενω σιωπηλος απολαμβανοντας ενα τοπιο η καποιες στιγμες ψυχικης γαληνης οι οποιες σπανια ειναι τοσο εντονες αλλου. Αλλες φορες κανω τον απολογισμο μου, γι αυτα που με χαλανε ως ανθρωπο αλλα κι αυτα που θα ηθελα να αλλαξω σε μενα προκειμενου να βελτιωθω, να κατακτησω αυτο που λενε γαληνη, ψυχικη ηρεμια κι ευτυχια. Σιγουρα καθε ταξιδι με φερνει πιο κοντα.
Τελος, αφιερωνω καθε ταξιδι μου στον ανθρωπο που με εκανε να αγαπησω τις μηχανες αλλα δυστυχως δεν ειχα ειχα ποτε την ευκαιρια να ταξιδεψω μαζι του. Τον ευχαριστω κι ευχαριστω ολους εσας για την παρεα που μου κανετε στα ταξιδια μου...

S705
22/08/2008, 19:37
Όταν οδηγώ στην πόλη πραγματικά το μόνο που σκέπτομαι είναι η οδήγηση και ποιος θα κάνει την στραβή και θα έχουμε τα χειρότερα.

Πραγματικά ωραίο το κείμενο σου .
Ζηλεύω ανθρώπους που μπορούν να γράψουν έτσι ωραία , εγώ δεν μπορώ.




Όταν τώρα ταξιδεύω με το ταπεινό STRADAκι μου και είμαι με την κοπέλα μου συνεπιβάτης και τις βαλίτσες φορτωμένες λόγο χαμηλών ταχυτήτων στην εθνική( 120 χλμ ) και είμαι μονός στον δρόμο , έχω το περιθώριο να περάσουν και δυο σκέψεις από το μυαλό μου.
Πάντα είναι θετικές , ακόμα και αν σκέπτομαι κάτι δυσάρεστο ή κάτι που με προβληματίζει.

Σε επαρχιακό δρόμο τώρα, με 70-80 χλμ δεν σκέπτομαι τίποτα…..
Απλά φιλτράρω το όλο τοπίο μέσα από την μύτη μου…..
Μυρίζω και φτιάχνω εικόνες .

Είναι απόλαυση οι μυρωδιές της φύσεις .
Άντε να χαζέψω για κλάσματα και την κατάφυτη κορυφή του βουνού ή το ρυάκι που περνάμε από πάνω του.

Όταν όμως σε επαρχιακό θα ανεβάσω χλμ…..
Γραμμές – φρένα –είσοδο – γκάζι ΤΙΠΟΤΑ άλλο.

Μια φορά δεν είχα καταλάβει την κοπέλα μου που με σκουντάτε γιατί ήθελε να σταματήσουμε …..


Ένα πράγμα όμως τα λέει όλα.

Όταν έχω τις μαύρες μου ή απλά έχω νευρά με κάτι/κάποιον

Τότε μια βόλτα με την μηχανή φτάνει για να ξεχάσω τα πάντα , να ηρεμήσω και να σκεφτώ πλέων λογικά και με κρίση.

dimokritos
22/08/2008, 19:48
ότι ακριβώς σκέφτομαι και λίγο πριν κοιμηθώ..

S705
23/08/2008, 08:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
ότι ακριβώς σκέφτομαι και λίγο πριν κοιμηθώ..



?

nic mor
23/08/2008, 20:13
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από theodosisv

αψογος !!:beer: :beer:
και εγω λιγο πολυ μια απο τα ιδια..
οταν παω ταξιδακι βαζω τι μουσικουλα μου και χανομαι καταπινοντας χμ..
και οντως αυτη η αισθηση ελευθεριας ειναι απιστευτη :wave2:
καλα χμ σε ολους:beer:

makis206
24/08/2008, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από theodosisv
Εσεις πως νοιωθετε? Τι σκεφτεστε ενω ταξιδευετε?

Αρχικά δημιουργήθηκε από dimokritos
ότι ακριβώς σκέφτομαι και λίγο πριν κοιμηθώ..

Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
?

Αρχικά δημιουργήθηκε από nic mor
+
; ;


"Ε ρε και νά'χα τώρα τη Σκλεναρίκοβα από πίσω..." :D

taxydromos
24/08/2008, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
"Ε ρε και νά'χα τώρα τη Σκλεναρίκοβα από πίσω..." :D

εγω θα την εβαζα να κατσει μπροστα και θα παταγα συνεχεια μπροστινο..χεχεχεε
:cool:

η θα την αφηνα να οδηγησει και θα την εσφιγγα και καλα απο φοβο..χεχεχεε


..τωρα απο πισω τι να σου κανει......εκτος και εννοας το αλλο ατιμουτσικο!



:rotflmao:

kalant
24/08/2008, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
"Ε ρε και νά'χα τώρα τη Σκλεναρίκοβα από πίσω..." :D

εγω μπροστα μου την ηθελα...

:blush:

:beer:

kalant
24/08/2008, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
εγω θα την εβαζα να κατσει μπροστα και θα παταγα συνεχεια μπροστινο..χεχεχεε
:cool:

η θα την αφηνα να οδηγησει και θα την εσφιγγα και καλα απο φοβο..χεχεχεε


..τωρα απο πισω τι να σου κανει......εκτος και εννοας το αλλο ατιμουτσικο!



:rotflmao:

με προλαβες ;)

makis206
25/08/2008, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
εγω θα την εβαζα να κατσει μπροστα και θα παταγα συνεχεια μπροστινο..χεχεχεε
:cool:

Συμφωνώ και μ'αυτό, αλλά με την πλάτη προς το κοντέρ...:D :D :D :D :D

nionio$
25/08/2008, 10:52
σφουριζω ρυθμικα...:D :rotflmao:

vangelis 64
25/08/2008, 13:50
Ένας βασικώτατος λόγος για τον οποίο με εξιτάρει η οδήγηση τής μηχανής,είναι ότι το μυαλό αρχίζει και ησυχάζει,οι σκέψεις φεύγουν και μένει μόνο η προσοχή στο δρόμο και το τέντωμα όλων τών αισθήσεων στα όρια.
Αυτό το πράμα δεν το αλλάζω με τίποτα!:sun: :sun:

dimokritos
25/08/2008, 13:57
spammers :lol: :lol:

την απορία δεν κατάλαβα..

οτιδήποτε δηλαδή.. :rolleyes:

Maira
25/08/2008, 14:14
Συνήθως δεν προλαβαίνω να σκεφτώ κάτι. Τα δεδομένα από το δρόμο είναι τόσα πολλά που δεν με αφήνουν. Ίσως αυτό να είναι η μηχανή! Ώρες χωρίς σκέψεις! Τις αφήνεις πίσω! Τις αφήνεις να σε προσπεράσουν! Το μόνο που σκέφτεσαι είναι η επόμενη κίνηση, στιγμιαία! Μία κίνηση τη φορά. Δεν σε απασχολεί τίποτ' άλλο! Μόνο να φτάσεις στον προορισμό σου! Αν υπάρχει προορισμός. Κι αν δεν υπάρχει δεν πειράζει. Ταξιδεύεις. Πραγματικά ταξιδεύεις. Αλλάζουν οι εικόνες γυρω σου! Τα δεδομένα! Δεν υπάρχει κάτι να σου αποσπά την προσοχή! Το μόνο που σε νοιάζει είναι να μην σε ρίξουν. Να μην πέσεις. Στο δικό σου βασίλειο. Στον δικό σου κόσμο, προσπερνάς, επιταχύνεις. Σταματάς στο φανάρι και οι σκέψεις επανέρχονται. Μα δεν ξέρεις αν θα έχεις το χρόνο να τις ολοκληρώσεις! και χάνονται. Στο επόμενο φανάρι κάτι άλλο. ποτέ δεν σκέφτεσαι το ίδιο. Τα δεδομένα...... αλλάζουν.......οι εικόνες...... ένα ταξίδι......... μόνος......... σκέψεις........... ο ήχος της μηχανής που μου μιλάει συνέχεια........ παρέα........... κι ένα τραγούδι......... πάντα το τραγουδάμε μαζί.......... πάντα αυτό .......... χωρίς προβλήματα.......... σκόρπιες σκέψεις σε μυαλό σκορπισμένο.......

AntoD
25/08/2008, 14:16
Re: Εσεις πως νοιωθετε? Τι σκεφτεστε ενω ταξιδευετε?


Συνηθως....οτι κατουριεμαι....
:lol:

ARISPEED1
25/08/2008, 14:18
που εχει καλά παϊδάκια κ προβατίνα........

nionio$
25/08/2008, 14:29
Σωστος κ κανα γουρνοπλο που κ που!;)

Ζεύκας
25/08/2008, 16:39
ethniki mode on

μέσα σου μια στιγμή αν ζούσα...τάρα με φώναζουν οι γυναίκες στο κρεβάτι....θέλει βενζίνη...κάνε στη άκρη παλιομαλακα,τόση ώρα έχεις μείνει στάμπακας...τίποτ'άλλο δεν θα σου ζητούσαααα....τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρ...άντε μια ώρα σου παίζω τα φώτα...τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρούσα....αν το shell στα mc donalds είναι κλειστό την γαμήσαμε...πείραζει που είσαι και πολύ μπεμπέκα πείραζει....αν μου έχει φτιάξει η μάνα μου γεμιστά θα της κάνω μουτράκια...την γαμήσαμε κλειστό το shell...ποιό είναι το τηλέφωνο της ιντεραμέρικαν?...βρετανικά τριμπούρδελα, θέλει σφίξιμο ο καθρέφτης...άντε στου παράδεισου την πόρτα εφυτρώσανε δυό χόρτα...

strofiliki mode on

.......ήταν κλειστή................ήθελε κ άλλο...................πάτα..........μλκ τα χρειάστηκα......γαμημένη λακούβα.....έρχετε αμάξι..........σαν την Κ1..........μείνε στο γκάζι............


polh mode on

πρέπει ν θέλει φούσκωμα το πίσω....άσπρο πάτο...ταρίφας προσοχή...φαντασία μου πλανεύτρα....
πορτοκαλι, το προλαβαίνω...μανούλα...να περάσω από Ομόνοια? μπα...μη ρωτάς το γιατιιιί.....οι μπάτσοι ξύνουν τ'αρχίδια τους....ωραίο το bold'or...πορτοκαλί...άσε θα κάτσω να χαζέψω το ξανθό στο μίνι...άντε πέρνα παππού...όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα...βαριέμαι...

theodosisv
25/08/2008, 17:30
χα χα χα!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πω πω... πως την παλευεις? ενας μικρος χαμος γινεται μεσα στο κεφαλι σου.
δεν κουραζεσαι?:lol:

:beer: :beer:

ARISPEED1
25/08/2008, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από TDM900KOL
Σωστος κ κανα γουρνοπλο που κ που!;)

Μπράβο γουρνπλα !Και γίδα βραστή καπάκι !

Ζεύκας
26/08/2008, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από theodosisv
χα χα χα!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πω πω... πως την παλευεις? ενας μικρος χαμος γινεται μεσα στο κεφαλι σου.
δεν κουραζεσαι?:lol:

:beer: :beer:

και που να με δείς σε καμιά συνάντηση. δεν κάθομαι σε ησυχία!:lol:

υπερκινητικός εκ φύσεως! :rotflmao:

Μια φορά είχαμε πάει σαν μοτο.γρ στον Πόρο κ είχαμε κάτσει για φαγητό.
εγώ κουνούσα συνεχώς το πόδι μου στο ξύλινο πάτωμα και λέει ο tai:
"πω πω ρε πούστη μου, δεν έφερα και δραμαμίνες!" :rotflmao: :rotflmao:

argi6argi
26/08/2008, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από theodosisv
Συμφωνοι, η οδηγηση της μοτοσυκλετας σε θελει εκει,σωματικα και πνευματικα, να επεξεργαζεσαι καθε στιγμη τα δεδομενα...
...Σιγουρα καθε ταξιδι με φερνει πιο κοντα.

Με εκφράζει σχεδόν απόλυτα το κείμενό σου φίλε. Κάπως έτσι αισθάνομαι κι εγώ.

Καλές βόλτες παιδιά και πάντα όρθιοι...

AntoD
26/08/2008, 13:39
Re: Εσεις πως νοιωθετε? Τι σκεφτεστε ενω ταξιδευετε?


οχι ρε πστμ με κόβει το στρινγκ....

:eyepop:

tai
26/08/2008, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ethniki mode on
μέσα σου μια στιγμή αν ζούσα...τάρα με φώναζουν οι γυναίκες στο κρεβάτι....θέλει βενζίνη...κάνε στη άκρη παλιομαλακα,τόση ώρα έχεις μείνει στάμπακας...τίποτ'άλλο δεν θα σου ζητούσαααα....τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρ...άντε μια ώρα σου παίζω τα φώτα...τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρούσα....αν το shell στα mc donalds είναι κλειστό την γαμήσαμε...πείραζει που είσαι και πολύ μπεμπέκα πείραζει....αν μου έχει φτιάξει η μάνα μου γεμιστά θα της κάνω μουτράκια...την γαμήσαμε κλειστό το shell...ποιό είναι το τηλέφωνο της ιντεραμέρικαν?...βρετανικά τριμπούρδελα, θέλει σφίξιμο ο καθρέφτης...άντε στου παράδεισου την πόρτα εφυτρώσανε δυό χόρτα...
strofiliki mode on
.......ήταν κλειστή................ήθελε κ άλλο...................πάτα..........μλκ τα χρειάστηκα......γαμημένη λακούβα.....έρχετε αμάξι..........σαν την Κ1..........μείνε στο γκάζι............
polh mode on
πρέπει ν θέλει φούσκωμα το πίσω....άσπρο πάτο...ταρίφας προσοχή...φαντασία μου πλανεύτρα....
πορτοκαλι, το προλαβαίνω...μανούλα...να περάσω από Ομόνοια? μπα...μη ρωτάς το γιατιιιί.....οι μπάτσοι ξύνουν τ'αρχίδια τους....ωραίο το bold'or...πορτοκαλί...άσε θα κάτσω να χαζέψω το ξανθό στο μίνι...άντε πέρνα παππού...όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα...βαριέμαι...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: όντος !!!

και άλλα τόσα :rolleyes: :rotflmao: :rotflmao:

εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μεσα:wave2:

Ζεύκας
26/08/2008, 17:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ μεσα:wave2:


σταμαααααάταααα....:blush: :blush: :blush:

Bavarian
26/08/2008, 17:42
Εσεις πως νοιωθετε? Τι σκεφτεστε ενω ταξιδευετε?




Ζεσταίνομαι...


βαρύς ο κολοσυμπλέκτης....


καλά πότε έκανα 250 χλμ και θέλει βενζίνη πάλι το κερατό του...


πόσα BMW έχει πια ρε πούστη μου παπιά καταντήσανε :lol: ...


ο μαλάκας με το BMW δεν χαιρέτισε...

πεινάω...

θέλω καφέ...

κάνε βρε μαλάκα δεξιά να περάσουμε...

Πσσσσσ τι τοπία είναι αυτά ρε...


πω ρε πούστη μου πότε συμπλήρωσε πάλι τα χιλιόμετρα για το σέρβις...










Πήρα αυτοκίνητο πλέον και δεν σκέφτομαι...απλά φτάνω ξεκούραστα,στεγνά και πίνω τα τσιγάρα μου τους καφέδες μου και στο πίσω μέρος του μυαλού μου έχω όλα τα χρόνια που πέρασα με μηχανή όλους τους μαλάκες που γνώρισα :yuck: και όλα τα παλληκάρια που γίναμε φίλοι...

Maira
26/08/2008, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ethniki mode on

μέσα σου μια στιγμή αν ζούσα...τάρα με φώναζουν οι γυναίκες στο κρεβάτι....θέλει βενζίνη...κάνε στη άκρη παλιομαλακα,τόση ώρα έχεις μείνει στάμπακας...τίποτ'άλλο δεν θα σου ζητούσαααα....τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρ...άντε μια ώρα σου παίζω τα φώτα...τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρούσα....αν το shell στα mc donalds είναι κλειστό την γαμήσαμε...πείραζει που είσαι και πολύ μπεμπέκα πείραζει....αν μου έχει φτιάξει η μάνα μου γεμιστά θα της κάνω μουτράκια...την γαμήσαμε κλειστό το shell...ποιό είναι το τηλέφωνο της ιντεραμέρικαν?...βρετανικά τριμπούρδελα, θέλει σφίξιμο ο καθρέφτης...άντε στου παράδεισου την πόρτα εφυτρώσανε δυό χόρτα...

strofiliki mode on

.......ήταν κλειστή................ήθελε κ άλλο...................πάτα..........μλκ τα χρειάστηκα......γαμημένη λακούβα.....έρχετε αμάξι..........σαν την Κ1..........μείνε στο γκάζι............


polh mode on

πρέπει ν θέλει φούσκωμα το πίσω....άσπρο πάτο...ταρίφας προσοχή...φαντασία μου πλανεύτρα....
πορτοκαλι, το προλαβαίνω...μανούλα...να περάσω από Ομόνοια? μπα...μη ρωτάς το γιατιιιί.....οι μπάτσοι ξύνουν τ'αρχίδια τους....ωραίο το bold'or...πορτοκαλί...άσε θα κάτσω να χαζέψω το ξανθό στο μίνι...άντε πέρνα παππού...όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα...βαριέμαι...



:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

tai
26/08/2008, 18:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian
..
αυτο το λένε "ενα βημα πριν τον τάφο" ρεε


:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

tai
26/08/2008, 18:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
σταμαααααάταααα....:blush: :blush:


αφου σ'αρέσειιιιι:blush:

TROOPER
26/08/2008, 18:43
τι κουλαδια κυκλοφορουνε στον δρομο !!!!!!!????????????:hypnotize :hypnotize :hypnotize

:lol: :lol: :lol: :lol:

να πω και τι σκεφτομαι οταν κατεβαινω απο τη μηχανη ???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tai
26/08/2008, 18:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER


να πω και τι σκεφτομαι οταν κατεβαινω απο τη μηχανη ???


να κανουμε ενα τσιγαρο ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
26/08/2008, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
να κανουμε ενα τσιγαρο ρε :rotflmao:

:a013: :a013: :a013:

:beer: :beer: :beer: :beer:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

S705
26/08/2008, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bavarian





πω ρε πούστη μου πότε συμπλήρωσε πάλι τα χιλιόμετρα για το σέρβις...


















i moni skepsi poy me xalaei panw stin mhxani

na min ypirxe ayti i rimada i lexi :lol: :lol:

Fireball400
26/08/2008, 23:47
Εκτός του οτι ο δημιουργός του thread τα είπε όλα,όταν ταξιδεύω σκέφτομαι οτι ο ανεμοθώρακας που έβαλα με έσωσε:lol: και οτι χρειάζομαι πιο δυνατή μηχανή:a018:

AntoD
27/08/2008, 07:59
Εγω σκεφτομαι.......











ειναι δυνατον το μηχανακι του Τρουπερ να ειναι ΣΤΟΚ!!!!!!

:hypnotize

dirtbird
27/08/2008, 08:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
να κανουμε ενα τσιγαρο ρε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


δεν έχεις τασάκι? το φτηνό σου έδωσαν? :confused: :confused: :cool:

TROOPER
27/08/2008, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Εγω σκεφτομαι.......
ειναι δυνατον το μηχανακι του Τρουπερ να ειναι ΣΤΟΚ!!!!!!

:hypnotize

:lol: :lol: :lol:

παντα στοκ ειναι το μηχανακι του τρουπερ φιλε μου !!!

:wave2:

TROOPER
27/08/2008, 10:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
δεν έχεις τασάκι? το φτηνό σου έδωσαν? :confused: :confused: :cool:

δεν εχω bmw ρε!!! μη μπερδευεσαι !!!!:lol: :lol:

AntoD
27/08/2008, 10:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:lol: :lol: :lol:

παντα στοκ ειναι το μηχανακι του τρουπερ φιλε μου !!!

:wave2:

I know!!!!


:wave2:

hercul
28/08/2008, 22:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
ethniki mode on

μέσα σου μια στιγμή αν ζούσα...τάρα με φώναζουν οι γυναίκες στο κρεβάτι....θέλει βενζίνη...κάνε στη άκρη παλιομαλακα,τόση ώρα έχεις μείνει στάμπακας...τίποτ'άλλο δεν θα σου ζητούσαααα....τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρ...άντε μια ώρα σου παίζω τα φώτα...τίποτ'άλλο δεν θα λαχταρούσα....αν το shell στα mc donalds είναι κλειστό την γαμήσαμε...πείραζει που είσαι και πολύ μπεμπέκα πείραζει....αν μου έχει φτιάξει η μάνα μου γεμιστά θα της κάνω μουτράκια...την γαμήσαμε κλειστό το shell...ποιό είναι το τηλέφωνο της ιντεραμέρικαν?...βρετανικά τριμπούρδελα, θέλει σφίξιμο ο καθρέφτης...άντε στου παράδεισου την πόρτα εφυτρώσανε δυό χόρτα...

strofiliki mode on

.......ήταν κλειστή................ήθελε κ άλλο...................πάτα..........μλκ τα χρειάστηκα......γαμημένη λακούβα.....έρχετε αμάξι..........σαν την Κ1..........μείνε στο γκάζι............


polh mode on

πρέπει ν θέλει φούσκωμα το πίσω....άσπρο πάτο...ταρίφας προσοχή...φαντασία μου πλανεύτρα....
πορτοκαλι, το προλαβαίνω...μανούλα...να περάσω από Ομόνοια? μπα...μη ρωτάς το γιατιιιί.....οι μπάτσοι ξύνουν τ'αρχίδια τους....ωραίο το bold'or...πορτοκαλί...άσε θα κάτσω να χαζέψω το ξανθό στο μίνι...άντε πέρνα παππού...όνειρα και όνειρα πήγανε χαμένα...βαριέμαι...


:lol: :lol: :lol: :lol:

Τέλειος!!! :a23: :a19: