PDA

View Full Version : Που πάμε;



sniper
08/02/2005, 12:32
Δεν ξέρω αλλά τον τελευταίο καιρό το μοναδικό πράγμα που βλέπω εδώ μέσα είναι να βρίζει ο ένας τον άλλο σε προσωπικό επίπεδο...

Έχει καταντήσει κουραστικό για να μην πω τίποτα άλλο και το μόνο που καταφέρνουν όσοι επιδίδονται σε αυτό το σπορ είναι να κάνουν τους υπόλοιπους να βαριούνται και να μην κάνουν τον κόπο να διαβάζουν τίποτα που έχει να κάνει με τις μηχανές (για τις οποίες και φτιάχτηκε αυτό το φόρουμ)....

Όλα είναι κατανοητά, και η οργή και ο θυμός και η πικρία και όλα τα υπόλοιπα συναισθήματα που μπορεί να βγάλει ένα ποστ και όλοι μας λίγο πολύ στον όσο καιρό έχουμε εδώ μέσα ο καθένας τα έχουμε νοιώσει.....

Μήπως να σταματήσουμε αυτές τις "παιδιάστικες" κόντρες και να ασχοληθούμε με τίποτα άλλο; Το ξέρω ότι έξω κάνει κρύο αλλά το μυαλό δεν είναι γάλα και δεν πήζει σαν το τυρί....

:smokin:

periklisk
08/02/2005, 12:36
Κάπως έτσι είναι Νίκο!

Το κακό είναι πως έχουν σταματήσει να γράφουν στο φόρουμ αρκετά μέλη γιατί νιώθουν και σκέφτονται όπως εσύ....

Έχω ξαναπεί και παλαιότερα πως ούτε σε μένα αρέσει αυτό το σκηνικό και μάλιστα όταν προέρχεται από ανθρώπους που είναι μεγαλύτερης ηλικίας απ' ότι εγώ.....

Ας ελπίσουμε να ηρεμήσει η κατάσταση σύντομα....

Θάνος
08/02/2005, 13:44
Ευτυχώς που κάποιος αποφάσισε να το πει...

Απ'ό,τι φαίνεται οι περισσότεροι πιστεύουν ότι με την επίθεση και τον τσαμπουκά θα ξεχωρίσουν και θα κερδίσουν το σεβασμό των υπολοίπων.

Ήθελα να ήξερα όλοι αυτοί που ξεκινάνε να βρίζουν πριν καλά καλά μας συστηθούν, είναι το ίδιο αγενείς και στον έξω κόσμο;

Σε ό,τι με αφορά έχω σταματήσει από καιρό να γράφω αλλά και να διαβάζω το φόρουμ.

Ευτυχώς που πρόλαβα και γνώρισα 2-3 αξιόλογους ανθρώπους όσο ακόμα ήταν στα καλά του...

:sad:

OldMan
08/02/2005, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
...και μάλιστα όταν προέρχεται από ανθρώπους που είναι μεγαλύτερης ηλικίας απ' ότι εγώ.....

Σοβαρά τώρα, δεν κατάλαβα ....

Η μαλακία είναι προνόμιο κάποιας ηλικίας ή η δικιά σου ηλικία είναι το διαχωριστικό όριο μεταξύ μαλακίας και σοβαρότητας (ή τουλάχιστον σοβαροφάνειας) ???

:confused: :confused: :confused:

Υ.Γ.
Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω, αλλά αν κάποιοι θέλουν να αλληλοβριστούν, μάλλον ωφείλουμε να το σεβαστούμε !!!
:wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
08/02/2005, 13:52
ego prosopika zito signomi apo olous osous es8anonte disarestimeni apo kapies fores pou exi pari asximi tropi kapia sizitisi ke 8eoroun oti tin prokalesa ego an ke pistevo opos exo ksana pi oti to xioumor ine mia poli sovari ekfrasi na pis kati
ala i perisoteri den to katalavenoun
ke 8eoroun oti ine prosvlitiko 8a 8igis katastasis me xioumor
den fteo ego pou exo aftin tin nootropia oute ime melos kapiou alou sinolou tis kinonias
8a prepi na katalavoun merikoi oti otan gelas me kati pou tous afora den simeni paralila oti tous koroidevis i tous 8igis genikotera ala prosanatolizis apo mia ali skopia to 8ema i to provlima tous
ke fisika den apodexonte ola to xioumor ke den nomizo kanis na gelase me ton pono i tis pragmatikes anisixies kapiou
8a itan apan8ropos

prepi diladi na episimano oti to pos apodexete kanis tis katastasis ine 8ema antilipsis

ke se kamia periptosi den exoume ke den prepi na exoume oli tin idia

otan den katalavenoume kati
i rotame diefkrinisis
i kanoume isixia
den epite8omaste genikos ke aoristos
afto dimiourgi kakes sinepies
ke meriki afto kanoun

8elo na po oti ego den zitao signomi apo aftous pou epiti8onte xoris ixnos antilipsis apla ke mono epidi nomizoun oti kapios tous e8ikse i gia logous entiposiasmou

ke simerizome pragmatika tin apopsi ke tin epi8ima an8ropon akereon me pragmatika es8imata isoropisis ke antikimenikotitas

gia mena o sniper apodix8ike poli pio singrotimenos isoropimenos ke genika sostos apo ton freerider pou 8eli na parousiazete os tetios:lol:
ke exi katantisi na prosarmozi mia parania analoga me tis proipo8esis tis sizitisis:rotflmao:

mexri ke apof8egmata egrapse o an8ropos
antegrapse atoma tipou ilia
ti na pis...
:rotflmao: :rotflmao:

pantos pragmatika den 8elo na pikrano kanenan
oute 8a stamatiso na ime sarkastikos ke me xioumor opou 8eooro oti ine aparetito

ke min kitate tin isteria ton admin edo mesa pou prospa8oun na sosoun to magazi tous ke fovounte min poume tipota periergo
ke pou isos kala kanoun ala as min to parakanoun

xalaroste oli
as xalarosoume oli
ke as min epiti8omaste toulaxiston xoris logo
ke oxi se emena
genika milao

iparxoun ala simia stin zoi pou 8a alaksoume i 8a dior8osoume ton eafto mas
ke ton kosmo

ke to moto.gr den exi kamia sxesi me afta ta simia
edo pername kala pikilotropos

to pernao kala simeni den ksepernao ke ta oria ine prosopika
den 8a milame me olous to idio

to oti milao asxima me kapion den simeni oti oloi mporoun na to kanoun afto

o ka8e enas exi diaforetiki aksia gia ton alo
afti ine mia isoropia sosti gia afto to forum

na milame oli opos mas epitrepi o sinomilitis mas
ke oxi epidi idame oti xrisimopiounte simperifores ke leksilogio
periergo to xrisimopioume ke emis giati mas perni...

den mas perni

vriskoume kapion diko mas ke ekfrazomaste aneta

ke den mperdevoume aftin tin ikia ekfrasi metaksi mas me tin elef8eria na grafoume opoudipote


safos grafoume opoudipote ala otan ine dio fili pou aliloapokalounte malakes den mpenoume ke emis legontas gia sas malakes eno den kseroume kanenan..

diladi aftos o an8ropos free me xi di mia fora ke den tou exo dosi to dikeoma na mou milai etsi
8eorise oti epidi milao me merikous an8ropous etsi oti mpori na to kani ke aftos
telios adais diladi
apo afton ton an8ropo den zitas signomi
ke opios katalave katalve

episis meriki lete oti o afro sas exi milisi asxima
pigenete piso na dite an ksekinise xoris proigoumeno na sas milai asxima i an prokalesate aftin tin simperifora epidi den sas arese o tropos pou sxoliaze tis apopsis sas

ke meta ta leme

:wave2:

idi
08/02/2005, 13:58
φυγαν και τα κοριτσια.... :lol:

GST
08/02/2005, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Υ.Γ.
Συμφωνώ απόλυτα με τα παραπάνω, αλλά αν κάποιοι θέλουν να αλληλοβριστούν, μάλλον ωφείλουμε να το σεβαστούμε !!!
:wave2: :wave2: :wave2: [/B]

μπορουν να βριζονται ανοιγοντασ ενα καινουργιο ποστ για μπινελικια ......χωρισ να ειναι καποιοσ αναγκασμενος να τους διαβαζει...και οχι μεσα στα ποστ των αλλων...........



για το τι συμβαινει εδω και λιγο καιρο και εμενα με εχει στεναχωρησει ...και θυμαμε οτι καπως ετσι ειχε γινει και στο παρελθον με την εκδιωξη του NLS ....τωρα αν καποιοι αποχωρουν δικαιωμα τους ......απλα τα προβληματα γενικα και στη ζωη δεν λυνονται με το να παρετουμαστε απο πραγματα και καταστασεις ...πρεπει να ειμαστε εκει για να τα υπερασπιζομαστε ..αν αξιζουν πραγματικα κατι για μασ......
το ειχαν αναφερει και σε καποιο αλλο ποστ ...για μενα στο φορουμ υπαρχει διαμαχη ιδεων με επιχειρηματα και οχι προσωπικεσ διαμαχεσ με επιχειρηματα παιδιου του δημοτικου.......

afrotwin
08/02/2005, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
μπορουν να βριζονται ανοιγοντασ ενα καινουργιο ποστ για μπινελικια ......χωρισ να ειναι καποιοσ αναγκασμενος να τους διαβαζει...και οχι μεσα στα ποστ των αλλων...........



για το τι συμβαινει εδω και λιγο καιρο και εμενα με εχει στεναχωρησει ...και θυμαμε οτι καπως ετσι ειχε γινει και στο παρελθον με την εκδιωξη του NLS ....τωρα αν καποιοι αποχωρουν δικαιωμα τους ......απλα τα προβληματα γενικα και στη ζωη δεν λυνονται με το να παρετουμαστε απο πραγματα και καταστασεις ...πρεπει να ειμαστε εκει για να τα υπερασπιζομαστε ..αν αξιζουν πραγματικα κατι για μασ......
το ειχαν αναφερει και σε καποιο αλλο ποστ ...για μενα στο φορουμ υπαρχει διαμαχη ιδεων με επιχειρηματα και οχι προσωπικεσ διαμαχεσ με επιχειρηματα παιδιου του δημοτικου.......

kamia fora to ligo dimotiko exi gelio ala otan to kanis sistima ine kourastiko.

OldMan
08/02/2005, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
μπορουν να βριζονται ανοιγοντασ ενα καινουργιο ποστ για μπινελικια ......χωρισ να ειναι καποιοσ αναγκασμενος να τους διαβαζει...και οχι μεσα στα ποστ των αλλων...........

Αν και συμφωνώ με τον Afro (ντρέπομαι αλλά το λέω :sad: ) συνήθως τα μπινελίκια είναι επακόλουθο κάποιας πλάκας ή δουλέματος (πιθανώς μονομερούς, όπερ και εμφανίζεται η παρεξήγηση) οπότε το να παρατήσει κάποιος το post και να ανοίξει άλλο για περαιτέρω βρίσιμο είναι μάλλον άτοπο (θα του περάσει και δεν θα έχει χαβαλέ).

Τώρα, ότι γ@μι#ται κάποιο post (με όλα τα επακόλουθα) είναι μάλλον αναπόφευκτο...:sad: :sad: :sad:

Μικρή Λουλού
08/02/2005, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

safos grafoume opoudipote ala otan ine dio fili pou aliloapokalounte malakes den mpenoume ke emis legontas gia sas malakes eno den kseroume kanenan..



:wave2: [/B]







:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!! :rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
08/02/2005, 15:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αν και συμφωνώ με τον Afro (ντρέπομαι αλλά το λέω )

akou na dis nootropia:lol:

simfoni ala ntrepete epidi ine o afro:lol:

min ton kakoxaraktirisete pou simfoni me ton afro

tora exete oloi mia poli kali ikona gia to ti simveni ke gia to pos simveni

oli oti kanoun to kanoun giati ine o afro
oxi giati etsi es8anonte i etsi ine
o afro ine to alo8i gia ta sfalmata tous
tous paresire o afro
se mia diki oloi 8a me katadikazan
ke den 8a eftegan afti gia ta la8i tous ala o afro..
pios ime re p0yst1 mou?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ke meta giati apo oti fenete ime eretikos ke den kani na simfonoun mazi mou ntreponte gia afto
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

diladi tora as me patisi odostrotiras den me pirazi:lol:

oriste kirioi pia ine i pragmatikotita
ke pos dimiourgounte tetiou idous katastasis
ama ta les ekso apo ta dontia afta pa8enis
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

8a ta kano copy ola afta ke 8a vro kana skeftomeno atomo na xesti sto geli ine krima na pane xamena
i na ta kano kana vivlio
i na ta stilo sta kanalia
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

ama den sas aresi o afro fate mono tis patates
:lol: :lol:

den antexo alo apo ta gelia
ke den sikoni ke poles ikones me gelia
ala
axxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

afrotwin
08/02/2005, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ !!

:
ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ !!!! :

e! kala den leo re dirty to oti kseroume mono dio san malakes ine arketo gia na ginoume ke mis malakes?
:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

oxi se rotao ine?:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gdevelek
08/02/2005, 15:17
Αφρο δεν κατάφερα να προχωρήσω πέρα από το ένα τρίτο του πρώτου μηνύματός σου, αφού η γλώσσα στην οποία επιμένεις να γράφεις είναι εξαιρετικά κουραστική. Θα σχολιάσω λοιπόν το μέρος αυτό.

Μου φαίνεται περίεργο ότι εσύ, ένας από κείνους που κατεξοχήν οδηγούν συστηματικά την κουβέντα σε καυγά, θέλεις να βγεις από πάνω. Γέλασα μάλιστα όταν είδα πως, καταρχήν ζητάς συγνώμη, αλλά μετά ξεκάθαρα ισχυρίζεσαι πως όσοι νοιώθουν ότι προσβάλλονται από σένα, έχουν αυτοί το πρόβλημα και όχι εσύ.

Λοιπόν, θα σου πω ότι τα μηνύματά σου ΔΕΝ είναι χιουμοριστικά, είναι κοροϊδευτικά, σαρκαστικά, υποτιμητικά για τον άλλο, γεμάτα εμπαιγμό και φτύσιμο. Δεν έχεις τον παραμικρό σεβασμό σε όσους δεν συμφωνούν μαζί σου, τους δίνεις μια ευκαιρία να δεχθούν την σοφία σου και μετά τους λούζεις με προσβολές, στις οποίες, οφείλω να αναγνωρίσω, είσαι ιδιαίτερα ικανός, μάλλον λόγω πολύχρονης εξάσκησης. Και τα γελαστά κίτρινα ανθρωπάκια με τα οποία ψεκάζεις τα λόγια σου ΔΕΝ αλλάζουν το ύφος των όσων γράφεις. Η μόνη περίπτωση που γνωρίζω και που είχες απόλυτο δίκιο να συμπεριφερθείς έτσι ήταν πριν 1-2 μέρες, όταν κάποιος πρόσβαλε τον ανδρισμό σου χωρίς καμιά πρόκληση.

Αρκεί να θυμίσω ένα παληκάρι που είχε προ λίγων μηνών αγοράσει μια V-Strom και ζητούσε βοήθεια στο φρενάρισμα, γράφοντας μάλιστα το πρώτο του μήνυμα στο φόρουμ. Κάποιοι προσπάθησαν να τον βοηθήσουν - μεταξύ των οποίων και ο γράφων - ενώ εσύ του πρότεινες να βάλει μπετόβεργα στον τροχό, και όταν ο άνθρωπος φυσιολογικά αντέδρασε, ενοχλημένος από την κοροϊδία, του είπες "εντάξει, θα έρχομαι εγώ να βάζω φρένο όταν το χρειάζεσαι". Αν πιστεύεις πως το φόρουμ αυτό φτιάχτηκε για να αντιμετωπίζονται έτσι οι νεοφερμένοι που ευγενικότατα ζητούν βοήθεια, σε προτρέπω να το ξανασκεφτείς.

Φυσικά θα διαφωνήσεις με τα παραπάνω, αλλά είπα να κάνω μια - και μόνο μια - προσπάθεια να σου δείξω την εικόνα που δίνεις στους άλλους, εκείνους τουλάχιστον που δεν σε γνωρίζουν προσωπικά.

afrotwin
08/02/2005, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από gdevelek
Αφρο δεν κατάφερα να προχωρήσω πέρα από το ένα τρίτο του πρώτου μηνύματός σου, αφού η γλώσσα στην οποία επιμένεις να γράφεις είναι εξαιρετικά κουραστική. Θα σχολιάσω λοιπόν το μέρος αυτό.


Φυσικά θα διαφωνήσεις με τα παραπάνω, αλλά είπα να κάνω μια - και μόνο μια - προσπάθεια να σου δείξω την εικόνα που δίνεις στους άλλους, εκείνους τουλάχιστον που δεν σε γνωρίζουν προσωπικά.

SIMERA INE I MERA TON EKSIGISEON

PARTE NOUMERAKI:rotflmao:

i ali8ia ine oti otan do kati toso xazo oso o filos pou proaneferes ime skototikos:lol:

den skotono omos kanena pou den 8eli na skoto8i..

aftos o filos pou aneferes itan eki ke rotouse ke oli tou eksigousan ke den katalavene xristo ke dostou tou ksanaeksigousan ke kontra tou eksigousan ke aftos ixe panta mia kenouria erotisi ke den edixne na katalaveni tipota
e!! nomizo oti tou xriazotan i mpetoverga

ke telika gia eksigise mou esi pou to 8eoris afto asximo
ti ine sarkastiko astio kaloproereto ke ti kakoproereto?
gia dose mas ton orismo

kseris giati pragma milas?
giati poli lene sarkastiko ke enooune oti 8eli o ka8e enas

pistevis diladi oti 8ix8ike i ipolipsi tou
ke i ipolipsi tou itan isi me ena piso freno rodas?
ise kala?:eyepop: :lol:

ke sou protino na to diavasis olo to kimeno 8a gelasis ki alo
:lol: :lol: :lol:

free rider
08/02/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν ξέρω αλλά τον τελευταίο καιρό το μοναδικό πράγμα που βλέπω εδώ μέσα είναι να βρίζει ο ένας τον άλλο σε προσωπικό επίπεδο...

Έχει καταντήσει κουραστικό για να μην πω τίποτα άλλο και το μόνο που καταφέρνουν όσοι επιδίδονται σε αυτό το σπορ είναι να κάνουν τους υπόλοιπους να βαριούνται και να μην κάνουν τον κόπο να διαβάζουν τίποτα που έχει να κάνει με τις μηχανές (για τις οποίες και φτιάχτηκε αυτό το φόρουμ)....

Όλα είναι κατανοητά, και η οργή και ο θυμός και η πικρία και όλα τα υπόλοιπα συναισθήματα που μπορεί να βγάλει ένα ποστ και όλοι μας λίγο πολύ στον όσο καιρό έχουμε εδώ μέσα ο καθένας τα έχουμε νοιώσει.....

Μήπως να σταματήσουμε αυτές τις "παιδιάστικες" κόντρες και να ασχοληθούμε με τίποτα άλλο; Το ξέρω ότι έξω κάνει κρύο αλλά το μυαλό δεν είναι γάλα και δεν πήζει σαν το τυρί....

:smokin:


Λυπάμαι που το λέω αλλά θεωρώ απαράδεκτο να με συκοφαντούν άτομα σαν τον Λεωνίδα.

Καλός χρυσός και άγιος, μπορεί να λέει καλές μαλακίες.... αλλά προτιμώ να του ανοίξω μερικές κουμπότρυπες στο πουκάμισο παρά να βλέπω πόσο τραγικά με δυσφημεί και μου επιτίθεται.

Και ως εδώ φτάνει πια γιατί έχω πιο σημαντικά πράγματα να ασχοληθώ από την μαλακία που μου έχει κολλήσει τον τελευταίο καιρό.
Και ίσως τελικά να μην χωράμε όλοι στον ίδιο κουβά και κάποιοι πρέπει να την κάνουν.................................
ευτυχώς γιατί υπάρχουν και άλλα φόρουμ που δεν έχουν αφρο...

Ο σκοπός για τον οποίο προτωμπήκα σε αυτό το φόρουμ άλλαξε. Όταν απλά βρέθηκα εδώ μέσα ήταν για να μοιραστώ την παρέα και τις εμπειρίες μου με άλλους που έχουν την ίδια τρέλα.
Έχει καταντήσει γελοίο να ασχολούμαι κάθε λίγο και λιγάκι με τι μαλακία θα ρίξει στο τραπέζι το άτομο, αλλά δεν μπορώ να μην μιλάω όταν νιώθω την αδικία. Παράδειγμα τις προάλλες που πρόσβαλε άλλους φίλους και πραγματικά σοκαρίστηκα βλέποντας πόσο πολύ κάποιοι το πήρανε κατάκαρδα.

Αλλά τουλάχιστον δεν πιστεύω ότι έχω συγκρουστεί με κανένα άλλο ούτε έχω φέρει κανένα σε δύσκολη θέση ίσως απλά προσπαθώ πάντα να βλέπω την αισιόδοξη πλευρά των πραγμάτων καθώς και να βοηθάω όποιον και όποιους μπορώ.

Αυτός ήταν κι ο λόγος που μετά από καιρό δεν είχα χτες όρεξη να εμφανιστώ στην παρέα του Δέλεαρ...γιατί δεν ήθελα να βρεθώ με φίλους που θα έπρεπε να τους; Εξηγήσω για την τόσο γελοία συμπεριφορά μου για μια ανόητη κόντρα που τελικά έχει να κάνει με το ποιος έχει περισσότερα απωθημένα.
Και δεν λέω.... τραβάω μεγάλες πιέσεις αλλά μάλλον πρέπει να βρω έναν πιο αποτελεσματικό τρόπο να εκτονώνομαι.

Για να μην φτάσουμε στο σημείο να βρεθούμε κάτω από άλλες συνθήκες το σήριαλ μάλλον τελείωσε εδώ.
Αρκετό ήταν.
Ελπίζω να περάσετε πιο καλές εποχές με τον φίλο τον αφρο.


Κυριολεκτικά έχω αηδιάσει ...

gcrook
08/02/2005, 15:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
SIMERA INE I MERA TON EKSIGISEON

PARTE NOUMERAKI:rotflmao:

i ali8ia ine oti otan do kati toso xazo oso o filos pou proaneferes ime skototikos:lol:

den skotono omos kanena pou den 8eli na skoto8i..

aftos o filos pou aneferes itan eki ke rotouse ke oli tou eksigousan ke den katalavene xristo ke dostou tou ksanaeksigousan ke kontra tou eksigousan ke aftos ixe panta mia kenouria erotisi ke den edixne na katalaveni tipota
e!! nomizo oti tou xriazotan i mpetoverga

ke telika gia eksigise mou esi pou to 8eoris afto asximo
ti ine sarkastiko astio kaloproereto ke ti kakoproereto?
gia dose mas ton orismo

kseris giati pragma milas?
giati poli lene sarkastiko ke enooune oti 8eli o ka8e enas

pistevis diladi oti 8ix8ike i ipolipsi tou
ke i ipolipsi tou itan isi me ena piso freno rodas?
ise kala?:eyepop: :lol:

ke sou protino na to diavasis olo to kimeno 8a gelasis ki alo
:lol: :lol: :lol:


Δηλαδη να γινουμε ζουγκλα ετσι;
Οποιος λεει βλακειες, η δεν καταλαβαιινει, να πεφτουμε πανω του να τον τρωμε;
Ετσι θα μεινουν στο φορουμ μονο αυτοι που τα ξερουν ολα, ειναι εξυπνοι, και γιατι οχι; και κουλ.
Και μετα το φορουμ θα κλεισει γιατι δεν θα υπαρχει λογος να δουλευει.
Γιατι ο πρωταρχικος του ρολος ειναι η ανταλλαγη αποψεων, οσο χαζες και αν ειναι αυτες, και οχι το ξεσκαρταρισμα ατομων, που κρινουμε εμεις με τα δικα μας κριτηρια, οτι δεν θα επρεπε να τους αφιερωσουμε χρονο,ποσο μαλλον να τους χλευασουμε.

Θα μπορουσες να μην του απαντουσες καθολου αμα ηθελες.
Απλως σου αρεσει να προκαλεις, για να προκαλεις.

sniper
08/02/2005, 15:39
Επειδή αρχίζει και πέρνει προσωπική διάσταση αυτό το ποστ, έχω να πω τα εξής:

Το να "βρίζονται" 2-3-5 φίλοι είναι λογικό γιατί μετά όταν βρεθούν από κοντά δεν θα τα θυμούνται ή θα γελάνε....

Το να αρχίσουμε τα καντηλέρια και δεν ξέρω γω τι άλλο άνθρωποι που δεν γνωρίζονται μεταξύ τους έιναι άλλη ιστορία.....

Ο καθένας εδώ μέσα έχει την δική του προσωπικότητα την οποία κανείς δεν έχει το δικαίωμα να την προσβάλλει γιατί πολύ απλά αν δεν γινόταν αυτή η κουβέντα εδώ μέσα αλλά έξω θα είχαμε άλλου είδους καταστάσεις απείρου κάλλους......

Αλλά αρχίζει ο ένας τους Βούδες, ο άλλος τα γαμησιάτικα, έχουν ακουστεί και διάφορα για οικογένειες (ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!), ο ένας μας γράφει στα @@ του ο άλλος στο αυτό της πεθεράς του, ό παράλλος δεν ξέρω που.....

Δεν λέω ότι όλοι θα πρέπει να ήμαστε "κύριοι"..... και οι πλάκες ευπρόσδεκτες (εγώ μάλιστα παραδέχομαι ότι πολλές φορές βγαίνω ίσως από κάποια όρια της πλάκας) και οι τσακωμοί (πόσες φορές δεν έχω βριστεί με τον ΑΦΡΟ) αλλά κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια μας έχουν γίνει Μπαλόνια!!!!

Είχαμε και 2-3 κοπέλες που γούσταραν τις μηχανές ή κάτι άλλο (δεν με ενδειαφέρει τι - προτιμώ να προτιμούσαν τις μηχανές) πάνε κι αυτές.... όπως πάνε και παιδιά (και δεν αναφέρομαι στον NLS - αυτός αποχώρησε οικιοθελώς και με μεγαλοπρέπεια μετά από συμπεριφορά κατα γενική ομολογία απαράδεκτη) που την έκαναν γιατί δεν γούσταραν την όλη ιστορία της μουργέλας και του τσακωμού....

Θέλετε να τσακωθείτε; Πολύ ωραία.... Σας τσαγιώνω όλους με το CBR όπου νά 'ναι!!!! το προτιμώ αυτό από τα υπόλοιπα!!!!

Αυτά.......

afrotwin
08/02/2005, 15:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Δηλαδη να γινουμε ζουγκλα ετσι;
Οποιος λεει βλακειες, η δεν καταλαβαιινει, να πεφτουμε πανω του να τον τρωμε;

signomi ala afto ginete me emena afto pou ekana me ton filo itan plakitsa ke oli gelasane me tin kardia tous
ke min ta kanoume ola apolita sovara gia na dimiourgisoume entiposis

Ετσι θα μεινουν στο φορουμ μονο αυτοι που τα ξερουν ολα, ειναι εξυπνοι, και γιατι οχι; και κουλ.

eksipnos file mou simeni anixtos ke an ise stenomialos den xoras pou8ena

Και μετα το φορουμ θα κλεισει γιατι δεν θα υπαρχει λογος να δουλευει.

afto ine akreo paradigma siga min klisi to forum
8a minoume ego ke o sta8is na mou petai xiromvovides...
xaxaxaxaxaxaxaxaxa


Γιατι ο πρωταρχικος του ρολος ειναι η ανταλλαγη αποψεων, οσο χαζες και αν ειναι αυτες,

orea i dikes mou ine 8eoxazes giati den tis dexonte ke tis katakrinoun?


και οχι το ξεσκαρταρισμα ατομων,

pios kseskartarise atoma?
mou 8imise to anegdoto me to pios petai aloga?.....


που κρινουμε εμεις με τα δικα μας κριτηρια, οτι δεν θα επρεπε να τους αφιερωσουμε χρονο,ποσο μαλλον να τους χλευασουμε.

o xlevasmos file mou ine epikodomitiki kritiki ke me endiaferon pros to atomo pou ton kanis.alios to na apaksiois ine ipotimitiko...



Θα μπορουσες να μην του απαντουσες καθολου αμα ηθελες.
Απλως σου αρεσει να προκαλεις, για να προκαλεις.

kita den ime sostos ama vlepo to forum ke kimate petao tipota periergo mpas ke ksekinisi tipota ke gelasome...
:rotflmao: :rotflmao:

kitakse genika to provlima ine nootropias
ego ime apo alo tragoudi apo oti fenete
mpori na ime elinas ala epidi megalosa me ksenous me ekane kseno
exo polous filous apo diafora krati ke afto pou simveni edo mono edo simveni...
8a prepi kato apo ka8e astio mou na vazo iposimiosi
ke na to grafo me diaforous tropous na katalavenoun oloi
:lol:
ti na kano ime san oufo san tin miga mesa sto gala
den exo psevdes8isis oti afta pou exo me kanoun spoudeo
i ime spoudeos giati exo psilo mpampa...
ke ta panta me 8igoun an den me penevoun...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

protimate na iste katanalotes kapiou proiontos pou stin diafimisi sas koroidevoun legontas sas oti iste idaniki

para na sas pi kapios ena astio gia kapio ipoti8emeno elatoma sas


:rotflmao: :rotflmao:

sas aresi to psema apo ta astia..


a! ke i ginekes den figane tis exo oles ego
ama 8elete kamia pes te mou

ektos apo tin ilia aftin sas tin xarizo

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ime adior8otos:lol:

afrotwin
08/02/2005, 16:03
RE MIPOS 8ELETE NA APOXORISO APO TO FORUM?


AMA 8ETE PES TE TO DEN IPARXI PROVLIMA

ALA OXI ATOMA TIPOU FREFRE KE ILIA KANENAS KE IPODELIPOI MONO SOVARES PROTASIS..

KE 8A FIGO STADIAKA


min masate ama figo ego ke lisete ola sas ta provlimata xalali..

etsi ke alios prepi na asxoli8o me kati sovaro stin zoi mou arketa saxlamarisa

8a sas exo mono gia voi8ia ke enimerosi opote xriasto

trekste psifizoume gia ton afro min to xasete..
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
08/02/2005, 16:05
Ξεκολάτε λέμε!!!!

Δεν είναι ποστ για αποβολή κανενός!!!!

periklisk
08/02/2005, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Σοβαρά τώρα, δεν κατάλαβα ....

Η μαλακία είναι προνόμιο κάποιας ηλικίας ή η δικιά σου ηλικία είναι το διαχωριστικό όριο μεταξύ μαλακίας και σοβαρότητας (ή τουλάχιστον σοβαροφάνειας) ???



Εγώ νόμιζα πως η μαλακία είναι όντως προνόμια κάποιας ηλικίας... Αυτό που βλέπω εδώ δεν συμβαδίζει με την άποψή μου...

Δεν έβαλα διαχωριστικά όρια.... και 10 χρόνια μεγαλύτερος να ήμουν πάλι το ίδιο θα έλεγα.....

γιατί δεν ανέχομαι τουλάχιστον για τον εαυτό μου να είμαι σε αυτή την ηλικία και να τσακώνομαι σαν πιτσιρικάκι του δημοτικού πίσω από ένα πληκτρολόγιο.....

gcrook
08/02/2005, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
kita den ime sostos ama vlepo to forum ke kimate petao tipota periergo mpas ke ksekinisi tipota ke gelasome...
:rotflmao: :rotflmao:

kitakse genika to provlima ine nootropias
ego ime apo alo tragoudi apo oti fenete
mpori na ime elinas ala epidi megalosa me ksenous me ekane kseno
exo polous filous apo diafora krati ke afto pou simveni edo mono edo simveni...
8a prepi kato apo ka8e astio mou na vazo iposimiosi
ke na to grafo me diaforous tropous na katalavenoun oloi
:lol:
ti na kano ime san oufo san tin miga mesa sto gala
den exo psevdes8isis oti afta pou exo me kanoun spoudeo
i ime spoudeos giati exo psilo mpampa...
ke ta panta me 8igoun an den me penevoun...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

protimate na iste katanalotes kapiou proiontos pou stin diafimisi sas koroidevoun legontas sas oti iste idaniki

para na sas pi kapios ena astio gia kapio ipoti8emeno elatoma sas


:rotflmao: :rotflmao:

sas aresi to psema apo ta astia..


a! ke i ginekes den figane tis exo oles ego
ama 8elete kamia pes te mou

ektos apo tin ilia aftin sas tin xarizo

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ime adior8otos:lol:

Η επιχειρηματολογια σου θα ηταν πολυ σωστη, αμα την χρησιμοποιουσες κατω απο τις σωστες ερωτησεις.

Λυπαμαι, δεν εβγαλα νοημα απο την απαντηση σου.

Αφου εισαι ατομο λοιπον που αρεσκεται στο να συνομιλει, γιατι το γνωριζω αυτο, γιατι δεν τα λες κατ'ιδιαν;

Το Δελεαρ το ηξερες πολυ πριν το μαθω εγω.

afrotwin
08/02/2005, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Η επιχειρηματολογια σου θα ηταν πολυ σωστη, αμα την χρησιμοποιουσες κατω απο τις σωστες ερωτησεις.

Λυπαμαι, δεν εβγαλα νοημα απο την απαντηση σου.

Αφου εισαι ατομο λοιπον που αρεσκεται στο να συνομιλει, γιατι το γνωριζω αυτο, γιατι δεν τα λες κατ'ιδιαν;

Το Δελεαρ το ηξερες πολυ πριν το μαθω εγω.

orea den katalaves ti leo ala me empistevese.....
kalo ine ke afto ama eksigiso se esena mou iposxese oti 8a ise o telefteos?:rotflmao:

ok lipon as ksana po ta idia

ego exo dio pedia to ena ine 9 xronon agoraki pou latrevi ton mpampa tou aplos
ke ena koritsaki 14 xronon pou oxi aplos latrevi ton mpampa tou exi ftasi se simio kakis pe8eras
pou isouna giati argises ke ala tetia..:rotflmao:
ala den ine afto to provlima
to provlima ine oti i gineka mou (i opia ine australeza:lol: )
ame exo gineka australeza:wacko:
oxi san ke esas:lol: :bawl:
exi frontistirio agklikon ke sxolai ka8e mera stin 10 to vradi
oper simeni oti ego filao skopia me ta pedia mexri na er8i i mama tous
gia na diavasoun na tsimpisoun tipota na rotisoun apories na meletisoun mousiki ke oti alo xriazete na kani enas gonios me tetia pedia

iparxi pe8era ne iparxi:rotflmao:

ke afti australeza xaxaxaxaxaxaxaxa apo tin mani....
otan parasti anagki kratai afti ta pedia
ala ama to kanoume sixna ginete kotsida:yuck:
ke to apofevgoume
ke opos katalavenis ine diskolo na ime sto delear opote nane..
mono me sintagi giatrou:rotflmao:

katalves i na kano ke kaka?
:rotflmao: :rotflmao:

katse na to kano copy 8a ksanaxriasti min to ksanagrafo
:lol:

gcrook
08/02/2005, 16:25
Οβερ εντ αουτ.

OldMan
08/02/2005, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
γιατί δεν ανέχομαι τουλάχιστον για τον εαυτό μου να είμαι σε αυτή την ηλικία και να τσακώνομαι σαν πιτσιρικάκι του δημοτικού πίσω από ένα πληκτρολόγιο.....

Ειλικρινά, δεν ξέρω, αλλά όλα αυτά περί αυτόκλητων διαχωριστών της μαλακίας από την σοβαρότητα μου θυμίζουν άλλες εποχές και καταστάσεις ...:confused: :nono:

Υ.Γ.
Και μην αρχίσουν λογίδρια του τύπου " δημοκρατία είναι να σταματάει η ελευθερία σου εκεί που αρχίζει να περιορίζει την ελευθερία του άλλου ", γιατί τα υλοποίησε πριν από εμάς ο Μουσολίνι....:wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
08/02/2005, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ειλικρινά, δεν ξέρω, αλλά όλα αυτά περί αυτόκλητων διαχωριστών της μαλακίας από την σοβαρότητα μου θυμίζουν άλλες εποχές και καταστάσεις ...:

Υ.Γ.
Και μην αρχίσουν λογίδρια του τύπου " δημοκρατία είναι να σταματάει η ελευθερία σου εκεί που αρχίζει να περιορίζει την ελευθερία του άλλου ", γιατί τα υλοποίησε πριν από εμάς ο Μουσολίνι....:

me to mousolini mou ir8e mia empnefsi

kalitera na stamatai i elef8eria sou eki pou arxizi to poutsolini tou alou...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

giati ama sinexizis apo eki ke pera
8a arxisis ta: pou pote den me agapises ke tora fanike ti imoun ego gia sena ke tin katara mou na xis ke ala tetia..
:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol:

ena a8oo astio itan prosfora tou afro stin epikodomitiki sas sizitisi

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
08/02/2005, 16:51
:lol: :lol: :lol:

Afro, σοβαρέψου γιατί θα σε μπινελικώσουνε (και θα έχουν δίκιο)...

:beer:

afrotwin
08/02/2005, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :lol: :lol:

Afro, σοβαρέψου γιατί θα σε μπινελικώσουνε (και θα έχουν δίκιο)...

:beer:

ne proti fora 8a ine....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
pao tora giati ta makaronia me kima agonioun na iser8oun ston esoteriko mou kosmo
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

are eladara me tis makaronadares sou leme
:lol: :lol:

:wave2:

Θάνος
08/02/2005, 16:53
Καλά τώρα τι νομίζετε; ότι ξεκίνησε ένα ποστ για να τα χώσετε στο Λεωνίδα; Αν μετά από τόσο καιρό νομίζετε ότι αυτό είναι το πρόβλημα, τότε μαζευτείτε μια φορά όλοι μαζί και λύστε το.

Εγώ βλέπω ότι τον τελευταίο καιρό υπάρχει μία γενικότερα επιθετική διάθεση από και προς όλες τις κατευθύνσεις. Παρατηρώ μία διάχυτη μαγκιά στο φόρουμ που με έχει ξενερώσει.

That's all...

afrotwin
08/02/2005, 16:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Καλά τώρα τι νομίζετε; ότι ξεκίνησε ένα ποστ για να τα χώσετε στο Λεωνίδα; Αν μετά από τόσο καιρό νομίζετε ότι αυτό είναι το πρόβλημα, τότε μαζευτείτε μια φορά όλοι μαζί και λύστε το.

Εγώ βλέπω ότι τον τελευταίο καιρό υπάρχει μία γενικότερα επιθετική διάθεση από και προς όλες τις κατευθύνσεις. Παρατηρώ μία διάχυτη μαγκιά στο φόρουμ που με έχει ξενερώσει.

That's all...

file mou opso ipe ke o savopoulos i elada exi 11 ekatomiria 8eous..

ke oli afti iparxoun gia mena ton kino 8nito...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μικρή Λουλού
08/02/2005, 17:19
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ,Η ΣΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΜΟΡΦΑ..

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ Σ'ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ..
Ο ΑΦΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΣΑΡΚΑ ΚΑΙ ΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ,Η ΕΣΤΩ ΤΟΝ "ΤΡΑΚΑΡΑΜΕ" ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ.
ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΤΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΟΙΩΣ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ,Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ' ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΙ'ΑΛΛΟΙΩΣ.
ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΒΑΣΤΑΧΤΗ..
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΠΩΣΕΙ,Η ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ...ΑΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΦΡΟ ΕΔΩ!!
ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΣΤΑΣΗ,ΠΡΟΤΡΟΠΗ,ΤΟΥ ΦΡΗΡΑΙΝΤΕΡ..
ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ "ΠΑΙΖΟΥΜΕ" ΤΟΝ ΑΦΡΟ..
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ,ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ (ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ) ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ !!

ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...

tai
08/02/2005, 18:16
Afro
Διαφωνώ με πολλά από αυτά που λες (και κυρίως με τον τρόπο που τα λες) αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα να το λες. Και δεν το κάνω για συνηγορία. (δεν το χρειάζεσαι.) Αλλά αν στο απαγορεύσουν, θα μου το απαγορεύσουν και εμένα αύριο. Για το καλό μου λοιπόν, υπερασπίζομαι έναν (κακό για μένα ) τρόπο έκφρασης.:cool: :cool: :cool:
Free αν για κάθε άνθρωπο που η έκφραση και ο τρόπος του μας στενοχωρούσε, μας νεύριαζε, φεύγαμε, δεν θα μας χώραγε ο πλανήτης όλος. Εδώ πιστεύω, στο φόρουμ,
έχεις την ευχέρεια να μιλάς με τα άτομα που είναι για σένα ενδιαφέροντα και να μην ασχολεισε με αυτά που σε ενοχλούν.
:cool: :cool: :cool:ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΉΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΔΈΛΕΑΡ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ (με τσιπ εεε Σοκολάτες ):rotflmao: ) ΤΗΝ ΔΕΥΤΈΡΑ :beer: :beer:

hornet
08/02/2005, 20:11
Λοιπον βαρεθηκαμε κιολας..;;
Απο την αρχη του φορουμ υπηρχαν οι καυγαδες και οι φιλονικιες αλλα υπηρχαν και οι καλες στιγμες.Υπηρχαν οι βολτες και γενικοτερα το παθος για τη μοτοσυκλεττα.
Ανθρωποι εγιναν φιλοι μεσω αυτου του δικτυακου τοπου,ανθρωποι αποκτησαν γνωση εμπειρια αλλα και πικρια και μερικοι απο αυτους στενοχωριες ανειπωτες!

Αλλα το τελευταιο καιρο εχει οντως παραγινει το κακο και δεν φταει μονο ο Λεωνιδας αλλα λιγο πολυ ολοι παρασυρονται.
Απαρχης του συγκεκριμενου εδαφιου ολοι στραφηκαν εναντιον του Λεωνιδα αδικα η οχι αυτο ας το κρινει ο καθενας μονος του.
Αλλα το γεγονος οτι δεν στεκεται ουτε ενα ποστ χωρις να δημιουργηθει ενας νεος καυγας με αλλους πρωταγωνιστες,αυτο πρεπει να μας προβληματιζει.....φθαρηκαμε μερικοι απο εμας εδω μεσα;ισως....!!!!
Εχουμε καταντησει να μην σηκωνουμε ουτε χιουμορ εστω και αν αυτο ειναι λιγο κρυο,εχουμε καταντησει να ξεκιναμε εμεις το χαβαλε και τελικα να τελειωνουμε εμεις με καυγα και να μενουμε τσαντισμενοι και πικραμενοι και αυτο ειναι κακο
Ο λεωνιδας εφαγε ολονων τα πυρα απο την κακη του συνηθεια να χωνει τη μυτη του παντου και να προσπαθει με διαφορους κυριως ανορθοδοξους τροπους να βγαλει συμπερασματα,να επιβαλει τη αποψη του

Αλλα αφησουμε τον λεωνιδα στη ακρη.
Το πιο αστειο(η τραγικο αραγε;) στην ολη υποθεση ειναι οτι το θεμα δεν ηταν ο λεωνιδας αλλα η γενικοτερη κατασταση που επικρατει τον τελευταιο καιρο εδω μεσα αυτο τουλαχιστον δειχνει το κειμενο του νικου(sniper) και τελικα που κατεληξε;
Στο
"κυρια κυρια δεν φταιω εγω ο λεωνιδας σηκωσε τη φουστα της αννουλας"

Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ακριβες αυτο,αλλα απο την αλλη δεν περιμενω απο αυριο να ειμαστε και ευγενικοι με ολους του στυλ

"Παρακαλω περαστε...
οχι εσεις πρωτα...
Μα σας παρακαλω προηγηστε"

Απλα μπορουμε ωρες ωρες να βαζουμε και λιγο νερο στο κρασι μας ιδιως εδω μεσα γιατι οι αντιδικιες βγαινουν και στο δρομο και αυτο δεν ειναι καθολου καλο.

Τωρα εαν θελετε να επιτιθεστε στο λεωνιδα ετσι για να ξεσκατε δικαιωμα σας ειναι μεσα στα πλαισια της ελευθεριας λογου του internet γιατι στη πραγματικοτητα ειμαστε πολυ διαφορετικοι .....
Εαν καταφερναμε να ισοσταθμισουμε την ελευθερια λογου του internet με την πραγματικη ελευθερια λογου αυτη που εχουμε στη εκτος διαδικτυου ζωη μας τοτε θα ειμασταν ολοι πιο σωστοι....Δεν νομιζετε; ._

periklisk
08/02/2005, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Ειλικρινά, δεν ξέρω, αλλά όλα αυτά περί αυτόκλητων διαχωριστών της μαλακίας από την σοβαρότητα μου θυμίζουν άλλες εποχές και καταστάσεις ...:confused: :nono:

Υ.Γ.
Και μην αρχίσουν λογίδρια του τύπου " δημοκρατία είναι να σταματάει η ελευθερία σου εκεί που αρχίζει να περιορίζει την ελευθερία του άλλου ", γιατί τα υλοποίησε πριν από εμάς ο Μουσολίνι....:wave2: :wave2: :wave2:

Αυτόκλητα διαχωριστικά μπορείς να βάλεις όσα θες.... η μαλακία έχει ένα όριο ανεξαρτήτως ηλικίας..... τώρα τι σου θυμίζουν αυτά είναι δικό σου πρόβλημα.....

Εγώ τουλάχιστον δεν τα έβαλα με το Λεωνίδα γιατί δεν είναι αυτός μόνο που φταίει (αν φταίει)..... στην κατάσταση που υπάρχει σε αυτό το δικτυακό τόπο όλοι έχουμε ένα μερίδιο ευθύνης....

....βεβαία θα πεις κανείς: Ωραία τα λες ρε μεγάλε.... στα λόγια καλά τα πας.... στην πράξη?



Απο την αρχη του φορουμ υπηρχαν οι καυγαδες και οι φιλονικιες αλλα υπηρχαν και οι καλες στιγμες.Υπηρχαν οι βολτες και γενικοτερα το παθος για τη μοτοσυκλεττα.
Ανθρωποι εγιναν φιλοι μεσω αυτου του δικτυακου τοπου,ανθρωποι αποκτησαν γνωση εμπειρια αλλα και πικρια και μερικοι απο αυτους στενοχωριες ανειπωτες!

Αλλα το τελευταιο καιρο εχει οντως παραγινει το κακο και δεν φταει μονο ο Λεωνιδας αλλα λιγο πολυ ολοι παρασυρονται.


Αυτό το απόσπασμα είναι από το ποστ του Στάθη και μετά από ένα χρόνο και κάτι εδώ πέρα μπορώ να πω πως έχει απόλυτο δίκιο....

Αυτά για τώρα.....

milaber
08/02/2005, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
RE MIPOS 8ELETE NA APOXORISO APO TO FORUM?

Nαι!

crs-k
08/02/2005, 23:56
Εφυγα νωρις σημερα γιατι επρεπε να παρω τους βαθμους της κορης μου και ξαναμπηκα σχετικα αργα.
Σε μια αλλη περιπτωση θα ελεγα "ρε πουστη μου τι εχασα".
Τωρα ομως προβληματιζομαι υπερβολικα.

Το ποστ εξελιχτηκε στην "Δικη του Αφρο".
Εβαλε κι αυτος το χερακι του βεβαια σ' αυτο ...

Επειδη τα διαβασα ΟΛΑ μαζεμενα, μπορω να πω οτι σχεδον ολοι εχουν σε καποιο βαθμο δικιο (με τα δικα μου κριτηρια παντα). Αλλοι περισσοτερο κι αλλοι λιγοτερο. (Ξερω σαν τον Χοτζα το κανω τωρα ...)

Το θεμα για μενα ειναι οτι στην ζωη ΔΕΝ υπαρχει ασπρο ή μαυρο. ΜΟΝΟ αποχρωσεις του γκρι.
Εδω δυστυχως το γυρισαμε στο ασπρομαυρο μονο ...

Αλλα ας ξαναγυρισω στην "δικη" ...
Εχουν λοιπον δικιο κι αυτοι που τους ενοχλει το υφος του "Αφρου" αλλα και αυτος απο την μερια εχει πει και πολλα σωστα πραγματα ...
Συμφωνω οτι μια "ειρωνια" ή ενας "χλευασμος" σε θολωνει και περνας κατ' ευθειαν στην αντεπιθεση...
Αλλα ποσοι ειναι αυτοι που εκαναν τον κοπο (και την υπομονη) να κοιταξουν ΠΙΣΩ απο αυτα, μηπως και υπηρχε κατι σωστο που επρεπε να "παρουν"?

Ειχα κι εγω μια "αντιπαραθεση" με τον Αφρο πριν απο μερικες μερες. Ειναι αληθεια οτι ενοχληθηκα απο τον τροπο που μου απευθυνθηκε. Το θεμα ομως ηταν οτι ειχε δικιο γι' αυτα που ελεγε, οπως (πιστευω) οτι ειχα κι εγω απο την μερια μου (μιας και στην πραγματικοτητα μιλουσαμε για διαφορετικα πραγματα). Το ζητημα εληξε και (θελω να) πιστευω οτι βγηκαμε κι οι δυο κερδισμενοι απο αυτο.

Υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που για καποιον (ανεξηγητο για μενα) λογο, θελουν να πουν την τελευταια κουβεντα (βλεπε: periklisk, Afrotwin, freerider :lol: ). Εγω εχω μαθει να σεβομαι αυτην την "ιδιαιτεροτητα" και να σταματαω καπου.
Τι γινεται ομως οταν υπαρξει "συγκρουση" δυο τετοιων ατομων?
Οπως ειδαμε (δυστυχως) αυτες τις μερες, ολεθρια αποτελεσμετα.
ΒΕΝΤΕΤΑ !

Εγω τυχαινει και ξερω και τους δυο της τελευταιας βεντετας.
ΔΕΝ εχει κανεις τους ΚΑΜΜΙΑ σχεση με οτι φαινεται εδω μεσα.

Στεναχωριεμαι αφανταστα που αισθανεται τοσο ασχημα ο Χρηστος (freerider) σε βαθμο που να θελει φυγει απο το forum, αλλο τοσο οσο ΔΕΝ θα 'θελα ΠΟΤΕ να φυγει (με οποιονδηποτε τροπο) ο Λεωνιδας (AfroTwin) που δινει (σε ενα μεγαλο βαθμο) ζωη στο forum.

Δεν μπορουμε ΟΛΟΙ να κανουμε μια καινουργια αρχη (τι κοινοτυπο, θα πειτε) βαζοντας νερο στο κρασι μας?
Εεεε ... Στην σοκολατα μας ηθελα να πω. :lol:

Για μενα χρειαζονται ΟΛΕΣ οι αποψεις.
Ακομα κι αυτες οι "κακες" ή οι "χαζες" (για να ξερεις τι να ΜΗΝ κανεις).
Εξ' αλλου αυτο ειναι και το νοημα του forum.
Ενας τοπος ανταλλαγης αποψεων.
Οταν καποιος γραφει κατι, αυτοματως "εκτιθεται".
Μετα ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.
Απλως ας προσεχουμε ποιον "εαυτο" μας δειχνουμε.
Μεγαλα παιδια ειμαστε (Καρελη εσυ τ' αγγλικα σου, μην ακους! :lol: ) και κρινουμε και κρινομαστε.

Να ΜΗΝ λειπει κανεις αυριο plz! :wave2:




Πειτε ΟΧΙ στους Βαρβαρους Αποκλεισμους!!!

:lol: :rotflmao: :lol:

GST
09/02/2005, 01:01
και να προσθεσω οτι επειδη εδω ειναι μοτο φορουμ.........
η μοτοσυκλετα πρεπει να μας ενωνει και οχι να μας χωριζει:smilea:

KaTaNaS
09/02/2005, 01:53
OLA OSA DIABASA PARAPANW EINAI O KALYTEROS LOGOS GIA NA MAS PEISEI NA PROSPATHISOUME NA PARABRETHOYME OLOI STH KOPH THS PITAS TOU MOTO.GR TH PARASKEYH.


PISTEYW PWS ME MIA DIASTAYRWSH MATIWN LEGONTAI KAI APOKWDIKOPOIOYNTAI PRAGMATA KAI STOIXEIA TOY KATHENA MAS STON ALLO POY DE GINETAI OYTE ME 1 EKATOMYRRIO POSTS.



OTAN GNWRIZEIS TOYS ANTRWPOUS APO KONTA , TOTE PLEON TOYS GNWRIZEIS!

STO FORUM , EISAI ESY KAI O YPOLOGISTHS SOY, KALWS H KAKWS.


KAI EPITELOYS OLO MPLA MPLA EIMASTE, ANTE NA ANOIJEI O KAIROS NA BGOYME MIA BOLTA OLOI MAZI ME TA MHXANAKIA, KALA TO EXETAI FANTASTEI?

χεχεχε , μιλάμε για τρελό γέλιο.

σε επαρχιακό ορεινό δίκτυο να πηγαίνουμε ο ένας πίσω απο τον άλλο, μπροστά, πίσω , και σκορπισμένοι στη μέση οι αφρικάνες (οι αφρικάνες, όχι οι αφρικάνοι
:winka: )
τα στρητάκια να τρέχουνα και αυτά , να ανοίγουν στις ευθείες και να ξανακόβουν στις κλειστές στροφές, τα πιτσιρίκια όλα με τα cbf και λοιπά μικρού κυβισμού να ακολουθούν τους εμπειρότερους, οι V κινητήρες να μπουμπουνίζουν σημαίνοντας τον ερχομό μας στο χωριουδάκι που θα μας περιμένει για να φάμε σε ένα στρογγυλό τραπέζι όλοι μαζί στη πλατεία κάτω απο τον πλάτανο.


ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝΕ


:wave2:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

DoctorS
09/02/2005, 02:13
Ίσως να είμαι ο πλέον ακατάλληλος να μιλήσω γι’αυτό το θέμα αλλά θέλω να τολμήσω να πω τη γνώμη μου από τη σκοπιά ενός καινούριου!!!
Εγώ, λόγω ιδιοσυγκρασίας ίσως, το στυλ του φόρουμ όταν πρωτομπήκα δεν με ξένισε καθόλου, αντιθέτως προσαρμόστηκα ευκολότατα μπορώ να πω!!!
Η υποτηθέμενη χυδαιολογία ή οι μικροτσακωμοί μου φάνηκαν ως δείγματα ανθρώπων που έχουν αναπτύξει μια οικειότητα μεταξύ τους, πράγμα που διαπίστωσα και με τα ίδια μου τα μάτια τη Δευτέρα που γνώρισα τα παιδιά στο δέλεαρ, και το χάρηκα πάρα πολύ, μου πηγαινε ρε παιδί μου!
Τώρα οσον αφορά την ιδιομορφία της έκφρασης του Άφρο, τον οποίο δεν ξέρω προσωπικά, αλλά τον εκτιμώ όπως εκτιμώ τον καθένα εδώ μέσα γιατί μοιράζεται την ίδια αγάπη για τους 2 τροχούς με όλους μας, δεν με ξένισε και δεν την παρεξήγησα εγώ προσωπικά! Η μοναδική αντίρρηση αν μπορεί να την πει κανείς δική μου, εναπόκειτε στο γεγονός ότι αυτό το στυλ μπορεί να ξενίσει και να αποτρέψει καποιους ανθρώπους από το να είναι μέλη σε αυτή την παρέα, η οποία το ξέρουμε όλοι μας δεν έχει μοναχά σαν ρόλο να μας κάνει να ξεχνιόμαστε λίγο από την καθημερινότητα μας και να λέμε χαχαχα χουχουχου και 3 πουλάκια κάθονταν, αλλά δίνει αρκετές λύσεις σε πολλά ζητήματα του μοτοσυκλετισμού!!
Από την άλλη θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον tai ότι μπορεί να μην συμφωνώ με τη γνώμη σου αλλά θα κάνω ότι είναι δυνατόν για να μπορείς να τη λες, εμένα όταν κάποιος μου τη ‘δίνει’ απλά δεν τον ‘κάνω παρέα’!!
Προς θεού είναι άδικο κάτι που δημιουργήθηκε για να μας ενώσει να καταλήξει να μας χωρίσει!!!

Η διαφορετικότητα είναι δικαίωμα του καθενός!
Ας προσπαθήσουμε να μην προσβάλλουμε την αισθητική κανενός και ας βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας!!!
Εγώ γουστάρω πολύ να είμαι εδώ μέσα!

Υ.Γ. μας χρειάζονται μερικές βόλτες…..καθαρός αέρας…..you know!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer:

gcrook
09/02/2005, 08:32
Ημουνα απολυτα σιγουρος, οτι κατα ενα μεγαλο βαθμο, εφταιγε και ο κωλοκαιρος.

Θα δειτε, καποια στιγμη θα ξεχαστουνε ολες αυτες οι αηδιες.
Σταυρο, σχετικα με την μεγαλη βολτα που προανεφερες, i have a dream! που λεει και ο IDI.

Οσο για τον Λεωνιδα, θελω να ξερει, οτι αυτη η εξεταστικη θα ηταν πολυ πιο ζορικη, χωρις το χιουμορ του,(ΧΑΧΑ μπετοβεργα)!

Αντε καλημερα!

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 09:06
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k




Αλλα ας ξαναγυρισω στην "δικη" ...
Εχουν λοιπον δικιο κι αυτοι που τους ενοχλει το υφος του "Αφρου" αλλα και αυτος απο την μερια εχει πει και πολλα σωστα πραγματα ...

ΟΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑ ΟΣΟ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΣΩΣΤΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ...



αλλο τοσο οσο ΔΕΝ θα 'θελα ΠΟΤΕ να φυγει (με οποιονδηποτε τροπο) ο Λεωνιδας (AfroTwin) που δινει (σε ενα μεγαλο βαθμο) ζωη στο forum.

ΩΡΑΙΑ....ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΡΛΑΝΤΕΣ,ΜΙΑ ΠΕΡΙΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΡΑΦΙΚΗ ΜΑΣΚΩΤ...

Δεν μπορουμε ΟΛΟΙ να κανουμε μια καινουργια αρχη (τι κοινοτυπο, θα πειτε) βαζοντας νερο στο κρασι μας?
Εεεε ... Στην σοκολατα μας ηθελα να πω. :lol:

ΣΩΣΤΑ...ΕΙΜΑΙ Ο DIRTY,ΕΧΩ ΜΟΤΟΣΑΚΟ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...

Να ΜΗΝ λειπει κανεις αυριο plz! :wave2:

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ !!!
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΟΡΚΟ...





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΧΡΗΣΤΑΚΟ...ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΦΟΡΜΑ..!!! :lol: :lol: :lol:

afrotwin
09/02/2005, 09:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ,Η ΣΤΟ ΑΛΚΟΟΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΟΜΟΡΦΑ..

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ Σ'ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ..
Ο ΑΦΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΣΑΡΚΑ ΚΑΙ ΟΣΤΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ,ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.
ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ,Η ΕΣΤΩ ΤΟΝ "ΤΡΑΚΑΡΑΜΕ" ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ.
ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΑΤΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΥ,ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΗ.
ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΟΙΩΣ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ,Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ' ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΚΙ'ΑΛΛΟΙΩΣ.
ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ,ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΤΗΤΑ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΒΑΣΤΑΧΤΗ..
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΝΟΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.
ΓΙΑΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΠΩΣΕΙ,Η ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ...ΑΣ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ,ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΦΡΟ ΕΔΩ!!
ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΦΟΒΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ Η ΣΤΑΣΗ,ΠΡΟΤΡΟΠΗ,ΤΟΥ ΦΡΗΡΑΙΝΤΕΡ..
ΕΧΕΙ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΜΑ "ΠΑΙΖΟΥΜΕ" ΤΟΝ ΑΦΡΟ..
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ..
ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ,ΕΠΙΤΡΕΨΤΕ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ (ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ) ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ !!

ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ...


RE DIRTY SE PARAKALO MIN TO KANIS AFTO
DEN AKSIZI TON KOPO..
KE MIN KSEXNAS OTI ISE EPAGKELMATIAS KE PREPI NA DOULEPSIS MERIKI APO EDO INE PELATES SOU
EGO FOVAME GIA AFTON TON LOGO TO NA ME IPERASPIZESE

ASE GIATI MERIKI INE POLI KOLIMENOI KE 8A POUN DIAFORA

KE TORA MPERDEFTIKA..:eyepop:

ERROR
ERROR
ERROR
:hypnotize
ERROR
ERROR
ERROR
HELPPPPPPPP:(
ERROR
ERROR
ERROR
ERROR GAM0 TIN PSIXOSIN8ESI MOU ERROR!!!

crs-k
09/02/2005, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
....................
ΧΡΗΣΤΑΚΟ...ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΦΟΡΜΑ..!!! :lol: :lol: :lol:

Πολυ πιθανον ... :(
Ηταν και 12 η ωρα και νυσταζα ... :sick:
Αιφνιδιαστηκα κι απ' το ολο θεμα ... :wacko:

:lol: :rotflmao: :lol:


Τι λες ρε παπαρα?
Τι φορμα θελει για να πεις την γνωμη σου ?
Η αληθεια ειναι οτι με δυσκολια μου εβγαινε γιατι ηθελα να μιλαω (γραφω) ωρες για το θεμα, ενω προσπαθησα να ειμαι λιγολογος.
Προβληματιστηκα πολυ, γιατι προσπαθησα να μπω στην θεση και των ΔΥΟ διαφορετικων μερων ...

Αν τωρα απο το κειμενο μου φαινεται ενα υφος, του στυλ "να παιζετε ολα μαζι τα παιζακια" ή "κρατηστε τον Αφρο γιατι τι θα κρεμαμε στο δεντρο τα Χριστουγεννα", να 'σαι σιγουρος πως ΔΕΝ ηταν ο σκοπος μου.

Παντως οι "πιτσιρικαδες" μαλλον εχουν πιο πολυ δικιο ...
Μαλλον μας εχει φαει η κλεισουρα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer:

afrotwin
09/02/2005, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Afro
Διαφωνώ με πολλά από αυτά που λες (και κυρίως με τον τρόπο που τα λες) αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα να το λες. Και δεν το κάνω για συνηγορία. (δεν το χρειάζεσαι.) Αλλά αν στο απαγορεύσουν, θα μου το απαγορεύσουν και εμένα αύριο. Για το καλό μου λοιπόν, υπερασπίζομαι έναν (κακό για μένα ) τρόπο έκφρασης.:cool: :cool: :cool:
Free αν για κάθε άνθρωπο που η έκφραση και ο τρόπος του μας στενοχωρούσε, μας νεύριαζε, φεύγαμε, δεν θα μας χώραγε ο πλανήτης όλος. Εδώ πιστεύω, στο φόρουμ,
έχεις την ευχέρεια να μιλάς με τα άτομα που είναι για σένα ενδιαφέροντα και να μην ασχολεισε με αυτά που σε ενοχλούν.
:cool: :cool: :cool:ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΉΣΕΙΣ. ΣΤΟ ΔΈΛΕΑΡ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟΣ (με τσιπ εεε Σοκολάτες ):rotflmao: ) ΤΗΝ ΔΕΥΤΈΡΑ :beer: :beer:

RE SI TAI TI IME RE KANENA ATOMIKO SOU DIKEOMA?
PANTOS MOU ARESI O TROPOS POU IPERASPIZESE TIS IDEES SOU
ILIKRINA PANTOS ISE AND FUCK
ALA AFTO ISOUNA PANTA
DEN MOU KANI ENRIPOSI
THANKS TAI MAN!!

afrotwin
09/02/2005, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Λοιπον βαρεθηκαμε κιολας..;;
Απο την αρχη του φορουμ υπηρχαν οι καυγαδες και οι φιλονικιες αλλα υπηρχαν και οι καλες στιγμες.Υπηρχαν οι βολτες και γενικοτερα το παθος για τη μοτοσυκλεττα.
Ανθρωποι εγιναν φιλοι μεσω αυτου του δικτυακου τοπου,ανθρωποι αποκτησαν γνωση εμπειρια αλλα και πικρια και μερικοι απο αυτους στενοχωριες ανειπωτες!

Αλλα το τελευταιο καιρο εχει οντως παραγινει το κακο και δεν φταει μονο ο Λεωνιδας αλλα λιγο πολυ ολοι παρασυρονται.
Απαρχης του συγκεκριμενου εδαφιου ολοι στραφηκαν εναντιον του Λεωνιδα αδικα η οχι αυτο ας το κρινει ο καθενας μονος του.
Αλλα το γεγονος οτι δεν στεκεται ουτε ενα ποστ χωρις να δημιουργηθει ενας νεος καυγας με αλλους πρωταγωνιστες,αυτο πρεπει να μας προβληματιζει.....φθαρηκαμε μερικοι απο εμας εδω μεσα;ισως....!!!!
Εχουμε καταντησει να μην σηκωνουμε ουτε χιουμορ εστω και αν αυτο ειναι λιγο κρυο,εχουμε καταντησει να ξεκιναμε εμεις το χαβαλε και τελικα να τελειωνουμε εμεις με καυγα και να μενουμε τσαντισμενοι και πικραμενοι και αυτο ειναι κακο
Ο λεωνιδας εφαγε ολονων τα πυρα απο την κακη του συνηθεια να χωνει τη μυτη του παντου και να προσπαθει με διαφορους κυριως ανορθοδοξους τροπους να βγαλει συμπερασματα,να επιβαλει τη αποψη του

Αλλα αφησουμε τον λεωνιδα στη ακρη.
Το πιο αστειο(η τραγικο αραγε;) στην ολη υποθεση ειναι οτι το θεμα δεν ηταν ο λεωνιδας αλλα η γενικοτερη κατασταση που επικρατει τον τελευταιο καιρο εδω μεσα αυτο τουλαχιστον δειχνει το κειμενο του νικου(sniper) και τελικα που κατεληξε;
Στο
"κυρια κυρια δεν φταιω εγω ο λεωνιδας σηκωσε τη φουστα της αννουλας"

Δεν νομιζω οτι ειναι τοσο ακριβες αυτο,αλλα απο την αλλη δεν περιμενω απο αυριο να ειμαστε και ευγενικοι με ολους του στυλ

"Παρακαλω περαστε...
οχι εσεις πρωτα...
Μα σας παρακαλω προηγηστε"

Απλα μπορουμε ωρες ωρες να βαζουμε και λιγο νερο στο κρασι μας ιδιως εδω μεσα γιατι οι αντιδικιες βγαινουν και στο δρομο και αυτο δεν ειναι καθολου καλο.

Τωρα εαν θελετε να επιτιθεστε στο λεωνιδα ετσι για να ξεσκατε δικαιωμα σας ειναι μεσα στα πλαισια της ελευθεριας λογου του internet γιατι στη πραγματικοτητα ειμαστε πολυ διαφορετικοι .....
Εαν καταφερναμε να ισοσταθμισουμε την ελευθερια λογου του internet με την πραγματικη ελευθερια λογου αυτη που εχουμε στη εκτος διαδικτυου ζωη μας τοτε θα ειμασταν ολοι πιο σωστοι....Δεν νομιζετε; ._

imaste pediaaaaaaaaaaaaa
san mia sintrofiaaaaaaa toteeeeeeee
ke i mousikiiiiiiii mas arese poliiiiiiiiii toteeeeeeee
avanti nto fa fa fa nto fa nto si nto si nto
:lol: :lol: :lol:

afrotwin
09/02/2005, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εφυγα νωρις σημερα γιατι επρεπε να παρω τους βαθμους της κορης μου και ξαναμπηκα σχετικα αργα.
Σε μια αλλη περιπτωση θα ελεγα "ρε πουστη μου τι εχασα".
Τωρα ομως προβληματιζομαι υπερβολικα.

Το ποστ εξελιχτηκε στην "Δικη του Αφρο".
Εβαλε κι αυτος το χερακι του βεβαια σ' αυτο ...

Επειδη τα διαβασα ΟΛΑ μαζεμενα, μπορω να πω οτι σχεδον ολοι εχουν σε καποιο βαθμο δικιο (με τα δικα μου κριτηρια παντα). Αλλοι περισσοτερο κι αλλοι λιγοτερο. (Ξερω σαν τον Χοτζα το κανω τωρα ...)

Το θεμα για μενα ειναι οτι στην ζωη ΔΕΝ υπαρχει ασπρο ή μαυρο. ΜΟΝΟ αποχρωσεις του γκρι.
Εδω δυστυχως το γυρισαμε στο ασπρομαυρο μονο ...

Αλλα ας ξαναγυρισω στην "δικη" ...
Εχουν λοιπον δικιο κι αυτοι που τους ενοχλει το υφος του "Αφρου" αλλα και αυτος απο την μερια εχει πει και πολλα σωστα πραγματα ...
Συμφωνω οτι μια "ειρωνια" ή ενας "χλευασμος" σε θολωνει και περνας κατ' ευθειαν στην αντεπιθεση...
Αλλα ποσοι ειναι αυτοι που εκαναν τον κοπο (και την υπομονη) να κοιταξουν ΠΙΣΩ απο αυτα, μηπως και υπηρχε κατι σωστο που επρεπε να "παρουν"?

Ειχα κι εγω μια "αντιπαραθεση" με τον Αφρο πριν απο μερικες μερες. Ειναι αληθεια οτι ενοχληθηκα απο τον τροπο που μου απευθυνθηκε. Το θεμα ομως ηταν οτι ειχε δικιο γι' αυτα που ελεγε, οπως (πιστευω) οτι ειχα κι εγω απο την μερια μου (μιας και στην πραγματικοτητα μιλουσαμε για διαφορετικα πραγματα). Το ζητημα εληξε και (θελω να) πιστευω οτι βγηκαμε κι οι δυο κερδισμενοι απο αυτο.

Υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που για καποιον (ανεξηγητο για μενα) λογο, θελουν να πουν την τελευταια κουβεντα (βλεπε: periklisk, Afrotwin, freerider :lol: ). Εγω εχω μαθει να σεβομαι αυτην την "ιδιαιτεροτητα" και να σταματαω καπου.
Τι γινεται ομως οταν υπαρξει "συγκρουση" δυο τετοιων ατομων?
Οπως ειδαμε (δυστυχως) αυτες τις μερες, ολεθρια αποτελεσμετα.
ΒΕΝΤΕΤΑ !

Εγω τυχαινει και ξερω και τους δυο της τελευταιας βεντετας.
ΔΕΝ εχει κανεις τους ΚΑΜΜΙΑ σχεση με οτι φαινεται εδω μεσα.

Στεναχωριεμαι αφανταστα που αισθανεται τοσο ασχημα ο Χρηστος (freerider) σε βαθμο που να θελει φυγει απο το forum, αλλο τοσο οσο ΔΕΝ θα 'θελα ΠΟΤΕ να φυγει (με οποιονδηποτε τροπο) ο Λεωνιδας (AfroTwin) που δινει (σε ενα μεγαλο βαθμο) ζωη στο forum.

Δεν μπορουμε ΟΛΟΙ να κανουμε μια καινουργια αρχη (τι κοινοτυπο, θα πειτε) βαζοντας νερο στο κρασι μας?
Εεεε ... Στην σοκολατα μας ηθελα να πω. :lol:

Για μενα χρειαζονται ΟΛΕΣ οι αποψεις.
Ακομα κι αυτες οι "κακες" ή οι "χαζες" (για να ξερεις τι να ΜΗΝ κανεις).
Εξ' αλλου αυτο ειναι και το νοημα του forum.
Ενας τοπος ανταλλαγης αποψεων.
Οταν καποιος γραφει κατι, αυτοματως "εκτιθεται".
Μετα ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του.
Απλως ας προσεχουμε ποιον "εαυτο" μας δειχνουμε.
Μεγαλα παιδια ειμαστε (Καρελη εσυ τ' αγγλικα σου, μην ακους! :lol: ) και κρινουμε και κρινομαστε.

Να ΜΗΝ λειπει κανεις αυριο plz! :wave2:




Πειτε ΟΧΙ στους Βαρβαρους Αποκλεισμους!!!



agapite mparmpamitousi ekana mia diaolia ke 8elo na me sinxorisis giati ipe i manoula pos ama me sinxorisi o mparmpamitousis 8a pi ke ena kalo logo i souvlitsa me ton klouvio
ke 8a gino ksana kalo pedaki
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

den exis idea ti ine o afro prospa8ise tin epomeni fora isos ta kataferis
pola filia:wave2:

afrotwin
09/02/2005, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctorS
Ίσως να είμαι ο πλέον ακατάλληλος να μιλήσω γι’αυτό το θέμα αλλά θέλω να τολμήσω να πω τη γνώμη μου από τη σκοπιά ενός καινούριου!!!
Εγώ, λόγω ιδιοσυγκρασίας ίσως, το στυλ του φόρουμ όταν πρωτομπήκα δεν με ξένισε καθόλου, αντιθέτως προσαρμόστηκα ευκολότατα μπορώ να πω!!!
Η υποτηθέμενη χυδαιολογία ή οι μικροτσακωμοί μου φάνηκαν ως δείγματα ανθρώπων που έχουν αναπτύξει μια οικειότητα μεταξύ τους, πράγμα που διαπίστωσα και με τα ίδια μου τα μάτια τη Δευτέρα που γνώρισα τα παιδιά στο δέλεαρ, και το χάρηκα πάρα πολύ, μου πηγαινε ρε παιδί μου!
Τώρα οσον αφορά την ιδιομορφία της έκφρασης του Άφρο, τον οποίο δεν ξέρω προσωπικά, αλλά τον εκτιμώ όπως εκτιμώ τον καθένα εδώ μέσα γιατί μοιράζεται την ίδια αγάπη για τους 2 τροχούς με όλους μας, δεν με ξένισε και δεν την παρεξήγησα εγώ προσωπικά! Η μοναδική αντίρρηση αν μπορεί να την πει κανείς δική μου, εναπόκειτε στο γεγονός ότι αυτό το στυλ μπορεί να ξενίσει και να αποτρέψει καποιους ανθρώπους από το να είναι μέλη σε αυτή την παρέα, η οποία το ξέρουμε όλοι μας δεν έχει μοναχά σαν ρόλο να μας κάνει να ξεχνιόμαστε λίγο από την καθημερινότητα μας και να λέμε χαχαχα χουχουχου και 3 πουλάκια κάθονταν, αλλά δίνει αρκετές λύσεις σε πολλά ζητήματα του μοτοσυκλετισμού!!
Από την άλλη θα συμφωνήσω με τον φίλο μου τον tai ότι μπορεί να μην συμφωνώ με τη γνώμη σου αλλά θα κάνω ότι είναι δυνατόν για να μπορείς να τη λες, εμένα όταν κάποιος μου τη ‘δίνει’ απλά δεν τον ‘κάνω παρέα’!!
Προς θεού είναι άδικο κάτι που δημιουργήθηκε για να μας ενώσει να καταλήξει να μας χωρίσει!!!

Η διαφορετικότητα είναι δικαίωμα του καθενός!
Ας προσπαθήσουμε να μην προσβάλλουμε την αισθητική κανενός και ας βάλουμε λίγο νερό στο κρασί μας!!!
Εγώ γουστάρω πολύ να είμαι εδώ μέσα!

Υ.Γ. μας χρειάζονται μερικές βόλτες…..καθαρός αέρας…..you know!!!!


:

o kenourios ine o pio sostos na ma8enete esis i palioi i kolimenoi
an ke den mpori na prosegkisi sosta to 8ema
:beer: :beer:

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 09:40
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
[B]RE DIRTY SE PARAKALO MIN TO KANIS AFTO
DEN AKSIZI TON KOPO..
KE MIN KSEXNAS OTI ISE EPAGKELMATIAS KE PREPI NA DOULEPSIS MERIKI APO EDO INE PELATES SOU
EGO FOVAME GIA AFTON TON LOGO TO NA ME IPERASPIZESE

ASE GIATI MERIKI INE POLI KOLIMENOI KE 8A POUN DIAFORA



ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ...??
ΕΔΩ ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΕΜΦΥΛΙΟ,ΤΗΝ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ,ΤΗΝ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ,ΤΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΟΥΣ,ΤΗΝ ΙΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΤΟΥΣ ΟΥΝΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΚΟΛΛΩΣΩ ??:lol: :lol:

ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ !!

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ....ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΚΟΥΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ???
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ CRS-K,ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ"ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ !!! ":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
09/02/2005, 09:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
.................
avanti nto fa fa fa nto fa nto si nto si nto
:lol: :lol: :lol:

Αβάντι
ντο φα φα φα
σολ φα σολ φα μι ντο σι μι μι μι
ντο σι ντο σι σολ σι ντο
ντο φα φα φα …ντο σι
σολ φα σολ φα μι ντο μι (δις)


Δεν το ξερεις σωστα το ρεφραιν, κι εισαι και μουσικος παναθεμα σε ...



:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

crs-k
09/02/2005, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
....................
den exis idea ti ine o afro prospa8ise tin epomeni fora isos ta kataferis
pola filia:wave2:


Δεν ισχυριζομαι οτι ειμαι ο παντογνωστης και δη ο Φωτεινος ... :lol:

Μιλαω με οτι ξερω μεχρι τωρα και με οτι εντυπωση εχω αποκομισει.
Θα 'θελα να ΤΟΝ ξερω καλυτερα, αλλα δεν μας κανει την τιμη ...

:lol: :rotflmao: :lol:



Ααααα ...
Και που 'σαι ...
Τα παιδια και τα φροντιστηρια ειναι δικαιολογιες !
Ελα στις 10!
Ελα οποτε μπορεις!
Αστα και μιση ωρα μονα τους!

Ξεκινα!

:beer: :beer: :beer:

crs-k
09/02/2005, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
...............
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΟΝ CRS-K, ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ "ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΟΡΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ !!! ":rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Την επομενη φορα θα ερθω διαβασμενος ή με σκονακι τελος παντων ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Την επομενη φορα θα ερθω διαβασμενος ή με σκονακι τελος παντων ...

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ,ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΑΠΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ'ΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΟΛΟ..!!!


ΚΟΛΛΗΜΕΝΕ...:lol: :lol: :lol: :lol:

crs-k
09/02/2005, 09:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtymoto
ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑΡΘΕΙΣ,ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΠΑΠΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ'ΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΟΛΟ..!!!

ΚΟΛΛΗΜΕΝΕ...:lol: :lol: :lol: :lol:


Οταν φευγω απο 'κει τραβαω κρυφα μια γραμμουλα στο μπουκαλι και ξερω ακριβως τι γινεται ...
Αυτα που ξερεις, "εγω ειμαι το καλο παιδι κι αυτος με χαλαει", να τα πουλησεις αλλου που δεν σε ξερουν!

:lol: :rotflmao: :lol:


Οκ!
Θα κανω ανεφοδιασμο.
Αλλα κανε μου την χαρη ...
Μην το λες τσιπουρο!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

DUKASII
09/02/2005, 10:05
ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ ΛΕΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΟΦΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...


ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΦΕΤΟΣ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΦΡΟ!
ΠΟΙΑ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ..
ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟΝ ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ....

ΕΙΜΑΙ Ο ΤΑΔΕ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΦΡΟ..
ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ..



ΕΧΕΙ ΒΑΡΕΣΕΙ Η ΜΠΙΕΛΑ ΣΑΣ ΡΕ???
ΡΕ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ...ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑΑΑΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...
ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΝΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤ...ΔΕ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΜΑΣ,ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΜΑΣ ,ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΠΙΑΝΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΘΕΣ ΕΣΥ!ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΜΙΖΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ...ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!







:rolleyes:

idi
09/02/2005, 10:11
εμενα μου αρεσει ο αφρο






αν δεν ηταν αυτος θα ηταν βαρετο να βριζω συνεχεια το Περικλη:wave2:

gcrook
09/02/2005, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Παντως οι "πιτσιρικαδες" μαλλον εχουν πιο πολυ δικιο ...
Μαλλον μας εχει φαει η κλεισουρα ...

:lol: :rotflmao: :lol:

:beer: :beer: [/B]

Ειδες αμα σου λεω;:beer:

Που ακουστηκε 10 η ωρα το πρωι 35 μελη στο φορουμ;

Μα τον Θεο, αν δεν ειχε χιονια τωρα στον Υμηττο, θα επαιρνα τα βιβλια, και θα καθομουνα στην Καλοπουλα (προποδες για οσους δεν εχουν ξαναπαει), και θα διαβαζα ξενοδ.Μαρκετινγκ παρεα με φασολαδες και σπετζοφαγια.

Αλλα που;:lol:

periklisk
09/02/2005, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k

Υπαρχουν καποιοι ανθρωποι που για καποιον (ανεξηγητο για μενα) λογο, θελουν να πουν την τελευταια κουβεντα (βλεπε: periklisk, Afrotwin, freerider :lol: ). Εγω εχω μαθει να σεβομαι αυτην την "ιδιαιτεροτητα" και να σταματαω καπου.
Τι γινεται ομως οταν υπαρξει "συγκρουση" δυο τετοιων ατομων?
Οπως ειδαμε (δυστυχως) αυτες τις μερες, ολεθρια αποτελεσμετα.
ΒΕΝΤΕΤΑ !




ΧΡΗΣΤΟ το τι λέω έγω δε σε αφορά! Άσε που δε σχολίασα ποτέ αυτά που λες..... Γιατί ασχολείσαι με την πάρτη μου?

Η "ιδιαιτερότητά" μου ποιά είναι δηλαδή γιατί δεν το κατάλαβα.....

Και αυτό με την τελευταία κουβέντα που όπως λες θέλω πάντα να λέω για δικαιολόγησέ το και άστα αυτά που ξέρεις όχι σε μένα!

afrotwin
09/02/2005, 10:19
simera diavasa ke katalava oti ti8ete 8ema apoxorisis tou frifri
afto me ksafniase omologoumenos
ton ixa ikano na fanatisti me kati toso anoito ala oxi mexri aftou tou simiou.

den mporo na katalavo pia ine i nootropia pou exi

ine antagonistikos katarxin

ke 8eori oti ego ime kati me iperoxi mesa sto forum ke prepi na me nikisi
:lol:
o tropos pou simvenoun ola apo tin meria tou dixni san na ine i ipolipi i gkomenes mas edo mesa ke na tsakonomaste pios 8a tis pari gia parti tou

ego 8eoro ton eafto mou anixto an8ropo xoris ousiastikes empa8ies:rotflmao:

ke vlepo enan an8ropo kirios empa8i na mou epiti8ete na onomazi tis epi8esis tou epitixis ke na kafiete gia afto
enan an8ropo pou den ksero enan an8ropo pou ida mia fora stin zoi mou ke omologoumenos den simpa8isa ala panta iparxi to la8os tis protis foras ke den sta8ika se afto antimetopisa omos tin empa8ia tou se ipermetra mege8i se simio pou kseperase ton xavale ke akoumpise tin mnisikakia
ke otan ton tsekara me diafora kimena pagides diapistosa oti ontos prokite gia enan kako an8ropo enan antagonisti
ke mia megali aporia mou geni8ike

me alous an8ropous exo pi xirotera pragmata apo oti me afton ke aftos antidrai xirotera apo oti oi aloi an8ropi mazi giati?

ke exi mia nootropia kante piso 8a ton antimetopiso ego
:rotflmao:
siga re file pios ise?:rotflmao:

tespa nomizo oti afti i ikona aftou tou an8ropou dixni pola gia to pios ine

sigoura den mou miazi den ine sarkastikos
den exi xioumor
exi nootropia tis alanas na sta8i stin mesi na pi to pio eksipno ke na kani kati kalitera apo kapious alous
ine epidiksias ke iperfilodoksos
ke vevea gia na simplironi i ikona tou sostou ine panagia otan xriazete ke ola afta pou kani ine ena xorato...

ego exo kani tis epiloges mou me afton ton an8ropo exi mia krifi eparsi pou ine ivristiki ke ipotimitiki gia tous alous
ke fisika piso apo ola afta den krivete ena pnevma
ala anagki gia kataksiosi pou pote den petixeni stin zoi tou

ola afta dixnoun oti exo vgali mia apofasi gia afton ton an8ropo
ke poli arnitiki

oloi exoume ta mionektimata mas ke ta proterimata mas
ala den exoume anagki na epivaloume katastasis

ke aftos o 8eatrinismos tou stil fevgo exi akrivos afton ton skopo
na epivali me opion dipote tropo ton skopo tou

den iksera oti 8a eftane mexri se simio na gini katina gia na ftasi sto epi8imito simio

ine kakia afto pou exi mesa tou ke ton odigi na ferete etsi
min mperdeveste

enas normal an8ropos 8a apaksiouse na asxoli8i peretero
aftos oxi den sas kani entiposi afto
se ti aposkopi oloi afti i simperifora

mipos pistevete oti 8igete apo ton afro?

oxi exi amfoterous skopous mes to mialo tou 8eli na ine aftos oti ine o afro simera
na exi tin fimi tou:lol:
ta lefta tou
tis gkomenes tou
na sizitane gia afton:lol:

exi sxizooidi xaraktira ke ine anorimo atomo

fantazeste lipon oti oli esis i xamilon tonon an8ropoi iste to tropeo
esas 8a kerdisi an sas pari mazi tou ke se esas 8a poulisi to keno tou afto onirevete

den ine aparetito na goustarizomaste oloi edo mesa ke ego dilosa tin antipa8ia mou se ena tetio an8ropo ke afto to kano giati exo ma8i na min prospioume ke na ipokrinome stin zoi
sta apaftaria sas 8a mou pite ala etsi ine

ke dilosa se afton ton an8ropo oti den 8elo sinalages mazi tou
ke anti na piraxti na pi ta dika tou pou 8a tonosoun ton egoismo tou ke na stamatisi opos kanoun oloi
sinexizi ke sinexizi asxima

ke genika epidi o kosmos den to kseri san afro pou leei astia malakies ke oti alo xriasti gia na gini pexnidi
ala san free 8eoroun oti afta pou leei ine sovara ke ine pragmatika piragmenos ke epiti8ete pragmatika ke mpenoun ke aloi se ena pexnidi tetio ke epixirmatologoun se simio pou angkizi to politiko gigneste tou ka8e ena
ke dimiourgite xaos

se tetious kavgades ema8a pos o idi afto to kalo pedi ine e8nikistis ke epesa apo ta sinefa:rotflmao:

opote se kamia periptosi den 8a dexto oti o afro paresire atoma
giati o afro oses fores dextike epi8esi ke omadiki kritiki sizitai se diaforetiki vasi ta 8emata ke pote den ekselix8ike i sizitisi me ivristika logia tou tipou RE MALAKA TI MILAS RE AKOMA EDO ISE RE
ke ala tetia tipou free

to oti kapios exi atomiko provlima ke apo8imeno mazi mou ine alo zitima ke antimetopizete diaforetika
opos o mpougatsas pou leei NAI:lol:

gia na teliono exo na po pos 8a prepi na ine poli vlakas kapios gia na pi an ine edo o afro ego apoxoro
ke oute pistevo oti ine toso vlakas gia na apoxorisi

ke enmeno sto oti den 8elo kamia sxesi me afto to atomo akoma ke an vre8oume sto idio trapezi den 8elo tipota alo apo tipikes kouventes sta plesia tis kinonikotitas
ke fisika an ine proklitikos 8a exi sinepies poli asximes i praksi tou
to leo dimosios gia na min pareksigoume argotera
ke pistevo stin prolipsi stin zoi

telionontas
mono ena ................(valte opia vrisia 8ete stis telitses) 8a apoxorouse gia aftous tous logous apo to moto

ke se kamia periptosi ego den to 8eoro venteta anamesa se toses psixes

ti imaste tipota kritiki sta vouna?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
09/02/2005, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
.............

ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΝΙΚΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΤΟ ΠΟΣΤ...ΔΕ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΑ ΧΝΩΤΑ ΤΟΥ ΔΙΠΛΑΝΟΥ ΜΑΣ,ΤΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΜΑΣ ,ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΠΙΑΝΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΘΕΣ ΕΣΥ!ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΜΙΖΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ...ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΑΠΟΨΗ ΚΑΝΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!

:rolleyes:

Συμπυκνωμένα το απόσταγμα όλων των παραπάνω....

Και το έθεσες σωστά Σπύρε... Αυτό είναι και το αποτέλεσμα αυτού του post.... Όλοι διαφορετικοί αλλά και όλοι ίδιοι...

Αυτό που θα πρέπει να μας ενώνει εδώ μέσα (δεν είναι και απαραίτητο βέβαια) είναι η σχέση μας με αυτό που ο καθένας καβαλάει... όλα τ' άλλα είναι γιρλάντες και @@ μέντολες που λέει και ο Θανάσης...



:smokin:

hornet
09/02/2005, 10:25
λεωνιδα συγγνωμη ρε φιλε που σε πηρα για λιγο στα σοβαρα δεν θα το ξανακανω!

Μην με ξαναχλευασεις ομως εγω δεν το κανα.

crs-k
09/02/2005, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk

ΧΡΗΣΤΟ το τι λέω έγω δε σε αφορά! Άσε που δε σχολίασα ποτέ αυτά που λες..... Γιατί ασχολείσαι με την πάρτη μου?

Η "ιδιαιτερότητά" μου ποιά είναι δηλαδή γιατί δεν το κατάλαβα.....

Και αυτό με την τελευταία κουβέντα που όπως λες θέλω πάντα να λέω για δικαιολόγησέ το και άστα αυτά που ξέρεις όχι σε μένα!



Αλλος που ειναι πολυ καιρο κλεισμενος μεσα!

:lol: :rotflmao: :lol:

Ρε Περικλακο ...
ΔΕΝ ειπα τιποτα γι' αυτα που λες ...
Χωρια που εχω δικαιωμα να σχολιαζω (αφου ειναι δημοσια) οπως κι εσυ εχεις δικαιωμα (και το κανεις) να σχολιαζεις τα δικα μου.

Ασχολουμαι με σενα οπως και με καθε αλλο που ειναι "ενεργο" μελος εδω μεσα.

Η "ιδιαιτεροτητα" που λεω ειναι ακριβως αυτο. Εχετε την τελευταια κουβεντα, και δεν χρειαζεται αποδειξη, μιας και δεν ειναι "γνωμη", ειναι "διαπιστωση".
Αρκει να κοιταξει καποιος τα ποστς στα οποια συμμετεχετε ...

Αλλα δεν ειπα οτι ειναι κακο αυτο ντε και καλα ...

Peace brother !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

periklisk
09/02/2005, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Αλλα δεν ειπα οτι ειναι κακο αυτο ντε και καλα ...

Peace brother !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Καλώς!:beer:

idi
09/02/2005, 10:30
στη κοπη της πιτας τη Παρασκευη δε θα βγαλω το κρανος!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
09/02/2005, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
στη κοπη της πιτας τη Παρασκευη δε θα βγαλω το κρανος!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και καλά θα κάνεις γιατι αν το βγάλεις θα τρομάξει ο κόσμος και θα φύγει....

:lol: :wave2:

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
στη κοπη της πιτας τη Παρασκευη δε θα βγαλω το κρανος!!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ,ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΓΙΩΡΓΟ...
ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣ ΚΟΣΜΟΣ ΑΛΛΩΣΤΕ...

DUKASII
09/02/2005, 10:36
ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ...

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΙΤΑ ΤΕΛΙΚΑ??:confused:

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 10:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ...

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΙΤΑ ΤΕΛΙΚΑ??:confused:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΝΤΟΡΟΣ !!!
ΕΙΧΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟΝ ΑΦΡΟ,ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΣΕ Η ΣΥΝΤΑΓΗ...:lol: :lol:

crs-k
09/02/2005, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ...

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΙΤΑ ΤΕΛΙΚΑ??:confused:

Να βαλω την μανα μου να κανει Σπανακοπιτα ?
Θα ειναι πολλοι?
Ποσο μεγαλο ταψι να φερω?

:lol: :rotflmao: :lol:

afrotwin
09/02/2005, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
λεωνιδα συγγνωμη ρε φιλε που σε πηρα για λιγο στα σοβαρα δεν θα το ξανακανω!

Μην με ξαναχλευασεις ομως εγω δεν το κανα.

file sta8i ama exis kapio provlima pragmatiko 8a trekso ke 8a kano gia sena oti mporo opos ke gia polous alous

ala an ine na ginoume triferoevestiti tipou me ena arlekin ksexnieme
i barby story me happy end ego den goustaro
ke oute 8a to ekana afto se esena
nomizis oti xriazete na paroume ton dromo tou 8eou oloi na skepasoume na min fenonte ta elatomata mas ke na proxorisoume stin zoi

me tin nootropia

iparxi enas elefantas anamesa mas ala kanis den ton vlepi


se pirakse toso poli pou ipa


ax:eyepop: enas elefantas:rotflmao: :rotflmao:


empasi periptosi ke ego s'agapo ala min to kanoume 8ema....

siga min katalaves.......:lol:

x-rider
09/02/2005, 10:44
Μπορουμε να μοιρασουμε


και ατομικα κεκακια με φλουρι μεσα,


ωστε να ειναι ολοι ευχαριστημενοι, βλεπε idi,εχει καταντησει


σαν τον ΙΖΝΟΓΚΟΥΝΤ,με το να κερδισει το "φλουρι"


:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
09/02/2005, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
Μπορουμε να μοιρασουμε


και ατομικα κεκακια με φλουρι μεσα,


ωστε να ειναι ολοι ευχαριστημενοι, βλεπε idi,εχει καταντησει


σαν τον ΙΖΝΟΓΚΟΥΝΤ,με το να κερδισει το "φλουρι"


:rotflmao: :rotflmao:

to flouri 8a ine pagidevmeno me ekriktika nitroglikerinis ke opios to petixi tin ekatse ektos ke an to filaksete ke to dosete ston afro pou kseri pos 8a to apenergopioisi

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hornet
09/02/2005, 11:13
Χα δεν νομιζω οτι αυτο ηταν το υφος του ποστ ακριβως το αντιθετο θα ελεγα .
Απλα μπορεις να γραψεις σκληρα με ηπια λογια εσυ με καταλαβες;

afrotwin
09/02/2005, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Χα δεν νομιζω οτι αυτο ηταν το υφος του ποστ ακριβως το αντιθετο θα ελεγα .
Απλα μπορεις να γραψεις σκληρα με ηπια λογια εσυ με καταλαβες;

ke vevea se katalava
apla den me exis sini8isi se tosi filikotita ke ksafnika sokaristika..
:rotflmao: :rotflmao:

tools
09/02/2005, 15:29
ρε σεις,αραξτε λιγο ολοι.οταν πρωτομπηκα στο φορουμ ηταν η εποχη nls μετα απο λιγο tsoperatos ,τωρα το μπαμ εγινε (νομιζω)με την κοντρα tamis/θεσσαλονικη-afro.το θεμα δεν ειναι καποιος απο μας.ειναι οτι καποιοι δεν κολλανε με καποιους αλλους.που ειναι το κακο ομως?ολοι λετε συνεχεια οτι το φορουμ ειναι μικρογραφια της κοινωνιας.ε ολοι γουσταρετε ολους τους γειτονες σας?δε νομιζω.εγω παντος οχι.shit happens.ο καθενας ας κανει παρεα με οποιον θελει απλως ας προσπαθει να μην ειναι εριστικος με τους αλλους.

υ.γ.ρε πουστη ουτε την παρασκευη θα σας γνωρισω απο κοντα γιατι γραφω κ την δευτερα.κανονιστε να προλαβω να δω τα μουτρα σας ε...:nono: να εχουμε και μετα φορουμ...:sun:

periklisk
09/02/2005, 15:46
Ωραίος ο tool! Συμφωνώ! Παντού βρίσκεις απ' όλα τα φρούτα!

DoctorS
09/02/2005, 19:40
χρειαζόμαστε βολτα λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!

α ρε κωλόκαιρε!!! :mad: :mad:

εγώ πάντως άφρο ελπίζω κάποια στιγμή οι υποχρεώσεις σου να μου επιτρέψουν να σε γνωρίσω και από κοντά.........αφού υποσχέθηκες ότι είμαι και πολύ μεγάλος για να με σουβλίσεις........δεν κινδυνεύω νομίζω!!!!!

:D :D

:beer: :beer:

milaber
10/02/2005, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
to oti kapios exi atomiko provlima ke apo8imeno mazi mou ine alo zitima ke antimetopizete diaforetika
opos o mpougatsas pou leei NAI


Με θυμήθηκε το μωρό μου!

:lol: :lol: :lol: