PDA

View Full Version : Βοήθεια! Μετά τα 125...τι;;;;;;;;;



ThM
08/02/2005, 12:38
Έχω περίπου 7 μήνες το XR125. Έχω βαρεθεί την ζωή μου!!! Ψώφιο γκάζι, ψώφιος ήχος :) Το θέμα τώρα σαν αρχάριος αν θα έπρεπε να μείνω με την *α*α**α μερικούς μήνες μήπως μάθω τίποτα παραπάνω (αν και πολύ αμφιβάλλω) ή θα περάσω στα 250. KLE250, Dominator ή στην χειρότερη περίπτωση CBF250 (μιας και είναι ειναι ακριβούτσικο). Οποιαδήποτε πρόταση καλοδεχούμενη....να λάβετε υπόψιν όμως ότι είμαι τρελός με τα ταξίδια και όποια μηχανή θα πάρω θα την ξεσκίσω οπότε θέλω κάτι αξιόπιστο. Α! προκαλώ όποιον έχει κάνει μέσα σε 5 μήνες 12000 χιλιόμετρα με 125 :)

life_dab
08/02/2005, 12:43
Γεια σου φιλε μου. Προφανος δεν εχεις διπλωμα ανεξαρτητων.
Ποσα χρηματα διαθετεις???

gcrook
08/02/2005, 12:44
Οσο αξιοπιστη και να ειναι η νεα σου μοτο, αν εχεις στο μυαλο σου πως θα την σκισεις, θα σταματησει να ειναι αξιοπιστη,και μαλιστα πολυ πιο γρηγορα απο οσο φανταζεσαι.

Το θεμα ειναι να κανεις και λιγο κρατει και να αγησεις και κανα
φραγκο στην ακρη για κανα κρανακι και μπουφανακι, αν δεν εχεις.

Οσον αφορα το θεμα της μοτο εγω θα πηγαινα δαγκωτο CBF250:wave2:

ThM
08/02/2005, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Γεια σου φιλε μου. Προφανος δεν εχεις διπλωμα ανεξαρτητων.
Ποσα χρηματα διαθετεις???

κοίτα...αν υποθέσουμε ότι στην καλύτερη περίπτωση το XR να ποιάσει 2000 σε ανταλλαγή...τότε μπορώ να δώσω άνετα άλλα 1000,1200euro(το πολύ 1500).

ThM
08/02/2005, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Οσο αξιοπιστη και να ειναι η νεα σου μοτο, αν εχεις στο μυαλο σου πως θα την σκισεις, θα σταματησει να ειναι αξιοπιστη,και μαλιστα πολυ πιο γρηγορα απο οσο φανταζεσαι.

Το θεμα ειναι να κανεις και λιγο κρατει και να αγησεις και κανα
φραγκο στην ακρη για κανα κρανακι και μπουφανακι, αν δεν εχεις.

Οσον αφορα το θεμα της μοτο εγω θα πηγαινα δαγκωτο CBF250:wave2:

lol ήδη έχω αγοράσει με ένα σωρό λεφτά μπουφλαν Dai...γάντια Dai..ι και κράνος SHoe ....ούτε cbr1100 να είχα...

life_dab
08/02/2005, 12:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook


Οσον αφορα το θεμα της μοτο εγω θα πηγαινα δαγκωτο CBF250:wave2:


Μα καλα τι του προτεινει του παιδιου...τετραχρονο 250????
Καλυτερα να βρει ενα ματαχειρισμενο cbr400 σε καλη κατασταση για να μαθει και το γκαζι και τις γραμμες.
Και φυσικα θα του μεινου λεφτα για κρανη και μπουφαν....

ThM
08/02/2005, 12:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Μα καλα τι του προτεινει του παιδιου...τετραχρονο 250????
Καλυτερα να βρει ενα ματαχειρισμενο cbr400 σε καλη κατασταση για να μαθει και το γκαζι και τις γραμμες.
Και φυσικα θα του μεινου λεφτα για κρανη και μπουφαν....

Δεν μπορώ να πάω πάνω από 35ίππους. Δεν το καλύπτει το δίπλωμα

gcrook
08/02/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από life_dab
Μα καλα τι του προτεινει του παιδιου...τετραχρονο 250????
Καλυτερα να βρει ενα ματαχειρισμενο cbr400 σε καλη κατασταση για να μαθει και το γκαζι και τις γραμμες.
Και φυσικα θα του μεινου λεφτα για κρανη και μπουφαν....

Ναι ρε συ τετραχρονο 250 αλλα ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ και ΣΥΓΧΡΟΝΟ.
Δεν νομιζω πια οτι η επιλογη για CB400, συμφερει οπως συνεφερε πριν απο 2-3 χρονια φερ'ειπειν, εχουν παλιωσει παααρα πολυ και κουβαλανε και αρκετα χιλιομετρα.

Φιλε ThM οτι και να αποφασισεις (CBF δηλαδη:beer: ) ευχομαι να το ευχαριστηθεις.

:wave2:

johnpan
08/02/2005, 13:25
Σε ένα φίλο μου με το πρόβλημά σου, θα έλεγα αυτά:

Κάτσε ρε κολλητέ με το xr και μάθε λίγη χωμάτικνη οδήγηση, το δίνεις το Σεπτέμβρη που θα πουληθεί και πιο εύκολα. Έμαθες να το πηγαίνεις χώμα? Αυτός είναι ο σκοπός αυτής της μηχανής, αλλιώς να έπαιρνες το cbr 125. Βάλε σε μια αλάνα δυο πέτρες και κάνε οχτάρια μέχρι να το πηγαίνεις με το πλάι, μάθε όσα μπορείς με αυτό και μετά άλλαξέ το. Μη βιάζεσαι.

Αλλά αν επιμένεις να το αλλάξεις: να έχεις υπ'όψην σου τα εξής:
Από αυτά που σκέφτεσαι να πάρεις, εννοείται cbf250 γιατί θα έχει καλύτερη μεταπώληση. Μην περιμένεις τρελλή δύναμη, αλλά ταξιδεύει πολύ καλύτερα από kle, dominator, κλπ. Είναι καινούριο και ξέρεις ότι δε θα σε αφήσει στην εθνική. Τα άλλα είναι μεταχ. 3ο και 4ο χέρι.

Από άποψη δύναμης, βρες ένα καλό dr 350 ή 300 και βγάλε γούστα, αλλά επειδή λες ότι είσαι χιλιομετροφάγος, μην περιμένεις ούτε άνεση ούτε ποιότητα κύλισης του cbf 250.

ΝΗΜ πας σε καλό γκάζι όπως cbr400, άσε τους 4 κυλίνδρους για αργότερα. Άκου και τον κολλητό σου.


ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ CBF 250 κόκκινο ή μαύρο. Ότι και να πάρεις να το χαρείς, και πάντα όρθιος















Α, και αν ήταν ΠΟΛΥ κολλητός μου, μιας και θα είχα ευθύνη για την μηχανόβια παιδεία του, θα του έλεγα: ΣΑΛΤΑ Γ@ΜΙΣΟΥ που μου ξενέρωσες σε ένα εξάμηνο και τώρα θες εργαλείο να το σκίσεις, άντε ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ γιατί υπήρχαν ΠΟΛΛΟΙ και ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ σαν εσένα και μας κοιτάν από ψηλά αδερφέ, η μηχανή θέλει σεβασμό, ξεκόλα.

Μετά θα μου έλεγε: ΒΡΕ ΜΑΛΑΚΑ σκίσημο εννοώ σε ταξίδια όχι σε ταχύτητα, και τότε θα ζητούσα συγγνώμη, αλλά τουλάχιστο θα του είχα πει κάτι που όφειλα να πω.

OldMan
08/02/2005, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Α, και αν ήταν ΠΟΛΥ κολλητός μου, μιας και θα είχα ευθύνη για την μηχανόβια παιδεία του, θα του έλεγα: ΣΑΛΤΑ Γ@ΜΙΣΟΥ που μου ξενέρωσες σε ένα εξάμηνο και τώρα θες εργαλείο να το σκίσεις, άντε ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ γιατί υπήρχαν ΠΟΛΛΟΙ και ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ σαν εσένα και μας κοιτάν από ψηλά αδερφέ, η μηχανή θέλει σεβασμό, ξεκόλα.

:look: :look: :bigcry:

Λυπηρόν μεν, Αληθές δε !!!

:sad: :sad: :sad:

ThM
08/02/2005, 14:21
ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους σας, αναμένω και άλλες γνώμες. Johnpan ήδη αισθάνομαι φίλος σου με την άνεση που μου τα πες lol έχεις μεγάλο δίκιο...αν και τα έχω ξανακούσει αυτά...δεν ξέρω πραγματικά τι να κάνω γιατί από την μία λέω άντε να μάθω δύο πράγματα ακόμα αλλά από την άλλη βαρέθηκα να το σκέφτομαι δύο φορές πριν πάω Πάτρα με το κολομηχανάκι :)

Rezeguet
08/02/2005, 14:56
cbf 250 δαγκωτο! :rotflmao: :lol: Μιλαμε και τρακα να του παιξεις η ζημια ειναι μηδενικη :lol: :rotflmao: 20 ιπποι ειναι αυτοι γαμανε :rotflmao: Και ταξιδι κα ολα τα κανει. Εγω Θα κανω την tour de Κρητη με το cbfακι εμενα μου εχει αποδειξει οτι σε επαρχιακο στροφιλικι ειναι οτι πρεπει ! Τα υπολοιπα ειναι βλακειες μην τα ψαχνεις. Εκτος αν παρεισ kawasaki zzr 250 V2 40 ιπποι σουπερσπορτ και τα μυαλα στα καγκελα :lol:

Xlitos
08/02/2005, 15:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ThM
Α! προκαλώ όποιον έχει κάνει μέσα σε 5 μήνες 12000 χιλιόμετρα με 125 :)

Σε 5 μήνες όχι (μωρέ θηρίο;) :beer:

σε 24 μήνες το κοντέρ του xl125v μου, έγραφε 30.800 χιλιόμετρα,τα περισσότερα φυσικά εκτός πόλης.... πριν 3-4 βδομάδες το έδωσα,δεν άντεξα άλλο.Αφού είπα να το βάλω και χώμα αλλά το λυπήθηκα,δεν σχεδιάστηκε γι'αυτό.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ JOHNPAN βάλτο χώμα για λίγο καιρό να πάρεις κι απο κει τίποτα.Εγώ θα το κράταγα στην θέση σου μέχρι το καλοκαίρι.


:)

Alexander
08/02/2005, 15:43
Εγώ θα σου πρότεινα να περιμένεις μέχρι τον Αύγουστο που θα κλείσεις τα 21 να πας να βγάλεις δίπλωμα απεριορίστων, να έχεις μαζέψει λεφτά και να διαλέξεις κάτι σε 600cc.
Δε νομίζω να χρειάζεται να περάσεις από τα 250...:sick:

Βέβαια, κάτω από το avatar μου γράφει "αρχάριος" οπότε μάλλον καλύτερα να ακούσεις τους προηγούμενους... :blush:

johnpan
08/02/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ThM
Johnpan .... βαρέθηκα να το σκέφτομαι δύο φορές πριν πάω Πάτρα με το κολομηχανάκι :)

Α, και με το cbf 250 έχω πάει πολλές φορές Πάτρα και πάει άνετα με 130+.

Ενώ με κάποιο μεταχ 250.... χμ, πας Σούνιο και το σκέφτεσαι. Και καλό να φαίνεται, δεν ξέρεις πότε θα σου την κάνει. Εγώ έχω επισκευάσει το παλιό μου ΑΧ-άκι στο δρόμο πάρα πολλές φορές. Τώρα θα ρωτήσεις γιατί από ΑΧ σε cbf και όχι κάτι πιο μεγάλο. Είδαν οι δικοί μου τι τραβούσα με το ΑΧ και συμφώνησαν να μου πάρουν ένα με δικά τους έξοδα (το ΑΧ το είχα πληρώσει μόνος μου) αλλά 250 cc. Μιας και είμαι και φοιτητής σε άλλη πόλη και ήδη φοβούνται πολύ, συμφώνησα.

Θυμάμαι με το ΑΧ, είχα την κοπέλα πάνω και γυρίζαμε από καφετέρια, και πανω στην Αλεξάνδρας μου σβύνει. Λέω με αδιαφορία από τα πολλά λύσε δέσε:

Μη φοβάσαι, θα το φτιάξω. Το έσπρωξα, τίποτα, το έλυσα, πήρα τηλέφωνα μάστορα, θείο μηχανόβιο, τίποτα! Το έχωσα σε μια πολυκατοικία που βρήκα ανοιχτή και στις 7 το άλλο πρωι πήγα και το πήρα! Το κύλισα μέχρι Πατησίων που έχει φαρδύ πεζοδρόμιο, το έλυσα ΟΛΟ, καπάκια, σέλες, ρεζερβουάρ, φανάρια, ... και κατά τις 11 το βρήκα: ΑΛΑΤΑ ΣΤΟΝ ΑΚΡΟΔΕΚΤΗ ΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ!!!! το έξησα λίγο, πήρε, το έδεσα κι έφυγα κύριος! Αλλά αυτά τα βαρέθηκα κάποτε, ήθελα να πάω κ να ξέρω ότι θα γυρίσω όποτε θελήσω.... Γι αυτό σου λέω, το πιο φτηνο μεταχ. είναι το καινούριο...

Rezeguet
08/02/2005, 19:59
σωστος ο τζονης. Ειχα και εγω ενα φτιαγμενο σκουτερακι που ειχε εκκινησεις σαν τη cbf που οδηγαω τωρα (70αρι ητανε, ε?) αλλα μεχρι να παρει μπρος εκανε αμαν. Μυ ειχε διαλυσει τις σολες απο τις μανιβελιες. Αλλα τελικα εκασα και εμαθα καμποσα πραγματα για μοτορια εξαιτιας του για να μπορω να το επισκευαζω. Καλια το καινουργιο.

Ρε τζονυ πηγες απο ΑΧ1 σε cbf? αφου το δευτερο ειναι πιο αργο! Ενταξει ειχες και ζορια με το αλλο, αλλα θα μπορουσες να παρεις πραγμα αλλο.

johnpan
09/02/2005, 10:07
Ναι, αλλά ο νέος είναι ωραίος, και στρίβει κιόλας!!

ThM
15/02/2005, 19:42
Σας ευχαριστώ όλους και ιδιαίτερα τον johnpan για τις πολύτιμες συμβουλές του! Σήμερα πήρα το Cbaki to μαύρο και είναι φανταστικό!!!!!!!!!! Όλοι στο δρόμο κοιτάνε σαν χάνοι....

Rezeguet
15/02/2005, 20:21
ωραιος! Καλωσηρθες στο club! Τωρα ειμαστε 5 cbfαδες δηλωμενοι (250)! Εγω , εσυ THm o Alchimistis o Johnpan και o alexander και δεν ξερω αμα εχουν αλλοι. (σορυ αν κανω για κανεναν λαθος η αν ξεχασα κανεναν)!
Και εμενα στην πρωτη μου βολτα ολοι ητανε με ανοιχτο το στομα (μικρη πολη και τετοια δεν τα βλεπεις συχνα εδω) και οι γκομενες γυριζανε συνεχεια να με δουνε! :D :D :D (Τι εστι cbf250? γκομενοπαγιδα!)
:rotflmao: :lol: :rotflmao: ]

Αντε να την προσεχεις και καλα χιλιομετρα!

Alexander
16/02/2005, 12:49
Καλορίζικη και καλοτάξιδη ΤhM !!!

Ρε παίδες θα κανονίσουμε να σκάσουμε μύτη σε κανένα meeting στο Δέλεαρ όλοι οι CBFάδες να ζηλεύουν όλοι; :lol:

Rezeguet
16/02/2005, 17:35
θα φτασουμε 5 cbfακια να ψαρωσουν ολοι! (με το γκαζι στον κοφτη, εε?) εχεχεχεχεεε...

Alchimistis
17/02/2005, 09:30
ΕΕΕΕΛΛΛΑ να μαζευομαστε σιγα σιγα καλοριζικο το εργαλειο φιλε!!!!
το ωραιο μ'αυτο το μηχανακι ειναι οτι εχει την εξατμιση τη γυαλιστερη που ψαρωνουν ολοι!!!!!
Απο οτι εχω καταλαβει ολοι πανω κατω ειμαστε ιδια ηλικια???Εγω ειμαι18:p (ο πιο πιτσιρικας μαλλον)
Μηπως ξερει κανεις αν παιζει καμια εξατμιση για cbf 250? ή να μη το πηραξω ακομα?

ThM
17/02/2005, 10:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
ΕΕΕΕΛΛΛΑ να μαζευομαστε σιγα σιγα καλοριζικο το εργαλειο φιλε!!!!
το ωραιο μ'αυτο το μηχανακι ειναι οτι εχει την εξατμιση τη γυαλιστερη που ψαρωνουν ολοι!!!!!
Απο οτι εχω καταλαβει ολοι πανω κατω ειμαστε ιδια ηλικια???Εγω ειμαι18:p (ο πιο πιτσιρικας μαλλον)
Μηπως ξερει κανεις αν παιζει καμια εξατμιση για cbf 250? ή να μη το πηραξω ακομα?

Εγώ είμαι 20 :) Κωλόγερος δηλαδή...
Όσο για την εξάτμιση καλύτερα να μην την πηράξεις ακόμα. Πάντως ρε παιδιά το μοτόρι είναι απίστευτο....τέλειος ήχος, τέλειο γκάζι (παρόλο που το ανοίγω ελάχιστα στην αρχή), τέλειο look και.... καλό (χμμμμ) μπροστινό ;)

Rezeguet
17/02/2005, 15:06
εγω ειμι ο πιο μικρος! 16 και τον απριλιο 17! :wave2: :lol:

Παντως τελειος ηχος και γκαζι? χμμμμ. Ηχος ειδικα με μια εξατμισουλα θα ηταν παρα πολυ ωραιος (μονο που η πανεμορφη γυαλιστερη εξατμισουλα μου θελω να παραμεινει εκει που ειναι!) και με καμια χουανη.. Το look και το μπροστινο συμφωνω απολυτα!! :D :D :D



Ρε σεις τωρα εκτος θεματος ειδα μια διαφημιση με το suzuki gs 500 γυμνο 45-48ιππους δικυλινδρο 5000Ε δηλ 1000 ευρω παραπανω απο την cbf!!! Ημαρτον! Επισης η Hornet 250 με 40 ιππους (στις 14000σαλ!!!) 4κυλινρδη 4000-5000 Ε απο το imported bikes! Εσεις πιο απολα θα παιρνατε?? στην ιδια τιμη παιζουν ολα τους! Εγω θα παιρνα παντως gs500 αν μπορουσα! Δειτε και την διαφημιση με το μοτορι στην τελευταια σελιδα του ΜΟΤΟ 11/02/05!

Alexander
17/02/2005, 17:18
Εγώ είμαι 20 Κωλόγερος δηλαδή...
Σιγά ρε σεις... εγώ που έκλεισα τα 24 θα μου καρφώσετε τα καρφια στο φέρετρο;
Ρε σεις τωρα εκτος θεματος ειδα μια διαφημιση με το suzuki gs 500 γυμνο 45-48ιππους δικυλινδρο 5000Ε δηλ 1000 ευρω παραπανω απο την cbf!!! Ημαρτον! Επισης η Hornet 250 με 40 ιππους (στις 14000σαλ!!!) 4κυλινρδη 4000-5000 Ε απο το imported bikes!
Αυτά τα είδα κι εγώ και όντως με προβλημάτισαν...

johnpan
17/02/2005, 17:38
Το Honret είναι 4 κύλινδρο? Δηλαδή 62 κυβικά το κυλινδράκι?!!!! Ωραία ροπή θα έχει!! Άντε να σοβαρευτούμε. Όσο για το gs500 είναι αρχαίο μπροστά στο cbf. Πάνω από 10ετία.

Εγώ είμαι 24++ και εγώ από τους γέρους!!

ThM
17/02/2005, 23:40
ΤΟ hornet 250 το είχα ψάξει κι εγώ πριν κάποιο καιρό...το μοτόρι είναι θεριό ανήμερο!!!!! Έχει τα ελαστικά του Fireblade!

Rezeguet
18/02/2005, 18:52
ελαστικα fireblade?? Σιγα ρε φιλε...! Αλλα οντως ειναι πολυ καλο. Καθολου χρηστικο βασανο στην πολη, για να ξεκινησει απο σταση θα σου βγει η ψυχη ειδικα αν εισαι αρχαριος, αλλα παρα πολυ γρηγορο!!

Τωρα το οτι ειναι παλιο το suzuki...who cares? εμενα μου φαινεται πολυ καλο. Ποιοτητα πρεπει να ειναι εφαμιλη της cbf 250 και αξιοπιστια ιση η καλυτερη. Ροπη αφθονη οποτε που το προβλημα? το χιλιαρικο?

xt 125
11/04/2005, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ThM
Δεν μπορώ να πάω πάνω από 35ίππους. Δεν το καλύπτει το δίπλωμα


asxeto paidia alla to vlepw synexeia.loipon exw to diploma a1 gia 125 cc edw k 6 xronia peripou.moy eixan pei tote oti isxyei mono gia 125 cc aneksartitos ipwn.twra akoyw gia kapoio diploma(mallon to idio)pou isxyei kai gia 250cc arkei na mh kseperna kapoious ippous.ti paizei?kai kati allo.gia diploma a poso tha mou kostisei h epektash;thanks

Rezeguet
11/04/2005, 20:38
καλα ρε παιδια τι μανια και αυτη να ξεθαβουμε αρχαια ποστς....

Τεσπα μιας και το ξεθαψες ας απαντησουμε.

λοιπον εισαι ατυχος το διπλωμα σου μετρα μονο για 125 ενω το καινουργιο μεχρι 34 ιππους ανεξαρτητων κυβικων. Για μεγαλο διπλωμα δινεις περ 200-500 Ε αναλογα το που θα πας και το αν λαδωσεις (λεμε τωρα).

simitis
19/04/2005, 19:57
Oχι ακριβως.Το νεο διπλωμα λεει μεχρι 25KW δηλαδη 1Kw = 1,34102 ιπποι και βγαινει 33,52555 ιπποι ή 0.16Kw ανα κιλο της μηχανης(δεν συμφερει ετσι,το εχω ψαξει λιγο)Καλο ειναι αυτο.Και το καλυτερο ειναι οτι σε 2 χρονια γινεται απο μονο του απεριοριστου χωρις εξετασεις :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D (αρε Hotdog μου ανοιξες τα ματια)

johnpan
20/04/2005, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan


Α, και αν ήταν ΠΟΛΥ κολλητός μου, μιας και θα είχα ευθύνη για την μηχανόβια παιδεία του, θα του έλεγα: ΣΑΛΤΑ Γ@ΜΙΣΟΥ που μου ξενέρωσες σε ένα εξάμηνο και τώρα θες εργαλείο να το σκίσεις, άντε ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΟΥ γιατί υπήρχαν ΠΟΛΛΟΙ και ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΑΓΚΕΣ σαν εσένα και μας κοιτάν από ψηλά αδερφέ, η μηχανή θέλει σεβασμό, ξεκόλα.

τουλάχιστο θα του είχα πει κάτι που όφειλα να πω.


Μάλλον έπρεπε να τα είχα πει στο μικρό μου φίλο Rezeguet. Πώς πάει αδερφέ?

Εσύ ThM? Όλα καλά?

Rezeguet
20/04/2005, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Μάλλον έπρεπε να τα είχα πει στο μικρό μου φίλο Rezeguet

τι λεεεεε ρε φιλε τωρα το θυμηθηκες?? :smilea: :smilea:

πλακα πλακα λεω να τη κανουμε sticky καπου την προταση πχ γενικες καθως σε πολλους ισχυει αυτο...

εγω μια χαρα ειμαι! :wave2:

ThM
21/04/2005, 21:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Μάλλον έπρεπε να τα είχα πει στο μικρό μου φίλο Rezeguet. Πώς πάει αδερφέ?

Εσύ ThM? Όλα καλά?

χεχεχε...σοφά λόγια johnpan :) Μια χαρά είμαι εγώ, το έχω ξεσκίσει το μοτόρι. Έκλεισα προχτές δύο μήνες κι έχω κάνει 8000+ χιλιόμετρα! Εκανά κι εγώ τις ψιλομαλακιούλες που έκανε ο Rezeguet (sorry Rez :)) αλλά ευτυχώς την έβγαλα καθαρή. Πάντως έχω γίνει ο άρχοντας της σούζας στο cbf χεχεχεχε A!!! Έφαγα και τον καθρέφτη ενός ταξιτζή, στο δρόμο, και την κοπάνισα...αυτό ποιάνει 50 points lol

johnpan
22/04/2005, 10:20
Να με συχγωρείς αλλά ούτε εσενα σε βλέπω τόσο καλά.... Για πρόσεχε... δε μας τα λες καλά... Ρε βάλτε μυαλόοοοο. Στην πόλη οδηγάμε κυρίες ΛΕΜΕΕΕΕΕ