PDA

View Full Version : Buell



sotosfz6
08/02/2005, 21:01
παιδια κανενας με Buell lightning 1200 παιζει εδω μεσα???

afrotwin
09/02/2005, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotosfz6
παιδια κανενας με Buell lightning 1200 παιζει εδω μεσα???

otan paroun ti eteria giaponezi 8a paroume ke emis buell pros to paron tsou

oxi den imaste kolimeni me ta giaponezika
ala fovomaste na paroume tipota alo:rotflmao:
to agnosto mas fovizi...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
09/02/2005, 11:55
μαλλον και αυτοι ..που το εχουν στη ελλαδα ειναι ..λιγοι......εμφανισιακα εχει μια ομορφια δεν μπορω να πω ..μια αγριαδα..αλλα μεχρι εκει......οδηγικα πρεπει να ειναι χαρος ..πολυ βαρη και αν δεν κανω λαθος καποιος που το εκανε δοκιμη για καποιο ελληνικο περιοδικο σε πιστα σκοτωθηκε :(

OldMan
09/02/2005, 12:14
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Και να έπαιζε κάποιος, πιστεύεις ότι θα ζούσε πολύ για να σου απαντήσει ????

:wave2: :wave2: :wave2:

DimST
09/02/2005, 12:39
Παιδιά σε καμία περίπτωση δεν είναι άθλια οδηγικά, απεναντίας θα έλεγα. Απλά είναι διαφορετικές μοτοσυκλέτες αρκετά καλοστημένες (ειδικά τα XB12 και 9 που έχουν μοσχοπουλήσει) με μόνη παραφωνία το μοτέρ που όντας αρχαίο σχεδιαστικά μένει πίσω απο τα στοιχεία την υπόλοιπης μοτο. Να είστε σίγουροι πως αν η τιμή τους ήταν ανάλογη με των άλλων γυμνών μοτοσυκλετών της κατηγορίας (ΗΠΑ=>δολλάριο=>μεγάλο πλαφών εισαγωγής) και εμείς πιο ανοιχτόμυαλοι με τις μη γιαπωνέζικες μοτο (κάτι που όσο περνάει ο καιρός ευτυχώς αλλάζει) θα βλέπαμε περισσότερες στον δρόμο.

Φίλος που έχει οδηγήσει κάποιες απο αυτές έχει καλά σχόλια να αναφέρει αλλά ακόμα και ο Neil Mekenzie, 3 φορές πρωταθλητής του Βρετανικού SBK και συντάκτης εδώ και 4 χρόνια στο περιοδικο TWO το είχε γράψει πολύ επαινετικές κουβέντες (XB12R) σε σχετικό συγκριτικό με Brutale-RSV Tuono R-XB12R-Monster S4R-Speed triple 955i κλπ.

Προσωπικά μ'αρέσουν και θα ήθελα πολύ να είχα την δυνατότητα να οδηγήσω κάποια στιγμή ένα απο αυτά...

DimST
09/02/2005, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
μαλλον και αυτοι ..που το εχουν στη ελλαδα ειναι ..λιγοι......εμφανισιακα εχει μια ομορφια δεν μπορω να πω ..μια αγριαδα..αλλα μεχρι εκει......οδηγικα πρεπει να ειναι χαρος ..πολυ βαρη και αν δεν κανω λαθος καποιος που το εκανε δοκιμη για καποιο ελληνικο περιοδικο σε πιστα σκοτωθηκε :(

Έλεος ρε παιδιά, μην γραφετε ότι σας κατέβει...

O συγκεκριμένος αναβάτης ήταν ο Χάρης Παπαγεωργίου και δεν σκοτώθηκε σε καμία πίστα... το λάτρεψε το buell... αυτό είχε πεί.
Τέσπα, μεγάλη ιστορία.

Alex6RR
09/02/2005, 13:23
Το BUELL το γουσταρω με χιλια ειναι μηχανακι ονειρο για μενα!τι να πεις...οτι δεν παει?...οτι δεν στιβει?....οτι δεν φρεναρει????
εχω δει 3 φορες απο κοντα εδω στην Αθηνα!και ειδα δυστηχος μεγαλους αντθρώπους να τα καβαλανε!!!!:eyepop: :D :D


8443

idi
09/02/2005, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alex6RR
Το BUELL το γουσταρω με χιλια ειναι μηχανακι ονειρο για μενα!τι να πεις...οτι δεν παει?...οτι δεν στιβει?....οτι δεν φρεναρει????
εχω δει 3 φορες απο κοντα εδω στην Αθηνα!και ειδα δυστηχος μεγαλους αντθρώπους να τα καβαλανε!!!!:eyepop: :D :D

δε παει δε στριβει και σε φρεναρει!!!

και ειναι πανακριβο και αεροψυκτο!!!!

:look:

GST
09/02/2005, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Έλεος ρε παιδιά, μην γραφετε σας κατέβει...

O συγκεκριμένος αναβάτης ήταν ο Χάρης Παπαγεωργίου και δεν σκοτώθηκε σε καμία πίστα... το λάτρεψε το buell... αυτό είχε πεί.
Τέσπα, μεγάλη ιστορία.


λαθος δικο μου που το ανεφερα ....λαθος μου τα ειπανε :mad:
ευχαριστουμε για τις πληροφοριες:smilea:

sniper
09/02/2005, 13:33
Πάντως για γυμνό είναι όμορφο.

Τα καύσιμα είναι μέσα στο πλαίσιο και αυτό κατεβάζει ακόμα πιο κάτω το κέντρο βάρους (έτσι τουλάχιστον λέει ο σχεδιαστής του)...

DimST
09/02/2005, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
λαθος δικο μου που το ανεφερα ....λαθος μου τα ειπανε :mad:
ευχαριστουμε για τις πληροφοριες:smilea:

;)

Μικρή Λουλού
09/02/2005, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alex6RR
Το BUELL το γουσταρω με χιλια ειναι μηχανακι ονειρο για μενα!και ειδα δυστηχος μεγαλους αντθρώπους να τα καβαλανε!!!!:eyepop: :D :D



ΚΑΛΟΥ,ΚΑΚΟΥ ΑΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ,ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ...
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ'ΡΘΕΙ..

afrotwin
09/02/2005, 13:58
pantos an krino apo tis rodes ke idietera ta lastixa ferni se mixani ligo.....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ena fering to 8eli san trelo afto to mixanaki 8a to sosi apo pola...

Alex6RR
09/02/2005, 14:00
παιδια δεν το εχω οδηγίσει αλλα εχω ακουσει πολυ καλα σχολια!!:wave2:

Tigas
09/02/2005, 14:09
ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΓΙΝΕΣΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ TRENDY

afrotwin
09/02/2005, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΜΠΟΣΗ ΩΡΑ ΓΙΝΕΣΕ ΚΟΥΔΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΚΡΑΔΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΣ ΟΤΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ.
ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ TRENDY

ke ego afto ksero oti
polous kradasmous
apodosi kinitira (agapi mou giati mas pernane ta papakia tosa lefta dosame...):rotflmao: :rotflmao:

ke exi ena fortigo euro...

ke ine kataskevasma ton imperialistikon gourounion
:rotflmao: :rotflmao:

opote den kani gia koumounistes i proin......

ego pantos 8elo tin roda tentotira tou imanta kinisis
mou aresi mou 8imizi potamoplio ke to poto mou southen comford
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tigas
09/02/2005, 14:23
ΤΟΥ ΜΑΜΗΣΕΣ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ΑΔΕΛΦΕ

afrotwin
09/02/2005, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΤΟΥ ΜΑΜΗΣΕΣ ΤΑ ΠΕΤΑΛΑ ΑΔΕΛΦΕ

thanks man
:wave2:

Alex6RR
09/02/2005, 14:27
:lol: :rotflmao: :smilea: :D

Spazz
09/02/2005, 15:19
BORDELA!!!!!

μονο ομορφα ειναι!φαντασου να ηταν και μετριας σχεδιασης.εχουν κι ωραιο ηχο δεν λεω.

για πολυ ιδιαιτερους τυπους που θα στο παιξουν μπλαζε αν κατσεις διπλα τους σε φαναρι εστω και με 600.

trendoμηχανο με μπολικη ροπη αλλα καθολου γκαζι

Tigas
09/02/2005, 15:38
ΣΕΜΝΑ :D

Rezeguet
10/02/2005, 14:42
συμφωνω με τα γενικα λεγομενα εδω περα.
Πολυ ομορφο ισως και πρακτικο, ωραιος ηχος, καυλα δηλαδη αλλα πασχει απο δυναμη (εκκινησεις εχουν καλες) ιδανικο για την πολη θα ελεγα, εχει και μαζεμενες διαστασεις αλλα πολυ ακριβο για αυτα που προσφερει και το σημαντικοτερο χαλια αξιοπιστια.

idi
10/02/2005, 14:45
ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΝΤ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ :beer:


8493

Tigas
10/02/2005, 14:56
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΛΥ Μ......ΡΑ
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΠΛΗΞΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΕΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΣ ΤΗ ΔΙΑΚΙΑ ΣΟΥ.:winka:

idi
10/02/2005, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΛΥ Μ......ΡΑ
ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΕΠΛΗΞΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΖΟΥΖΕΛΑ Η ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΣ ΤΗ ΔΙΑΚΙΑ ΣΟΥ.:winka:

η Zuzela ειναι μονο για μενα...

μακριααααααααααααααααααααα :beer: :wave2:

Rezeguet
10/02/2005, 15:58
me ta idia lefta pairneis:

ducati monster S4R


8498

Rezeguet
10/02/2005, 15:59
h kai ayto


8499

Rezeguet
10/02/2005, 16:01
h ama thes pairneis me ta lefta tou 5 tetoia: :lol: :rotflmao: :lol:


8500

Rezeguet
10/02/2005, 16:05
h dineiw 3000 kai pairneis touto


8501

afrotwin
10/02/2005, 16:09
opa ke afto poli ftino leme...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


8502

Rezeguet
10/02/2005, 16:10
h pairneis ayto + tin cbr 125 :lol:


8503

afrotwin
10/02/2005, 16:11
ke me dio triumph pernis doro ke afto

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


8504

idi
10/02/2005, 16:14
η αυτο με 11,900 και τις ακραπες+pcIII+k&n+μανετες+καθρεπτες+βαση πινακιδας
+βαψιματακι ματ σε μερικα πλαινα....

και

ασε τους αλλους να κουρεβονται!!!!!!!!!!!:beer:


8505

DimST
10/02/2005, 16:44
Δεν είναι και ούτε τόσο αναξιόπιστα ούτε αργά τα Buell, ειδικά οι νεότερες σειρές μετα το 2000.
Σίγουρα όχι λιγότερο αξιόπιστα απο ένα S4 ή ένα S4R που είδα πιο πάνω, ή τόσο λόττο όσο η αγορά ενός TnT που πέραν του οτι είναι άγνωστη η αξιοπιστία και τα όποια προβλήματα του μοτέρ, αν χρειαστείς ανταλλακτικό δεν ξέρεις ούτε απο ποιόν να το ζητήσεις ούτε αν θα το/α λάβεις ποτε. (το πότε και το πόσο έρχεται μετά...)

Στο θέμα απόδοσης ξεχνάτε πως μιλάμε για αερόψυκτα μοτέρ σχεδιαστική φιλοσοφίας του περασμένου αιώνα, όπως ακριβώς είναι και τα αερόψυκτα ντουκάτια, σίγουρα σε γκάζια δεν συγκρίνονται με ένα Z1000, τα περισσότερα γκάζια όμως δεν κάνουν και το μηχανάκι καλύτερο!
Παράδειγμα τα αερόψυκτα μονστερ, που είναι πολύ ανώτερα και ομοιογενή σαν μοτοσυκλέτες απο τα S4/R και ας έχουν αισθητά χειρότερες επιδόσεις. Ή ο τρόπος απόδοσης του Hornet900 σε σχέση με το Ζ, αν οδηγήσει κάποιος και τα δύο θα διαπιστώσει πως το μοτέρ του hornet είναι απείρος πιο διασκεδαστικό απο το Ζ παρά τα σχεδόν 20 άλογα διαφοράς μεταξύ τους.

Τέλος το γεγονός πως σχεδιαστικά τα Buell δεν μοιάζουν με τίποτε άλλο στην παραγωγή, οφείλουμε να παραδεκτούμε τον κο Eric Buell και τις μοτοσυκλέτες του.

Σίγουρα δεν μπορούν να παίξουν στα ίσια με τους περισσότερους street-fighter αντιπαλους απο Ευρώπη και Ιαπωνία αλλά αν εξαιρέσει κάνει την τιμή που λόγο χώρας προέλευσης δεν γίνεται να είναι φθηνότερη, οι μοτοσυκλέτες είναι ιδιαίτερες και κατα την γνώμη μου ενδιαφέρουσες.

Αυτά :wave2:

Rezeguet
10/02/2005, 19:20
να και φωτο για να ξερουμε για τι μιλαμε


8543

Rezeguet
10/02/2005, 19:20
παραδοξως...στριβει! :lol: :rotflmao: :lol:


8544

gmakris
10/02/2005, 19:31
Πολυ ομορφα τα Buell αλλα μεχρι εκει - καλο για βολτες και "μουρη" και οπως επισης εχω ακουσει στριβει καλα.

Ο κινητηρας του ομως βασιζεται σε εκεινον της δεκαετιας '50 ενω ο τροπος αποδοσης αλλα και συνολικη του εικονα τον τοποθετουν πολυ πισω απο τον ανταγωνισμο. Το Marketing δεν αρκει για να πουλησεις απλα βοηθαει....

Οι αναβατες που ψαχνονται με την οδηγηση σαφως θα πρεπει να επιλεξουν κατι αλλο.....

hornet
13/02/2005, 22:59
εχω δει 3 φορες απο κοντα εδω στην Αθηνα!και ειδα δυστηχος μεγαλους αντθρώπους να τα καβαλανε!!!!:eyepop:

ΚΑΛΟΥ,ΚΑΚΟΥ ΑΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ,ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ...
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ'ΡΘΕΙ..


Χαχχααχαχχααχχαχααχαχαχ ρε αλεξ τι πινεις και δεν μας δινεις!!!
Μαλλον δεν εχεις δει παπουδες εν δραση!!!!
Και ο εν λογω κυριουλης που σου απαντησε σοφα εμιλησε....Σεμνα αλεξ

RapidShade
14/02/2005, 11:40
Εγώ πάντως που το έκανα test ride
είχα μια εμπειρία που δεν την περίμενα
ομολογουμένως.

Παιδιά το μηχάνημα είναι τουλάχιστον
χαβαλεδιάρικο, ΣΤΡΙΒΕΙ, είναι ΜΙΚΡΟ
και ΞΕΡΟ. τραβάει σαν γαιδούρι και
βέβαια... Θέλει χεράκια γιατί και μόνο
οι κραδασμοί αρκούν για να ξεκαβαλήσεις
με πάρκινσον... :wave2:
Από φρένα καλά, αν και δεν μπορείς
να έχεις πλήρη εικόνα.

Το μηχανάκι που δίνουν στην έκθεση είναι
και με ΚΙΤάκι επάνω και "advanced"
εξατμισίδια που θα τα 'κούτε ότι μηχανάκι
και να πάρετε να οδηγήσετε...

Γενικά μου άφησε πολύ καλή εικόνα και
πραγματικα ΔΕΝ το περίμενα.
(καθώς επίσης καλή εικόνα σε οδήγηση
μουάφησε και το Multistrada) το οποίο
φυσικά το έχω στο φτύσιμο...:eyepop:

Από ότι μου είπαν τα παιδιά στο
"περίπτερο" της BUELL, θα οργανώσουν
Track Day όπου θα δίνεται για Test Ride
και το ΒΧ9 αλλά και το 12άρι που από
ότι λένε είναι τελείως ΩΜΟ...
.
Εχω σκοπό να πάω, μόνο και μόνο
για την εμπειρία... δεν θα το αγόραζα
μάλλον αλλά είναι πραγματικά διαφορετικό...

Αυτά τα ολίγα από μένα....

ΥΓ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!!

idi
14/02/2005, 11:50
Απο την εκθεση...

Το συγκεκριμένο ειχε ενα πολυ μικρο εύρος στροφών στο οποιο απέδιδε ικανοποιητικά ο κινητήρας....

Μπορεί να ηταν «τρομοκράτης» σε ηχο και σε αίσθηση, αλλα σε καμιά περίπτωση δεν δικαιολογεί την τιμη του.... ποσο μάλιστα οταν στο ιδιο test ride υπήρχαν μηχανάκια σαν το KTM super duke και Mostro S4R που με παραπλήσια τιμη του παίρνουν τα σώβρακα ....

Τα οδηγησα ολα…

Φυσικά ευθαρσώς δηλώνω οτι κανενα απο τα παραπάνω δε κλάνει μια στο Ζ μου....:D

Alex6RR
14/02/2005, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
εχω δει 3 φορες απο κοντα εδω στην Αθηνα!και ειδα δυστηχος μεγαλους αντθρώπους να τα καβαλανε!!!!:eyepop:

ΚΑΛΟΥ,ΚΑΚΟΥ ΑΜΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΓΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝΕ,ΚΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ...
ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ'ΡΘΕΙ..


Χαχχααχαχχααχχαχααχαχαχ ρε αλεξ τι πινεις και δεν μας δινεις!!!
Μαλλον δεν εχεις δει παπουδες εν δραση!!!!
Και ο εν λογω κυριουλης που σου απαντησε σοφα εμιλησε....Σεμνα αλεξ

καλα ντε εχω δει κι εγω παπουδες που το λεει η ψυχή τους και με τον ενα τροχο!:rotflmao: :lol: και εκει ειναι που ξενερώνεις :eyepop: ομολογουμένος σαν πιο ευλιγιστος σαν πιο νεοτερος θα επρεπε να το πηγαινες καλυτερα λλα παλι διαπιστονεις οτι τρως μια ΗΤΑ!οκ τα κοβω γιατι με πηράζουν!χαχαχαχαχ:wave2: :D :rotflmao: :lol:

periklisk
14/02/2005, 18:15
Στην έκθεση που πήγαμε είχαν ένα 9αρι με τσιπ, φίλτρο και εξάτμιση....

Το μηχανάκι λόγω στησίματος, κέντρου βάρους και γεωμετρίας στρίβει πάρα πολύ καλά....

Λόγω των κραδασμών θέλεις καλό οδοντίατρο γιατί σου χαλάει τα σφραγίσματα!

Πολύ γέλιο το εργαλείο και θα γούσταρα να είχα ένα μιας και έχει συντελεστή κεφαλογυρίσματος 100%

periklisk
14/02/2005, 18:15
λάθος το πάτησα δύο φορές:D

crs-k
14/02/2005, 18:17
Το εμπεδωσαμε !!!



:lol: :rotflmao: :lol:

periklisk
14/02/2005, 18:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Το εμπεδωσαμε !!!



:lol: :rotflmao: :lol:


Ο μεγαλύτερος τρομοκράτης των test rides πάντως ήταν το husaberg!!!! σούζα για πλάκα, κατσίκι, γαμώ τα στησίματα, γαμώ τα φρένα, γαμώ τα μικρά σελάκια, γαμώ το κέρατό μου που δεν κάνει για τίποτα εκτός από καγκουριές!

qlippoth
14/02/2005, 23:13
etixe na pasei sta xeria mou, gia ena eulogo xroniko diastima.
oti diabasa edo mesa apo tous people pou to exoun odigisei 8a symfoniso. an exeresoume ta 2 poly basika tou meionektimata 1. timi: 14.500euro 2. metapolisi: kamia exo apla na po oti to mixanaki einai poly eukolodigito, tromera evelikto, problepsimo kai stribei treno xaris to poly konto metaxonio tou kai xamilo kentro barous. gia to mege8os tis kataskevis tou 8a symfoniso einai arketa vari 175kg keno ala auto den allazei tipota sta parapano opos prepei na tou anagnorisoume kai tis kenotomies stin kataskevi, diladi kausimo sto skeleto kai ladia sto psalidi kai ta frena tou, pou prepei na po oti einai arketa kala, mexri ekei omos. opos to blepo einai ena mixanaki poly epi8etiko, stin opsi kai genika dinei ena proklito ifos,epitreste mou, ston anabati opos kai ston opoiondipote ka8isei dipla tou.
to moteraki tou tora den einai tipota to idietero
ropi apo xamila alla den exei kati pou tha se trelanei.
idaniko gia kleista kommatia ala me to pou anoigei o dromos kalytera dexia kai otostop.
kapios anefere gia to 8ema ton kradasmon.
autoi pou exoun doulepsei cobresser einai idanikoi gia to mixanaki auto.
apla an pesei sta xeria sas dokimasteto den 8a xasete.