PDA

View Full Version : H Triumph πρωταθλήτρια στο Γερμανικό πρωτάθλημα SuperSport



McGyver
22/08/2008, 10:20
O "άσπρος σίφουνας" της G-Lab Racing, ένα Triumph Daytona 675, το οποίο είχε παρουσιαστεί στο περιοδικό MOTO (τ. 408, 02/2008) με οδηγό τον 23χρονο Arne Tode κατέκτησε μαθηματικά το Γερμανικό πρωτάθλημα SuperSport.

Την ίδια στιγμή ο Glen Richards βρίσκεται στα χνάρια του τίτλου στο αντίστοιχο πρωτάθλημα του Ηνωμένου Βασιλείου.

http://www.triumph.co.uk/uk/Racing_News_Articles_10961.aspx

:beer: :beer: :beer: :beer:


139384

chillipf
22/08/2008, 13:20
Έτσι ..τούτ.. εμείς με τα Τriumph.

GreenBill
22/08/2008, 16:23
O Tode ειχε ερθει ογδοος και στον αγωνα του παγκοσμιου που ειχε γινει στο Nurburing.Του χρονου παγκοσμιοι!:beer: :beer: :beer:

taxydromos
22/08/2008, 16:36
εχετε και εσεις οι αγγλαρες τις δοξες σας :beer: :beer:

Ζεύκας
22/08/2008, 17:39
ρε το μηχανάκι έχει φτιαχτεί για παγκόσμια κύπελα και εσείς χαίρεστε με τα εθνικά?

φτιάχτε ρε Άγγλοι μια σοβαρή εργοστασιακή ομάδα και πάρτε τα σώβρακα της Χόντα κ Γιαμάχα! :evil:

chillipf
25/08/2008, 10:36
Άστα ρε παιδί μου.


κόκκινη θύελα κι έτσι.


κοκκινογαμόσαυρος :beer:

snow
25/08/2008, 16:36
.......oreo to motori,alla sto 6oro stis serres x8es.....1 pira fotia:look:

kai to allo kolise:hypnotize

Dr.Evil
26/08/2008, 08:49
Oντως πήρε φωτιά, αλλά από τόν καταλύτη ο οποίος μπουκωσε σηκωνε θερμοκρασία καί κατέβασε λάδια στήν εξάτμιση καί φούντωσε....:bawl: :bawl: :bawl: Η φωτιά εβγαινε μέσα από τήν εξάτμιση.
Τό γνωρίζω γιατί ηταν τό δικό μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Μέχρι νά πάρει φωτιά ηταν 5ο γενικής καί 2ο στά 600 ... κάτι λέει αυτό... μήν μάς θίγετε τήν μάρκα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

chillipf
26/08/2008, 08:57
δεν ακούω τίποτα.
το μηχανάκι μαμάει......

μάλλον κόκκινο στενογαμόσαυρο θα έπρεπε να το λέμε.


ρε συ συνάδελφε δόκτωρ evil, λές να κινδυνεύουμε κι εμείς που έχουμε αλλάξει μόνο τελικό? (έχουμε περάσει και το ανάλογο πρόγραμμα βεβαίως-βεβαίως) ?

Dr.Evil
26/08/2008, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από chillipf
δεν ακούω τίποτα.
το μηχανάκι μαμάει......

μάλλον κόκκινο στενογαμόσαυρο θα έπρεπε να το λέμε.


ρε συ συνάδελφε δόκτωρ evil, λές να κινδυνεύουμε κι εμείς που έχουμε αλλάξει μόνο τελικό? (έχουμε περάσει και το ανάλογο πρόγραμμα βεβαίως-βεβαίως) ?
Δέν ξέρω μπορεί νά ηταν τυχαίο γεγονός , μπορεί καί οχι. Καί εγώ μόνο τελικό εχω αλλάξει μέ πρόγραμμα. πάντως εγώ θά τόν βγάλω γιά νά είμαι ησυχος.
Αυτό πού εγινε δέν μού αλλαξε γνώμη γιά τό μηχανάκι καί τήν αξιοπιστία του... τό μηχανάκι μάς προειδοποιούσε από τήν προηγούμενη ημέρα μέ αυξημένη θερμοκρασία από τόν αγώνα τού βορείου
απλά υποθέσαμε οτι ηταν λόγω υπερβολικής ζέστης.

chillipf
26/08/2008, 09:26
οκ, εγκρίνω και επαυξάνω.
την άλλη βδομάδα που πάω στη Τριούμφ για service, θα δω άν είναι εύκολο να τον πετάξω κι εγώ.
αν και δεν ζορίζω πολύ, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

Dr.Evil
26/08/2008, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από chillipf
οκ, εγκρίνω και επαυξάνω.
την άλλη βδομάδα που πάω στη Τριούμφ για service, θα δω άν είναι εύκολο να τον πετάξω κι εγώ.
αν και δεν ζορίζω πολύ, αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
Εγώ θά σού πρότεινα νά μήν τόν βγάλεις.... αν δέν τό πιέζεις... νομίζω οτι ηταν μεμονομένο περιστατικό.... αν καί θά τό ποστάρω καί στό αμερικάνοκο φορουμ , νά δώ αν εχει ξαναγίνει.

chillipf
26/08/2008, 10:01
ok dr, ευχαριστώ.

αν μάθεις τίποτα συγκλονιστικό απο τους USA, το λές.
ευχαριστώ και πάλι, και εύχομαι του χρόνου να τερματίσετε τον 6άωρο.

(άκου 2ος 600 και 5ος γενικής)
συγχαρητήρια

snow
26/08/2008, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dr.Evil
Oντως πήρε φωτιά, αλλά από τόν καταλύτη ο οποίος μπουκωσε σηκωνε θερμοκρασία καί κατέβασε λάδια στήν εξάτμιση καί φούντωσε....:bawl: :bawl: :bawl: Η φωτιά εβγαινε μέσα από τήν εξάτμιση.
Τό γνωρίζω γιατί ηταν τό δικό μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Μέχρι νά πάρει φωτιά ηταν 5ο γενικής καί 2ο στά 600 ... κάτι λέει αυτό... μήν μάς θίγετε τήν μάρκα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


po re file....kai pigenata poli kala ..sas eblepa (imoun sta pit dipla se sas)
krima o kopos sas.:mad:

tou xronou me kana honda:lol: plaka kano :sick: