PDA

View Full Version : Διατροφή για εντουράδες by Dr. ARISPEED1



ARISPEED1
26/08/2008, 20:02
poly amerikanopoihsi !Queen Γλυφάδα .Σωτηράκι με τέτοια διατροφή πρωτάθλημα δεν παίρνεις !

dirtbird
26/08/2008, 20:13
Tο ξέρω γιατρέ μου γι αυτό -ως γνωστόν- ακολουθώ μεξικανική δίαιτα.:cool:

έτσι συνηθίζεις να μη σε βαραίνουν και τα σομπρέρο... ;)

Αναμένουμε να μας ετοιμάσεις τις υγιεινές βάφλες για συμπλήρωμα γεύματος:) :)

ARISPEED1
26/08/2008, 20:23
Ξεκινάμε με εκμέκ παγωτό καϊμάκι 801 θερμίδες για εντουρο ντούρο ξεκίνημα κ ...............λέχ ματζούν καυτερό για επιταχύνσεις θανατηφόρες ,ωστε να μην μπορείς να κάτσεις στην σέλα !

iatrodikastis
26/08/2008, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Ξεκινάμε με εκμέκ παγωτό καϊμάκι 801 θερμίδες για εντουρο ντούρο ξεκίνημα κ ...............λέχ ματζούν καυτερό για επιταχύνσεις θανατηφόρες ,ωστε να μην μπορείς να κάτσεις στην σέλα !


νουγκατίνες φρέσκιες?

σοκολατίνες?

σεράνο?

γιά κανόνιζε κάνα ταψί mix gril...:bigcry:

υγ.βάζω τις μπύρες.:beer:

Stabak
26/08/2008, 20:31
χάμ με μπιφτεκι, χαμ απλό πατατα μαγιό και μαργαρίτα γουάφλ με αναμικτο απ τον παλιο απέναντι

ARISPEED1
26/08/2008, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Stabak
χάμ με μπιφτεκι, χαμ απλό πατατα μαγιό και μαργαρίτα γουάφλ με αναμικτο απ τον παλιο απέναντι
Κ μαγιό κορδόνι οφθαλμολουτρικό !

daddy78
26/08/2008, 21:30
βινταλου εξτρά ενισχυμένο και το επόμενο ΣΕΧ θα έρθει πιο κοντά
:lol: :lol:

ARISPEED1
26/08/2008, 23:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από daddy78
βινταλου εξτρά ενισχυμένο και το επόμενο ΣΕΧ θα έρθει πιο κοντά
:lol: :lol:

Γιαννάκη για πάρτυ σου ,στην εκκίνηση θα απολαύσεις ,μίλκ σεϊκ ,σεϊκγιορμπάντυ,μιλφεϊγ παγωτό με σιρόπι καραμέλα ,για να εισαι τόπ οβ δέ πόπ στις ειδικές ............

zubitos
27/08/2008, 00:01
Το γλυκό που τρώνε όλοι οι εντουράδες είναι οι ..........
















............ΤΟΥ(ΛΟΥ)ΜΠΕΣ. :lol: :lol: :lol:



εεεεεεε Dr?

daddy78
27/08/2008, 08:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Γιαννάκη για πάρτυ σου ,στην εκκίνηση θα απολαύσεις ,μίλκ σεϊκ ,σεϊκγιορμπάντυ,μιλφεϊγ παγωτό με σιρόπι καραμέλα ,για να εισαι τόπ οβ δέ πόπ στις ειδικές ............


Ξέρω απο τώρα που θα είμαι στις ειδικές...... πίσω απο τους θάμνους.
:lol: :lol: :lol:

mitsos_ktm
27/08/2008, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
Ξεκινάμε με εκμέκ παγωτό καϊμάκι 801 θερμίδες για εντουρο ντούρο ξεκίνημα κ ...............λέχ ματζούν καυτερό για επιταχύνσεις θανατηφόρες ,ωστε να μην μπορείς να κάτσεις στην σέλα !


Ευτυχώς που ξεκινάτε πίσω μου στο ΑΤΤΙΚΑ για τί αν ξεκινάγατε μπροστά μου θα γλιστρούσα συνεχώς:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kordix
27/08/2008, 16:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από ARISPEED1
poly amerikanopoihsi !Queen Γλυφάδα .Σωτηράκι με τέτοια διατροφή πρωτάθλημα δεν παίρνεις !



:beer: :beer:
Δούλευα εκεί το 1991 και είχα ευχαριστηθεί βάφλα. (ανάμεικτο παγωτό + σιρόπι σοκολάτα)

Και μια και μου το θυμήσατε, εγώ εκεί θα κάνω προετοιμασία...