PDA

View Full Version : tenere 660.



LARISEOS
29/08/2008, 10:53
το οδηγησα λιγο χτεσ ,,,,
πρεπει να πω πωσ ητανε πολυ ωραιο και πιστευω πωσ στο χωμα θα σκησει......

φρενα ακομα δεν τα ενιωσα καλα,(ειναι και φρεσκα φρεσκα) απο δυναμη πρεπει να πω πωσ δεν εχει αυτο που περιμενεισ αλλα εχει πολλα εξυπνα και πρακτικα πραγματακια που στο χωμα θα κανουν την διαφορα απο πολλα μηχανακια....... περιμενω να το δοκιμασω και σε χωμα και θα εχουμε νεα!

η θεση οδηγησεισ ειναι λεσ και εισαι σε κατι αναμεσα ανωμαλου και on off. βλεπεισ πολυ καλα και καθετα μπροστα με ενα μεγαλο ανηγμα στο τιμονι που βλεπεισ το παραμικρο κατω απο το τιμονι!!!

καλα πλαστικα που θα πρωστατευουν απο μια πιθανη πτωση! χμμμ ,,, κατι ακομα για την θεση οδηγησεισ ορθιοσ 8α ειναι πολυ ευκολη αλλα δεν ξερω κατα ποσο μπορεισ να ξεκουραζεσαι στο ντποζιτο μιασ και ενιωσα να φευγεισ μπροστα!

μολισ παμε χωμα ,,,8α σασ πω και τα πιο καλα!




οτι και να πειτε σε μαυρο τα σπαει! ευχομαι στον φιλο πολλα καλα χιλιομετρα ,,,,,,,και ,,,,,τα λ π


139887

makis206
29/08/2008, 11:49
Πραγματικά κι εμένα άρχισε να μ'αρέσει επικίνδυνα αυτό το πραγματάκι, ο μονοκύλινδρος με κολλάει μόνο.. για την Κρήτη είναι μανούλα πάντως !

Καλοτάξιδο στον φίλο :beer: :beer:

Ταξιδευτής
29/08/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πραγματικά κι εμένα άρχισε να μ'αρέσει επικίνδυνα αυτό το πραγματάκι, ο μονοκύλινδρος με κολλάει μόνο.. για την Κρήτη είναι μανούλα πάντως !

Καλοτάξιδο στον φίλο :beer: :beer:

Ε για σενα Μακη μου θα βγαλει η Γιαμαχα το Ζουπερ (Μακις) Τενερε! :lol: :lol: :lol:

makis206
29/08/2008, 11:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Ε για σενα Μακη μου θα βγαλει η Γιαμαχα το Ζουπερ (Μακις) Τενερε! :lol: :lol: :lol:

Να της πούμε να μου το χαρίσει τιμητικά κιόλας γιατί το οικονομικό θα μ'έμποδίσει πάλι :lol: :lol:


:beer:

LARISEOS
29/08/2008, 11:59
θα βγαλουναι και μεγαλυτερο , ετσι ακουσα! 1000 κατι! αμα το τουμπανιασουναι λιγο , και το δυναμωσουναι 8α τρομαξουν πολλα στην μεγαλη κατηγορια , πηστεψαι με!

makis206
29/08/2008, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
θα βγαλουναι και μεγαλυτερο , ετσι ακουσα! 1000 κατι! αμα το τουμπανιασουναι λιγο , και το δυναμωσουναι 8α τρομαξουν πολλα στην μεγαλη κατηγορια , πηστεψαι με!

Το έχω ακούσει κι εγώ και πιστεύω ότι θα το δούμε κιόλας στο μέλλον, όπως το φαντάζομαι δεν θα είναι πιστόλι όπως το Αdventure όμως θα συνδιάζει πολύ αρμονικά την απόλαυση με τη φιλικότητα και θα το κάνει πιο συμβατό στους περισσότερους αναβάτες εντός και εκτός δρόμου !

Και το 660 μου λέει αρκετά όμως για να μην παρεξηγηθώ, απλώς θα μου φανεί κάπως ο μονοκύλινδρος μετά τον δικύλινδρο και τον τετρακύλινδρο, έχω οδηγήσει αρκετά το ΧΤ-660 γι'αυτό το λέω. Αν ήταν διπλός θα είχα περάσει ήδη απ'την αντιπροσωπεία πάντως :winka:

:beer:

makis206
29/08/2008, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
...δεν θα είναι πιστόλι όπως το Αdventure όμως θα συνδιάζει πολύ αρμονικά την απόλαυση με τη φιλικότητα και θα το κάνει πιο συμβατό στους περισσότερους αναβάτες εντός και εκτός δρόμου !...

Ποιο περιοδικό ψάχνει συντάκτες είπαμε ; :uplate:

LARISEOS
29/08/2008, 12:23
αυτην honda δεν θα βγαλει κανενα καινουριο αφρικανακι? μπασταρδο να ειναι απο dakar και herosima!!! :rotflmao: :rotflmao:

λεσ να εχουμε καινουριο αντεγωνισμο tenere 1000 vs africa 800 ??

καιροσ θα ητανε
:beer:

makis206
29/08/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
λεσ να εχουμε καινουριο αντεγωνισμο tenere 1000 vs africa 800 ??
καιροσ θα ητανε
:beer:

Όπως τό'πες, καιρός θα ήτανε. Η ΒΜW την έκανε τη σωστή κίνηση και προσωπικά ελπίζω να αφύπνισε και τους υπόλοιπους.

:beer:

taksidiotis25
31/08/2008, 03:19
ο μονοκυλινδρος κινητηρας φαιει και το εδωσα κι εγω κυριως,ασχετος οτι μου αρεσουν και περισσοτερο μηχανες μεγαλυτερου κυβισμου.