PDA

View Full Version : Γιαγια lost in space



700_Thespieis
31/08/2008, 17:53
Ενα ωραιο 8ρεντακι απο το φορουμ της bmw:winka:

http://www.bmwmoto.gr/forum/showthread.php?t=6664

Road67
31/08/2008, 20:25
Ελεος. Μπραβο στο παληκαρι αν μετακινηθηκε εν πληρει συνειδησει.

Μικρή Λουλού
31/08/2008, 20:42
και Τέταρτον, σε όλη την διάρκεια του φρεναρίσματος (σχεδόν φρενάρισμα πανικού) η μηχανή ήταν απόλυτα ελεγχόμενη (όχι θέμα τύχης).

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω ότι με μία άλλη μηχανή δεν θα μπορούσα να αντιδράσω έτσι. (Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )




Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

(Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )

(Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )







Αντε τωρα εσυ να κρινεις και να συζητησεις σοβαρα...
:smokin:

Road67
31/08/2008, 21:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
και Τέταρτον, σε όλη την διάρκεια του φρεναρίσματος (σχεδόν φρενάρισμα πανικού) η μηχανή ήταν απόλυτα ελεγχόμενη (όχι θέμα τύχης).

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω ότι με μία άλλη μηχανή δεν θα μπορούσα να αντιδράσω έτσι. (Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )




Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

Με την μικρή εμπειρία που έχω στις μηχανές πιστεύω

(Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )

(Τελικά τα "έβγαλε" τα λεφτά της η μπέμπα !!! )







Αντε τωρα εσυ να κρινεις και να συζητησεις σοβαρα...
:smokin:

Αυτο που εχω παρατηρησει σε οσα ειδικα φορουμ για συγκεκριμενες μαρκες και μοντελα εχω μπει ειναι ο ακρατος φανατισμος με εξαιρεση το φορουμ των Haya.

Maira
31/08/2008, 21:39
Η ερώτηση όμως παραμένει......



Πώς βρέθηκε η γιαγιά εκεί?????





Ανεξάρτητα με τον φανατισμό ή όχι, πραγματικά ήταν πολύ τυχερός!!!!

πάντα όρθιος και προσοχή όλοι μας!!!!!


:wave2:

Κανένας
31/08/2008, 22:34
Δεν νομίζω να είναι σωστό να σχολιάζουμε γραφόμενα σε άλλο φόρουμ την στιγμή που δεν είναι κάποιος εμπλεκόμενος μέλος και εδώ

Ειδικά η γιαγιά(?) (που μπορεί να ήταν μουσουλμάνα σε αποστολή αυτοκτονίας , καλόγρια που είδε τον χρηστό φαντάρο και ίσως τσιγγάνα που ειχε δει την μοίρα της- εξου και η προτεταμένη παλάμη )

Εγώ απορώ πως ξέφυγε από τους κατόχους μερτσεντές που ανοίγουν την πόρτα


Πέρα από την πλάκα, ελπίζω το πείραμα να μην κατέληξε τραγικά
:evil:

Κανένας
31/08/2008, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Αυτο που εχω παρατηρησει σε οσα ειδικα φορουμ για συγκεκριμενες μαρκες και μοντελα εχω μπει ειναι ο ακρατος φανατισμος με εξαιρεση το φορουμ των Haya. Και βαραδερο αφρικα και τρανσαλπ :smokin:

gcrook
31/08/2008, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Και βαραδερο αφρικα και τρανσαλπ :smokin:

Αμα εισαι κοσμογυρισμενος:bigcry:

Bavarian
31/08/2008, 23:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Αυτο που εχω παρατηρησει σε οσα ειδικα φορουμ για συγκεκριμενες μαρκες και μοντελα εχω μπει ειναι ο ακρατος φανατισμος...



Είπα κι εγώ...και νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος που το έβλεπε αυτό ειδικά στα προπελοφόρουμ :lol: ...τουλάχιστον εκνευριζόμουν,τα έχωνα και με μπανάριζαν :lol: :rotflmao:



Να 'σαι καλά ρε με το καλό να ανέβεις :beer: :wave2:

Bavarian
31/08/2008, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Ενα ωραιο 8ρεντακι απο το φορουμ της bmw



Μια διόρθωση...η BMW δεν έχει φόρουμ...

Οι ιδιοκτήτες διαφόρων ΒMW μοτοσυκλετών εχουν φτιάξει 4-5 από αυτά.Λες και είναι εκατοντάδες χιλιάδες :lol: :rotflmao:



:beer: :wave2:

LsKostas
01/09/2008, 00:53
Πειτε κι ενα "Mπραβο" και ενα "ποτε ξανα" στο παιδι κι ας εχει ΒΜW και Porche και 2 Lamborgini . . .


Λιγη "Μοτοσυκλετιστικη αλλυλεγγυη" δεν εβλαψε ποτε και κανεναν :wave2:

(δεν υπαρχει τετοιο πραγμα να χουμε...να λεμε...)

Orfeus
01/09/2008, 04:00
Δε λεμε μπραβο γιατι αυτοι με τα ΒΜW ειναι σκληροι αντρες και κουμπαραδες...Θα πληρωναν τη γιαγια και θα συνεχιζαν τη ζωη τους....:bigcry: :D

Περαν της πλακας τρομερος φανατισμος κατα των ΒΜW-κ οχι μονο,υπαρχει και σε αλλα φλορουμ...
Γουστα ειναι αυτα.Το συμπερασμα για μας που καβαλαμε ειναι οτι ειμαστε ανθρωποι πανω σε 2 ρορες.Ολα τα μηχανακια ειναι καλα αρκει να τσουλανε και να σε ταξιδευουν.


Επισης στο εν λογω φορουμ υπαρχει και ενα ποστ που αποτρεπουν και θαβουν το νεο Τιγρη...Ημαρτον...Τετοιος συντηρητισμος.Δεν ειναι ανοιχτοι σε νεες προτασεις....

700_Thespieis
01/09/2008, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
Δε λεμε μπραβο γιατι αυτοι με τα ΒΜW ειναι σκληροι αντρες και κουμπαραδες...Θα πληρωναν τη γιαγια και θα συνεχιζαν τη ζωη τους....:bigcry: :D

Περαν της πλακας τρομερος φανατισμος κατα των ΒΜW-κ οχι μονο,υπαρχει και σε αλλα φλορουμ...
Γουστα ειναι αυτα.Το συμπερασμα για μας που καβαλαμε ειναι οτι ειμαστε ανθρωποι πανω σε 2 ρορες.Ολα τα μηχανακια ειναι καλα αρκει να τσουλανε και να σε ταξιδευουν.


Επισης στο εν λογω φορουμ υπαρχει και ενα ποστ που αποτρεπουν και θαβουν το νεο Τιγρη...Ημαρτον...Τετοιος συντηρητισμος.Δεν ειναι ανοιχτοι σε νεες προτασεις....

Μεχουν ανησυχησει και μενα καποια σχολια για το TiGER(στο δικο μας φορουμ :winka: )Κατι για προβληματα ειδα και στενοχωρη8ηκα..Ηταν ο επομενος μου στοχος δυστυχως..:(

:wave2:

alximistis
01/09/2008, 18:45
Πάντως το μυστήριο παραμένει άλυτο. Τελικώς η γιαγιά από που βγήκε;;;

Orfeus
02/09/2008, 03:04
Τελειωνε σχολη και ο τιγρης θα βγει αβιαστα!

Jo.Da.
02/09/2008, 10:12
έχω πετύχει κι εγώ πρόσφατα γιαγιά στην πατρών-κορίνθου να κάνει κάτι παρόμοιο, αλλά δεν πρέπει να ΄ταν η ίδια...

όπως πήγαινα αριστερά στη λωρίδα μου προσπερνώντας άλλα οχήματα είδα μια γιαγιά να περπατά παράλληλα στο διάζωμα και κόντρα στο ρεύμα...:eek:

το διάζωμα ήταν τσιμεντένιο και (όπως ερχόταν η γιαγιά) λίγο πιο κάτω υπήρχαν αντί αυτού ''προστατευτικές'' μπάρες...:uplate:

οπότε εικάζω πως ήθελε να περάσει από τη μια μεριά της εθνικής στην άλλη και κατάλαβε πως δεν μπορούσε να πηδήξει πάνω από το διάζωμα κι έτσι κατευθύνθηκε προς τις μπάρες...:look:

ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τη λογική ορισμένων...:alien:

Road67
02/09/2008, 10:16
Φορουσε και τσεμπερι...

Γιαγια ηταν η ο θεριστης;

Jo.Da.
02/09/2008, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Γιαγια ηταν η ο θεριστης;

τώρα που το λες...κρατούσε κάτι στα χέρια της που έμοιαζε με δρεπάνι...αλλά πάνω στην ταραχή μου νόμιζα ότι ήταν μαγγούρα...:lol:

όχι τσεμπέρι δεν φόραγε...

700_Thespieis
02/09/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
Τελειωνε σχολη και ο τιγρης θα βγει αβιαστα!

Ακομα να σε δω..Η σχολη 8α παρει κανα χρονο ακομα σιγουρα..χρωσταω τα μισα αστα:lol:
Και μολα αυτα που ακουω για TIGER και GS μαλλον 8α παω προς KTM..

Εσυ τελειωνεις?

SpeakeasyBlues
02/09/2008, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
Δε λεμε μπραβο γιατι αυτοι με τα ΒΜW ειναι σκληροι αντρες και κουμπαραδες...Θα πληρωναν τη γιαγια και θα συνεχιζαν τη ζωη τους....:bigcry: :D


Επισης στο εν λογω φορουμ υπαρχει και ενα ποστ που αποτρεπουν και θαβουν το νεο Τιγρη...Ημαρτον...Τετοιος συντηρητισμος.Δεν ειναι ανοιχτοι σε νεες προτασεις....

...απαιχτο :p :) :D ;) :cool: :beer: :wave2:

Orfeus
03/09/2008, 01:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από 700_Thespieis
Ακομα να σε δω..Η σχολη 8α παρει κανα χρονο ακομα σιγουρα..χρωσταω τα μισα αστα:lol:
Και μολα αυτα που ακουω για TIGER και GS μαλλον 8α παω προς KTM..

Εσυ τελειωνεις?

Kανα χρονο και γω...Παρκαρω κοντα στη Wind γιατι οταν εσκασα με παπι φιλου,του χαν ανοιξει τη σελα,κ ας το χα βαλει στην Αντωνιαδου!

Καλα τα ΚΤΜ.Βελτιωνονται...Κ επισης ειναι τιμια...Ξερεις απο την αρχη οτι μπορει να βγαλει προβλημα,οποτε εισαι προετοιμασμενος και...τρυφερος!Σε αντιθεση με τα Bmw,που επειδη εχουμε σκασει ενα σωρο λεφτα δε θελουμε να παραδεχτουμε οτι εχει πεσει η ποιοτητα.

Στο θεμα τωρα:Εχετε παρατηρησει οτι υπαρχουν γιαγιαδες καμικαζι και οχι παππουδες?Γιατι αραγε...?
Οσες φορες πηγα να την πατησω,παντα με γιαγια!Πως επιβιωνουν?Ειναι μηπως οι Μαυροσκουφιτσες των Κ.Α.Π.Η?Η ελιτ των γηραιοτερων???

orizontas
04/09/2008, 22:43
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να γραφτω για να δω το βιντεο η οτι

αλλο ειναι αυτο που συζητατε ... μηπως ειναι μουφα για να μαζεψουν κοςμο οι μπεμβακιδες ???

που νομιχουν οτι ειναι χιλιαδες .....????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dimdil
04/09/2008, 22:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από orizontas
εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να γραφτω για να δω το βιντεο η οτι

αλλο ειναι αυτο που συζητατε ... μηπως ειναι μουφα για να μαζεψουν κοςμο οι μπεμβακιδες ???

που νομιχουν οτι ειναι χιλιαδες .....????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΕΤΣΙΙΙΙ
:lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: