PDA

View Full Version : Για μαντέψτε ...........



arxaios
01/09/2008, 20:04
............. όχι δεν έπεσα ......................
ένας αληταράς έριψε ένα παπάκι πάνω στο Busa, fairing (πάνω κομμάτι), εμπρός φτερό και αριστερό φλας ............. τα δυο πρώτα με βαθειές γρατσουνιές και το φλας ραγισμένο !!!

Πως έγινε ...........
Σταματάω έξω από μια τράπεζα και δίπλα μου έχει άλλα μηχανάκια παρκαρισμένα παράλληλα . Εκείνη τη στιγμή έρχεται ο αλητάμπουρας και παρκάρει το βεσπάκι του πίσω από ένα παπάκι και σε κάθετη διεύθυνση σε σχέση με εμάς ....
Όπως πάει να κατέβει σκουντάει το παπάκι και το ρίχνει πάνω μας (ήμουνα με την κόρη) καβάλα ακόμα εγώ στη μηχανή ..........
Κατεβαίνει με ύφος ο τύπος ................
-Μεγάλε στον αέρα στέκουνε
-Πλήρωνε τώρα και τι να κάνουμε .........
-ΕΓΩ ;;;
-Ναι ρε μεγάλε εσύ ........... εσύ δεν το έριξες το μηχανάκι πάνω μου ;;;
-Εγώ θα την πληρώσω που δεν τα στήνουν καλά ;;;
-Εσύ ρε άνθρωπε δεν το έριξες ;;; Ποιός άλλος
-Ξερω 'γω ;;;
-Τι ξέρεις εσύ ρε μεγάλε , πλάκα μας κάνεις ;;; Κάτσε να πάρω την τροχαία να μας πει ποιος έχει δίκιο !!!
Ξεκινάει με τα χίλια και φεύγει φωνάζοντας .....
-Εγώ θα την πληρώσω ρε μαλάκα, άντε .........

Έχω όμως τον αριθμό του και αν μέχρι αύριο δεν έχει πάρει να κάνει κατάθεση ............. θα φάει μια μύνηση ξεγυρισμένη !!!

ΑΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ !!!

liago86
01/09/2008, 20:15
Μπηκες καθολου σε σκεψεις να τον κυνηγησεις αμα δεν ειχες την κορη?

Μαρτυρες εχεις, μπορει να το αρνηθει και να κανει την παπια, προσεχε!

epp1640
01/09/2008, 20:16
:sick: :hypnotize Ελπίζω να μην χτύπησε η μικρή με το μηχανάκι που έπεσε πάνω στην μηχανή.. Σου τρέχουν ρε γμτο.. τι να πω Κωστή.. κάνε του μία συγυρισμένη μύνηση να στρώσει το !#@%@$^^

arxaios
01/09/2008, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από liago86
Μπηκες καθολου σε σκεψεις να τον κυνηγησεις αμα δεν ειχες την κορη?

Μαρτυρες εχεις, μπορει να το αρνηθει και να κανει την παπια, προσεχε!

Σε πολλές σκέψεις μπήκα αλλά αυτός με βεσπάκι εγώ με το μπούσα μέσα στην κίνηση ........ + η κόρη.........
Για μάρτυρες δεν έρχετε κανείς γιατί ο τύπος ήταν πολύ αληταράς ............... αλλά ξέρω 1 που το είδε το συμβάν και εν ανάγκη θα τον φέρω μάρτυρα με χαρτί εισαγγελέα, αν επιμένει να μην έλθει !!!

Tropeas
01/09/2008, 20:22
Μια δήλωση να έκανε τι κοστίζει ρε παιδια?
κανόνισε τον τώρα με το γράμμα του νόμου,
βρες απο πινακίδα μεσω του ασφαλιστή σου και πάρτον πριν κάνεις κάτι...
η ζημιά αλλά και ο τρόπος που το διαχειρίστικε είναι άξια να τον κυνηγήσεις!

arxaios
01/09/2008, 20:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
:sick: :hypnotize Ελπίζω να μην χτύπησε η μικρή με το μηχανάκι που έπεσε πάνω στην μηχανή.. Σου τρέχουν ρε γμτο.. τι να πω Κωστή.. κάνε του μία συγυρισμένη μύνηση να στρώσει το !#@%@$^^

Αν είχε χτυπήσει το παιδί τώρα θα τον είχα κάνει ένα με την άσφαλτο, Ανδρέα ..........

epp1640
01/09/2008, 20:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Μια δήλωση να έκανε τι κοστίζει ρε παιδια?
κανόνισε τον τώρα με το γράμμα του νόμου,
βρες απο πινακίδα μεσω του ασφαλιστή σου και πάρτον πριν κάνεις κάτι...
η ζημιά αλλά και ο τρόπος που το διαχειρίστικε είναι άξια να τον κυνηγήσεις!

Ποιος σου λέει ότι είχε δίπλωμα και ασφάλεια Λάμπρο.. αυτός άκουσε τροχαία και έβαλε after burner.. Δεν ξέρω για πάνω, αλλά εδώ η κατάσταση με δαύτους έχει ξεφύγει..

el_hymador
01/09/2008, 20:27
Παντως αν δεν βρεις ακρη, αφου εχεις την πινακιδα....:D

arxaios
01/09/2008, 20:30
Ασφάλεια έχει ........... από εκεί έχω και τα στοιχεία του ιδιοκτήτη .......... δεν ξέρω αν είναι ο ίδιος !!!

Tropeas
01/09/2008, 20:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Ποιος σου λέει ότι είχε δίπλωμα και ασφάλεια Λάμπρο.. αυτός άκουσε τροχαία και έβαλε after burner.. Δεν ξέρω για πάνω, αλλά εδώ η κατάσταση με δαύτους έχει ξεφύγει..
και γω το ίδιο φοβάμαι...


Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ασφάλεια έχει ........... από εκεί έχω και τα στοιχεία του ιδιοκτήτη .......... δεν ξέρω αν είναι ο ίδιος !!! με κάποιον τρόπο βεβαίωσε ότι είναι ο ίδιος συναντησέ τον εκ του ασφαλούς, γιατί μπορεί να ήταν μέχρι και κλεμένο...
έχει συμβεί σε γνωστό... κάπως έτσι... για αυτό την έκανε ο άλλος.
ή έχει τύχει να έχουν αντιγράψει την πινακίδα και να την έχουν σε 2ο μηχανάκι... δες απο την ασφάλεια που αντιστοιχεί η πινακίδα ...
στα λέω γιατί έχουν τύχει σε κύκλο μου και τώρα τα θυμήθηκα...:beer: :wave2:

epp1640
01/09/2008, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Παντως αν δεν βρεις ακρη, αφου εχεις την πινακιδα....:D

Reporting for duty sir!! :lol:

epp1640
01/09/2008, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
και γω το ίδιο φοβάμαι...

με κάποιον τρόπο βεβαίωσε ότι είναι ο ίδιος συναντησέ τον εκ του ασφαλούς, γιατί μπορεί να ήταν μέχρι και κλεμένο...
έχει συμβεί σε γνωστό... κάπως έτσι... για αυτό την έκανε ο άλλος.
ή έχει τύχει να έχουν αντιγράψει την πινακίδα και να την έχουν σε 2ο μηχανάκι... δες απο την ασφάλεια που αντιστοιχεί η πινακίδα ...
στα λέω γιατί έχουν τύχει σε κύκλο μου και τώρα τα θυμήθηκα...:beer: :wave2:

:hypnotize :uplate: :yuck:

arxaios
01/09/2008, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
και γω το ίδιο φοβάμαι...

με κάποιον τρόπο βεβαίωσε ότι είναι ο ίδιος συναντησέ τον εκ του ασφαλούς, γιατί μπορεί να ήταν μέχρι και κλεμένο...
έχει συμβεί σε γνωστό... κάπως έτσι... για αυτό την έκανε ο άλλος.
ή έχει τύχει να έχουν αντιγράψει την πινακίδα και να την έχουν σε 2ο μηχανάκι... δες απο την ασφάλεια που αντιστοιχεί η πινακίδα ...
στα λέω γιατί έχουν τύχει σε κύκλο μου και τώρα τα θυμήθηκα...:beer: :wave2:

Στην τροχαία θα το ήξεραν αν ήταν κλεμμένο ............... και το μηχανάκι ταιριάζει !!!
Τώρα αν ήταν αυτός ή καποιος άλλος ............ εγώ τον ιδιοκτήτη θα κυνηγήσω και ας προσέχει που το δίνει !!!

nic mor
01/09/2008, 21:10
αν εχεις κουραγιο αδερφε γ@μα το το τσογλανι :a021: :a021:
μηπως και τελικα λιγοστεψουν οι μαγκες γιατι πολλοι γινανε..:beer: :beer:
καλη τυχη:wave2: :wave2:

sakisvolos
01/09/2008, 23:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Στην τροχαία θα το ήξεραν αν ήταν κλεμμένο ............... και το μηχανάκι ταιριάζει !!!
Τώρα αν ήταν αυτός ή καποιος άλλος ............ εγώ τον ιδιοκτήτη θα κυνηγήσω και ας προσέχει που το δίνει !!!

Ξέσκισέ τον κανονικά!:mad: :mad: :mad:

MikeG
02/09/2008, 08:44
Αρχικά τι να πω.... Μήπως τελικά το Busa το έχουν ματιάσει....?
Αφού είναι γρατζουνιές πάλι καλά. Εννοείται μήνυση & τα σχετικά νομίζω.
Επειδή τελικά το μηχανάκι δε κατάλαβα αν είναι κλεμένο, θα πω ότι γνωρίζω κάποιον που του έκλεψαν ένα βεσπάκι από το κέντρο πριν περίπου καμιά βδομάδα. Λες...?
& πάμε πάλι πίσω. Αν κάνεις μήνυση μετά τι γίνεται....? Πρέπει να περιμένεις δικαστήριο?

golis
02/09/2008, 09:04
Μήπως να πας και την κόρη σου για εξετάσεις μπας και κτύπησε...... ;) ;)

Πιες του το αίμα λέμε !

DimChios
02/09/2008, 11:01
ρε δεν παμε καλα!

Κωστα καλα ξεμπερδεματα μιας και προτιθεσαι να κανεις αυτο που πρεπει!

:wave2:

TROOPER
02/09/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
..................

κωστα...ασχετα του τι θα εκανα εγω στη θεση σου....δε κανεις καναν αγιασμο ρε φιλε ???

:sick:

arxaios
02/09/2008, 12:32
Τελικά το μηχανάκι είναι ανασφάλιστο και το έχει λέει δώσει στον αδερφό του αλλά δεν έχει κάνει μεταβίβαση ............... εγώ του λέω θα κινηθώ κατά του ιδιοκτήτη και τράβα βρες τα με τον αδελφό σου !!!

Τι άλλο θα μου τύχει πλεον ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

AntoD
02/09/2008, 12:35
Καλα οσα λετε

την πιθανοτητα να ειναι κλεμμενο η/και ανασφαλιστο την σκεφθηκατε...


γιαυτο την εκανε λαγος...

MikeG
02/09/2008, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Τελικά το μηχανάκι είναι ανασφάλιστο και το έχει λέει δώσει στον αδερφό του αλλά δεν έχει κάνει μεταβίβαση ............... εγώ του λέω θα κινηθώ κατά του ιδιοκτήτη και τράβα βρες τα με τον αδελφό σου !!!

Τι άλλο θα μου τύχει πλεον ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Η ασφάλεια σου δε σε καλύπτει από ζημιά από ανασφάλιστο όχημα? Οι περισσότερες καλύπτουν.
Για τσέκαρε το & αν σε καλύπτει τότε θα σου φτιάξει το Busa & η ασφάλεια θα βγάλει το φίδι από τη τρύπα με τον ανασφάλιστο. :wave2:

AntoD
02/09/2008, 12:35
Με προλαβες....

blackbusa
02/09/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Τελικά το μηχανάκι είναι ανασφάλιστο και το έχει λέει δώσει στον αδερφό του αλλά δεν έχει κάνει μεταβίβαση ............... εγώ του λέω θα κινηθώ κατά του ιδιοκτήτη και τράβα βρες τα με τον αδελφό σου !!!

Τι άλλο θα μου τύχει πλεον ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ......ψαξτο λιγο


:wave2:

byron
02/09/2008, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ......ψαξτο λιγο


:wave2:

Tου αγίου πέοντα ανήμερα όμως....:wave2:

Κώστα κρίμα ρε φίλε. :sad:

AntoD
02/09/2008, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Tου αγίου πέοντα ανήμερα όμως....:wave2:

Κώστα κρίμα ρε φίλε. :sad:

Πραγματι του αγιου αλλα τα παιρνεις ολα....

εγω τα πηρα ολα-πλην 8 ευρω!!!- με 16 μηνες καθυστερα αλλα απο το να τα βαλω απο την τσεπη....

Βεβαια αργησα να πληρωθω διοτι ηταν απο ατυχημα με Εγνατια και ειχε κλεισει οποτε ηταν 2000-3000 αλλοι μπροστα απο μενα...εσενα σε κανα 6μηνο σε κοβω!

epp1640
02/09/2008, 17:21
Κωστή τι έκανες τελικά??

Gares'
02/09/2008, 19:02
Καλή δύναμη Κώστα!!Και καλά ξεμπερδέματα.. :beer: Κερασμένη να ξεχαστείς λιγάκι...

devil's animal
03/09/2008, 12:27
καλα ξεμπερδεματα ρε αρχαιε...:(

κριμα και για το μηχανακι και για το γενικοτερο σπασιμο!:mad:

Road67
03/09/2008, 14:08
Παντως εχει παραγινει με τους ασχετους με τα χαρχαλα. Η που θα σου τυχει τελειως ζαμανφουνιστης και θα κολλησει μεχρι και τη ροδα του πανω στη δικη σου και στα παπαρια του αν εσυ δε μπορεις να βγεις η θα το βαλει στην πλαινη ν' ακουμπαει στο δικο σου, η που θα το παιζει καθως ερχεται και βλεπει τη μηχανη σου μαγκας οδηγαρα και μαρσαροντας και θα κανει την υπερτατη μαλ//κεια.
Εγω παντως εχω σταματησει να πολυπαρκαρω κοντα σε αλλες μηχανες κι οσο ρατσιστικο κι αν ακουγεται ειδικα αν ειναι παπια και κινεζικα.

Φιλε λυπαμαι πολυ γι' αυτο. Χαιρομαι ομως που δεν ησουν αφηρημενος και δεν επεσε το παιδι.

AVATOS
03/09/2008, 14:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Tου αγίου πέοντα ανήμερα όμως....:wave2:

Κώστα κρίμα ρε φίλε. :sad:

μπελαδες...

εγω τα πηρα απο το επικουρικο σε 22 μηνες σε ατυχημα που εγινε το 2003
τωρα ειναι λιγο πιο γρηγορα.
ακριβως τα λεφτα των τιμολογιων +200€

ο τυπος δεν εμφανιστικε σε κανενα δικαστηριο.
αν δεν ειχε και τιποτα στο ονομα του σε 5 χρονια παραγραφεται κ την γλιτωνει τσαμπα...δυστυχως.

αν σε περνει κυνηγα το για δικη σου ηθικη ικανοποιηση κ μονο.

καλο κουραγιο...

arxaios
04/09/2008, 13:26
............. και σήμερα το πρωί .................. βρήκα το OCTAVIA περασμένο όλη την πλευρά του συνοδηγού και το καπώ με κλειδί !!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

DimChios
04/09/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
............. και σήμερα το πρωί .................. βρήκα το OCTAVIA περασμένο όλη την πλευρά του συνοδηγού και το καπώ με κλειδί !!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


:a018: :a018: :a018: :a018:

TROOPER
04/09/2008, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
............. και σήμερα το πρωί .................. βρήκα το OCTAVIA περασμένο όλη την πλευρά του συνοδηγού και το καπώ με κλειδί !!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

και εξακολουθεις να πιστευεις οτι θα παρεις πρωταθλημα με τετοια τυχη ???

υ.γ.κατι να ευθυμισεις γιατι δε σε βλεπω καλα.

arxaios
04/09/2008, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και εξακολουθεις να πιστευεις οτι θα παρεις πρωταθλημα με τετοια τυχη ???

υ.γ.κατι να ευθυμισεις γιατι δε σε βλεπω καλα.

Όντως ρε Τζώρτζη με έχει λίγο πλακώσει η υπόθεση ......... να 'σαι καλά ........
:sad: :sad: :sad:
Ρε γαμώτο σε λίγο θα πρέπει να κυκλοφορούμε με πολυβόλα !!!

TROOPER
04/09/2008, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Όντως ρε Τζώρτζη με έχει λίγο πλακώσει η υπόθεση ......... να 'σαι καλά ........
:sad: :sad: :sad:
Ρε γαμώτο σε λίγο θα πρέπει να κυκλοφορούμε με πολυβόλα !!!

εμεις να κυκλοφορουμε με πολυβολα ειναι καλα...φοβαμαι ομως οτι θα στησουνε πολυβολα στις ταρατσες και θα ειμαστε οι κινιτοι στοχοι εμεις !!!

καλα ξεμπερδεματα ρε κωστη...τι αλλο να πω...

:wave2:

sonik
05/09/2008, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
............. και σήμερα το πρωί .................. βρήκα το OCTAVIA περασμένο όλη την πλευρά του συνοδηγού και το καπώ με κλειδί !!!
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

ρε φιλέ τι να πω... έλεος....
μαλλόν ξέρω ποιος το έκανε...η κουφή γρια που την ενοχλει η μηχανή!!!:winka:

epp1640
05/09/2008, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonik
ρε φιλέ τι να πω... έλεος....
μαλλόν ξέρω ποιος το έκανε...η κουφή γρια που την ενοχλει η μηχανή!!!:winka:

Καλωστονε.. Κύριος.. χρωστάμε κέρασμα.. :winka: Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά.. έχουμε να συζητήσουμε τρόπους άμυνας.. :p

arxaios
05/09/2008, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonik
ρε φιλέ τι να πω... έλεος....
μαλλόν ξέρω ποιος το έκανε...η κουφή γρια που την ενοχλει η μηχανή!!!:winka:

Λες να μην πήγε εκεί ο νους μου ;;;............ :mad: :mad: :mad:

arxaios
05/09/2008, 14:19
Α, ξέχασα .................. το ότι έπεσε ο νιπτήρας στο μπάνιο και έσπασε .............. σας το 'πα ;;;
:sad: :sad: :sad: :confused: :confused: :confused:

ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ !!! Κόψαν από τη σκουριά οι βίδες ...............
:mad: :mad: :mad:

ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ Ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ ΦΕΤΟΣ !!!

DimChios
05/09/2008, 14:22
ρε μλκ τραβα κανε κανενα ευχελαιο!!!!!

:a024: :a024: :a024:

Gandalf dr685sm
05/09/2008, 14:28
Να σου πω .. .την βασκανεία την πιστεύεις;... δεν κάνω πλάκα.. επειδή μου έχει τύχη και ο παπάς που έκανε την ευχή , κόντεψε να του σπάσει το μπολάκι με το νερό και να του φύγει ο Σταυρός απο το χέρι , τότε στο σπίτι με την προσευχή.

Κάποιος σου έχει ρίξει άσχημο μάτι φίλε... και 100% είναι κοντινός σου για να έχει και τόσο κακία. Γιατί αίντε η μηχανή να ήταν σύμπτωση και κακή στιγμή... αίντε και το Ι.Χ. να ήταν κανά κωλόπαιδο.

Αλλά να φύγει απο τον τοίχο με βίδες ο νιπτήρας και να γίνονται όλα μαζί σε χρόνο... μόνο έτσι θα το απέδιδα.

Gandalf

DimChios
05/09/2008, 14:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Να σου πω .. .την βασκανεία την πιστεύεις;... δεν κάνω πλάκα.. επειδή μου έχει τύχη και ο παπάς που έκανε την ευχή , κόντεψε να του σπάσει το μπολάκι με το νερό και να του φύγει ο Σταυρός απο το χέρι , τότε στο σπίτι με την προσευχή.

Κάποιος σου έχει ρίξει άσχημο μάτι φίλε... και 100% είναι κοντινός σου για να έχει και τόσο κακία. Γιατί αίντε η μηχανή να ήταν σύμπτωση και κακή στιγμή... αίντε και το Ι.Χ. να ήταν κανά κωλόπαιδο.

Αλλά να φύγει απο τον τοίχο με βίδες ο νιπτήρας και να γίνονται όλα μαζί σε χρόνο... μόνο έτσι θα το απέδιδα.

Gandalf


εεγω συμφωνω αρκει να μη μας παρει πρεφα ο Καπ10! :lol:

Σοβαρα μιλαω! συμφωνω!

Road67
05/09/2008, 19:42
Εκτος κι αν απο την ασφαλεια εμαθε που μενεις ο παπακιας κι ηρθε και σου περιποιηθηκε το σκοντα

YAMAHAFZ6
05/09/2008, 19:52
εγώ τον ιδιοκτήτη θα κυνηγήσω και ας προσέχει που το δίνει !!! kanonika kai me ton nomo file....tha dikeothis tha ftiaxti i mixani sou kai tha niothis oti ekanes kiati kalo re aderfe

mats8282
05/09/2008, 19:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Να σου πω .. .την βασκανεία την πιστεύεις;... δεν κάνω πλάκα.. επειδή μου έχει τύχη και ο παπάς που έκανε την ευχή , κόντεψε να του σπάσει το μπολάκι με το νερό και να του φύγει ο Σταυρός απο το χέρι , τότε στο σπίτι με την προσευχή.

Κάποιος σου έχει ρίξει άσχημο μάτι φίλε... και 100% είναι κοντινός σου για να έχει και τόσο κακία. Γιατί αίντε η μηχανή να ήταν σύμπτωση και κακή στιγμή... αίντε και το Ι.Χ. να ήταν κανά κωλόπαιδο.

Αλλά να φύγει απο τον τοίχο με βίδες ο νιπτήρας και να γίνονται όλα μαζί σε χρόνο... μόνο έτσι θα το απέδιδα.

Gandalf

Και εγω το πιστευω το ματι 100%

YAMAHAFZ6
05/09/2008, 20:09
isos na fteei to mati,to ksemati,baskania i kakia tyxi...alla prepi na prosexoume genika sti zoi,kai san mixanobioi.File eixes pari ola ta metra?....to parkares sosta to OCTAVIA?enoxlouses kapoion?isouna sosta me tin BUSA tote stin trapeza?kala gia ton niptira ti na po....perastika file kai min anxonese BE HAPY.kane telika ton agiazmo kai pes mas pos paei..

arxaios
05/09/2008, 20:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από YAMAHAFZ6
File eixes pari ola ta metra?....to parkares sosta to OCTAVIA?enoxlouses kapoion?isouna sosta me tin BUSA tote stin trapeza?

1 ναι
2 ναι
3 ΟΧΙ
4 ναι (ακόμα επάνω ήμουνα δεν είχα προλάβει να κατέβω)

:mad: :mad: :mad:

Αυτοί που με ξέρουν θα σου πούνε ότι με το θέμα παρκάρισμα είμαι υποχόνδριος σχεδόν !!!

arxaios
05/09/2008, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Να σου πω .. .την βασκανεία την πιστεύεις;... δεν κάνω πλάκα.. επειδή μου έχει τύχη και ο παπάς που έκανε την ευχή , κόντεψε να του σπάσει το μπολάκι με το νερό και να του φύγει ο Σταυρός απο το χέρι , τότε στο σπίτι με την προσευχή.

Κάποιος σου έχει ρίξει άσχημο μάτι φίλε... και 100% είναι κοντινός σου για να έχει και τόσο κακία. Γιατί αίντε η μηχανή να ήταν σύμπτωση και κακή στιγμή... αίντε και το Ι.Χ. να ήταν κανά κωλόπαιδο.

Αλλά να φύγει απο τον τοίχο με βίδες ο νιπτήρας και να γίνονται όλα μαζί σε χρόνο... μόνο έτσι θα το απέδιδα.

Gandalf

Λες ρε Μάγε ;;; Θα το δοκιμάσω ........:wave2: :wave2: :wave2:

arxaios
08/09/2008, 01:08
ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!

Πάμε για μπάνιο στον Κομό και το τελευταίο κομμάτι είναι χωματόδρομος με ΠΟΛΥ μεγάλη κλήση και για να μην μακρυγορώ από Μ@@@κία άλλου υποχρεώθηκα να ανεβάσω με την όπισθεν το αυτοκίνητο περίπου 150 μέτρα πατινάροντάς τον συμπλέκτη έντονα ................
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ συμπλέκτης καπούτ !!!
EXPRESS SERVICE 174 EUROS, TAXI 65 EUROS και το αυτοκίνητο παρατημένο έξω από τη SKODA !!! Αύριο πάμε για δίσκους ............ με 21000 χλμ.
:mad: :mad: :mad:
Και να σκεφτήτε ότι στα μέχρι τώρα αυτοκίνητά μου πριν τις 60000 δεν έχω αλλάξει δίσκους !!!

Τώρα μπήκα σπίτι !!!

TROOPER
08/09/2008, 01:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!

Πάμε για μπάνιο στον Κομό και το τελευταίο κομμάτι είναι χωματόδρομος με ΠΟΛΥ μεγάλη κλήση και για να μην μακρυγορώ από Μ@@@κία άλλου υποχρεώθηκα να ανεβάσω με την όπισθεν το αυτοκίνητο περίπου 150 μέτρα πατινάροντάς τον συμπλέκτη έντονα ................
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ συμπλέκτης καπούτ !!!
EXPRESS SERVICE 174 EUROS, TAXI 65 EUROS και το αυτοκίνητο παρατημένο έξω από τη SKODA !!! Αύριο πάμε για δίσκους ............ με 21000 χλμ.
:mad: :mad: :mad:
Και να σκεφτήτε ότι στα μέχρι τώρα αυτοκίνητά μου πριν τις 60000 δεν έχω αλλάξει δίσκους !!!

ελα ρε εχει καταντησει αστειο !!!!!!!!!

arxaios
08/09/2008, 01:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ελα ρε εχει καταντησει αστειο !!!!!!!!!

ΝΑ δεις γέλια που κάνω ........... αύριο δε που θα μου πει και το συνεργείο τη λυπητερή .............. θα ξεκαρδιστώ !!!:sad: :sad: :sad:
Γιώργο ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ να πληρώνω !!!
Σου μιλάω δεν έχει μείνει σάλιο !!!
:sick: :sick: :sick:

TROOPER
08/09/2008, 01:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΝΑ δεις γέλια που κάνω ........... αύριο δε που θα μου πει και το συνεργείο τη λυπητερή .............. θα ξεκαρδιστώ !!!:sad: :sad: :sad:
Γιώργο ΕΧΩ ΛΑΛΗΣΕΙ να πληρώνω !!!
Σου μιλάω δεν έχει μείνει σάλιο !!!
:sick: :sick: :sick:

παρε λαχειο,παιξε τζοκερ,λοττο,προττο,προπο...δε μπορει ρε κωστα καπως θα σου τα γυρισει την τυχη σου μεσα....:sick:

aldo
08/09/2008, 03:37
Καθόλου ευχάριστα όλα αυτά! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο!
Σκέψου και το άλλο όμως... 1000 φορές καλύτερα να ξεσπάει το μάτι στα σίδερα και σε πράγματα που αντικαθίστανται!
Εσύ και η οικογενειά σου να είσαστε καλά και υγιείς και όλα τα άλλα φτιάχνονται!
Όσο για τα χρήματα: "Θα γυρίσει ο τροχός, θα γ@μ.σει κι ο φτωχός!!!"

DimChios
08/09/2008, 03:39
Μλκες, ημαρτον!

makis206
08/09/2008, 07:20
Ρε Κωστή τι είναι αυτά τα πράγματα που διαβάζω ; :uplate:

Περαστικά κι αγύριστα να είναι, τι άλλο να πω..:(

AntoD
08/09/2008, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΝΕΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ !!!



Ρε φιλε μιας και δεν σε παει τελευταια....
δεν πας σε καμια λειτουργια, να σε διαβασει ο παπας μπας και σε εχουνε ματιασει....:hypnotize

α και που εισαι ....με ταξι να πας ε...αλλιως ακομη και με ποδηλατο να πας κατι θα σου χαλασει ....


:alien: