PDA

View Full Version : πρωινιάτικη.......



mizz
02/09/2008, 10:48
3 μήνες μετά από αυτό http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62131 και η ιστορία μου κοντεύει να τελειώσει από πλευράς ανάρρωσης
σήμερα είχα πάει στο νοσοκομείο να με δει ο γιατρός που χε κάνει την εγχείρηση του ποδιού κλπ... όλα καλά, άντε σε 10 μέρες περίπου περπάτημα και πάλι :D :D :D

στο γυρισμό που λέτε σε ένα δρόμο κάθετο της μεσογείων ξαφνικά πετάγεται μια κάρια κάθετα από ένα άλλο κωλοστενό με STOP που φαινόταν μια χαρά. Επιβραδύνει ο πατέρας μου, της λέει έχεις ΣΤΟΠ, ΣΤΟΠ και της το δείχνει... Αυτή αγνοεί στην αρχή και όταν αρχίζουμε να φεύγουμε "άντε ρε που μου κάνεις και τον έξυπνο"...

πραγματικά ρε γμτ μου ρχοταν να βγω έξω ακόμα και με τις πατερίτσες να πάω να της πάρω τα κλειδιά απτό αμάξι να τα στείλω στου διαόλου τη μαμά
στα διάλα κολοπ#@$@#$

μου θύμισε τον άλλο παπάρα που με στειλε παραλίγο στον άλλο κόσμο και εγκατέλειψε και από πάνω

μλκς... :alien:

TROOPER
02/09/2008, 12:11
πολεμος ειναι φιλε...πολεμος :sad:

DimChios
02/09/2008, 13:33
ρε τον αθρωπο... :rolleyes:

nic mor
02/09/2008, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
3 μήνες μετά από αυτό http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62131 και η ιστορία μου κοντεύει να τελειώσει από πλευράς ανάρρωσης
σήμερα είχα πάει στο νοσοκομείο να με δει ο γιατρός που χε κάνει την εγχείρηση του ποδιού κλπ... όλα καλά, άντε σε 10 μέρες περίπου περπάτημα και πάλι :D :D :D

στο γυρισμό που λέτε σε ένα δρόμο κάθετο της μεσογείων ξαφνικά πετάγεται μια κάρια κάθετα από ένα άλλο κωλοστενό με STOP που φαινόταν μια χαρά. Επιβραδύνει ο πατέρας μου, της λέει έχεις ΣΤΟΠ, ΣΤΟΠ και της το δείχνει... Αυτή αγνοεί στην αρχή και όταν αρχίζουμε να φεύγουμε "άντε ρε που μου κάνεις και τον έξυπνο"...

πραγματικά ρε γμτ μου ρχοταν να βγω έξω ακόμα και με τις πατερίτσες να πάω να της πάρω τα κλειδιά απτό αμάξι να τα στείλω στου διαόλου τη μαμά
στα διάλα κολοπ#@$@#$

μου θύμισε τον άλλο παπάρα που με στειλε παραλίγο στον άλλο κόσμο και εγκατέλειψε και από πάνω

μλκς... :alien:


κατ'αρχην περαστικα και ανοξειδωτος φιλαρακι(ο σιδερενιος σκουριαζει:rotflmao: )
δεν ξερω τι να πω ωρες ωρες και εγω δεν μπορω να καταλαβω πως συγκρατιεμαι στο δρομο με
κατι τυπαδες και κατι κ@ριολες...
τα γραφω και τα γραφετε καθε μερα ολοι αλλα μονοι μας τα λεμε μονοι μας τα ακουμε..
:sad: :sad:

XJR_Billy
03/09/2008, 07:39
Από άσχετους, κάφρους και εξυπνάκηδες όσους θέλεις...

Από λακαμάδες άλλοι τόσοι...

Κοίτα να γίνεις καλά φιλαράκι και αυτοί πάντα θα υπάρχουν. Εμείς να'χουμε το νου μας να τους καταλαβαίνουμε και να τους αποφεύγουμε.

Καλή ανάρρωση!:beer:

devil's animal
03/09/2008, 12:29
καθημερινοτητα ειναι. συνηθιστε το.

το ξερω οτι γινομαι κυνικος αλλα (χωρις να θελω να μειωσω το παλικαρι που εκανε το thread) αυτα υπηρχαν,υπαρχουν και ΘΑ υπαρχουν. εμεις πρεπει να ειμαστε συνεχως σε εγρηγορση.
:wave2: