PDA

View Full Version : Συνελήφθησαν Αλβανοί για κλοπές μηχανών



icet
03/09/2008, 10:54
Δύο Αλβανοί συνελήφθησαν έπειτα από οργανωμένη επιχείρηση της αστυνομίας Κορίνθου για από κοινού κλοπή 11 μηχανών, τον Αύγουστο.

Οι μηχανές που είχαν κλαπεί από την Κόρινθο και το Κιάτο βρέθηκαν σε διάφορες περιοχές και επεστράφησαν στους ιδιοκτήτες τους, εκτός από δύο, όπου οι δράστες τις είχαν καταστρέψει με εμπρησμό.

Η αστυνομία Κορίνθου εξετάζει τη συμμετοχή τους και σε άλλες παράνομες ενέργειες, ενώ οι δύο Αλβανοί οδηγήθηκαν στον Εισαγγελέα.

Από www.zougla.gr

link (http://www.zougla.gr/news.php?id=7450)

AntoD
03/09/2008, 11:33
A ρε πστ μου :a021: που τους χρειαζετε!!!

byron
03/09/2008, 11:56
Αυτούς, τους ΄βγάλαν στη σέντρα (http://www.ktmforum.co.uk/showthread.php?t=22335) και τους ψάχνουν για μια καλησπέρα :lol:

notakos600
03/09/2008, 11:56
Και ως εκ θαύματος οι κλέφτες ήταν πάλι αλλοδαποί....

byron
03/09/2008, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Και ως εκ θαύματος οι κλέφτες ήταν πάλι αλλοδαποί....

Οχι. Απλά οι αλλοδαποί κλέφτες είναι πιο μαλάκες και τους πιάνουν :wave2:

sniper
03/09/2008, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αυτούς, τους ΄βγάλαν στη σέντρα (http://www.ktmforum.co.uk/showthread.php?t=22335) και τους ψάχνουν για μια καλησπέρα :lol:

Στην Ελλάδα απαγορεύεται η δημοσίευση τέτοιων φωτό..... :a31:

Gandalf dr685sm
03/09/2008, 12:03
sniper.. δεν ξέρω αν ισχύει για κλοπές σε βαθμό κακουργήματος, αλλά για φόνους-παιδεραστία κτλ... επιτρέπεται η δημοσίευση αν έχουν καταδικαστεί απο τις Αρχές εν Ελλάδι πλέον.


Gandalf

notakos600
03/09/2008, 12:03
Όπως έλεγε κάποτε ο μακαρίτης Ευάγγελος Γιανόπουλος σε κάποιον φυλακισμένο για κλοπές, όταν ήταν υπουργός Δικαιοσύνης...
-Αφού σε πιάσανε μία, σε πιάσανε δυο, δεν είδες πως δεν κάνεις για κλέφτης βρε παιδί μου;


:lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
03/09/2008, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
sniper.. δεν ξέρω αν ισχύει για κλοπές σε βαθμό κακουργήματος, αλλά για φόνους-παιδεραστία κτλ... επιτρέπεται η δημοσίευση αν έχουν καταδικαστεί απο τις Αρχές εν Ελλάδι πλέον.


Gandalf


Nόμιζα ότι μιλάμε για κλοπές μηχανών..... (κι οι τύποι αυτοί στον λινκ του Βυρωνα, μάλλον αθωώθηκαν)

p@nos
03/09/2008, 12:16
κωλο αλβανοι κλεφτες απαταιωνες και αληταμπουρες...
:rolleyes:

ρε παιδια ουτε εγω δε κουναω την ουρα μου οταν ακουω για αλβανο,αλλα πριν απο τις αρχες του '90 η Ελλαδα ηταν παραδεισος που αρχισαν να ερχοντε μαζικα?

οι πρεσβυτεροι εδω μεσα,μιας και θιξαμε το θεμα των κλοπων μοτοσυκλετας σιγουρα θυμουντε ποια ηταν η ''χρυση'' εποχη που σηκωναν μηχανες λες και ηταν χαρτοπετσετες, και δε νομιζω τοτε να υπηρχαν αλβανοι στην Ελλαδα...

harvester
03/09/2008, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
κωλο αλβανοι κλεφτες απαταιωνες και αληταμπουρες...
:rolleyes:

ρε παιδια ουτε εγω δε κουναω την ουρα μου οταν ακουω για αλβανο,αλλα πριν απο τις αρχες του '90 η Ελλαδα ηταν παραδεισος που αρχισαν να ερχοντε μαζικα?

οι πρεσβυτεροι εδω μεσα,μιας και θιξαμε το θεμα των κλοπων μοτοσυκλετας σιγουρα θυμουντε ποια ηταν η ''χρυση'' εποχη που σηκωναν μηχανες λες και ηταν χαρτοπετσετες, και δε νομιζω τοτε να υπηρχαν αλβανοι στην Ελλαδα...
δηλαδη πιασανε τους αλβανους για ξεκαρφωμα θες να πεις?



τυχεροι αυτοι που πηραν πισω τα μηχανακια τους

harvester
03/09/2008, 12:28
δεν νομιζω πλεον η ελλαδα να βλεπει ρατσιστικα ειδικα τους αλβανους.
ισως πριν 5 ή 10 χρονια ναι.
αλλα τωρα εχουν την δουλεια τους, τις οικογενιες τους και δεν ενοχλουν οι περισσοτεροι.

οταν ειχαν ερθει ειχαν ερθει με την νοοτροπια που πηγαν οι ελληνες στην αμερικη αλλα τωρα στρωσανε και η αντιπαθεια τουλαχιστον στην επαρχια εχει σχεδον εκλειψει.

p@nos
03/09/2008, 12:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
δηλαδη πιασανε τους αλβανους για ξεκαρφωμα θες να πεις?



οχι απλα θελω να πω οτι δε κλεβουν μονο οι αλβανοι,και οι ελληνες μια χαρα κλεφτες ειναι και μαλιστα εχουν εξεληχθει πλεον σε μεγαλοαπατεωνες...

harvester
03/09/2008, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οχι απλα θελω να πω οτι δε κλεβουν μονο οι αλβανοι,και οι ελληνες μια χαρα κλεφτες ειναι και μαλιστα εχουν εξεληχθει πλεον σε μεγαλοαπατεωνες...
οι ελληνες εχουμε γινει αφεντικα παντου.
παιρνεις δυο αλβανους τους μαθαινεις την "τεχνη" τους δινεις το 1/10 απο αυτα που θα βγαλεις εσυ απο το δικτυο ανταλλακτικων που εχεις στησει και στην στραβη κανεις την παπια

notakos600
03/09/2008, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οχι απλα θελω να πω οτι δε κλεβουν μονο οι αλβανοι,και οι ελληνες μια χαρα κλεφτες ειναι και μαλιστα εχουν εξεληχθει πλεον σε μεγαλοαπατεωνες...


Όταν σε λίγα χρόνια τα κλεφτρόνια εξ Αλβανίας θα ανοίξουν εξουσιοδοτημένα , τότε θα μιλάμε για πλήρη ισότητα...:lol: :lol: :lol:

p@nos
03/09/2008, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
οι ελληνες εχουμε γινει αφεντικα παντου.
παιρνεις δυο αλβανους τους μαθαινεις την "τεχνη" τους δινεις το 1/10 απο αυτα που θα βγαλεις εσυ απο το δικτυο ανταλλακτικων που εχεις στησει και στην στραβη κανεις την παπια



ακριβως εσι ειναι,τα μεγαλυτερα λαμογια ελληνες ειναι...

επειδη εχει τυχει να χρειαστουμε για καμια δουλεια αλβανο,οι περισσοτεροι ειναι μια χαρα ανθρωποι,πολυ ευγενικοι και συνεργασιμοι και χωρις υφος 100 καρδιναλιων που εχει ο ελληναρας...

p@nos
03/09/2008, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Όταν σε λίγα χρόνια τα κλεφτρόνια εξ Αλβανίας θα ανοίξουν εξουσιοδοτημένα , τότε θα μιλάμε για πλήρη ισότητα...:lol: :lol: :lol:


ειμαι σιγουρος οτι πολλα κλεφτρονια του '80 εχουν δικα τους μαγαζια με μηχανες σημερα...

:sick:

notakos600
03/09/2008, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειμαι σιγουρος οτι πολλα κλεφτρονια του '80 εχουν δικα τους μαγαζια με μηχανες σημερα...

:sick:



Αυτό ακριβώς εννοώ :beer: :beer:

ermiss
03/09/2008, 13:03
Δυστυχώς ανάμεσα στις κλεμμένες δεν ήταν η δικιά μου (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=64005)

harvester
03/09/2008, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
Δυστυχώς ανάμεσα στις κλεμμένες δεν ήταν η δικιά μου (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=64005)
και δεν την πηρες πισω?

sniper
03/09/2008, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
Δυστυχώς ανάμεσα στις κλεμμένες δεν ήταν η δικιά μου (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=64005)


Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
και δεν την πηρες πισω?


Γαμώ τα ελληνικά μου μέσα.....

harvester
03/09/2008, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Γαμώ τα ελληνικά μου μέσα.....
και κοιτουσα να δω που εκανα το ορθογραφικο και απαντησες.
οντως γκαβομαρα....κριμα:sick: