PDA

View Full Version : Volkswagen classic



OzZzZzY
03/09/2008, 17:39
Koλλητος-αδερφικος φιλος ψαχνει να βρει το volkswagen T2. Χρονολογία δεν μας ενδιαφερει, εξωτερικη κατασταση σε φυσιολογικα πλαισια. Κυριως το μοτερ να μην εχει προβληματα, αφου αλλωστε θα ανακατασκευαστει.
Δυστυχως στην Ελλαδα δεν βρηκαμε τιποτα το ιδιαιτερο. Στο εξωτερικο που το βρηκαμε το χουν σε αριστη κατασταση κατα 90% και σε απαγορευτικη τιμη (ειδικα για φοιτητη).

Ξερετε καμια μαντρα με κλασσικα αυτοκινητα ή πουθενα να το πουλανε?
Και μια φωτο

thanx :wave2: :wave2:


140240

Orfeus
03/09/2008, 18:44
Στη γειτονια μου εχω 4,το ενα χωρις τζαμια.(κλουβα)Εγκαταλειμμενα.Απο μοτερ δε ξερω τι λενε αλλα δεν εχουν σπασμενα φαναρια.Θα κοιταξω για κανα τηλεφωνο ή αν εχεις κονε σου δινω πινακιδες να βρεις τον ιδιοκτητη!

epp1640
03/09/2008, 19:04
Από τα αγαπημένα μου αυτοκίνητα... :)

http://www.youtube.com/watch?v=uRzF0cBAMJY&feature=related

(Ο πατέρας του Μπέντζαμιν δεν το εκτίμησε και ιδιαίτερα.. :evil: )

OzZzZzY
03/09/2008, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
Στη γειτονια μου εχω 4,το ενα χωρις τζαμια.(κλουβα)Εγκαταλειμμενα.Απο μοτερ δε ξερω τι λενε αλλα δεν εχουν σπασμενα φαναρια.Θα κοιταξω για κανα τηλεφωνο ή αν εχεις κονε σου δινω πινακιδες να βρεις τον ιδιοκτητη!

δες για κανα τηλεφωνο! με ενδιαφερει ομως μονο το Τ2 μοντελο (σαν αυτο της φωτο) με τη συρωμενη πορτα και τα 3 τζαμια ανα πλευρα
:wave2: :wave2:

catmaster
03/09/2008, 19:08
τώρα να το πω ... να μην το πω .... (ντρέπομαι αλλά δε γαμιέται )


είχα τέτοιο παλιά .... σκύλος μιλάμε μόνο λάδια συμπλήρωνα 200 γραμμάρια κάθε χίλια χιλιόμετρα ... το είχα πάρει με 60000 χλμ (τόσο έγραφε) και το χάρισα σε ένα φιλαράκι αφού είχα γράψει εγώ άλλα 100 χιλιάδες .... :wacko:



α ... ναι ...

(είναι τρελός γαμιστρώνας και απίστευτη καβάτζα για χύμα διακοπές ... )


:beer: :beer: :beer:

OzZzZzY
03/09/2008, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
τώρα να το πω ... να μην το πω .... (ντρέπομαι αλλά δε γαμιέται )


είχα τέτοιο παλιά .... σκύλος μιλάμε μόνο λάδια συμπλήρωνα 200 γραμμάρια κάθε χίλια χιλιόμετρα ... το είχα πάρει με 60000 χλμ (τόσο έγραφε) και το χάρισα σε ένα φιλαράκι αφού είχα γράψει εγώ άλλα 100 χιλιάδες .... :wacko:



α ... ναι ...

(είναι τρελός γαμιστρώνας και απίστευτη καβάτζα για χύμα διακοπές ... )


:beer: :beer: :beer:



o ορισμος του πολυχρηστικου αυτοκινητου :lol: :lol:
στο παρκαρισμα εχει ενα θεμα αλλα δεν μας νοιαζει! :D :D

hercul
03/09/2008, 21:23
Τέλειο είναι το Τ2! Ψάχναμε και μεις μια περίοδο πέρσι με κάτι φιλαράκια αλλά δεν μας έκατσε! :wave2:

OzZzZzY
03/09/2008, 21:29
μακαρι να βρει κ ο φιλος μου ενα :D
τσαμπα διακοπες :lol:

castor
03/09/2008, 22:23
Φιλε μου επεσες διανα,εχω ενα τετοιο και το πουλαω,ειναι Ι.Χ ενιαθεσιο και εκανα καμπικ με αυτο,εαν ενδιαφερεσαι στειλε πμ.:winka:


140266

TROOPER
03/09/2008, 22:43
δε ξερω γιατι αλλα μου ρθε ενα χαμογελο νοσταλγιας οταν ειδα το θρεντακι.

:)

sakisvolos
03/09/2008, 22:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
Koλλητος-αδερφικος φιλος ψαχνει να βρει το volkswagen T2. Χρονολογία δεν μας ενδιαφερει, εξωτερικη κατασταση σε φυσιολογικα πλαισια. Κυριως το μοτερ να μην εχει προβληματα, αφου αλλωστε θα ανακατασκευαστει.
Δυστυχως στην Ελλαδα δεν βρηκαμε τιποτα το ιδιαιτερο. Στο εξωτερικο που το βρηκαμε το χουν σε αριστη κατασταση κατα 90% και σε απαγορευτικη τιμη (ειδικα για φοιτητη).

Ξερετε καμια μαντρα με κλασσικα αυτοκινητα ή πουθενα να το πουλανε?
Και μια φωτο

thanx :wave2: :wave2:


Αυτό το συγκεκριμένο μοντέλο που ψάχνεις ειναι αρκετά παλιό αυτό είναι Τransporter 2 της πρώτης
γενιάς με τους προφυλακτήρες τους μπροστά να είναι και σκαλοπατάκι για να μπεις μέσα λίγο
δύσκολο να βρεθεί σε καλή κατάσταση και αν βρεθεί σίγουρα δεν θα πουλιέται είναι σκυλί αυτοκίνητο
ΑΛΛΑ θέλει πολύ προσεκτικό δούλεμα το καλοκαίρι (αερόψυκτο γαρ) εγώ έχω τo Τ2 της δεύτερης
γενιάς και φυσικά δεν το πουλάω!
Μόλις το σταμάτησε αυτό το μοντέλο η Volkswagen έχασε το μπαλάκι στα φορτηγάκια όλα τα άλλα
που έβγαλε μετά από αυτό είναι η μια αποτυχία μετά την άλλη όλα πολύ ζημιάρικα!

Εγώ ψάχνω ''σιωπηλά'' ένα Τ1 είναι αυτό στην παρακάτω φοτό θα το ανακατασκευάσω και θα το βγάζω ένα σαββατοκύριακο !


140268

kachius
03/09/2008, 22:55
Τί φανταστικό αυτοκίνητο!!!
Το οδηγούσα παλιά σε ένα σιδεράδικο που δούλευα (με καρότσα ήταν).
Αν και παλιό με ότι αυτό συνεπάγεται, έχει απίστευτη ροπή και είναι
φοβερά απολαυστικό στην οδήγηση.
:beer: :beer:

Προσωπικά προτιμώ με τρέλα το Τ1 αλλά δεν το βρίσκεις πουθενά
(είχα βρει μόνο μία εταιρία στην Αγγλία που τα έδινε απλά βαμμένα
στις 19000 λίρες :uplate: )

Μακάρι να βρείτε (πωλούνται Τ2 πάντως, λίγα μεν, υπάρχουν δε)
:wave2:

OzZzZzY
03/09/2008, 23:26
παιδια αν πεσει κατι στην αντιληψη σας ενημερωστε..
τονιζω πως δεν ψαχνουμε κατι να ναι στην "πεννα" αφου προοριζεται για φοιτητη (και δεν παιζουν πολλα φραγκα) και δευτερον θα αργησει να βγει στο δρομο μιας και θα ανακατασκευαστει :D

castor
04/09/2008, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
παιδια αν πεσει κατι στην αντιληψη σας ενημερωστε..
τονιζω πως δεν ψαχνουμε κατι να ναι στην "πεννα" αφου προοριζεται για φοιτητη (και δεν παιζουν πολλα φραγκα) και δευτερον θα αργησει να βγει στο δρομο μιας και θα ανακατασκευαστει :D


ΑΔΕΙΑΣΕ ΤΑ ΠΜ




:hypnotize

AntoD
04/09/2008, 11:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
δες για κανα τηλεφωνο! με ενδιαφερει ομως μονο το Τ2 μοντελο (σαν αυτο της φωτο) με τη συρωμενη πορτα και τα 3 τζαμια ανα πλευρα
:wave2: :wave2:

Εισαι πολυ επιλεκτικος....αμφιβαλλω εαν θα τα καταφερεις να βρεις και φτηνο και καλο τωρα πια...εχουν καταληξει τα περισσοτερα στα παλιοσιδερα...

Εαν δω κατι θα σε ειδοποιησω...

castor
04/09/2008, 11:11
Η σωστη σελιδα ειναι εδω http://www.youtube.com/watch?v=ngDbt_PFyzU !!!!!!!!!Δειτε να γουσταρετε!!!!!!

sniper
04/09/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
.....

(είναι τρελός γαμιστρώνας και απίστευτη καβάτζα για χύμα διακοπές ... )

...



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
δε ξερω γιατι αλλα μου ρθε ενα χαμογελο νοσταλγιας οταν ειδα το θρεντακι.

:)


Εσύ δεν πας κάμπινγκ για το μπάνιο ε; :lol: :lol: :lol:

catmaster
04/09/2008, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ δεν πας κάμπινγκ για το μπάνιο ε; :lol: :lol: :lol:



:lol: :lol: :lol: :lol:


:beer:

OzZzZzY
04/09/2008, 11:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από AntoD
Εισαι πολυ επιλεκτικος....αμφιβαλλω εαν θα τα καταφερεις να βρεις και φτηνο και καλο τωρα πια...εχουν καταληξει τα περισσοτερα στα παλιοσιδερα...

Εαν δω κατι θα σε ειδοποιησω...

δεν με νοιαζεια να χει σκουριες και να θελει βαψιμο! Κυριως με νοιαζει το μοτερ του και να μην ειναι μεσα "κανιβαλισμενο" :winka:

makis206
04/09/2008, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
είναι τρελός γαμιστρώνας....


ΜΗ !

ΜΗ !

ΜΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΕΤΑΖΙΕΡΑ !:nono: :eek:


:a53: :rotflmao: :a53:

OzZzZzY
04/09/2008, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
ΜΗ !

ΜΗ !

ΜΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΙΣΩ ΕΤΑΖΙΕΡΑ !:nono: :eek:


:a53: :rotflmao: :a53:



την εχεις πατησει ε? :lol: :lol:

οταν με το καλο το αγορασει ο κολλητος μου γραψτε εναν δωδεκαλογο χρησης οι γνωστες του αμαξιου, να μην εχουμε τιποτα παρατραγουδα :lol: :rotflmao: :bigcry: :lol: :rotflmao:

makis206
04/09/2008, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
την εχεις πατησει ε? :lol: :lol:

Εκτός του ότι βγήκα τετράγωνος απο'κει μέσα παραλίγο να πάρω αγκαλιά το μοτέρ !:rotflmao:

Θά'λεγα και για τα κουρτινάκια κάτι αλλά έχε χάρη που φανήκανε χρήσιμα στο τέλος...:uplate:


:rotflmao:

makis206
04/09/2008, 12:24
Πέρα απ'την πλάκα όμως το αυτοκινητάκι είναι σούπερ και για δυο χρόνια χάρησε απίστευτες στιγμές σε 10-12 πιτσιρικάδες, από μασκαραλίκια τις απόκριες μέχρι και τις βραδυνές μας εξόδους είχαμε ένα όχημα μαζί μας που μας πρόσφερε πάρα πολλά, το τι χαβαλές δεν λέγεται.

Μιλάω για ένα σαν αυτό που πουλάει ο castor, μακάρι να μπορούσα να πάρω το δικό του τώρα.

:beer:

castor
04/09/2008, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πέρα απ'την πλάκα όμως το αυτοκινητάκι είναι σούπερ και για δυο χρόνια χάρησε απίστευτες στιγμές σε 10-12 πιτσιρικάδες, από μασκαραλίκια τις απόκριες μέχρι και τις βραδυνές μας εξόδους είχαμε ένα όχημα μαζί μας που μας πρόσφερε πάρα πολλά, το τι χαβαλές δεν λέγεται.

Μιλάω για ένα σαν αυτό που πουλάει ο castor, μακάρι να μπορούσα να πάρω το δικό του τώρα.

:beer:


Με κανετε να νιωθω τυψεις :sad: και στο τελος δεν θα το πουλησω:eyepop: Αντε τωρα:bigcry::bigcry: :bigcry:

makis206
04/09/2008, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από castor
Με κανετε να νιωθω τυψεις :sad: και στο τελος δεν θα το πουλησω:eyepop: Αντε τωρα:bigcry::bigcry: :bigcry:

Εγώ δεν θα το έδινα αυτό το κόσμημα πάντως, άσε που αν μου είχε δώσει όσα έδωσε σε εσένα δεν θα μπορούσα να το αποχωριστώ κιόλας !

Εσύ ξέρεις όμως και θά'χεις και τους λόγους σου υποθέτω, αν πάλι θες απλά να το ξεφορτωθείς απλά για να μειώσεις τα έξοδα που πιθανόν σε επιβαρύνουν, κατάθεσε πινακίδες και άσ'το στον κήπο να το καμαρώνεις κάθε πρωί!
Είν'ωραίο να βλέπεις μια τέτοια φατσούλα να σου λέει καλημέρα ! :)


Είμαι πολύ ρομαντικός γι'αυτό μου ταιριάζει το όχημα :lol:


:beer:

devil's animal
04/09/2008, 12:48
ωραιο αμαξι και ωραιο θεμα...

εχει στο Περιστερι ο ιδιοκτητης του Πατατρακ.;)

επισης αν το παρεις βαψτο psycedelic σε στυλ χιππις θα του πηγαινει πολυ... αφου ηταν το χαρακτριστικο αμαξι της εποχης εκεινης.
:beer: :beer: :beer:

kachius
04/09/2008, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
ωραιο αμαξι και ωραιο θεμα...

εχει στο Περιστερι ο ιδιοκτητης του Πατατρακ.;)

επισης αν το παρεις βαψτο psycedelic σε στυλ χιππις θα του πηγαινει πολυ... αφου ηταν το χαρακτριστικο αμαξι της εποχης εκεινης.
:beer: :beer: :beer:

Το Τ1 είναι αυτό που λες

Μικρή Λουλού
04/09/2008, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Θά'λεγα και για τα κουρτινάκια κάτι αλλά έχε χάρη που φανήκανε χρήσιμα στο τέλος...:uplate:
:rotflmao: [/B]









για φαντασου να ητανε της κοπελιας τ'αμαξι τι θα γινοτανε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
04/09/2008, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικρή Λουλού...
για φαντασου να ητανε της κοπελιας τ'αμαξι τι θα γινοτανε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Α καλά, στην απόσυρση μαζί με το βανάκι θα πήγαινα...:uplate: :rotflmao:

DimChios
04/09/2008, 14:28
καποιοι απο δω μεσα δλδ καποτε γμοθσανε ε? :rolleyes:

makis206
04/09/2008, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
καποιοι απο δω μεσα δλδ καποτε γμοθσανε ε? :rolleyes:

Τι να κάνεις τώρα που εξαφανίστηκαν τα Φολκσβάγκεν...:sad:


:lol:

DimChios
04/09/2008, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι να κάνεις τώρα που εξαφανίστηκαν τα Φολκσβάγκεν...:sad:


:lol:


υπαρχουν και τα FIAT 500! Θα σου ταιριαζει κιολας!

Πολυ GAY αμαξι!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
04/09/2008, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
υπαρχουν και τα FIAT 500! Θα σου ταιριαζει κιολας!
Πολυ GAY αμαξι!
:rotflmao:

Δεν έχει κουρτινάκια...:D :D

Road67
04/09/2008, 16:06
Εκτος απο γαμ..στρωνας κανει και για λημερι serial killer :D :D

OzZzZzY
04/09/2008, 16:31
για βολτες,χαβαλε,διακοπες και για μεταφορα μουσικων οργανων το θελουμε αλλα και τα υπολοιπα που ειπατε δεν τα αποκλειουμε :blush: :blush:
:D :D :D

castor
04/09/2008, 17:03
ΠΑΡΤΕ ΜΑΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!:smokin:


140315

castor
04/09/2008, 17:04
ΑΛΛΗ ΜΙΑ!!!!!!!!!!:smokin:


140316

Boxer
04/09/2008, 17:31
Αυτος ειναι ο Φιλμορ και ο γιος μου εχει ξετρελαθει μαζι του και με τους αλλους.

Για τους μη γνωστες Lighting McQueen - Cars - Pixar:)


140320

apav
04/09/2008, 19:59
:a13:


140326

apav
04/09/2008, 20:00
Άρχισαν οι δροσιές. :p


140327

Z-rider
08/09/2008, 19:08
υπήρχε_ένα_στην_πάτρα_στην_οδό_
Norman_απέναντι_από_το_κτελ_του_αγρινίου_
εγκαταλελειμμένο_αλλα_λείπει
_εδώ_και_κάνα_τρίμηνο.Κάποιος_τσίμπησε_
ήταν_εκεί_για_χρονια.

epp1640
08/09/2008, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-rider
υπήρχε_ένα_στην_πάτρα_στην_οδό_
Norman_απέναντι_από_το_κτελ_του_αγρινίου_
εγκαταλελειμμένο_αλλα_λείπει
_εδώ_και_κάνα_τρίμηνο.Κάποιος_τσίμπησε_
ήταν_εκεί_για_χρονια.

Ρε συ, ακόμα να αγοράσεις πληκτρολόγιο??? :bigcry: :rotflmao:

Z-rider
08/09/2008, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Ρε συ, ακόμα να αγοράσεις πληκτρολόγιο??? :bigcry: :rotflmao:




Εχω_laptop.:( :sun: :sun:

epp1640
08/09/2008, 20:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-rider
Εχω_laptop.:( :sun: :sun:

Καθαυτό το ανταλλακτικό είναι φτηνό.. αλλά θα πρέπει να βρεις κάποιον να στο αλλάξει.. είναι λίγο λεπτή δουλειά.. :wave2:

makis206
08/09/2008, 23:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Καθαυτό το ανταλλακτικό είναι φτηνό.. αλλά θα πρέπει να βρεις κάποιον να στο αλλάξει.. είναι λίγο λεπτή δουλειά.. :wave2:

Kαλά τόσο δύσκολο είναι να αλλαχτεί ένα space ??:lol: :rotflmao:

apav
09/09/2008, 09:27
Ή αγοράζεις ένα κανονικό USB με 2?. :smilea:

Z-rider
09/09/2008, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Kαλά τόσο δύσκολο είναι να αλλαχτεί ένα space ??:lol: :rotflmao:

παλιό_laptop_δεν_αξίζει.
μπορεί-και_να_βαριέμαι_λίγο.
τόσο_άσχημο_είναι;εγώ_το_συνήθισα_τώρα.
άντε-να_επιστρέψουμε_στο_θέμα_τώρα.:wave2:

trumpet
09/09/2008, 14:12
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=en&scopeId=C&_features=on&negativeFeatures=EXPORT&bodyStyleRadio=&categories=Van&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=KW&minPrice=2000&maxPrice=3001&fuel=&transmission=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=&zipcode=&climatisation=&numSeats=&doorCount=&emissionClass=&emissionsSticker=&adLimitation=&daysAfterCreation=&usageType=&usedCarSealView=




Ελπίζω να βγάλεις άκρη...Ωραίο για διακοπές με παρέα....βρίσκεις και με 2.500 ευρά..

Η καύλα είναι να έχεις μπάντα να το γεμίσεις όργανα και να γυρίζεις για συναυλία σε ολόκληρη την Ελλάδα, Ευρώπη, κλπ κλπ κλ κλπ κλπ......

:beer: :beer: :beer: :beer:

trumpet
09/09/2008, 14:19
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=en&scopeId=C&_features=on&negativeFeatures=EXPORT&bodyStyleRadio=&categories=Van&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=KW&minPrice=&maxPrice=1001&fuel=&transmission=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=&zipcode=&climatisation=&numSeats=&doorCount=&emissionClass=&emissionsSticker=&adLimitation=&daysAfterCreation=&usageType=&usedCarSealView=





Πάρε και με τιμές κάτω των 1000 ευρώ.....:winka: :winka:

Αρχίζω να θέλω κι εγώ..........:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


:beer: :beer:

castor
10/09/2008, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από trumpet
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=en&scopeId=C&_features=on&negativeFeatures=EXPORT&bodyStyleRadio=&categories=Van&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=31&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=&maxFirstRegistrationDate=&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=KW&minPrice=&maxPrice=1001&fuel=&transmission=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=&zipcode=&climatisation=&numSeats=&doorCount=&emissionClass=&emissionsSticker=&adLimitation=&daysAfterCreation=&usageType=&usedCarSealView=





Πάρε και με τιμές κάτω των 1000 ευρώ.....:winka: :winka:

Αρχίζω να θέλω κι εγώ..........:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


:beer: :beer:




Δυστηχως δεν μπορουμε να τα φερουμε στην ΕΛΛΑΔΑ ουτε σαν ανταλλακτικα λογω νομοθεσιας, οποτε φατε ματια ψαρια:uplate: :rolleyes: